اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سرعت متفاوت adsl

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سرعت متفاوت adsl

سلام.

1_من وقتی از یوزر بقیه استفاده میکنم سرعتم 30K بیشتر نمیره ولی وقتی با اکانت خودم کانکت میشم 60K راحت دانلود میکنه چرا ؟میشه سرعت رو برد بالا ؟

2_یه شرکتی ADSL میده با سرعتهای مختلف از 64 تا 2M . ایا رنج ایپی کسی که مثلا 512 گرفته با رنج ایپی 2m یکیه ؟ چطوری میشه رنج ایپی سرعتهای متفاوت رو پیدا کرد ؟ یعنی رنج مشخصی دارن ؟
    من و تو ان دو خطیم آری موازیان به ناچاری

که هر دو باورمان زاغاز به همدگر نرسیدن بود

چه سرنوشت غم انگیزی یست که کرم کوچک ابریشم

تمام عمر قفس میبافت ولی به فکر پریدن بود (مرحوم حسین منزوری)

از این دنیای بی احساس یه روز حقمو میگیرم !

[CENTER]

فکر نکنم ربطی یه رنج آی پی داشته باشه
    (◕‿◕)

Comment

1. قطعاً محدودیت روی اون کاربر یا گروه-ش تنظیم شده.
      2. بستگی به سناریو و نحوه تنظیم سرعت داره ، ( با وضعیت الآن ، نیاز به رنج آی پی های پابلیک) بعید هست محدودیت سرعت طبق آی پی یا گروهی از آی پی ها تنظیم شده باشه ، بطور قطع محدودیت بصورت دینامیک و از سوی اکانتینگ هست (محدودیت سرعت برای هر کاربر) ... */اگه غیر این کار کرده باشن هم غیر اصولیه*/
      sigpic

Comment

100% محدودیت ها از طریق اکانتینگه - و ارتباطی به ip نداره

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

من وقتی از یوزر بقیه استفاده میکنم...

توجه داشته باش وقتی تو با یوزر اونا کانکت باشی ، اونا دیگه نمی تونن استفاده کنن ، در نتیجه طرف زنگ می زنه isp میگه اینترنتم قطع ه ! یارو چک می کنه و میبینه یوزر on هست و ... !

Comment

نوشته اصلی توسط ViR-EnG نمایش پست ها
            1. قطعاً محدودیت روی اون کاربر یا گروه-ش تنظیم شده.
            2. بستگی به سناریو و نحوه تنظیم سرعت داره ، ( با وضعیت الآن ، نیاز به رنج آی پی های پابلیک) بعید هست محدودیت سرعت طبق آی پی یا گروهی از آی پی ها تنظیم شده باشه ، بطور قطع محدودیت بصورت دینامیک و از سوی اکانتینگ هست (محدودیت سرعت برای هر کاربر) ... */اگه غیر این کار کرده باشن هم غیر اصولیه*/

این شرکت فقط یه سرعت میده اونم 512

وقتی یه شرکت فقط یه سرعت میفروشه چطوری محدودیت گذاشته رو یه یوزر ؟
            من و تو ان دو خطیم آری موازیان به ناچاری

که هر دو باورمان زاغاز به همدگر نرسیدن بود

چه سرنوشت غم انگیزی یست که کرم کوچک ابریشم

تمام عمر قفس میبافت ولی به فکر پریدن بود (مرحوم حسین منزوری)

از این دنیای بی احساس یه روز حقمو میگیرم !

[CENTER]

Comment

نوشته اصلی توسط M0TRIX نمایش پست ها
              سلام.

1_من وقتی از یوزر بقیه استفاده میکنم سرعتم 30K بیشتر نمیره ولی وقتی با اکانت خودم کانکت میشم 60K راحت دانلود میکنه چرا ؟میشه سرعت رو برد بالا ؟

2_یه شرکتی ADSL میده با سرعتهای مختلف از 64 تا 2M . ایا رنج ایپی کسی که مثلا 512 گرفته با رنج ایپی 2m یکیه ؟ چطوری میشه رنج ایپی سرعتهای متفاوت رو پیدا کرد ؟ یعنی رنج مشخصی دارن ؟
              در ملا عام اعتراف میکنی مرتیکه
              وقتی معلم انشاء گفت علم یا ثروت بهش بگو هیچکدوم فقط نباشه "منت"

Comment

اگه واقعا یه 512 میده . پس سرعت برای همه یکی هستش . مگر اینکه شرکت بیاد واسه بعضی یوزرها محدودیت اعمال کنه ( که میتونه در بازه زمانی مختلف باشه برای تمامی یوزرها و یا بعضی ها، شاید هم اون یوزر سرعتتش 512 نیستش ) اونم از طریق اکانتینگ.
                (◕‿◕)

Comment

نووش جونت گیگ بشه به فایل هات >>فایلهایش<<

این از حدیثش
                  در رساله الشبگردیه جلد چهار وسطاش اومده حتی با سرعت 1 کیلوبایت در ثانیه هم از اکانت یوزر دیگه ای استفاده کنی بهشت بر تو واجب می شود البته یک کیلوبایت در شرایط نامطلوب می باشد

اینم از تعبیرش
                  اون یوزرهایی که 30 کی میره مال خودت نیست دیگه ولی اون یوزری که 60 کی میره مال خودته این میدونی یعنی چی >>>>یعنی آی اس پی شما رو شناخته که بهت 60 کی میده
                  بهمین خوشمزگی آی اس پی فهمید کدوم یوزر داره مال بقیه رو استفاده می کنه و تو اون آی اس پی لاگت اوفتاده با عرض پوزش ولی *ونت پاره است بشین تماشا کن
                  دعا کن یکی به پشتیبانی زنگ نزنه بگه چرا ترافیک من کم شده امیدوارم که یوزرهات نامحدود باشن

حداقل سیستم اکانتینگ رو بگو تا دوستان بیشتر کمک کنند
                  Last edited by captain 8l4ck; 03-06-2013, 01:56 AM.
                  600d luc1< iM4n

Comment

.............................................
                    Last edited by lone; 04-07-2013, 01:11 PM.
                    Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/casafilech/public_html/immobilien/objekte/immo_resultat/select_ita.php on line 21

Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/casafilech/public_html/immobilien/objekte/immo_resultat/select_ita.php on line 35

Comment

Working...
                    X