اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دی اکتیو شدن ای دی یاهو

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط Member11316 نمایش پست ها
    آغاجی ایچنن قورد ییر ! ( درخت و کرم از داخلش میخوره، نه از بیرون )

به هر حال من یکی دیگه ساختم . ولی یوزر شبگرد و دیگه عوض نمیکنم . تو فکر اینم دور یاهو رو دیگه خط بکشم
    آره والا ...
    نمی دونم این یاهو چی داره همه خودشونو کشتن ...
    یک روز در میون هم ازش باگ پیدا میکنن!
    جی میل گزینه ی بدی نیست...
    ....................................

Comment

aol
      خیلی کلاس داره لامصب
      امکاناتی نداره ولی دهن پر کنه
      یکی بهم می گفت به خاطر همین که تو رزومش ایمیلش aol بود یه جا استخدامش کردن یه همچین ملت ظاهربینی داریم ما
      600d luc1< iM4n

Comment

نوشته اصلی توسط S4n470n نمایش پست ها
        چنین چیزی امکان نداره کار نشد نداره
        کسی تو انگلیش یا امریکا اشنا نداره؟
        با ۱۲ روز تاخیر!!! من اینور آبم، میتونم کاری برات انجام بدم؟

Comment

نوشته اصلی توسط b3hz4d نمایش پست ها
          با ۱۲ روز تاخیر!!! من اینور آبم، میتونم کاری برات انجام بدم؟
          جایی که هستی یاهو دفتر دستکی چیزی داره؟
          ! Security is never Complete

Comment

مریض زیاده . نمونش :
            http://esfahanteam.blogfa.com/cat-9.aspx
            یک مقاله قبلا در مورد Reactive کردن بود میذارم برات انشاا... که مشکلت حل شه.
            My Crime Is My Advisory

Hacking Is The Best But Security Is The First

My Crime Is That Of Curiosity

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

ديشب اي-دی من کلاً نابود شد ! اي-دی که 12 سال هست داشتمش خود به خود بسته شد .
              پسورد که ميزنم ميگه پسورد اشتباه هست ، وقتی هم ميخوام ريست پسورد کنم ميگه مشکل پيش امده و به پشتيبانی زنگ بزن و اي-دی تو جزو اي-دی های alias بوده !
              پروفايل اي-دی رو هم ميخوام ببينم ميگه اصلاً اين اي-دی وجود نداره !
              حالا خوب شد چند ماه پيش بيخيال سرويس ايميل ياهو شدم و رفتم با کمال قدرت رو vvs سرويس گرفتم ( لوول ) الان دارم درک ميکنم که سرويس های داخلی بهتر از سرويس های خارجی هست .
              درود بر اينترنت ملی !
              حقيقت طنز است

.

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z نمایش پست ها
                ديشب اي-دی من کلاً نابود شد ! اي-دی که 12 سال هست داشتمش خود به خود بسته شد .
                پسورد که ميزنم ميگه پسورد اشتباه هست ، وقتی هم ميخوام ريست پسورد کنم ميگه مشکل پيش امده و به پشتيبانی زنگ بزن و اي-دی تو جزو اي-دی های alias بوده !
                حالا خوب شد چند ماه پيش بيخيال سرويس ايميل ياهو شدم و رفتم با کمال قدرت رو vvs سرويس گرفتم ( لوول ) الان دارم درک ميکنم که سرويس های داخلی بهتر از سرويس های خارجی هست .
                درود بر اينترنت ملی !
                آخـــــه چرا باید دی اکتیو شه از کیفیت و ویژگی هاشون کم میشه؟کاروبارشونو نگا :( نباید هر کی درخواست دی اکتیو بده سری انجام شه نمیگن کاربرایی که کارایی که سال هاو ماها با ایمیلاشون انجام میدن با یه request دود شه بره هوا....تف به این وضع

Comment

اون زمانی که آیدی یا ایمیل میسازین یه term of use رو امضا میکنین که توش ذکر شده هروقت دلشون بخواد میتونن برینن به سرویسی که بهت دادن ! چرا ؟ چون مجانیه !
                  اما
                  اونایی که میرن اکانت میخرن از یاهو هم اگر به همین روش ها deactive بشه دیگه راه برگشت نداره

خیلی وقت پیش یه بابایی دو تا اکانت ساخته بود و با یه بات یه سرویس باحال راه انداخته بود ه اسم
                  farsidic Ùˆ farsijoke
                  پی ام میدادی برات جوک مینوشت !! یا یه حرف انگلیسی رو وارد میکردی ترجمه میکرد !
                  معروف شده بود تو روزنامه ها و مجلات باهاش مصاحبه میکردن گفته بود که برای اینکه مشکلی پیش نیاد جفت اکانت هارو از یاهو خریدم !! تا اینکه یه بابایی هم زد جفت این آیدی ها deactive کرد ! هیچ کاری نکردن براش !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  رفت farsidict1 و farsijoke1 رو گرفت... نمیدونم هنوز کار میکنه یا نه

خلاصه نمیدونم چرا تو ایران یاهو جا افتاد
                  من 13-14 ساله یه ICQ Number دارم هیچ اتفاقی براش نیوفتاده تا حالا
                  استفاده هم نمیکنم
                  یا اون msn messenger
                  یا AOL که یکی از بچه ها اسم برد
                  متاسفانه یه چیزی جا بیوفته به این راحتیا بیخیالش نمیشن
                  برای ایمیل هم واقعا احمقانست کسی هنوز از یاهو استفاده کنه با این inbox بی ریخت و کند اعصاب خوردکنش
                  Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                  عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                  http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

ميدونی ايمان جابجا شدن و تغيير هميشه سخت بوده ( برای من که اينجوری بوده )
                    مثلاً وقتی ميخواستيم از ويندوز 98 يا ام-ای بريم رو ايکس-پی خودش 2 سال طول کشيد يا وقتی از ايکس-پی بريم رو سون ( البته من هنوز با ايکس-پی راحت ترم ) .
                    سال 98 هم که ياهو من رجيستری کردم ، به نظر من سرويس ياهو خيلی کامل تر از سرويس های ديگه بود . اون موقع 17 سالم بود و بيشترين ملاک من برای استفاده از يه مسنجر :
                    عمومی بودن اون + چت روم + وويس + محيط گرافيکی ...... بودش . اون زمان سرويس های ديگه مسنجر قابليت های ياهو رو نداشتن .
                    به نظر من ، کمپانی ياهو کلاً داره بيخيال مسنجر و سرويس های مربوط به اون ميشه ( بستن چت رم ها ، مشکلات مربوط به وبکم ) .
                    نظر شخصی :
                    بهترين نرم افزار برای برقراری ارتباط از لحاظ صدا و تصوير اسکايپ هست ، و برای ارتباط متنی همين ياهو هست .
                    البته بيشترش عادت هست .
                    ( ولی چه دورانی بود اي-دی های ايليگال ! )
                    حقيقت طنز است

.

Comment

اگر می خواهید تا حدودی از Deactive شدن آیدی تون در امان بمانید، برای آیدی تون Alias بسازید و بجای آیدی اصلی تون Alias را به دیگران بدید و در ارتباط باشید. البته تا چند وقت پیش یک روشی بود از روی آیدی Alias آیدی اصلی را میشد پیدا کرد ولی یاهو پچش کرد.

برای Reactive کردن آیدی هم باید با پشتیبانیشون تماس بگیرید و فکر کنم نوع جملاتی که در مکاتبتون با مسئولان یاهو استفاده می کنید مهم باشه. یک نفر که انگلیسیش خوبه را پیدا کنید و از اون بخواهید متن ایمیل را بنویسه و یا تماس تلفنی بگیره.

Comment

نوشته اصلی توسط net نمایش پست ها
                        اگر می خواهید تا حدودی از Deactive شدن آیدی تون در امان بمانید، برای آیدی تون Alias بسازید و بجای آیدی اصلی تون Alias را به دیگران بدید و در ارتباط باشید. البته تا چند وقت پیش یک روشی بود از روی آیدی Alias آیدی اصلی را میشد پیدا کرد ولی یاهو پچش کرد.
                        خب تنها عیب این راه اینه که چون Alias هستش دیگه ایمیل برای طرف نمیاد
                        ﺑﮕﺬﺍﺭﻋﺸﻖ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ، ﻧﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺧﺎﺹ ﺗﻮ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ .

Comment

کمپانی یاهو کلا ریده
                          یه زمانی پر بازدید ترین سایت جهان بود
                          پروژه یاهو 360 عالی بود و واقعا عجیب بود که به نفع بقیه کشید کنار
                          orkut رو قدیمیا یادشونه ...
                          سرویس Gtalk گوگل شاید امکانات یاهو رو نداشته باشه اما خیلی simple و راحته

به هرحال
                          من تا حالا ندیدم کسی بتونه آیدی dective شده رو زنده کنه
                          و احساس میکنم دوستان آیدی deactive شده رو با اکانت lock شده اشتباه گرفتن
                          Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                          عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                          http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط iM4n نمایش پست ها
                            من تا حالا ندیدم کسی بتونه آیدی dective شده رو زنده کنه
                            و احساس میکنم دوستان آیدی deactive شده رو با اکانت lock شده اشتباه گرفتن
                            اینطور نیست. میشه و من این کار را قبلا کردم. lock نبود و Deactive .

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z نمایش پست ها
                            دقیقاً مثل حالتی که بالا اشاره کردند.

همون لحظه که این مشکل پیش آمد ایمیل ردم و مشکل را اطلاع دادم و اگر اشتبها نکنم طی 2 3 روز بعد Reactive کردند.

Comment

من یک بار اکانتم وصل نمیشد. همین چند مدت پیش که چت آنلاین با ساپورت داشتند. بهشون پیام دادن گفت که مثل اینکه کامپیوتری که ایدیت توشه مشکل داره. برات درستش میکنیم.
                              بعدم درستش کردند.

ساپورت انلاین برداشتند خیلی بد شده کلا.

Comment

والا انگلیسی فول هم داشتیم نشد که نشد . ما که کلا دیگه بی خی شدیم

به نظر من یه ایمیل بسازی و باهاش کارهای شخصی و اداری و انجام بدی . و یکی دیگه واسه عمومیت داشته باشی و آیدی کسانی که مهم هستن و همیشه تو ذهنت داشته باشی تا پاک شد،خیالی نباشه .آیدی یاهو هم برای کارهای مهم نسازید!
                                (◕‿◕)

Comment

Working...
                                X