اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استخدام هکر در شرکت نفت

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• استخدام هکر در شرکت نفت

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از استخدام تعدادی هکر در شرکت ملی نفت ایران به منظور دفاع و مقابله با حمله سایبری خبرداد.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در گفت*وگو با خبرگزاری فارس گفت: در صدد استخدام تعدادی نیروی انسانی نخبه که توانایی هک کردن سایت های مختلف را دارند هستیم که از توانایی آنها برای سنجش میزان امنیت شبکه اطلاعاتی نفت و مقابله و دفاع در مقابل سایر هکرها استفاده کنیم.

وی گفت: در صورتی که امنیت شبکه تضمین شود، حملات سایبری نمی تواند اختلالی در کار متخصصان و کارکنان ایجاد کند که البته این امر مستلزم دارا بودن سیستم امنیتی قوی و کارا است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت خاطرنشان کرد: بسیاری از کشورهای دنیا، سازمانی مختص برای مقابله با حملات سایبری و همچنین حراست و حفاظت از اطلاعات و داده های سازمانی خود دارند.

وی تصریح کرد: اطلاعات و داده*های تولید شده در شرکت ملی نفت ایران نیز باید براساس اولویت بندی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اخیرا یک گروه هکر تهدید کرده اند که قصد دارند به تاسیسات نفتی و گازی چند کشور جهان از جمله عربستان، آمریکا، رژیم صهیونیستی و چند کشور دیگر حمله سایبری کنند که براین اساس در اوایل هفته جاری برخی از تاسیسات نفتی و گازی آمریکا مورد حمله سایبری قرار گرفت.

همچنین این گزارش اضافه می کند اوایل سال گذشته میلادی نیز شرکت ملی نفتی ایران و برخی از شرکتهای تابعه دچار حمله سایبری شدند که ایران برای پیشگیری از حمله جدید سایبری اقدامات مختلفی را انجام داد.
    منبع
    آب طلب نکرده، همیشه مراد نیست گاهی نشانه ایست که قربانی ات کنند... !

بس که .... ایشون و تفکر پشت این تصمیم.
    خاک بر سر ما که مدیران تصمیم گیرنده ما اینه نوع فکرشون.

ما روزی 40 تا طرح امنیتی میدیم کسی تخ... نیست از اون ور هم اینا شو میدن.

اون جوون بد بختی هم که میره اونجا با هزار امید نمیدونه یه تگ بهش خورده که تا آخر عمر باید بدو دنبالش.

فقط میشه گفت: شاش
    ...

Comment

اون جوون بد بختی هم که میره اونجا با هزار امید نمیدونه یه تگ بهش خورده که تا آخر عمر باید بدو دنبالش.
      میشه بیشتر توضیح بدید؟

Comment

نوشته اصلی توسط cyb3r نمایش پست ها
        میشه بیشتر توضیح بدید؟
        نه! .
        ...

Comment

نکته جالب اینه که با شماره 3000 فلان واسه من sms اومده استخدام هکر در شرکت نفت!!!!

مبتکر اولین استخدام هکر به صورت sms ای از نوع گله ای هم شدیم ، این پیروزی بر تمام هکر های ایران مبارک
          I'm Not Related To Anonymous Group
          بنده ارتباطی به گروه Anonymous ندارم

Comment

نوشته اصلی توسط 4n0nym0us نمایش پست ها
            نکته جالب اینه که با شماره 3000 فلان واسه من sms اومده استخدام هکر در شرکت نفت!!!!

مبتکر اولین استخدام هکر به صورت sms ای از نوع گله ای هم شدیم ، این پیروزی بر تمام هکر های ایران مبارک
            احتمالا به عنوان هکر شمارت تو لیستشون بوده که این اس ام اس اومده برات...!
            والا این نوع اس ام اس ها رو به صورت کلی ارسال نمی کنند.
            در این حد هم گاو نیستند
            انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
            بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
            ملک الشعرای بهار
            My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
            خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

سلام

دوستان كسي/جايي كركر استخدام نميكنه؟!

Comment

نوشته اصلی توسط h4sh3m نمایش پست ها
                سلام

دوستان كسي/جايي كركر استخدام نميكنه؟!
                برای مهندسی معکوس و پیدا کردن ضعف های امنیتی و تجزیه و تحلیل بدافزار و...!
                شرکت هایی هستند که برای هر ساعت کار مطابق با توانایی شما مبلغی بین هشت هزار تومان تا 15 تومان می دند...!
                که زیر 12 تومان به نظر من کلا خریته کار کنی تو حوضه مهندسی معکوس یک جورایی مثل خود فروشی می مونه...!
                کرکر هم فکر نکنم بگیرند جایی! چون طبق قوانین کار غیر قانونی محسوب میشه.
                طبق اماری که من دارم البته...! شایدم باشند شرکت های تاپ تری که بیشتر حقوق بدند...! و کرکر هم استخدام کنند.
                انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
                بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
                ملک الشعرای بهار
                My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
                خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

Working...
                X