اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آسیب پذیری های mybb چیست ؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• آسیب پذیری های mybb چیست ØŸ

با سلام خدمت دوستان عزیز !*من خیلی وقته دارم روی my bb کار میکنم !*میخواستم بدونم مثلا یک فرم که با این ساختار هست چه آسیب پذیری هایی داره یک سری شو خودم در آورم ولی میخواستم ببینم مثلا به غیر از my bb sqli و یک متد دیگه بازم آسیب پذیری داره ؟

اگر میشه exploit یا کدی که بشه باهاش مثلا my bb v3.8 رو بشه گذاشت واسه ddos رو برام پیغام خصوصی کنید !*البته اگر وجود داشته باشه !
    شاید تو که زبان باستانی روی مانیتور لپ تاپت رو به موشکی که کنار گوشت پرتاب شده ترجیح میدی به دید عمیقی از زندگی رسیده باشی که برای دیگران قابل درک نیست

نوشته اصلی توسط conter نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز !*من خیلی وقته دارم روی my bb کار میکنم !*میخواستم بدونم مثلا یک فرم که با این ساختار هست چه آسیب پذیری هایی داره یک سری شو خودم در آورم ولی میخواستم ببینم مثلا به غیر از my bb sqli و یک متد دیگه بازم آسیب پذیری داره ؟

اگر میشه exploit یا کدی که بشه باهاش مثلا my bb v3.8 رو بشه گذاشت واسه ddos رو برام پیغام خصوصی کنید !*البته اگر وجود داشته باشه !
    ddos به حمله هایی میگن که با فشار آوردن سرور رو میخوابونن ، به اسکریپت زیاد مرتبط نیست
    اکسپلویت درست حسابیم برا خودش خیلی کم پیدا میشه/یا حتی نمیشه
    باید از روشهای غیر مستقیم استفاده کنی ;)

Comment

نوشته اصلی توسط hamedany نمایش پست ها
      ddos به حمله هایی میگن که با فشار آوردن سرور رو میخوابونن ، به اسکریپت زیاد مرتبط نیست
      اکسپلویت درست حسابیم برا خودش خیلی کم پیدا میشه/یا حتی نمیشه
      باید از روشهای غیر مستقیم استفاده کنی ;)
      میدونم ddos چی هست دوست عزیز !* میخوام بدونم مثلا با کد xerxes میشه my bb رو نفله کرد ؟؟؟* احتمالا باید اسمشو شنیده باشید جزو قوی ترین تولز های ddos هستش !!!
      شاید تو که زبان باستانی روی مانیتور لپ تاپت رو به موشکی که کنار گوشت پرتاب شده ترجیح میدی به دید عمیقی از زندگی رسیده باشی که برای دیگران قابل درک نیست

Comment

Working...
      X