اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شرکت امنیتی دژآذر

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آخر حرفت چیه؟!
    تو که می گی هک نه نون میشه نه آب؟!
    بعد از شاخش میگی؟!
    دلم برای امنیت نمیسوزه.
    دلم برای امثال بعضیا میسوزه که با اون هم دانش دارند از بین میرند و حیف میشن.
    اما از اینور یک عده بی خرد ، می آند اینطور پول پارو می کنند.
    شما یک حساب سر انگشتی کن ببین اگه این لیست مشتریای که زده واقعا مشترکین اینا بخواند باشند چه پولی به جیب زدند؟!و دارند میزنند؟!
    تغسیر اونا هم نیست ها ، تغسیر شماست که نتونستین خودتون و به یک مشت آدم بی خرد ثابت کنید.
    بعضیا اینجا هستند خیلی خیلی دانش دارند ، نه توی هکینگ ها مثلا برنامه نویسی و....
    اما اکثرشون سنشون به 40 داره میرسه ، پول ندارند زن بگیرند. (کلی گفتم)
    اما چند روز پیش دیدم طرف هنوز واژه programing رو به انگلیسی نمی تونست بنویسه شده بود دبیر و ماهی 600 700 فیکس میگرفت ، توی آموزش پرورش و سازمان بازرگانی هم کار میکرد و 700 800 تومان هم از اونجا می گرفت. خوب این چی رو میرسونه؟!
    چرا اینطور شده ؟ چونکه شما شل گرفتید ، که هر کسی از راه میرسه. می آد میشه علامه برای بقیه.
    انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
    بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
    ملک الشعرای بهار
    My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
    خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

مدیر فروش ما که خوب میشناختشون !
      مثل اینکه زیاد دری وری ننوشته توی سایتش
      همین سیستم هک کردن اصلا کار سختی نیست ولی وقتی برای یه همچین شرکتی اتفاق میوفته واقعا کار خیلی خفنی میشه
      و اینکه هک شدن این سایت نشون دهنده سواد ادمین سایتش شاید باشه اما دلیل نمیشه حتما همشون بی سوادن !!!

هک کردن همش استفاده از ابزار و باگ و روش های پیچیده نیست ! کافیه از مغزت درست استفاده کنی همین

حتما نباید هزار مدل روش خفن پیاده کرد برای دسترسی گرفتن که
      اصل هکینگ سو استفاده از اشتباه های ادمین هاست ! همین وگرنه الان به نظرم زیادی داره به بحث های تکنیکال پرداخته میشه
      و اینکه هکر هم باید سواد داشته باشه وقتی دسترسی گرفت بتونه کارشو راه بندازه...

در ضمن از همین سایت هک کردن خیلی از رفیقات به نون و نواهای زیادی رسیدن
      منم یکیش

از بحث دور نشیم

وقتی سایت یه شرکت امنیتی با پسورد ۱۲۳۴۵۶ مورد نفوذ قرار میگیره
      قسمتیه که شماها میبینین
      دیگه خبر ندارین بعدش تا کجاهای این شرکت میشه پیش رفت و چند نفر میرن !

مهم اینه که هدف مشخص باشه نه اینکه فی البداهه بشینی یه سایت دیفیس کنی برای خنده

دیگه همتون میدونید نسبتا کجا کار میکنم و چیکاره هستم ! این شرکت هم رقیب ماست

وقتی دیدم با ۱۲۳۴۵۶ لاگین شد حیفم اومد شما رو در شادی شریک نکنم
      من برم به استخراج اطلاعاتم برسم دو سه تا از مشتری های اینا خرج یک سال منو دخترای همسایه رو درمیاره...
      Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
      عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
      http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

علیرضا تایید کردنو با دکمه تشکر نشون میدن
        عدم تایید رو ریپلای میکنن ! با توضیح ...

منم کاملا با قسمت چهارم مخالفم !
        میدونین چرا ؟

وقتی حرف از Hacking یا Pentest به میون میاد همیشه حرف از تیم زده میشه نه یک شخص
        دلیلش اینه که تو خودتو بکشی توی یک یا دو یا سه یا چهار مبحث میتونی متخصص بشی !
        خیلی خیلی تیز هوش باشی دو تا زیر شاخه دیگه رو ok کنی ! و گرنه نه اون تجربه کسب کردنش کلی عمر میگیره از آدم

و اما تخصص لازمه
        خیلی خیلی هم لازمه

اولش که
        همیشه یک تیم لازمه ! چون موسسه استاندارد هم دیگه میدونه یک نفر نمیتواند توی همه ضمینه ها متخصص باشد !

منو قبول دارین ؟؟
        من تخصصم مثلا web applcication و linux و یک سری محدود کلاینت هکینگه مثلا ! این تمام شاخه های امنیت رو پوشش نمیده
        از یه طرفی دلیل نمیشه بلد نباشم به هر حال آشنایی دارم
        و اما لازمه کار ما برنامه نویسی هم هست منم به جرات میتونم بگم از همه زبان ها سر در میارم
        اما اگر الان بهم بگی یه برنامه بنویس ۱ رو با ۲ جمع کنه نشون بده نمیتونم !!!

حالا وقتی میخوام برم یه سازمانی برای pentest به نظرتون تنها میرم ؟؟ نخیر باید تیم جمع کنم
        اگر پروژه هک سایت بگیرم چی ؟؟ نه خودم میتونم اما باز به موقعش تیم دارم... و هر کسی توی تیم تخصص خودشو داره اینجوری هم از نظر زمان جلو افتادیم هم اینکه ممکنه خیلی از موارد از چشم من دور بمونه اما یکی دیگه ببینه ...

گفتی در تمام شاخه ها از فکر و مغز استفاده کنه ! این شاخه ها زیاد نزدیک به هم نیستنا !
        شاید یه شباهت هایی داشته باشن اما فکر و مغز روی همشون عمرا به نون آب نمیرسونه آدمو

حالا فهمیدین ؟؟ این تفکر اشتباه و خیلی قدیمیه
        الان بقدری تکنولوژی زده جلو که کل عمرتو باید بزاری همشو باهم یاد بگیری و متخصص بشی !
        Last edited by iM4n; 10-30-2011, 07:17 AM. دلیل: اطلاعات اضافه
        Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
        عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

sigpic

Comment

اینجا هم مثل بقیه جاها وقتی یک یوزر قدیمی پستی میده روی هوا پستش تایید میشه.
          من بی ادبی به کسی نکردم اگه می کردم معذرت خواهی می کردم.
          دیگه بحث الکی نکنید ، یکی بیاد پست و قفول کنه.
          چون بحث ادامه پیدا کنه منحرف میشه.
          ملک الشعرای بهار

Comment

نوشته اصلی توسط milad.c0nn3ct0r نمایش پست ها
            اینجا هم مثل بقیه جاها وقتی یک یوزر قدیمی پستی میده روی هوا پستش تایید میشه.
            من بی ادبی به کسی نکردم اگه می کردم معذرت خواهی می کردم.
            دیگه بحث الکی نکنید ، یکی بیاد پست و قفول کنه.
            چون بحث ادامه پیدا کنه منحرف میشه.
            قفول کنه؟!
            بی ادبی به کسی نکردی؟! این همه فحش به ایران و ایرانی دادی بعد می گی فحش ندادی؟!
            بله کسی که 10 سال تو نته با شما که تازه دو تا مقاله خوندی و یه چیز تئوری بلدی زمین تا اسمون فرق داره ، پس زود رو چیزی که نمی دونی موضع نگیر !
            این سایت هک شد که شد ! مشتریاش رو از دست میده؟! هیچی نمیشه !
            مهم اعتبار و تخصص تو اون کارشون هست که حتما اونا دارن که چنین کارایی رو که با جاهای گنده کار می کنن ، البته بعید می دونم کل اون لیست مشتری اینا باشن
            ! Security is never Complete

Comment

نوشته اصلی توسط s4n470n نمایش پست ها
              قفول کنه؟!
              بی ادبی به کسی نکردی؟! این همه فحش به ایران و ایرانی دادی بعد می گی فحش ندادی؟!
              بله کسی که 10 سال تو نته با شما که تازه دو تا مقاله خوندی و یه چیز تئوری بلدی زمین تا اسمون فرق داره ، پس زود رو چیزی که نمی دونی موضع نگیر !
              این سایت هک شد که شد ! مشتریاش رو از دست میده؟! هیچی نمیشه !
              مهم اعتبار و تخصص تو اون کارشون هست که حتما اونا دارن که چنین کارایی رو که با جاهای گنده کار می کنن ، البته بعید می دونم کل اون لیست مشتری اینا باشن
              1. فحش هایی که به ایرانی و ایران دادم و بهم بده ببینم کجا من به ایران فحش دادم خودم نفهمیدم.
              2. آره فرق داره و کسی هم منکرش نیست ، اما اینم درست نیست چون قدیمی هستش هر حرفی زد زود مهره تائید بخوره روش.
              3. آره از دست میده ، خوبشم از دست میده.
              تو که تو باغ نیستی حرف نزن حداقلش.
              ملک الشعرای بهار

Comment

حالا به نطر من این وسط شما فقط برو پی حرفای p3rtinax
                زیاد به پروپای بقیه نپیچ

اما چند روز پیش دیدم طرف هنوز واژه programing رو به انگلیسی نمی تونست بنویسه شده بود دبیر و ماهی 600 700 فیکس میگرفت ، توی آموزش پرورش و سازمان بازرگانی هم کار میکرد و 700 800 تومان هم از اونجا می گرفت. خوب این چی رو میرسونه؟!
                خب البته یه عده ای هستند اعتقاد دارند این که یکی سواد نوشتن نداره دلیل نمیشه که نتونه 4 تا کار خوب تخصصی هم انجام بده که البته من به تخمم حسابشون نمی کنم خب تغسیر خودشون هم نیست
                می دونی که چی می گم ؟

Comment

آخه یکی که نتونه چهار تا کلمه انگلیسی تایپ کنه ، تو برنامه نویسی چی ازش انتظار داری داداش گلم؟
                  وقتی به اکسل میگه اسکل از این جور آدم ها چه انتظار داری؟
                  وقتی بلد نیست با اکسس کار کنه چه انتظار ازش داری؟
                  وقتی توی برنامه نویسی ویژوال بیسیک می خوره به مشکل می گه تمامی دات ها رو بردارید تا مشکل برنامه بر طرف شه از این آدم چه انتظار داری؟

گلم من این حرف ها رو از خودم نمی سازم به ولا!

دوست دارم یک روز توی کلاس مدرسه حاضر بشی! ببینی چه احمق هایی دارند الکی الکی پول به جیب می زنند.
                  من از این آتیش دارم! این تازه مختص برنامه نویسی بود.
                  چند روز پیش یکی اومده بود که یک اورگانی و مجهز به اینترنت بی سیم کنه.
                  فضای کلی 100 متر بود و 15 تا کامپیوتر داشت.
                  اومد 4 تا اکسس پوینت انداخت به اینا به علاوه هاب و سویچ و...
                  کلی هم پول به جیب زد و رفت.
                  در صورتی که این فضا رو میشه با دو تا اکسس پوینت هم مجهز کرد.
                  و سرگروه کامپیوتر هم دست میزد می گفت بله بله عالیه خیلی خوبه!
                  خوب اینجا کی ضرر می کنه؟! یک عده آدم مثل شما که جونشون پشته این کامپیوتر در رفته.
                  عمرشون رفته.
                  تازه اون پول دولت هم هدر میره.
                  تا حرفی هم می آد وسط ، بچه ها می گن اینجا ایران هستش؟! خوب این ایران نمی خواد درست شه؟!
                  تا کی دزدی؟ کلاه برداری؟ تازه اینا چیزهای کوچکش هست! حالا کار های بزرگ و حساب کن ببین چه خبره.
                  ملک الشعرای بهار

Comment

ایمان جان منم نگفتم همه شاخه ها ! فقط اینکه بتونی حداقل تو یه پروژه پن تست با مقیاس 4 تا سرور خودت رو جمع جور کنی ! به کسی که بتونه اتومیت اسکن ران کنه نمیشه گفت سکیوریتی اسپشیالیست ! میشه گفت ؟
                    نوشتن ریپورت و نوشتن 4 برگ خلاصه آنالیز پن تست تمام خلاقیت یه سکیوریتیمن هست
                    بماند

من فقط قصدم کمک کردن هست
                    ای کاش مثلاً روزی که من علاقه مند بودم به هکینگ یکی بهم میگفت " برو اول ببین شبکه چیه اینترنت چطوری بوجود میاد ، لن چیه ؟ ویلن چیه ؟ اینتر ویلن چیه ؟ "
                    کسی نگفت فقط این ممد هی میگفت tcp/ip بخونید !!!!

چرا ؟
                    چون فرضاً میخوام یه سرور تو یه شبکه رو هک کنم ! سرور پابلیش نیست رو نت اما چند تا کلاینت هاش نت شدن به بیرون ، حالا من باید چیکار کنم ؟

خلاصه اینکه تا متوجه نشی آلان تو یه ویلن چی به چیه ؟ چطوری ( اگه سوئیچ آی پی بهش اساین شده ) بتونی دیوایس هایی که رو هر پورت هست تشخیص بدی و ...

بحث رو تموم کنیم با اینکه هرکاری میکنید سعی کنید علم کاملش رو یاد بگیرید ، مدرک ماکروسافت بگیرید با مدرکتون حقوق هم میاد !!!

اون عددایی هم که شما گفتی فکر نکنم کسی باشه واسه اون قدر وقت بزاره

بطور مثال طرف میره ccna میخونه بعد تا یجا بش میگن آقا ماهی 1 تومن میدوئه !
                    خوب بشر توکه تونستی بخونی مدرک سیسکو آکادمی داری !!! خوب ccnp هم بخون که خودت رو ارزون نفروشی ! یا بهتر بگم ارزون نخرنت !

جهت اطلاع ادمین شبکه با مدرک ccnp + ماکروسافت حداقل ماهی 1600 دریافت میکنه ، من میشناسم کسی رو که 1 سال هست مدرک گرفته و ماهی 1850 داره از یکی از همین کارخونه های ماشین سازی دریافت میکنه .

پس علم + مدرک = حقوق خوب

حالا میگن هکینگ چطوری مدرک میشه ؟

میشه شما ادمین هستی ، هک هم بلدی خوب ادمین خوب ادمینیه که اول راه نفوذ بدونه ، یعنی با تفکر یه هکر نگاه کنه نه یه ادمین !

اگر آیندتون براتون مهم نیست و تامین هستید 4 تا فحش هم بدید بمن ، برید با پوله باباهه بریزید بپاشید حال کنید
                    CCNA, CCNP RnSnT, MCTS, MCSA, MCITP, MCITP:Messaging
                    Next Goals: CCIE RnS, CEHv7
                    www.resort.ir

Comment

نوشته اصلی توسط s4n470n
                      پس این طرز حرف زدن برا عمه ایمانه
                      بیچاره عمه ایمان! گناهش چی بوده من نمی دونم!
                      میلاد به دل نگیر.از این جور متخصص ها زیاد داریم.
                      من آدمی رو دیدم که برای شبکه بندی ساختمون 2 طبقه جای وایر لس اومد تو دیوار با عمق 1 متر سوراخ زده کابل لن رد کرده!
                      ولی من هنوز تو لیست این شرکت موندم
                      یعنی میشه من هم برم یه سایت بزنم بعد الکی از این لیست مشتری ها ردیف کنم؟؟
                      کسی خفتمون نمی کنه؟!؟!؟
                      -

Comment

الان بحث خیلی جالب شده !

همه دارن یه چیزی رو میگن !

عرض شود که الان میتونم چنان آبرویی از این شرکت ببرم که تمام مشتریهاش بپرن برن !
                        قرار نیست نون کسی رو آجر کنیم
                        تونسته پس نوش جونش ! میتونین ؟؟ نوش جونتون !

وقتی میگم کار کردن تو مملکت بر پایه زیر میزی و آشنا بازی میگرده یعنی همین
                        ایشالا که کار اینا اینطوری نیست

فقط یه پسورد 123456 ببینین چیکار کرد و از یه پسورد ساده قابل حدس و یه هکر رهگذر
                        خاندان اصمت و طهارت(اگر درست نوشته باشم) یه شرکت نسبتا گنده به فاک میره !

شماها الان سر چی بحث میکنین واقعا ؟؟
                        برید به کارتون برسین
                        تازه یکی از باور نکردنی ترین شرکت هایی که تجهیزات سوئیچ بانک ها و.... رو تامین میکنه با 123456 زدم هنوز خودم تو کفم ! حالا حرف از امنیت نزده ولی باز 123456 !!!؟؟؟؟!

مهم اینه که این 123456 تا سالیان سال با هر مقدار امنیتی که توی لایه های مختلف اعمال میشه بازم قربانی میگیره !
                        و بزرگترین و امن ترین شبکه ها از طریق ورود با یه همچین پسوردی هک میشن میرن پی کارشون !
                        Emperor Hacking Team

sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط im4n نمایش پست ها

خاندان اصمت و طهارت(اگر درست نوشته باشم)

شماها الان سر چی بحث میکنین واقعا ؟؟
                          تمام بحث اینه که ما میگیم عصمت رو این شکلی مینویسن! البته طهارت رو بلدی! حالا تو رو چرا نمیان ببرنت دادگاه؟!
                          لینک

Comment

سروش تبرئه شدیم رفت بابا..............

مثل اینکه فهمیدن هک شدن !!
                            شل که نیست صفحه دیفیس هم برداشته شد
                            امیدوارم زیاد اذیت نشده باشن خللی هم توی کارشون بوجود نیومده باشه
                            و بیشتر امیدوارم که کسی آمار نداده باشه...
                            Emperor Hacking Team

sigpic

Comment

Working...
                            X