اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فراخوان برگزاری یک مسابقه بزرگ

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط bersam نمایش پست ها
    اقا شما زورو
    برو شرکت کن
    جایزشم اهدا کن به بیماران خاص
    همینه ما مونده بود یکی مثل تو بیاد به ما تیکه بندازه، برو دنبال sqlet پسر جان.
    اینقدر هم فخر فروشی کن تا جونت مثل همون sql در بیاد.
    من حوصله کل کل ندارم و هر کاری می خوای کنی کن به درک.

و در آخر امیر جان کار خیلی خوبی داری انجام می دی و امیدوارم موفق باشی.

با بزرگ های هکینگ هم کار نداشته باش. اینا اسمشون بزرگه والا هیچی نیستند فقط فخر فروشی بلد هستند. جزء چندتاشون.
    می خوای این حرفم و هم ثابت کنم بگو برات اسکرین بگیرم از ایمیل هاشون بهت تحویل بدم تا حرفی توش نمونه.
    خودت بسم الله بگو شاید در کنارت چهار نفر دیگه چیزی یاد بگیرند
    انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
    بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
    ملک الشعرای بهار
    My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
    خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

پیشنهاد میکنم بعد از اینکه مسابقه رو بصورت کامل طراحی نکردید از رسوندن Detail اون و همچنین تاپیک باز کردن خودداری کنین.
      بعدشم این کار شما بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تا موضوعات علمی .
      همونطور که آسیب پذیری هایی که report میدید بیشتر سعی بر جوسازی هست.
      ناراحت نشید اما این ها رو بعنوان یه دوست عرض میکنم.
      ممکنه خیلی از یوزر هایی که اینجا هستند دیگه از اکسپلویت کردن یه sqli حاظر به سعی و خطا نباشند اما بازهم دلیل بر تمسخر نیست.
      اگر میخواید واقعا در این زمینه پیشرفت داشته باشید کمی از CTF هایی مثل Stripe , CSAW و .. تقلید بعمل بیارید.

نتیجه اخلاقی :* maarek دمپایی پارت تو حلقش
      تا کی بجای خود ما، نقاب ما حرف بزنه؟ تا کی سکوت و رج زدن، نقش نمایش منه؟

Comment

از تمام دوستانی که در این تاپیک و دیگر تاپیک ها به بنده حقیر لطف داشتند صمیمانه تشکر میکنم
        Devil-Zone جان اگر لطف کنی آدرس محل دعوا و قیمت کلاس های خصوصی املا و نگارش زبان فارسی رو اعلام کنی صمیمانه تشکر میکنم.
        ضمنا از اظهار نظرتون هم تشکر میکنم

برادر irist ، بنده چه در اولین پست و چه در پست های دیگر شما و یا بقیه بچه های تیمتون رو مسخره نکردم و از کار شما حمایت کردم
        هیچ کدوم از نوشته هام ویرایش نشده و میتونید مجدد بخونید
        منتها وقتی میگم 4 نفر مثل خودشون ، روی صحبتم با دوستانی هست که فکر میکنند این کارها سطح علمی پایین تر از اون ها داره و بی فایدست
        در مورد نفع مالی هم گفتم:
        مگه بده این بنده خدا ها هم یه نونی این وسط بخورن؟
        در مورد ادعای سطح علمی خودم هم اگر دوستان یک جمله و حتی یک کلمه پیدا کردند (نه توی این تاپیک بلکه هر جایی که مطلبی نوشتم) بگن تا من عذر خواهی کنم.
        پایان.
        بنمای رخ که خلقی ، واله شوند و حیران

Comment

نوشته اصلی توسط bersam نمایش پست ها
          از تمام دوستانی که در این تاپیک و دیگر تاپیک ها به بنده حقیر لطف داشتند صمیمانه تشکر میکنم
          Devil-Zone جان اگر لطف کنی آدرس محل دعوا و قیمت کلاس های خصوصی املا و نگارش زبان فارسی رو اعلام کنی صمیمانه تشکر میکنم.
          ضمنا از اظهار نظرتون هم تشکر میکنم
          پایان.
          کسی شما رو تحقیر نکرده و نخواهد کرد فقط شما طرز صحبتت اینطوری بود من هم یک لطفی بهت کردیم به زبانی که خودت حرفیدی منم حرف زدم . فکر خوبیه هم کلاس خصوصی sqli هم تدریس املا و نگارش میزارم باشد که رستگار شوی ...!:D
          نوشته اصلی توسط Mr.M4st3r

پیشنهاد میکنم بعد از اینکه مسابقه رو بصورت کامل طراحی نکردید از رسوندن Detail اون و همچنین تاپیک باز کردن خودداری کنین.
          بعدشم این کار شما بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تا موضوعات علمی .
          همونطور که آسیب پذیری هایی که report میدید بیشتر سعی بر جوسازی هست.
          ناراحت نشید اما این ها رو بعنوان یه دوست عرض میکنم.
          بنده هم به عنوان یک دوست به عرض شما می رسونم که شما برگزاری مسابقات خودت رو به خاطر بیار بعد این صحبت ها رو عرض کنید

خوبه فقط متنتون رو ترجمه نکردید ببرید فروم های خارجی !!!!!!! والا من موقع مسابقات شما هر فرومی میرفتم اسم شما در اخرین ارسال ها میدرخشید ...!
          Last edited by Devil-Zone â„¢; 10-21-2012, 08:09 AM.

Comment

سلام.
            bersam عزیز ممنون.

Mr.M4st3r عزیز,منظور از تبلیغات چیه؟واسه چی تبلیغ می کنم؟سود یا منفعتی واسه من داره که بخوام تبلیغ کنم؟
            عزیز دلم,تبلییغ وقتی آدم می کنه که بخواد سود یا منفعتی به دست بیاره.ولی من در پیدا کردن باگها هیچ تبلیغاتی واسه در آوردن سود نکردم.اطلاع رسانی می کنم ولی...
            می تونستم برم با چندتا قرار داد ببندم که واسم سود داشته باشه بعدش برم تبلیغ کنم که فلان کاری رو می کنم و ...
            هیچ می دونستید,به نام تیم های مختلفی ثبت باگ می کنم ولی بدون اینکه حتی اسم خودم هم بیارم؟پس این نمی شه گفت تبلیغ.
            نگاه کنید,من 11 سال که این کارو می کنم و توی این دنیا هستم.حتی الان که اینجا هستم ( با اینکه چیزی بلد نیستم ) توی مسابقات مختلف با نام های مختلف شرکت می کنم.حتی توی همین مسابقه,قرار شده مدیران سایت بیاد یک پورتال رو درست کنه و حتی به من هم نگه و خودم هم به صورتی که کسی هم ندونه شرکت کنم.(بدون اینکه بخوام نمره بگیرم)
            چون هیچکسی نمی تونه بگه که کامله و پس باید یک جایی باشه تا آدم خودشو تست کنه و درجه خودشو بدونه.
            اینی که بخوایم ول کنیم و این کارارو نکنیم,می شه مثل کسایی که از یک سایت یک اس کیو ال می زنن و می رن ثبت می کنن و می گن ما آخر خطیم.
            درسته؟
            ما چیزی یاد گرفتیم واسه چی؟اینکه یک روز از دنیا بریم و ببریم زیر خاک؟مگه خودمون چقدر سختی کشیدیم که به اینجا رسیدیم؟واسه چی؟
            هنوز حصرت تیم هایی مثل دلتا - هکرز - آریا - ایکس مورس - کروز - آی اچ اس و ... می خورم.
            باید باهم تلاش کنیم تا نام ایران بره بالا.هر کسی توی یک بحثی مهارت داره,پس باید باهم و دست به دست هم متحد شیم و تلاش کنیم.
            موفق باشید.
            Islamic Republic Of Iran Security Team

سايت: http://IrIsT.Ir & تالار گفتمان : http://IrIsT.Ir/forum

----------------------------------------------
            Iranian Exploit DataBase :

سايت: http://iedb.Ir & تالار گفتمان : http://iedb.ir/acc

Comment

نوشته اصلی توسط irist نمایش پست ها
              نگاه کنید,من 11 سال که این کارو می کنم و توی این دنیا هستم.حتی الان که اینجا هستم ( با اینکه چیزی بلد نیستم ) توی مسابقات مختلف با نام های مختلف شرکت می کنم.حتی توی همین مسابقه,قرار شده مدیران سایت بیاد یک پورتال رو درست کنه و حتی به من هم نگه و خودم هم به صورتی که کسی هم ندونه شرکت کنم.(بدون اینکه بخوام نمره بگیرم)
              ما چیزی یاد گرفتیم واسه چی؟اینکه یک روز از دنیا بریم و ببریم زیر خاک؟مگه خودمون چقدر سختی کشیدیم که به اینجا رسیدیم؟واسه چی؟
              هنوز حصرت تیم هایی مثل دلتا - هکرز - آریا - ایکس مورس - کروز - آی اچ اس و ... می خورم.
              باید باهم تلاش کنیم تا نام ایران بره بالا.هر کسی توی یک بحثی مهارت داره,پس باید باهم و دست به دست هم متحد شیم و تلاش کنیم.
              نه به عنوان یه کسی که هکره یا هر چی، به عنوان یه عابر که داشته رد میشده و خونده مطلب رو.
              واقعا اگه بعد 11 سال هنوز خودت معتقدی که چیزی بلد نیستی و هنوز هشتت گرو 9 هته بیخیال مسابقه بشو و لغوش کن برو پی یه کار نون و آبدار... همیشه در رو یه پاشنه نمیچرخه (:
              معمولا افراد برگزار کننده مسابقه باید دانش بالایی داشتن باشن برای طرح سوال یا موارد اینچنینی، الان با برگزاری همچین مسابقه ی واقعا نام ایران بالا میره؟ (:

(جدا"، جدا"، جدا" اگه میبینید که تو چند سال کارکردن پیشرفتی نداشتید بیخیال هکینگ بشید (: منم چند سالی کش و قوس خوردم تو اینکارا نمیگم پشیمونم چون دوست داشتم و هنوزم دارمش منتهی نکردمش همه هم و غم زندگیم... جوری زندگی کنید که افسوس لحظات از دست رفته رو بعد ها نخورید - روی صحبتم با افرادی مثل خودمه )

در آخر امیدوارم با این همه آیه یاس از طرف من و سایر دوستان موفق باشید
              برهنه،خيس، و گرسنه متولد مي شويم.
              پس از آن اوضاع به مراتب بدتر مي شود.
              -----
              بخشش يعنی اينكه بتونی فراتر از انتقام و قانون پا بذاری

Comment

سلام.
                آقا پویای گل,نگفتم پیشرفت نداشتم.
                داشتم و خوب هم احساس کردم و خواهم کرد.
                اینی که گفتم چیزی بارم نیست,اول از همه هیچکی نیست که همه چیزو بلد باشه.بعدشم توی جمع بزرگان ادعای داشتن چیزی خیلی سنگینه.
                دوست ندارم بی احترامی کرده باشم که دوستان بگن داره ادعا می کنه.
                Islamic Republic Of Iran Security Team

سايت: http://IrIsT.Ir & تالار گفتمان : http://IrIsT.Ir/forum

----------------------------------------------
                Iranian Exploit DataBase :

سايت: http://iedb.Ir & تالار گفتمان : http://iedb.ir/acc

Comment

Ù‡Ú© Ù‡Ú© Ù‡Ú© ...
                  من نمی دونم چه مرضیه ...
                  به جای مسابقه برای هک کردن مسابقه برای Development کردن پرتالتون می گذاشتید... که یه نتیجه درست حسابی می داد ...
                  بعدش می نشستید پن تست می کردید ...

افتخار این نیست که یک سیستم دستکاری شده خراب هک بشه ...
                  افتخار اینه یک سیستم به دست ایرانیها ساخته بشه که به این راحتیا هک نشه ...
                  بعضی ها واقعاً مایه ی ننگ جامعه ی IT و کامپیوتر هستند ،
                  حال این انتخاب شماست که جزئی از این دسته باشید ، یا نباشید .

کمپین اعتراض به سرعت کم و قیمت بالای اینترنت در ایران

Comment

ما رو باش دیدم این همه ریپلای زدن فکر کردیم خبریه نگو دعوا شده
                    سلامتی بچه های بالا صلوات
                    ! Security is never Complete

Comment

یعنی خاک بر سرتون بکنن ( اونایی که دارین این وسط حاشیه میرین )
                      چرا اینقدر بعضی ها بیشعورن
                      به قول اون دوستمون...
                      هر کی خواست بره ثبت نام بکنه
                      چرا بعضی ها دوست دارید همیشه برید تو حاشیه و تاپیک رو به گوه بکشید؟؟؟
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      .
                      پیوست :
                      جوکر جون مادت اینبار دیگه بنمون نکن
                      نمی دونیم کیه؟؟؟
                      تا ما حرف میزنیم بنمون میکنه
                      بابا یکم جنبه داشته باشید خدا وکیلی

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

این حاشیه چیز خوبیه، چون توی همین حاشیه ها هست که نیت واقعی آدم ها معلوم میشه و فرق آدمی که استدلال میکنه با آدمی که صورت مسئله رو پاک میکنه مشخص میشه!
                        ولی نباید با دعوا انجام بشه.
                        آزاد اندیشی، آزادی بیان ...هرچی اسمشو می خواید بذارید خیلی چیز واجبی هست، منتها خیلی از ما بلد نیستیم راه درستشو باید فرهنگشو یاد بگیریم.

به هر حال پاک کردن صورت مسئله چیز اصلا خوبی نیست که بعضی ها دارن انجامش میدن
                        دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر کز دیو و دل ملولم و انسانم آرزوست

Comment

Re All

درود

واقعا" جای تاسف داری واسه دوستانی که اومدن مثلا" واسه پیشرفت دیگران مسابقه برگزار می کنن نه بنده نه هیچ کدوم از بچه هایی که اومدن اعتراض کردن نه دشمن شما هستن نه نمی خوان که کسی پیشرفت کنه

مسابقه خوبه به شرط اینکه کسی برگزار کنه و جایی بیاد ارائه بده که واسه همه قابل قبول باشه (به قول mormoroth اصلا" cms چیه کی طراحی کردی سرور چطور کانفیگ شده!) دوست گرامی که میخواد از این راه مثلا" اسم تیم خودش رو ببره بالا این کاروفقط می تونه بین کسایی بکنه که آرزوهاشون توی سکیوریتی فقط پایین آوردن یک سایته همین

بابا برید یکمی مطالعه کنید برید به جای اینکه فقط فاز رو ببرید توی هکینگ یه چهار تا مقاله درست جسابی بنویسید
                          برید به جای اینکه روز به روز دانش هکینگ رو به پایین بکشید بشینید یاد بگیرید یه سرور رو درست حسابی کانفیگ کنید نه اینکه همش از این بچه مچه ها بشنویم که آره دیروز فلانی Def شد , امروز VIP پابلیک کردن...

به خدا آدم می بینه هلان هکینگ چی شده 5 سال پیش چی بوده اصلا" می خواد بزنه تو سره خودش

این حرف ها نه دشمنی با شماست نه اینکه مانع پیشرفت کسی پس کسی جبهه نگیره
                          به جای غرور وقار را باید داشت

Comment

نوشته اصلی توسط 4ut0n0m0us نمایش پست ها
                            درود

واقعا" جای تاسف داری واسه دوستانی که اومدن مثلا" واسه پیشرفت دیگران مسابقه برگزار می کنن نه بنده نه هیچ کدوم از بچه هایی که اومدن اعتراض کردن نه دشمن شما هستن نه نمی خوان که کسی پیشرفت کنه

مسابقه خوبه به شرط اینکه کسی برگزار کنه و جایی بیاد ارائه بده که واسه همه قابل قبول باشه (به قول mormoroth اصلا" cms چیه کی طراحی کردی سرور چطور کانفیگ شده!) دوست گرامی که میخواد از این راه مثلا" اسم تیم خودش رو ببره بالا این کاروفقط می تونه بین کسایی بکنه که آرزوهاشون توی سکیوریتی فقط پایین آوردن یک سایته همین

بابا برید یکمی مطالعه کنید برید به جای اینکه فقط فاز رو ببرید توی هکینگ یه چهار تا مقاله درست جسابی بنویسید
                            برید به جای اینکه روز به روز دانش هکینگ رو به پایین بکشید بشینید یاد بگیرید یه سرور رو درست حسابی کانفیگ کنید نه اینکه همش از این بچه مچه ها بشنویم که آره دیروز فلانی Def شد , امروز VIP پابلیک کردن...

به خدا آدم می بینه هلان هکینگ چی شده 5 سال پیش چی بوده اصلا" می خواد بزنه تو سره خودش

این حرف ها نه دشمنی با شماست نه اینکه مانع پیشرفت کسی پس کسی جبهه نگیره
                            اون چیزی که با رنگ قرمز نوشتم نشون میده شما برا حرف خودت هم احترام قائل نیستی چه برسه به بقیه

شما اقای pentester شمایی که توی pentesters بودید شمایی که توی شبکه هستید یکم به خودتون اینده خودتون نگاه کنید بعد کس و شعر الم کنید ...

ای بابا هم کم مونده بود شما بشید نصیحت کننده ی ما :D huh?

تیم خودش رو ببره بالا یعنی چی ؟ این جا مهدکودک نیست :| ما هم کودک نیستیم ( به علاوه بعضی دوستان )

شما گیر بده من خودم ردیفش میکنم ... جلاق هم بودن جلاق های قدیم :|

من الان هم قصد نداشتم جبهه بگیرم مگه میزاری با این سخنان جنتی مکان ؟

با ارزوی بیداری اسلامی

Comment

اونی که میخواد شرکت کنه , شرکت کنه و اونی که نمی خواد اصطلاحا کرسی شر نگه ..

امیدوارم بتونم تو این دوره از مسابقات شرکت کنم , با تشکر از دوستان اجرایی این مسابقات دوره از مسابقات . فقط دوست عزیز سعی کن همانند بزرگتر های این گونه انجمن ها از دهن به دهن شدن با خیلی ها بی خیال بشی و بزاری تو خواب و خیالشون که خیلی کارشون دسترسته و یا ... بمونن ... شما اطلاع رسانی تو کن و خدا نگهدارت ! خواه اینان پند بگیرند و رستگار شوند و یا ...

در هر صورت موفق باشی .

یهو یاد این افتادم ... " سگی که زیاد واق ( پارس ) می کنه، گاز نمی گیره "

Comment

دوست عزیز باگ پیدا کدن روی یک پرتال نشون دادن قدرت برادران ایرانی نمیشه
                                اون exploit4arab هم دیدم فقط یک میرور ضعیف از اکسپلویت دیبیه . چیزه خاصه دیگه ایی داره ؟
                                کاری که میکنید خوبه بد نیست . اما اینجوری عنوان نکنید . سال 2005 نیست که این چیزا نشون دادن قدرت باشه . بهتر عنوان بشه ما یک چلنج گذاشتیم واسه ی دوست دارانه مبحث اتک روی وب اپلیکیشن (اونم کامل نیست) چون PHP + MYSQL
                                هست . خبری از اوراکل - mssql - mssql 2005 و asp - asp.net -coldfusion و بقیه مدل ها نیست . در ضمن هیچ ارتباطی هم با پلتفرم پشت اون نداره (Linux-Windows-BSD-MAC) و بقیه . پس چیزه جامعی نیست .(از اتک های شبکه کلا صرف نظر شد)که بخواد نشان قدرت ایران بشه
                                اما در حد و امکانات یک تیم قابل قبوله.
                                برید به سایت سروش دلیلی اونجا یه سری چلنج هست .
                                irsdl.wordpress.com

Comment

Working...
                                X