اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دستگاه usb که با آن بتوان هر فرکانسی را دریافت کرد

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• دستگاه usb Ú©Ù‡ با آن بتوان هر فرکانسی را دریافت کرد

سلام
    من دنبال یک دستگاه هستم که با آن بتوان فرکانس های بین 20Hz تا چند GHz
    را دریافت کرد.
    هر چی توی نت گشتم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم
    میخواستم حدود قیمتش را بدونم
    Last edited by Black_Eagle; 06-25-2012, 09:54 PM.

قطعا چنین چیزی رو پیدا نمی کنی و از سوالت معلومه که اصلا راجع به ارتباط فرکانس و گیرنده چیزی نمی دونی
    بگو می خوای چه کار کنی؟ شاید بهتر بشه کمک کرد.
    ¯/(°_o)\¯
    بیچاره آن کسی است که گرفتار عقل شد **** آسوده آن کسی است که خر آمد و الاغ رفت
    این چه شوری است که در دور قمر می بینم **** همه آفاق پر از فتنه و شر می بینم
    اسب تازی شده مجروح به زیر پالن **** طوغ زرین بر گردن خر می بینم
    Copyright: Enigma2

به اميد شبگردي بهتر

Comment

نوشته اصلی توسط h27 نمایش پست ها
      قطعا چنین چیزی رو پیدا نمی کنی و از سوالت معلومه که اصلا راجع به ارتباط فرکانس و گیرنده چیزی نمی دونی
      بگو می خوای چه کار کنی؟ شاید بهتر بشه کمک کرد.
      ممنون که جواب دادید بله من چیزی زیادی از فرکانس ها نمیدونم
      من دستگاهی را میخوام حالا دیجیتال یا آنالوگ که بتونه حداقل 1 مگاهرتز تا 1 گایگاهرتز را دریافت کنه مثلا رادیو که بین 88 تا 108 را دریافت میکنه
      فکر نکنم چیز پیچیده ای باشه
      من یک برد دارم که میتونه فرستنده باشه بین 50 مگاهرتز تا 200 مگاهرتز (البته با عوض کردن سلف میتوان بیشتر یا کمتر از این هم باشد) حالا میخوام صوتی که از این دستگاه فرستاده میشه روی یک گیرنده دریافت بشه

Comment

http://www.winradio.com/home/receivers.htm

این محصولات رو یک نگا بنداز کارت رو راه می اندازه ؟
        9 کیلو تا 3500 مگاهرتز رو ساپورت میکنه
        Professional HF/VHF/UHF scanning receiv

عزیزم h27این که من پیداکردم پس کارش چیه؟!!
        که با این قاطعیتت گفتی همچین چیزی پیدا نمیشه!!!
        این دستگاه در حقیقت کارش شنود رادیویی هست مثلا بی سیم پلیس !یا هر فرکانسی که شما بتونیم روش اطلاعا بفرستم اینم بزاری تا بگیرتش
        Last edited by k1ll3revil; 06-25-2012, 11:55 PM.

Comment

مدل WR-G31DDC 'EXCALIBUR
          امکانات :
          محدوده 9 کیلوهرتز تا 49.995 مگاهرتز فرکانس مداوم
          نمونه برداری مستقیم
          دیجیتال شدن، تبدیل
          16-100 MSPS بیتی A / D تبدیل
          باند 50 مگاهرتز گسترده، زمان واقعی تجزیه و تحلیل طیف
          2 مگاهرتز ضبط و پردازش پهنای باند
          سه کانال موازی دمدولاتور
          آبشار عملکرد صفحه نمایش
          تجزیه و تحلیل طیف صدا
          ضبط و پخش صدا و اگر
          ضبط با قبل، بافر
          EIBI، HFCC و پایگاه داده ها فرکانس کاربر پشتیبانی
          IP3 بسیار بالا (31 DBM)
          حساسیت عالی (0.35 μV SSB، 0.16 CW μV)
          عالی محدوده دینامیکی (107 دسی بل typ)
          انتخاب متوسط ​​فیلتر موج
          رابط USB 2.0

و این پائینی میشه در حقیقت گفت نسخه حرفه ای هستش
          WR-G33DDC 'EXCALIBUR Pro
          بررسی اجمالی

برنده جایزه WiNRADiO WR-G33DDC Excalibur در نرم افزار و با کارایی بالا، هزینه پایین،نمونه برداری مستقیم، نرم افزار تعریف شده است، گیرنده موج کوتاه با استفاده از طیف فرکانس از 9 کیلوهرتز تا 49.995 مگاهرتز است. این شامل زمان واقعی 50 مگاهرتز در سطح تجزیه و تحلیل طیف و 4 مگاهرتز پهنای باند لحظه گسترده ای برای ضبط، کشف رمز و پردازش بیشتر دیجیتال در دسترس است.

این محصول نسخه پیشرفته از گیرنده WR-G31DDC است، ارائه بسیاری از ویژگی های اضافی و بهبود، برای مثال:

4 مگاهرتز پهنای باند پردازش آنی
          کم سر و صدا پیش تقویت کننده
          فیلترهای preselection تنظیم
          پهنای باند فیلتر به پایین قابل تنظیم به 1 هرتز
          ثبات فرکانس حداقل 0.5 ppm
          توابع تست و اندازه گیری
          تابع مکث

WiNRADiO WR-G31DDC گیرنده

نتایج عملکرد گیرنده برتر از ابتکاری خود را، مستقیم نمونه برداری دیجیتال، پایین تبدیل معماری به همراه استفاده از قطعات پیشرو و مفاهیم طراحی. این نتیجه همه در IP3 بسیار بالا، طیف گسترده ای پویا، حساسیت بالا، و تنظیم دقیق. این از ویژگی های کلیدی ایجاد یک گیرنده در یک کلاس خود را با پتانسیل کاربرد گسترده ای در قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

پهنای باند کل 4 مگاهرتز DDC (دیجیتالی به پایین تبدیل) برای ضبط و کشف رمز موجود است. سه demodulators اجازه می دهد دریافت همزمان از سه فرکانس سیگنال در داخل 4 مگاهرتز پهنای باند است.

امکانات

محدوده 9 کیلوهرتز تا 49.995 مگاهرتز فرکانس مداوم
          نمونه برداری مستقیم
          دیجیتال شدن، تبدیل
          16-100 MSPS مبدل A / D
          باند 50 مگاهرتز گسترده، زمان واقعی تجزیه و تحلیل طیف
          4 مگاهرتز ضبط و پردازش پهنای باند
          به طور مداوم قابل تنظیم پهنای باند فیلتر پایین به 1 هرتز
          سه کانال موازی دمدولاتور
          تابع مکث
          آبشار عملکرد صفحه نمایش
          تجزیه و تحلیل طیف صدا
          ضبط و پخش صدا و اگر
          ضبط با قبل، بافر
          EIBI، HFCC و پایگاه داده ها فرکانس کاربر پشتیبانی
          نسخه شبکه نرم افزار نرم افزار در دسترس
          IP3 بسیار بالا (31 DBM)
          حساسیت عالی (0.20 μV SSB، CW 0.10 μV)
          عالی محدوده دینامیکی (107 دسی بل)
          ثبات فرکانس عالی (حداقل 0.5 ppm)
          انتخاب فیلتر موج متوسط
          توسط کاربر قابل تنظیم preselector
          انتخاب کم سر و صدا پیش تقویت کننده
          توابع تست و اندازه گیری
          رابط USB 2.0

گیرنده قوی جلویی با یک تقویت کننده خطی فوق العاده بالا که منجر به عملکرد استثنایی قوی سیگنال مجهز شده است. این گیرنده بسیار قوی جلویی بیشتر با preselector انتخاب به کاربر است که می تواند کار کند یا در یک حالت کاملا خودکار و یا توسط کاربر قابل تنظیم افزایش یافته است. همانطور که بسیاری به عنوان 119 ترکیب مختلف فیلتر را می توان توسط کاربر (91 باندگذار، 14 و 14 پایین گذر گذر بالا) ساخته شده است.جلویی استخدام 34 خیلی کوچک رله الکترومکانیکی (به جای سوئیچ های نیمه هادی که اغلب استفاده می شود اما اعوجاج مستعد) برای اطمینان از دامنه زیاد پویا.

کاربر انتخاب پیش تقویت کننده کم نویز حساسیت های اضافی برای گیرنده قادر به استخراج حتی ضعیف ترین سیگنال ها را از سر و صدا را فراهم می کند.

تکنیک های پیشرفته لرزشی، حذف سیگنال های جعلی بدون قابل توجهی افزایش طبقه نویز گیرنده.برتر بیت 16-100 MSPS مبدل آنالوگ به دیجیتال فراهم می کند عملکرد استثنایی بیش از یک طیف بسیار وسیعی از سیگنال های.

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

ممنونم
            سایت خوبی هست اما قیمتش خیلی بالاست.
            کسی را میشناسید که توی ایران کارش این باشه.و بتونم از اینجا بخرم.
            الان مدل WR-G305e کار من را راه میندازه

Comment

نوشته اصلی توسط k1ll3revil نمایش پست ها
              عزیزم h27این که من پیداکردم پس کارش چیه؟!!
              که با این قاطعیتت گفتی همچین چیزی پیدا نمیشه!!!
              این دستگاه در حقیقت کارش شنود رادیویی هست مثلا بی سیم پلیس !یا هر فرکانسی که شما بتونیم روش اطلاعا بفرستم اینم بزاری تا بگیرتش
              اگر پست اول رو با دقت بخونی، متوجه می شی
              کلا با فرض امواج الکترومغناطیس، قرکانس 20hz رو نمی شه دریافت کرد. اگر هم بشه به چه دردی می خوره؟
              گیرتده در این رنج فرکانسی (که حداقل در دسترس باشه) نداریم
              نوع مدولاسیون قید نشده (و در پست های بعدی هم قید نشده)
              تا توع مدولاسیون و مشخصات دیگه معلوم نباشه، چه چیزی رو می خوای دریافت کنی؟ برای مثال آنالوگ هست یا دیجیتال؟
              برای همین گفتم بگو برای چه کار که باز هم توضیح کافی نداد.
              ¯/(°_o)\¯
              بیچاره آن کسی است که گرفتار عقل شد **** آسوده آن کسی است که خر آمد و الاغ رفت
              این چه شوری است که در دور قمر می بینم **** همه آفاق پر از فتنه و شر می بینم
              اسب تازی شده مجروح به زیر پالن **** طوغ زرین بر گردن خر می بینم
              Copyright: Enigma2

به اميد شبگردي بهتر

Comment

نوشته اصلی توسط h27 نمایش پست ها
                نوع مدولاسیون قید نشده (و در پست های بعدی هم قید نشده)
                تا توع مدولاسیون و مشخصات دیگه معلوم نباشه، چه چیزی رو می خوای دریافت کنی؟ برای مثال آنالوگ هست یا دیجیتال؟
                من میخوام اطلاعات یا صدا یا تصویری که از طریق این فرکانس ها انتقال داده میشه را دریافت کنم.
                در واقع میخاوم چه آنالوگ باشه و چه دیجیتال آن را دریافت کنم . اگر هم کد شده باشه توسط نرم افزاری که داره دیکد بشه.

Comment

والا تا جایی که من متوجه شدم
                  از شواهد و قرائن اینطور ب نظر میرسه که دوستمون میخواد با این دستگاه دهن مهن همه رو( من جمله بچه های شبگرد ) رو سرویس کنه
                  اگه برای شنود مخابراتی و استراق سمع تلفن های همراه میخوای که یه بحثه
                  به نظرم h27 درست میگه باید بگی برای چه منظوری میخوای دقیقا تا بهتر بشه راهنمایی کرد

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

Comment

نوشته اصلی توسط free نمایش پست ها
                    والا تا جایی که من متوجه شدم
                    از شواهد و قرائن اینطور ب نظر میرسه که دوستمون میخواد با این دستگاه دهن مهن همه رو( من جمله بچه های شبگرد ) رو سرویس کنه
                    اگه برای شنود مخابراتی و استراق سمع تلفن های همراه میخوای که یه بحثه
                    به نظرم h27 درست میگه باید بگی برای چه منظوری میخوای دقیقا تا بهتر بشه راهنمایی کرد
                    تلفن های همراه هم توی رنج همون فرکانس هایی هست که من میخوام دریافت کنم. (محدوده فرکانسی تلفن همراه , تلفن های بیسیم 890 تا 960 مگاهرتز هست)
                    شما در این سایت فایل تمام باند ها را دانلود کنید.
                    من میخاوم اون فرکانس ها را دریافت کنم. (فرکانس های مهم مثل تلفن همراه , بیسیم (400 تا 500 مگاهرتز), موقعیت یابهای ماهواره ای)
                    در واقع بطور کلی دریافت کامل فرکانس ها VHF , UHF
                    کل کاری که میخوام بکنم همین هست.
                    Last edited by Black_Eagle; 06-27-2012, 10:46 AM.

Comment

نوشته اصلی توسط Black_Eagle نمایش پست ها
                      تلفن های همراه هم توی رنج همون فرکانس هایی هست که من میخوام دریافت کنم. (محدوده فرکانسی تلفن همراه , تلفن های بیسیم 890 تا 960 مگاهرتز هست)
                      من میخاوم اون فرکانس ها را دریافت کنم. (فرکانس های مهم مثل تلفن همراه , بیسیم (400 تا 500 مگاهرتز), موقعیت یابهای ماهواره ای)
                      قربونت برم عزیزم
                      بفرما میخوای مملکتو به فاک بدی
                      داداش اگه میخوای همچین کاری هم بکنی شما که راهشو یاد گرفتی که از کجا میشه خرید
                      دیگه خودتو تابلو نکن
                      برو بخر
                      فقط ی چیزی رو میدونی؟؟؟
                      اگه این دستگاه رو ازت پیدا کنن
                      میدونی چیکارت میکنن؟؟؟
                      خدا به سر شاهده ننه آغا بیچارت میکنن
                      دودمانتو به باد میدن
                      بعد در ضمن فکر نمی کنم اینقدر ساده باشه که بتونی فقط با داشتن همین یه دونه دستگاه زار و زندگیه ملتو شنود کنی
                      اگه اینجوری بود از شما زرنگتر و پولدارتر و با نفوذ تر زیاد داریم که میتونستن این کارو بکنن
                      به نظر من دورشو خط بکش و طرفش نرو
                      داری وارد خطوط قرمز میشی
                      خطوطی که از قبل تعیین شدن و جای برگشتی نیست
                      انگ جاسوس و خائن و نفوذی و آدم فروش و تروریست و .... قشنگ بهت میچسبه
                      از ما گفتن

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

Comment

نوع مدولاسیون رو میخوای چیکار کنی؟ این خیلی مهمه.

بر روی بعضی باندها بطور همزمان چند نوع دیتا رد میشه که چند نوع مدار نیاز داره تا بتونه تفکیک کنه و... !!!

1. برای اطلاعات بیشتر درباره مدارات مربوط به جنگ الکترونیک تحقیق کنید.
                        2. در این مورد هرچیزی پیدا کردید پابلیک نکنید چون به ضرر خودتونه (همونطور که Free گفت).
                        3. سوالاتتون رو خیلی دقیق تر بپرسید، تا بشه راهنمایی کرد، سوالتون خیلی کلی است.
                        4. از دروس رشته الکترونیک میتونید کمک بگیرید.

موفق باشید.

the quieter you become, the more you are able to hear

Comment

من که نمیخوام از کل اون فرکانس ها استفاده کنم.
                          من یه فرستنده دارم که میتونم باهاش بین 80 تا حدود 150 مگاهرتز (البته اگر سلف را عوض کنم بازه بیشتر میشه) را بفرستم حالا میخاستم اون را دریافت کنم.
                          گفتم که اگر بقیه فرکانس ها را هم بگیره چه بهتر.
                          میشه کتاب های مفید در باره فرکانس ها و مخابرات بیسیم معرفی کنید؟
                          من در حد یک دیپلم الکترونیک سر در میارم.و رشته دانشگاهیم نرم افزار هست

بازم ممنون

Comment

بر روی بعضی باندها بطور همزمان چند نوع دیتا رد میشه که چند نوع مدار نیاز داره تا بتونه تفکیک کنه و... !!!
                            متوجه نمیشم ممکنه بیشتر توضیح بدی .

اگر بتونم دیتا را دریافت کنم میشه با روش های داده کاوی و پردازش سیگنال داده ها را دیکد کرد.
                            Last edited by Black_Eagle; 06-27-2012, 04:46 PM.

Comment

میشه کتاب های مفید در باره فرکانس ها و مخابرات بیسیم معرفی کنید؟
                              من در حد یک دیپلم الکترونیک سر در میارم.و رشته دانشگاهیم نرم افزار هست
                              کتاب که زیاده. اینجا میتونی برای مخابرات چیزایی پیدا کنی:

کد:
                              http://www.nasspub.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=54&Itemid=58
                              درمورد چیزای دیگه هم بازم زیاده یه سرچ ساده میتونه به نتیجه برسه.

---------------------
                              متوجه نمیشم ممکنه بیشتر توضیح بدی .
                              منظورت اینکه مثلا اگر ما یک خط تلفن داشته باشیم همزمان میتونم به اینترنت وصل بشم و هم میتونم زنگ بزنیم. منظورت همینه؟
                              اگر بتونم دیتا را دریافت کنم میشه با روش های داده کاوی و پردازش سیگنال داده ها را دیکد کرد.
                              مثال زدنی زیاد هست ولی نمیشه اینجا گفت، رایج ترین و ساده ترین مثالی که میشه زد، امواجیه که علاوه بر تصاویر تلویزیونی دیتای تلتکست رو هم همزمان انتقال میده!
                              یا برای امواج ماهواره ای اگه توجه کرده باشی مثلا یک کانال ماهواره ای با کیفیت های متفاوت ارسال میشه تازه علاوه بر اون زیر نویس و تلتکست و رادیو و حتی تراک صوتی جداگانه به زبانهای دیگه (بعنوان دوبله) هم منتقل میکنه....
                              این مثالی بود که همه باهاش سروکار دارن، حالا فرض کن چه چیزای دیگه ای میتونه منتقل بشه و کسی خبر نداره و صد البته نبایدم داشته باشه چون اختصاصی هستن....

----------------------

اون لینکی که گذاشتم توش این کتابها بنظرم خوب است (البته فرض میکنم نخونده باشی و توی بحث مدارات الکترونیکی مشکلی نداری) یکی "اصول انتشار امواج رادیویی" و "تحلیل و طراحی مدارهای مخابراتی" و "سیستمهای مخابراتی-کارلسون" و "میکروالکترونیک RF" ...

موفق باشید.

the quieter you become, the more you are able to hear

Comment

Working...
                              X