اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیازمند ایده کاربردی در موردتارگت How to Check If a Yahoo! Email Address Is Currently

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• نیازمند ایده کاربردی در موردتارگت How to Check If a Yahoo! Email Address Is Currently

سلام
    داستان از این قرار است که ما می خوایم یک شخصی را پیدا کنیم تنها پل ارتباطی ما با این شخص یک آدرس ایمیل است . ما بهش ایمیل ارسال می کنیم و هر وقت ایمیل رو باز می کنه برامون Ip سیستمش میاد.
    حالا مشکل اینه که این شخص وقتی ایمیل را باز می کنه زمانی است که ما با اینترنت دسترسی نداریم . تاهمون لحظه پیگیری کنیم با ISP که آقا مالک این ip رو به ما بگو.
    امکان مشاهده Log فایل ها هم برای ISP وجود ندارد فقط باید همان لحظه که Online است می تونند اطلاعات شخص رو به ما بدن.
    حالا دنبال راهی هستم که وقتی طرف به ایمیلش توی yahoo لاگین کرد.همان لحظه مطلع شویم و دوباره ایمیل را براش ارسال کنیم تا باز کنه و ip شو بگیریم.

اگر ایده ای یا هر چیز دیگه در موردش دارید بگید.

منتظر ایدهاتون هستم.
    My Crime Is My Advisory

Hacking Is The Best But Security Is The First

My Crime Is That Of Curiosity

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

یه تصویر رو که دراصل فایل PHP هست Link کن تو ایمیلش که در زمان خوندنش به یه وبسرویس درخواست بفرسته که sms ارسال کنه رو گوشیت .

- حداقل یک سال هست که تمامی isp ها ملزم به ذخیره اطلاعات اتصال کاربران هستن
    Last edited by ViR-EnG; 10-16-2012, 09:35 AM.
    sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط dangeroushacker نمایش پست ها
      سلام
      داستان از این قرار است که ما می خوایم یک شخصی را پیدا کنیم تنها پل ارتباطی ما با این شخص یک آدرس ایمیل است . ما بهش ایمیل ارسال می کنیم و هر وقت ایمیل رو باز می کنه برامون Ip سیستمش میاد.
      حالا مشکل اینه که این شخص وقتی ایمیل را باز می کنه زمانی است که ما با اینترنت دسترسی نداریم . تاهمون لحظه پیگیری کنیم با ISP که آقا مالک این ip رو به ما بگو.
      امکان مشاهده Log فایل ها هم برای ISP وجود ندارد فقط باید همان لحظه که Online است می تونند اطلاعات شخص رو به ما بدن.
      حالا دنبال راهی هستم که وقتی طرف به ایمیلش توی yahoo لاگین کرد.همان لحظه مطلع شویم و دوباره ایمیل را براش ارسال کنیم تا باز کنه و ip شو بگیریم.

اگر ایده ای یا هر چیز دیگه در موردش دارید بگید.

منتظر ایدهاتون هستم.
      3 4 ماه پیش فردی اقدام به ارسال میلی به کاربران خاصی میکرد و به افرادی توهین میکرد
      بعد از پیگری هایی که انجام شد با یکی از نیرو های فتا که صحبت شد گفتن میتونیم به محض اعتبار سنجی توسط یاهو و آنلاین شدن ایپی و محل رو در بیاریم
      حالا اگه مقدوره برات سر بزن
      میتونن کمکت کنن

Comment

نوشته اصلی توسط Drosera|Cqq47 نمایش پست ها
        3 4 ماه پیش فردی اقدام به ارسال میلی به کاربران خاصی میکرد و به افرادی توهین میکرد
        بعد از پیگری هایی که انجام شد با یکی از نیرو های فتا که صحبت شد گفتن میتونیم به محض اعتبار سنجی توسط یاهو و آنلاین شدن ایپی و محل رو در بیاریم
        حالا اگه مقدوره برات سر بزن
        میتونن کمکت کنن
        مشکل همینه که اینو برای فتا می خوام.
        فتا اینو ازم خواسته .
        My Crime Is My Advisory

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

الآن بحث امنیت ملی وسط هست ، اون isp که لاگ های اتصال رو نداشته چوب *** میکنن
          sigpic

Comment

کسی نبود ؟
            My Crime Is My Advisory

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

................................
              Last edited by Maarek; 10-19-2012, 05:51 AM.

بای بای

Comment

من اگه بودم عکسو می ریختم روی سرور لینوکس بعد با این برنامه های مانیتور پکت، دائم لاگ های مانیتورینگ رو چک می کردم برای فلان عکس از کجا request اومده بعد که درخواست اومد دیگه میشه کارهای مختلف انجام داد مثلا وصل کنی به آژیر پلیس که آژیر بکشه یا همین جریان اس ام اس که گفتند!
                دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر کز دیو و دل ملولم و انسانم آرزوست

Comment

برای تشخیص لاگیم طرف تو یاهو ، میتونی از روشی که این سایت ها دارن استفاده کنی
                  حتی invisible بودن طرف رو هم اعلام میکنه
                  http://mochbegir.com/detect_yahoo_invisible_ID.htm
                  http://www.ydetector.com/ir
                  سورس php هم زیاد داره که میتونی به هر زبانی بنویسی
                  بنمای رخ که خلقی ، واله شوند و حیران

Comment

نوشته اصلی توسط bersam نمایش پست ها
                    برای تشخیص لاگیم طرف تو یاهو ، میتونی از روشی که این سایت ها دارن استفاده کنی
                    حتی invisible بودن طرف رو هم اعلام میکنه
                    http://mochbegir.com/detect_yahoo_invisible_id.htm
                    http://www.ydetector.com/ir
                    سورس php هم زیاد داره که میتونی به هر زبانی بنویسی
                    سلام
                    شما متوجه شدید من چی میخوام.دوباره پست اول رو بخون

از تمام دوستان ممنون . ایده sms از همه باحال تر بود که الان هم این کارو کردیم و داره جواب میده .
                    My Crime Is My Advisory

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

ببین مشابه این کار رو من برای یک تارگت xss csrf کردم
                      با جاوا اسکریپت اومدم به غیر از کار های معمول برای دزدیدن کوکی و ... یک کد ajax هم نوشتم که بعد از انجام کار یک سری اطلاعات برای یک فایل php روی سرور خودم ارسال میکرد و اون فایل php اطلاعات رو لاگ و برای من sms میکرد تا به محض خوردن تارگت برم سراقش و ...
                      اونجا اجرا کردن کد مشخص میکرد که طرف الان آنلاینه اما شما باید اول بدونی طرف انلاین شده بعد براش بفرستی
                      برای این کار هم باید از نمونه کد های php که دمو دادم استفاده کنی تا بدونی کی ایمیل رو ارسال کنی
                      اگر مشکلی تو کد نویسی php و ajax داشتی بگو کمکت کنم
                      نمیدونم باز کامل جواب دادم یا نه
                      بنمای رخ که خلقی ، واله شوند و حیران

Comment

آقا اسپم نباشه، این پلیس فتا رو هم دیدی سلام برسون بگو این سی پی یو ما اگه بسوزه دیگه چیزی برای از دست دادن نداریم :دی
                        دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر کز دیو و دل ملولم و انسانم آرزوست

Comment

Working...
                        X