اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دی اکتیو شدن ای دی یاهو

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط c3phalex1n نمایش پست ها
    عزیزم!
    بعضی مواقع کسی که دیکتیو می کنه!
    اگر حرفه ای باشه و یک ریپورت خوشگل بنویسه!
    و تعدا ارسال های ریپورت بالای 1000 تا باشه!
    جوری چهار قفل می کنند آی دیت و که تو خوابم نمی تونی برش گردونی!
    مدیر یاهو هم نمی تونه برش گردونه شما که جای خود داری.
    اگر آی دی شما ریکتیو شده احتمالا ریپورت هایی که دادند ریپورت های درست حسابی نبوده!
    و یا شما چند ساعت بعد از اون کار اقدام کردید که یاهو برش گردونده!
    کلا 12 ساعت یا 24 ساعت آی دی و دیکتیو می کنند!
    بعد از این زمان کلا آی دی و از دیتابیس حذفش می کنند.

باد معده کجا بود
    مثه اینه بگی ادمین شبگرد نمیتونه تو رو بن کنه !!!
    100% از رو باد معدست حرفات
    ! Security is never Complete

Comment

من اون رو برای فان گفتم!
      جدی نگیر
      انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
      بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
      ملک الشعرای بهار
      My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
      خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

واسه منم اکتیو نکردن

Comment

نوشته اصلی توسط satlamerd نمایش پست ها
          واسه منم اکتیو نکردن
          منم چند باری با هر رموزی درخواست دادم که نشد که نشد کاری کردن نه با میل فایده داشته باشه نه با تلفن....شیطونه میگه پاشیم بریم اونجا هااااااااااا

Comment

آیدی یاهویی که دی اکتیو شده مثل این هستش که شما بری delete user بزنی آیدیت رو
            و تا 90 روز یاهو صبر میکنه و اگه دید 90 روز شد هیچ اقدامی نکردی میفهمه آیدی تخمتم نیست و از db شوت میکنه بیرون

ری اکتیو آیدی فقط 2 3 تا کلیک سادست که 2باره اکتیو بشه

بازم میگم با skype زنگ بزنید به این شماره 18003180612 (مفتی هم هسستش)

بعد شماره 1 رو بزنید اگه کسی جواب نداد دوباره زنگ بزنید این بار شماره 3 رو بزنید تا وصل کنه به شرکت att اونجا بهشون بگین حالا یا ایمیل ادمین یاهو رو بگیرین یا ی شماره ای که جواب بدن
            صدای operator ها هم خیلیییی قشنگه

Comment

جان هرکسی که دوست دارید . هرچیزی را به هر کسی یاد ندهید

آقا شده تا حالا تو شبگرد با کسی کل کل کنم . کسی و اذیت کنم . به کسی بد و بیرا بگم . اگه کسی از من ناراحته همین جا بگه من ازش معذرت میخوام .
              آیدی saeid.barani رو دی اکتیو کردی گفتم اشکالی نداره رفتم Buz Qurd ساختم و تو شبگرد هم یوزرم و عوض کردم . اونم دی اکتیو کردی ، رفتم Qurd و ساختم و بازم یوزر عوض کردم . Qurd Az ساختم ... همچنین . آخرش اومدم Memeber11316 و ساختم اونم دی اکتیو کردی . گفتم دیگه به یوزر شبگرد دست نمی زنم . واقعا دیگه خجالت می کشیدم به ممد بگم اینم عوض کن . حالا Gnu313 ساختم اینم دی اکتیو کردی .
              بعضی ها فکر می کردن من مشکل یوزر دارم هی عوضش می کنم و حال میکنم . نه به خدا .

باور کنین زیاد زیاد برام مهم نیست . اصلا به این چیز ها توجه زیادی نمی کنم . ولی اخه این کارا یعنی چی ؟ چه منافعی براشون داره ؟

واقعا کسی با من مشکلی داری تو این سایت ؟ و یا سایت دیگه و یا هر کسی که من میشناسه تو نت ؟ حتما این تاپیک و می بینه . مرد و مردونه بیاد بگه من مشکل دارم باهات و مشکلم اینه .

یاد اون امضاء افتادم . نیم کیلو باش ، مرد باش ! اگه اشتباه نکنم ماله Mokhles بود.

این مدیر سایت یاهو یعنی همه در مورد دی اکتیو آیدی بحث میشه تو نت ، نمی بینه اینا رو . نباید یه فکری به حال این قضیه بکنه ؟؟؟

واقعا هر کی هستی و هر کجا ، برات متاسفام ، خدا شفا تو بده ، و امیدوارم روزی مثل یه مرد رفتار کنی و مرد باشی . نه زن
              (◕‿◕)

Comment

نوشته اصلی توسط Member11316 نمایش پست ها

این مدیر سایت یاهو یعنی همه در مورد دی اکتیو آیدی بحث میشه تو نت ، نمی بینه اینا رو . نباید یه فکری به حال این قضیه بکنه ؟؟؟
                اگه دی اکتیو برداشته بشه کسی میره واسه آیدی plus پول بده ؟
                واسه همینه دی اکتیو هم بر نمیدارن
                تو نمیدونی این آمریکا چه موجود موزی هستش :D

شما هم باید أیدیت merg بشه

یعنی آیدی یاهوت رو به أیدی rogers یا بقیه آیدی ها merg میکنی دی اکتیوش خیلی خیلی سخت میشه
                یعنی طرف ادمین اشنا داشته باشه تا بتونه آیدی merg رو دی اکتیو کنه

یا اینکه ی آیدی merg شده میخری خیال خودتم راحت میکنی

Comment

نوشته اصلی توسط Member11316 نمایش پست ها
                  جان هرکسی که دوست دارید . هرچیزی را به هر کسی یاد ندهید

آقا شده تا حالا تو شبگرد با کسی کل کل کنم . کسی و اذیت کنم . به کسی بد و بیرا بگم . اگه کسی از من ناراحته همین جا بگه من ازش معذرت میخوام .
                  آیدی saeid.barani رو دی اکتیو کردی گفتم اشکالی نداره رفتم Buz Qurd ساختم و تو شبگرد هم یوزرم و عوض کردم . اونم دی اکتیو کردی ، رفتم Qurd و ساختم و بازم یوزر عوض کردم . Qurd Az ساختم ... همچنین . آخرش اومدم Memeber11316 و ساختم اونم دی اکتیو کردی . گفتم دیگه به یوزر شبگرد دست نمی زنم . واقعا دیگه خجالت می کشیدم به ممد بگم اینم عوض کن . حالا Gnu313 ساختم اینم دی اکتیو کردی .
                  بعضی ها فکر می کردن من مشکل یوزر دارم هی عوضش می کنم و حال میکنم . نه به خدا .

باور کنین زیاد زیاد برام مهم نیست . اصلا به این چیز ها توجه زیادی نمی کنم . ولی اخه این کارا یعنی چی ؟ چه منافعی براشون داره ؟

واقعا کسی با من مشکلی داری تو این سایت ؟ و یا سایت دیگه و یا هر کسی که من میشناسه تو نت ؟ حتما این تاپیک و می بینه . مرد و مردونه بیاد بگه من مشکل دارم باهات و مشکلم اینه .

یاد اون امضاء افتادم . نیم کیلو باش ، مرد باش ! اگه اشتباه نکنم ماله Mokhles بود.

واقعا هر کی هستی و هر کجا ، برات متاسفام ، خدا شفا تو بده ، و امیدوارم روزی مثل یه مرد رفتار کنی و مرد باشی . نه زن
                  حرفای دل منو زدی منم یه چنین مشکلی برام پیش اومده*
                  مجبور شدم ایدی پلاس خریدم

Comment

چند خریدی ؟ واسه چند ماه؟

Comment

http://mailplus.mail.yahoo.com/

Comment

فرقی نداره
                        بازم میتونن deactive کنن
                        منم هر 2-3 سال یکبار باید آیدی جدید بسازم
                        اصلا مهم نیست
                        مجانیه
                        نشد یکی دیگه
                        کارای مهم رو فقط با میل یاهو انجام ندین که اینجوری نشه
                        Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                        عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                        http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

یاهو باید بک اپ کانتکت لیست دستت باشه و ایدی بسازی توش ادد کنی

Comment

یک ایدی بساز دیگه به هر کسی نده مگه دوستان
                            ...

Comment

نوشته اصلی توسط l4tr0d3ctism نمایش پست ها
                              یک ایدی بساز دیگه به هر کسی نده مگه دوستان
                              مگه آدم غیر از دوستاش از کسه دیگه ای هم ضربه میخوره؟!

Comment

آغاجی ایچنن قورد ییر ! ( درخت و کرم از داخلش میخوره، نه از بیرون )

به هر حال من یکی دیگه ساختم . ولی یوزر شبگرد و دیگه عوض نمیکنم . تو فکر اینم دور یاهو رو دیگه خط بکشم
                                (◕‿◕)

Comment

Working...
                                X