اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش نحوه حذف كردن پسورد syskey و کلیه اکانت ها

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• آموزش نحوه حذف كردن پسورد syskey Ùˆ کلیه اکانت ها

دیدم تو شبگرد ذکر نشده بود گفتم بگم

همونطور که خودم 1000 بار گفتم Sam فایلی هست که تو شاخه config در پوشه system32 نگهداری میشه

این فای حاوی کلیه پسورد های ویندوز به صورت رمز نگاری (MD4 )ّ هست حالا برای دسترسی به این فایل باید ا ز طریق یک سیستم عامل دیگه بالا بیایم چون پروسه ای مثل lsass.exe ازش محافظت میکنه و نمی زاره ما بهش دسترسی پیدا کنیم

در صورتی که syskey و اکانت ادمین و دیگر اکانت ها پسورد روش باشه چطور می خواید پسورد رو کلا حذف کنید

خوب سادست 1000 تا ابزار تو اینترنت هست hiren boot | back TRack | یا نرم افزار های مختلف که یکیشم تو http://magic.shabgard.org/BootableCD.zip?Reload هست از مجیک عزیز
    که دسترسی خودشون رو به این فایل میدن .

اما اگه اون ابزار رو نداشتیم چی ؟ خوب فقط کافیه یک فلاپی یا یو اس بی فلش و یا هر نوع سیدی bootable رو داشته باشیم و یا به نحوی با یک سیستم عامل دیگه بالا بیایم .

-----------------------
    روش کار

با سیستم عامل دیگه بالا میایم و وارد مسیر X :\WINDOWS\repair میشیم تو این مسیر 3 فایل SAM | System | Security رو به جای فایل های موجود در X:\WINDOWS\system32\configِ کپی می کنیم و سیستم رو ریستارت می کنیم .
    با بالا اومدن ویندوز میبینید که نه پسورد سیسکی وجود داره نه اکانت های دیگه فقط یک اکانت administrator هست که پسورد روش نیست .

روش مقابله

اون فولدر Repair رو حذف کنید . مشکلی یش نمیاد

-------------------------
    انشالله برای افراد مبتدی مفید باشه
    Last edited by l4tr0d3ctism; 12-07-2011, 04:28 PM.
    ...
Working...
X