اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Learning Metasploit Exploitation and Development

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کلا اینجا کسی نمیتونه درست انتقاد کنه
    اگه کسی انتقاد داره دلایل خودش رو بگه
    برای مثال بگه چه ایراداتی و یا چه حرف های تازه ای داره یا نداره ......
    این درست نیست که بی منطق بیایید با هم کل بندازید و بعد تایپیک از بار علمی خودش خارج بشه وتبدیل به یه چت باکس بشه...
    Last edited by exploits; 07-29-2013, 03:34 AM.
    نبوغ ، جوهر تفكر است
    آنكه ثروت خود را باخت ، زياد باخته است ولي آنكه شهامت خود را باخت پاك باخته است

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z نمایش پست ها
      دو دقيقه ديگه بگذره ، ميگی رو اين حساب که من باباش هستم !
      سلام، نیاز نمی بینم برای اینکه بخوام از کسی انتقاد بکنم باباش باشم!
      حداقل توی این مبحث که دیگه همه جوره مطالعه کردم و با همه جوانبش آشنا هستم.

نوشته اصلی توسط S4n470n نمایش پست ها
      "دروغگو دشمن خداست"، چقدر دشمن داری خدا! دوستات که ماییم، یک مشت آدم ذلیله، داغونه، ناقص العقل که در حقشون نامردی کردی....!
      راهی برای اثبات حرف هام به نظرم نمی رسه.
      پس جواب ندم خیلی بهتره.

نوشته اصلی توسط Warden نمایش پست ها
      دلیل نمیشه که شما 5 6 تا pdf هندی بخونی بعد بگی کتاباشون مالی نیست
      نمونش کتاب های جعفر قمی که میگن کتابش تخمیه ولی من به هرکی گفتم بخونه حداقل خیلییی کم فهمیده بزنامه نویسی چیه

خود من کلی واسه وب آموز تو گروب های fb یا بقیه جاها تبلیغ کردم و به کار شما هم احترام میذاارم ولی
      کسی که میاد واسه متااسپلویت پول میده در اصل پول کون گشادیش رو میده

اگه بجای همین متا . wireshark بود واقعا میارزید چون متا اونقدر هم که ملت فکر میکنن کار خواصی نداره
      اولا که من همه هندی ها رو نگفتم! منظورم فقط کتاب ها و مقالات اینا در زمینه استفاده از متاسپلویت بود.
      دوما آقای قمی به این بحث ربطی نداره و اصلا هم کاری با ایشون ندارم ده سال پیش یک کتاب سی از ایشون خوندم از برنامه نویسی متنفر شدم.
      سوما درسته متاسپلویت چیز خاصی نداره!
      اما اگر در قالب فاز های هکینگ قرار بگیره خیلی هم کاربرد داره و خیلی از عملیات های پنتست رو آسون می کنه.
      به عنوان مثال قبلا می اومدیم با نساس یک هدف و اسکن می کردیم بعد باس دو ساعت دنبال یک اکسپلویت برای بهره برداری کردن می گشتیم.
      اما الان همین کار رو خیلی راحت تر با ترکیب متاسپلویت و نساس انجام میدیم بدونه اینکه وقتمون هدر بره.
      یا مبحث پراگرمینگش، شما که میگی چیزی نداره بیا ببینم می تونی یک فازر یا یک ماژول ساده برای حملات پس از بهره برداریش بنویسی؟!
      همون مبحث API و Mixin هاش اینقدر گسترده هست که به این سادگی ها نشه یادش گرفت.
      بعضی مباحثش خیلی سنگیه! مانند اسکریپت نویسی و یک سری functionallity های دیگه ای که ارائه می ده!
      بقیه اش هم که بررسی یک سری سناریو مشابه هست و چیزی نداره.
      انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
      بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
      ملک الشعرای بهار
      My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
      خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

Working...
      X