اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی می دونه اینجا چه خبره؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ولی مگه تو Disk management نمیشه فرمت کرد ؟؟؟
    ...

Comment

نه نميشه!

Comment

نوشته اصلی توسط one hacker alon نمایش پست ها
        سلام
        چند راه هم من پیشنهاد میکنم
        اول اینکه دست به فرمت نبرید که بدتر میشه(فعلا)
        با برنامه iso buster سعی در زنده کردن داده ها بکنید
        با توزیع لینوکس برید بالا شاید سر این کاراکترها سخت گیری نکرد و فایل ها رو تونستید کپی کنید
        اگه نشد با hiron لود کنید و ریکاوری بزنید البته چیزی پاک نشده که بخواید ریکاوری کنید اما برانامه های ریکاوری از پس کپی اینها بر میان
        در نهایت با برنامه hdd regenerate بدسکتور هارو رفع کنید فقط نکته اینکه نسخه کرک شده استفاده کنید (bootable هم باشه)
        اگه راه داشت یه iso از flash بگیرید
        انشاالله مشکل حل بشه اگه نشد باید دید دقیقا مشکل سر چیه؟ من بلد نیستم اما میدونم که میشه جدول پارتیش رو دستی ویرایش و تعمیر کرد با برنامه هم اگه بخواین تو همون hiron گیر میاد
        همه مواردي رو كه گفتي چكيدم نشد كه نشد ، پارتيشن رو هم دستي بلد نيستم ويرايش كنم ، خووو سخته!!!

Comment

سلام دوست عزیز
          احتمالا شما الان یک درایو رم میکرو حافظه گوشی را واسه نمایش گذاشتین
          حالا با توجه به عکس من این احتمالات را میدم
          این اتفاق وقتی رخ میده که حافظه جانبی شما در حال کار کردن هست و شما بدون اینکه رم را از کامپیوتر eject کنید آن را مستقیم از کارت خان در آوردین و این وسط هم اختلالات نوسانی ولتاژ دخل حافظه ات را در آورده.
          شما باید قبل از اینکه حافظه تون را از card reader بکشید بیرون باید به صورت نرم افزاری از طریق ویندوز سرویس دهی شو قطع کنی بعد آن را از card reader بکشی بیرون.
          دلیل اینکه هم eject نکردین شاید از عمد نبوده چون او autorun.inf که من میبینم این احتمال را میدم که شما سعی بر قطع ارتباط حافظه از کامپیوتر را داشتین اما ویندوز به شما اخطار میداد که حافظه در حال سرویس دهی اس و نمی توانید آن را خارج از دسترس کنید.
          خب طبیعتا ویروس در حال کار با رم شما به صورت realtime بوده و هی فایل های خودش را چک میکرده و ویندوز که به این چیزها اهمیت نمیده و فقط میگه رم شما در حال سرویس دهی است و نمیتوانید آن را قطع ارتباط کنید.
          دلیل فرمت نشدن حافظه هم مبنی بر اخطار ویندوز است. که دلایلش را گفتم.

چاره چیه؟
          شما باید اول ویروس را غیر فعال کنید
          اگر ویروس عادی باشه کارت آسونه میری توی Process های ویندوزت بعد فایل ویروس را تشخیص میدی و kill میکنی
          طریقه ورود به Process هم باید شما وارد task manager بشید همون Ctrl+Alt+delete معروف هست
          اگر هم ویروس قسمت task manager ویندوزت را بسته بود از برنامه های مشابه که قویترین آن Process Hacker است استفاده کن که شخصا 24 ساعته برنامه اش برام بازه.

لینک دانلود
          http://processhacker.sourceforge.net

سپاس
          Last edited by dintic; 09-26-2013, 01:32 PM. دلیل: به تو چه!
          Not. I'm not tired

Comment

SD Memory Card Formatting Software

با این برنامه هم حافظه ات را فرمت کن
            قدرتی که این برنامه قدیمی داره را توی هیچ برنامه ای ندیدم
            لامسب فلش یا حافظه جانبی را از روز اولش هم بهتر میکنه
            آدم هوس میکنه هرچی داره را باهاش فرمت کرد حتی مغزمون!

فایل پیوست نسخه قدیمی فایل که داشتم و این لینک هم که همین الان رفتم پیداش کردم نسخه جدیدش هست
            https://www.sdcard.org/downloads/for...ormatterv4.zip
            فایل های پیوست شده
            Last edited by dintic; 09-26-2013, 01:46 PM.
            Not. I'm not tired

Comment

یه اسکن دیسک با دیفرگ بزن ببین چطور میشه معمولا تو این شرایط این روش جواب میده

انجام پروژه های نرم افزاری در کمترین زمان و نازلترین قیمت
              برای تماس به آیدی Arashjeyjey در یاهو مسنجر پیام بدید.

http://www.jeyjey.blogfa.com

Comment

Working...
              X