اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معنی این ارور چیه؟؟؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• معنی این ارور چیه؟؟؟

با سلام
    چندین بار توی یک سایت بودم و تقریبا از هر 5 بار که به سایت مورد نظر مراجعه میکردم 2-3 بار این پیغامو میداد
    پیغام رو لحظه ای میداد که میخواستم پنجره مرورگرمو که ساتو باز کرده بودم ببندم

عکسشو پیوست کردم
    فایل های پیوست شده

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

خوب اگر موقع بازدید از اون سایت این پیغام را می داد می گفتیم شاید سایت رو آلوده کردن و اینم برای آسیب پذیری هست اما تو میگی موقع بستن این خطا را میده که احتمالا از هنگ مرورگر هست و اونم فکر می کنه که اکسپشن رخ داده
    ولی برای تست که شده سورس سایت را هم نگاه کن یا بزارش اینجا
    www.Ragvel.com

www.Ahon.ir

Comment

توی سورس سایت دنبال چی بگردم؟؟؟

ایندفعه خواستم سایت رو باز کنم تا سایت باز شد این ارور رو داد که پیوستش کردم

توی سایت هم در حال گشتن بودم که بارها این ارور رو داد
      فایل های پیوست شده
      Last edited by free; 04-04-2012, 07:05 AM.

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

Comment

اساتید محترم کسی نتونست ما رو راهنمایی بکنه؟؟؟

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

Comment

بسم الله

معمولا این ارورهای جاوااسکریپت توسط توسعه دهنده نرم افزار توی Error Console نوشته میشه برای دیباگ ..
          به عنوان بازدیدکننده صفحه، کاری نیست که بشه انجام داد ، ارور به کار همون توسعه دهنده صفحه میاد .
          مثلا نمیشه تشخیص داد که این صفحه بطور کلی مشکل داره یا اینکه این صفحه برای مرورگر خاصی نوشته شده
          این نام کاربری متعلق به آقای حسین عسگری نیست .
          جهت یادآوری : هیچ موقع دست از انتقاد سازنده (نه مخرب) به عنوان یک متخصص دست برندارید چراکه همه ی ما نسبت به کشورمون مسئولیم ، نباید اجازه داده بشه یه سری افراد بنام کارهای مفید برای کشور،سرمایه های کشور رو بالا بکشن ، از جمله میلیارد ها میلیارد پول که به افرادی داده میشه که لیاقت و شایستگی تولید نرم افزار یا کارهای امنیتی ندارن وعملا به باد میره .

Comment

با یه برازر دیگه تست کن سیتی رو که داری میبینی* . دیتا آبجکت مدل تو لایه پایینی محتوای اجرایی برازر هست که معمولان جاواسکریپت و آژاکس از اون استفاده می*کنن.
            DOM error داری روی اون صفحه یعنی* یاا برازر زیادی قدیمیه یا سایت واقعا اسکریپت کدی نوشته که استاندارد نیست و یا ...
            حمله*یXSS...
            Baken

Comment

Working...
            X