اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ردگیري افراد در اینترنت ؟ چگونه ؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

من از pc خودم با team viewer به pc یکی از دوستان که انگلییس بود ریموت شدم و با pc اون به ی vps وصل شدم

حالا اگه کسی هم بخواد پیدا کنه باید چک کنه چه کسی به اون vps وصل شد
    با این رفاقتی که کشور ما با همه داره ی بیلاخ هم بهش نمیدن چه برسه به لاگ

Comment

اینکه چطور این کار انجام میشه خیلی گستردست
      بطور کلی میشه اینطور گفت:
      ترافیک از هر جایی که رد میشه از خودش ردپا بجا میزاره ، چیزهایی که آدم حتی فکرش رو هم نمی کنه ، مک آدرس ، کوکی ها ، بسته به نوع حمله ، گاهی وقت ها هکر فایلی رو توی سیستم قربانی آپلود می کنه ، میشه از Meta Data که توی فایل آپلود شده هست استفاده کرد ، کلا اگه هکر از علم Forensics خبر نداشته باشه ، خیلی راحت شناسایی میشه
      اونهایی هم که میگن Tor شناسایی نمیشه ، جدیدا دیدیم که شد و NSA با استفاده از Google Ads فکر کنم این کار رو کرده ،
      کلا واسه اینکه شناسایی نشه آدم ، بهترین راه اینه که یک سیستم عامل جدا برای هک کردن داشته باشه آدم و مک آدرس توش عوض شده باشه ، به هیچ وجه توی هیچ سایتی که به هکر مربوط میشه لاگین نکرده باشه و کلا سیستم پاک باشه ، علاوه بر همه اینها ، باید از وایرلس های هک شده استفاده کنه و از محیط زندگیش هم باید دور باشه ، دوربین توی محل نباید باشه ، و ...
      چیزهایی توی Forensics آدم می خونه که مو به تن آدم سیخ میشه.

Comment

من از مطالبی که توی این 5 صفحه خوندم یاد یه فیلم کلاسیک نه در حد nikita افتادم یارو جنایت میکرد و از کارش فیلم میگرفت و داخل سایتش
        اپلود میکرد ک ببینه چندتا بازدید کننده داره و این قتل ها هر روز اتفاق می افتاد اما پلیس اصلا قادر به شناسایی سرورش نبود .خب مگه میشه یا این فقط فیلمه؟

و یه چیز دیگه لطفن جوابمو بدید .برای هک سایت و کامپیوترهای شخصی نفوذگر برای نفوذ از باگ ها استفاده میکنه حالا یه سوالی که برام پیش اومده ؟
        یک سایتی که هیچ باگی نداره و سرورش شخصی باشه میشه امنیت صدرصد رو تامین کنه؟
        با این فرض که ادمینش حتی برای چک کردن سری به سرور نمیزنه!
        بر خاتم انبیاء محمـــــــــــــــــد صلوات بفرست.
        (انشالا مشکلت حل شه!)

Comment

سرور که تو آسمون هفتم نیست !
          سرور هم یه محل فیزیکی داره و اگه مساله مهم باشه نیازی نیست مجازی بهش دسترسی پیدا کنن مستقیم میرن سر محل فیزیکیش !
          ! Security is never Complete

Comment

نوشته اصلی توسط web01 نمایش پست ها
            من از مطالبی که توی این 5 صفحه خوندم یاد یه فیلم کلاسیک نه در حد nikita افتادم یارو جنایت میکرد و از کارش فیلم میگرفت و داخل سایتش
            اپلود میکرد ک ببینه چندتا بازدید کننده داره و این قتل ها هر روز اتفاق می افتاد اما پلیس اصلا قادر به شناسایی سرورش نبود .خب مگه میشه یا این فقط فیلمه؟

و یه چیز دیگه لطفن جوابمو بدید .برای هک سایت و کامپیوترهای شخصی نفوذگر برای نفوذ از باگ ها استفاده میکنه حالا یه سوالی که برام پیش اومده ؟
            یک سایتی که هیچ باگی نداره و سرورش شخصی باشه میشه امنیت صدرصد رو تامین کنه؟
            با این فرض که ادمینش حتی برای چک کردن سری به سرور نمیزنه!
            نه اونکه فیلمه
            =============================
            این کارهایی که همه ما می کنیم سخت تر کردن شناسایی هست نه ناشناس موندن و بستگی به ارزش کار داره به قول دوستان برای دیف سایت بقالی سر کوچه
            که نمیان بی افتن دنبالت که البته یکی می گفت به خاطر یه وبلاگ ایکسشر شکایت کرده بود سو پیشینه شد براش که اونم تقصییر خودش بود سوتی داده بود
            =============================
            خیر باز هم امن نیست
            همش که سایت نباید باگ داشته باشه از اون حرفا زدیها
            اتفاقا همین سر نزدن به سرور خودش یه مزیته
            Last edited by captain 8l4ck; 10-11-2013, 11:40 AM.
            600d luc1< iM4n

Comment

در مورد متادیتا بیشتر مطالعه کنید
              تا حالا کلی قاتل سریالی دستگیر کردن با همین !!!!!

جا داره برنامه foca رو هم معرفی کنم به دوستان علاقمند توی پروژه ها زیاد استفاده میکنم ازش
              *یعنی کاربردهای متنوعی داره*

حوصله توضیح هم ندارم
              Last edited by iM4n; 10-11-2013, 11:24 AM.
              Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
              عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
              http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

Working...
              X