اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال مودم جیبی مبین نت به تبلت آیفون

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• اتصال مودم جیبی مبین نت به تبلت آیفون

سلام ، میشه آیا مودم جیبی مبین نت رو به تبلت آیفون متصل کرد و اینور اونور برد و استفاده کرد از اینترنت؟
    وقتی معلم انشاء گفت علم یا ثروت بهش بگو هیچکدوم فقط نباشه "منت"

آره ، اینترنت رو به صورت وایرلس برادکست میکنه و هر دیواسی که وایرلس داشته باشه می تونه ازش استفاده کنه.
    باطریشم 3 ساعت بهت کار میده و میتونی باطریشو دراری و مودمو مستقیم بزنی به پورت یو اس بی و از برق اون استفاده کنی.

اگر خریدی و تونستی با تلنت دستکاریش کنی ، یه خبر بهم بده ، بد جور درگیرشم !!!

خوش باشید./

Comment

Ù…

مگه فرکانس این مودم های جیبی با pc فرق داره ؟ رفتم نمایندگی وایمکس مبین نت شهر ،میگه تو اینجا مودم جیبی پشتبیانی نمیشه :|
      وقتی معلم انشاء گفت علم یا ثروت بهش بگو هیچکدوم فقط نباشه "منت"

Comment

مگه pc فرکانس داره؟! وایمکس یه فرکانس داره واسه اتصال به BTS ها وشبکش که تو ایران 3.5GHZ هستش و در صورت پشتیبانی از وای فای که اونم 2.4GHZ هست.
        تو ایران این مودم های وایمکس توسط خود اپراتور ها وارد میشوند که فرکانسشون استاندارد خود شبکه ایران هست و فرکانس وای فای اونها هم 2.4GHZ هستش که استاندارد شبکه خانگی هستش و اگر روی PC یا لب تاپ یا هر دیوایس دیگه ای کارت وایرلس داشته باشی میتونی ازش استفاده کنی ، تنها چیزی که این مودم های جیبی ازش پشتیبانی نمیکنن LAN هستش که نمیتونی با کابل شبکه ازشون استفاده کنی وگر نه با وایرلس راحت میتونی استفاده کنی و این دفعه رفتی پیش نماینده وایمکس شهرتون و این حرف رو دومرتبه تکرار کرد ، گلدونی چیزی دم دستت بود بزن فرق سرش که صدا وزق بده کسیم چیزی گفت بگو من گفتم !!!

خوش باشید./

Comment

Working...
        X