اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مسابقه ی امنیت سایبری سازمان انرژی اتمی

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مسابقه ÛŒ امنیت سایبری سازمان انرژی اتمی

با عرض سلام
    به اطلاع می رساند، سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد مسابقه ی امنیت سایبری را با هدف ارتقای فرهنگ امنیت سایبری، به صورت برخط (آنلاین)، طی روزهای ۳۱ فروردین تا دوم اردیبهشت-ماه برگزار نماید. بدین وسیله از کلیه علاقه مندان دعوت می شود در این مسابقه شرکت نمایند.
    علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه، از روز شنبه ۲۴ فروردین ساعت ۸ صبح به وبگاه ctf.aeoi.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.
    شرکت در مسابقه برای عموم علاقه مندان آزاد است؛ همچنین در پایان مسابقه، به افراد و یا گروه هایی که بیشترین امتیاز را آورده باشند، جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
    شرکت کنندگان درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر Ù…ÛŒ توانند با رایانامه [email protected] مکاتبه نمایند.

منبع : ctf.aeoi.org.ir

[email protected]

این ایمیل هم بود . ولی نمیدونم مال کیه :پخ
    Last edited by hayula; 04-12-2013, 07:55 AM.
    http.
    html
    php
    .
    Я не говорю на большом России.
    но может что-то понять

مملکت اسکل بازاره ها...!
    من موندم چرا سازمان ها کار های مرتبط با خودشون و نمی کنند؟! :d
    سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران می آد مسابقه هکینگ می زاره :|
    انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
    بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
    ملک الشعرای بهار
    My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
    خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

نوشته اصلی توسط c3phalex1n نمایش پست ها
      مملکت اسکل بازاره ها...!
      من موندم چرا سازمان ها کار های مرتبط با خودشون و نمی کنند؟! :d
      سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران می آد مسابقه هکینگ می زاره :|
      حالا که يه کار خوبی دارند انجام ميدن بقيه چرا ايراد ميگيرن
      اگر برای امنيت خودشون باشه که خيلی هم خوبه, ميدونی امکانش بود که استاکس نت باعث فاجعه اتمی بشه... اين چيز ها که ديگه مسخره بازی نيست که سوژه خنده بشه
      برگزاری اينطور آزمونها حتی اگر 1% هم به امنيت سازمان انرژی اتمی کمک کنه شايد بتونه در آينده جلو خسارات جانی و مادی رو رو بگيره
      از اين گذشته برای شرکت کننده ها هم ميتونه مفيد باشه و محيطی بشه برای محک زدن خودشون و آشنا شدن با اين جور آزمونها

Comment

نوشته اصلی توسط crazyfull نمایش پست ها
        حالا که يه کار خوبی دارند انجام ميدن بقيه چرا ايراد ميگيرن
        اگر برای امنيت خودشون باشه که خيلی هم خوبه, ميدونی امکانش بود که استاکس نت باعث فاجعه اتمی بشه... اين چيز ها که ديگه مسخره بازی نيست که سوژه خنده بشه
        برگزاری اينطور آزمونها حتی اگر 1% هم به امنيت سازمان انرژی اتمی کمک کنه شايد بتونه در آينده جلو خسارات جانی و مادی رو رو بگيره
        از اين گذشته برای شرکت کننده ها هم ميتونه مفيد باشه و محيطی بشه برای محک زدن خودشون و آشنا شدن با اين جور آزمونها
        برادر من مگه من گفتم بده؟!!
        میگم این وظیفه سازمان انرژی اتمی نیست...!
        این وظیفه سازمان پدافند غیر عامل و فتا و.. و همچین چیزاست که باید امنیت سیستم های سازمان های حساس را تامین کنه...!
        همین چند وقت پیش هکر های اسرائیلی یک پی دی اف فوق محرمانه ارتش رو نشر کردند که حاوی اطلاعات موشکی بود که ایران برای حملات دریا به زمین طراحی کرده بود...!
        خوب الان اینجا باید کی پاسخگو باشه؟!!!
        باید حتما یک سازمان مخصوص برای این کار تعریف کنند. مثل nsa آمریکا...
        حکایت این ماجرا مثل این می مونه که ارتش بیاد کار پژوهشی انجام بده و بعد دانشمند ها برن بجنگن..!
        نمیشه دیگه هر سازمانی براش یک کار مخصوص تعریف شده که باید تو سیستم انجام بده...!
        Last edited by c3phalex1n; 04-12-2013, 09:08 AM.
        ملک الشعرای بهار

Comment

خوبه دیگه همه جا ctf می زارن همه هم طبق استاندارد خودشون عمل می کنند این موضوع را ما فقط در ایران می تونیم ببینیم :D
          انسان ها از آن زمان با یکدیگر به مشکل خوردند که سعی کردند خود را بپوشانند

Comment

تو این زمان این مسابقه مشکوکه
            فکر کنم قرنطینه تو راهه

Comment

تو رو خدا جو الکی ندید میشه قضیه شریف
              آخه کی با تو کار داره ؟

بای بای

Comment

سلام
                یکی می*تونه دقیق بگه این ctf یعنی چی؟ تو این وب*گاهشون که کلی مقاله هست، کی باید این همه رو بخونه؟
                http://ictc.aeoi.org.ir
                ولی به نظرم مطالبش بهتر از سایت*هایی باشه که تو ایران می*بینیم، مطلب فنی توش زیاده

Comment

نوشته اصلی توسط maarek نمایش پست ها
                  تو رو خدا جو الکی ندید میشه قضیه شریف
                  آخه کی با تو کار داره ؟
                  علیرضا وات؟ :d
                  هیچکس با ما کار نداره :d
                  ما هم با هیچ کس کار نداریم :d
                  داریم نظر می دیم :d
                  حقوق بشر حالیت نمیشه دیگه :d
                  تا آدم می خواد حرف بزنه سرش و می کنید تو گونی..! :d
                  ملک الشعرای بهار

Comment

نوشته اصلی توسط c3phalex1n نمایش پست ها
                    برادر من مگه من گفتم بده؟!!
                    میگم این وظیفه سازمان انرژی اتمی نیست...!
                    این وظیفه سازمان پدافند غیر عامل و فتا و.. و همچین چیزاست که باید امنیت سیستم های سازمان های حساس را تامین کنه...!
                    همین چند وقت پیش هکر های اسرائیلی یک پی دی اف فوق محرمانه ارتش رو نشر کردند که حاوی اطلاعات موشکی بود که ایران برای حملات دریا به زمین طراحی کرده بود...!
                    خوب الان اینجا باید کی پاسخگو باشه؟!!!
                    باید حتما یک سازمان مخصوص برای این کار تعریف کنند. مثل nsa آمریکا...
                    حکایت این ماجرا مثل این می مونه که ارتش بیاد کار پژوهشی انجام بده و بعد دانشمند ها برن بجنگن..!
                    نمیشه دیگه هر سازمانی براش یک کار مخصوص تعریف شده که باید تو سیستم انجام بده...!
                    قرار نيست که کارمندان خود سازمان بشينن آزمون برگزار کنند شما نميتونی در خونت رو باز بزاری بگی اين وظيفه پليس هست که امنيت من رو تامين کنه!
                    همونطور که تو فضای واقعی نهاد ها و سازمان ها مأموران امنيت خودشن رو دارند تو فضای سايبری هم ميتونن همونطور عمل کنند نميدونم چه ايرادی داره که يه سازمان به فکر امنيت خودش باشه و به امنيت خودش کمک کنه يه عده رو اينجا آزرده خاطر کرده

ارتش اطلاعات مربوط به موشک هاش رو تو pdf ebook نگهداری ميکنه؟:O
                    آموزش موشک سازی ارتش جمهوری اسلامی ايرن:
                    1 ابتدا چند بيل اکلير و سرنج را به مقدار لازم ...

Comment

نوشته اصلی توسط crazyfull نمایش پست ها
                      قرار نيست که کارمندان خود سازمان بشينن آزمون برگزار کنند شما نميتونی در خونت رو باز بزاری بگی اين وظيفه پليس هست که امنيت من رو تامين کنه!
                      همونطور که تو فضای واقعی نهاد ها و سازمان ها مأموران امنيت خودشن رو دارند تو فضای سايبری هم ميتونن همونطور عمل کنند نميدونم چه ايرادی داره که يه سازمان به فکر امنيت خودش باشه و به امنيت خودش کمک کنه يه عده رو اينجا آزرده خاطر کرده

ارتش اطلاعات مربوط به موشک هاش رو تو pdf ebook نگهداری ميکنه؟:O
                      آموزش موشک سازی ارتش جمهوری اسلامی ايرن:
                      1 ابتدا چند بيل اکلير و سرنج را به مقدار لازم ...
                      ایراد داره جان من ایراد داره هرکسی کار خودش بار خودش اآتیش به انبارخودشششششششششششششششش پپسسسسسسسسسسسس ایرادداره
                      درضمن رسیدی نگاه کن به مجله داخلی nsaهم که جدیدا ازحالت طبقه بندی در امده یک نگاه بنداز http://www.nsa.gov/public_info/_file...yptolog_01.pdf
                      البته نه همه قسمت هاششششششششش فرمتششششششششششششش مهم نیست که پی داف هست یا نه مهم اینه که دارن بابا چه جوریشو دیگه نمیدونم والا
                      شاید ایمیل مدیر رو که بهش گزارش دادن رو هک کردن یا ازطریق خطوط فعالx.25 به شبکه های داخلی شون وصل شدن و..... از روی پی سی کارمندا هرچی خواستن دان کردن یا چیزی که ما نمیدونیم

فکر که نمیکنی به روش قدیم می شیننن یک کاتب رو خبر میکننن میاد با جوهر و قلم و پوست درخت میاره میشینه با جوهر روی پوستی طراح ها و مطالب رو می کشه و بعد می بره میزاره توصندوق و بعدش دفنشون می کننن!

نمونش اسرار ویکی لیکس و خیلی چیزای دیگه چطور امریکای جهان خوار اینهمه اسنادش لومیره اونم پی دی اف یا تکست
                      Last edited by k1ll3revil; 04-13-2013, 01:37 AM.

Comment

هیج قرنطینه و ... دیگه ای در کار نیست
                        یه بخش جدید کامپیوتری بسیار بزرگ راه اندازی شده تو سازمان برای تکمیل کادر هست .
                        میدونم که میگم...

Comment

يه نرم افزار داشتم بوت كيت و روت كيت هايي مثل استاكس نت و اين كس شعرها را قبلا از اينكه نفس بكشن ميزد تو گوششون
                          به انرژي اتمي اصفهان گفتم ، قيمت هم يه بشكه كيك زرد دادم ، يابو آب دادن هر بلايي سرشون بياد كون لقشون

فکر که نمیکنی به روش قدیم می شیننن یک کاتب رو خبر میکننن میاد با جوهر و قلم و پوست درخت میاره میشینه با جوهر روی پوستی طراح ها و مطالب رو می کشه و بعد می بره میزاره توصندوق و بعدش دفنشون می کننن!
                          نمونش اسرار ویکی لیکس و خیلی چیزای دیگه چطور امریکای جهان خوار اینهمه اسنادش لومیره اونم پی دی اف یا تکست
                          يه نرم افزار ديگه داشتم عمرا ميزاشت فايلها از سيستمي حتي به عمد خارج بشن ، اينم به حراست استانداري معرفي كردم ، يابو آب دادن ( بازم هر بلايي سرشون بياد كووون لقشون )
                          حالا اينقدر مسابقه بزارن و پول خرج كنند تا چارتا بچه براشون پولاشون را خرج كنن برا ما كه آب نداشت براي بقيه يه نوني داشته باشه حداقل

Comment

نوشته اصلی توسط k1ll3revil نمایش پست ها
                            درضمن رسیدی نگاه کن به مجله داخلی nsaهم که جدیدا ازحالت طبقه بندی در امده یک نگاه بنداز http://www.nsa.gov/public_info/_file...yptolog_01.pdf
                            البته نه همه قسمت هاششششششششش فرمتششششششششششششش مهم نیست که پی داف هست یا نه مهم اینه که دارن بابا چه جوریشو دیگه نمیدونم والا
                            شاید ایمیل مدیر رو که بهش گزارش دادن رو هک کردن یا ازطریق خطوط فعالx.25 به شبکه های داخلی شون وصل شدن و..... از روی پی سی کارمندا هرچی خواستن دان کردن یا چیزی که ما نمیدونیم

ایراد داره جان من ایراد داره هرکسی کار خودش بار خودش اآتیش به انبارخودشششششششششششششششش پپسسسسسسسسسسسس ایرادداره
                            من با اين بيت شعر دگرگون شدم کاملاً قانع شدم هيچکس نبايد به فکر امنيت خودش باشه و اصلاً نيازی به اين کارها هروقت اتفاقی افتاد راحت تخصير ميندازيم گردن بقلی

عزيزم مگه من گفتم تنها راه نوشتن و خوندن تکست نگهداری تو pdf کل صحبت من رو ول کرديد گير دادی به اون قسمت فان قضيه, اينطور اطلاعات جزو اطلاعات طبقه بندی شده هستن و تو ebook pdf نگهداری نميشه انقدر هم ديگه کسخل نيستن از اين کارا کنن و مشخص هست چه کسانی به چه نوع اطلاعاتی دسترسی دارند اگر زمانی اطلاعاتی به بيرون درز کرد راحت تر ميشه عامل رو پيدا کرد , حالا فرض بر اين ميگيريم اطلاعات اون سايت درست باشه رو اون بحثی نداريم موضوع سر اينه که هر سازمان اگه به فکر امنيت خودش باشه و بتونه کمک کنه هيچ ايرادی نميشه گرفت و ميشه در کنار نهاد های تخصصی کمک و مشاوره و تست امنيت ديگران هم داشت
                            اطلاعات مربوط به ارتش آمريکا تو اون زمان طبقه بندی شده بود اما افراد زيادی به اون اطلاعات دسترسی داشتن حالا اگه اونها هم بيشتر فکر امنيتشون بودند شايد همچين اتفاقی براشون نمی فتاد

Comment

جای فکر داره که یه یوزر می تونه یه هو register کنه و همچین اطلاع رسانی رو بکنه !
                              و از اون جایی که شبگرد جیزه و کلا چیزه بدیه و آدمای توش هم ... چرا اولین جا این جاس ؟!
                              و کلا چون چیزی تو ایران فرهنگ سازی نمیشه و کلا یه هم بومی سازی می شه همه سازمان ها یه چیزی می آرن به اسم ctf که حالا هیچ ربطی ام با اصل موضوع نداره.
                              و این که موضوع های امتحانی هم با موضوع کاری معمولا هیچ ربطی نداره که البته این موضوع طبیعیه
                              ----
                              انسان ها از آن زمان با یکدیگر به مشکل خوردند که سعی کردند خود را بپوشانند

Comment

Working...
                              X