اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شروع برنامه نويسي

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بروبچ کسی نمیخواد ما رو راه بندازه ؟؟؟
    شاید تو که زبان باستانی روی مانیتور لپ تاپت رو به موشکی که کنار گوشت پرتاب شده ترجیح میدی به دید عمیقی از زندگی رسیده باشی که برای دیگران قابل درک نیست

Comment

بنظر من بیشتر سلیقه ی خودت مهمه و نیاز هایی که داری.
      نیاز نیست یه زبون رو کامل یاد بگیری.
      ساختار کلی یکیشون رو درک کن.
      خود برنامه نویسی رو درک کن.
      سینتکس درصد خیلی کمی رو تشکیل می ده...
      یه ذهن خلاق هم داشته باش...
      ایده ی نوشتن برنامه که اومد تو ذهنت با هرزبونی که تواناییش رو داشته باشه می تونی بنویسی...

come to see phrack.org

Comment

این نظر منه ......
        برای پایه C/C++ که باعث میشه زبان های این خانواده رو هم یاد بگیری ، فقط باید یک بار جزوشو بخونی..... (مثل C# , Java و .. که بلد نیستم )

اسمبلی

دلفی هم بکار تنگش

-------------------
        برای کارای وب میخوای ، C# , PHP , HTML و .......

ولی اینو بدون پروژه های بزرگ ، به چند تا برنامه نویس با چند زبون مختلف میخواد (مثلا طرح خودم ایشاالله 1 2 سال دیگه اجرا میشه C# ,PHP , HTML , و .... همه کارس کلا!!! )
        Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

راستی بیو چی چی زاد طرحت تو حلقم
          خوب حالا می پردازیم به تایپیک. از قدیم گفتن هر ک.و.ن.ی و برای دادن به یک نفر آفریدند (با صدای بلند) ای کسانی که هنوز دنبال این سوال هستید . ای مسلمانان . (صدای آروم) گوش بدهید (صدای خیلی آروم) برید اول همون ویژوال بیسیک و بخونید . تازه اونجا میفهمی برنامه نویسی سیستم چیه.
          با api آشنا بشید با سیستم عامل آشنا بشید بعد بیاین از این تایپیک های کسشعر بزنید.
          هنوز طرف نمیدونه متغیر چیه اومده دنبال بهترین زبان میگرده. هنوز نمیدونه حلقه چیه دنبال بهترین زبان می گرده. بهترین زبان اسمبلی هست می تونی کار کنی بسم الله برو کار کن.
          خودتون و نمودید انجمن شبگرد و یوزر هاشم روش. .
          اول از چیز های کوچک شروع کنید و یک دیدی بگیرید و کم کم شروع کنید به یاد گیری همه زبون ها.
          و در آخر با هر کدوم که سینتکسش بهتون حال داد و کارایی هم داشت شروع کنید به کار تا آخر.
          حالا همه خفه شید و دیگه پست ندید.
          دهنم به فاک رفت هر جا رفتیم یک تایپیک این شکلی بود.

ولی فقط و فقط سی پلاس پلاس و اسمبلی.
          و در وب هم پی اچ پی..
          بقیه بیان زیرش البته بابا بزرگ دلفی هم خوبه {کسشعره از ترس جوکر زدم اینو} ولی من کار نکردم باهاش و خوشمم نمی آد ازش پس بیخیالش. جوکر i'll faultless
          Last edited by c3phalex1n; 11-22-2011, 07:29 AM.
          انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
          بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
          ملک الشعرای بهار
          My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
          خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

به نظر من تخم و رباعی داری میگی ، خب طرف اگه میدونست متغییر چیه و حلقه چیه و ... که دیگه نمیپرسید بهترین زبان چیه ، بنده خدا میخواد شروع کنه داره میپرسه که راه رفته را دوباره مجبور نشه از اول بره وقتشو تلف کسب تجربه ای کنه که قبلا بدست اومده

ولی فقط و فقط سی پلاس و اسمبلی.
            این دوره زمونه دیگه باید مغز خر خورده باشه یکی بره بشینه عتیقه جات یاد بگیره ،مثلا اسمبلی یاد بگیره که چی بشه ؟،
            برنامه نویسی یک ابزاره برای زندگی بهتر نه برای ابزاری به عنوان رفع نیازهای مازوخیسمی.(خودآزاری مزمن)
            بلد بودنش ضرر نداره ولی از هر 100تا برنامه نویس 99تاشون اصلا کاری باهاش ندارند
            اون یک نفر هم کار تخصصیش دونستن این زبان را براش لازم میکنه، کارهای تخصصی هم مشتری کمتری دارند( و البته پول بیشتر ولی توی بازار تعداد مشتری بیشتر به مقدار پول بیشتری برای تک پروژه ارجحیت داره )
            بنابراین به عنوان یک برنامه نویس نرمال ، زبانهای نرمال بازار را یادبگیرید
            وقت طلاست. برای مواردی که کاربرد کمتری دارند هدرش ندین.
            هروقت هم بهتون پروژه از اون 1درصدیه خورد ، همون موقع هم میتونید یادبگیرینش
            مطمئنن کسی که یک زبان رابلد باشه و اسمبلی نیازش شد ، یکی دو هفته ای میتونه جمعش کنه
            اما اگه هیچ زبانی بلد نباشه ، اسمبلی را به این راحتی نمیتونه درک کنه چه برسه توش بخواد حرفه ای بشه.
            تازه همین الان من هرچی فکر میکنم که بگم چه پروژه ای این دوره زمونه ممکنه اسمبلی نیازش بشه به فکرم نمیرسه
            نه دیگه محدودیت فضا و حافظه ای هست نه کاری که نشه با برنامه های سطح بالا نشه کرد.

پیوست » در مورد دلفی چی گفتی ؟ 6ماه بن

Comment

اون که بله . ولی خوب اسمبلی قدرتش خیلی خیلی زیاده. بحث کلی هم سر قدرت هست نه بازار و پروژه و اینا.
              به هر حال ما که برنامه نویس حرفه ای نیستیم. اما عقل حکم می کنه کار خودت رو با کار های سبک شروع کرد.
              تو ویژوال بیسیک و می تونی تو یکی دو ماه یاد بگیری اما سی یا دلفی و نه کار حضرت فیل هستش.
              وقتی ویژوال بیسیک و یاد بگیری با خیلی از مفاهیم دیگه آشنا میشی واس همین یاد گیری بقیه زبان ها آسونتر میشه مخصوصا زبان هایی مثل سی و دلفی و اینا.
              کل حرفم به این میرسه که اگه برنامه نویس تازه هستی.
              کار خودت و با پایتون یا ویژوال شروع کن.
              و بعد از یادگیری شروع کن به مطالعه بقیه زبان ها و بعد که متوجه شدی با کدومش راحت تری و می تونی باهاش زود تر به نتیجه ای که می خوایی برسی. اون انتخاب کن به عنوان زبان برتر.
              هر زبانی و برای کار خاصی ساختند مثلا فرترن برای عملیات های ریاضی
              اسمبلی برای برنامه نویسی سخت افزار ها و اینا و ...
              و به طور کلی همشون کاربرد دارند و خوب هستند.
              جوکر جان قضیه دلفی رو باهم به صورت به صورت صلح آمیز در یاهو حل می کنیم
              انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
              بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
              ملک الشعرای بهار
              My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
              خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
                این دوره زمونه دیگه باید مغز خر خورده باشه یکی بره بشینه عتیقه جات یاد بگیره ،مثلا اسمبلی یاد بگیره که چی بشه ؟،
                پس بوت لودی سیستم عاملت رو با چی نوشتی؟؟
                از شما بعید بود
                نمی دونم چرا شماها دارین بازار خوب سی شارپ توی ایران رو ندید می گیرید
                -

Comment

نوشته اصلی توسط jeson_park نمایش پست ها
                  پس بوت لودی سیستم عاملت رو با چی نوشتی؟؟
                  از شما بعید بود
                  از 10 خط چرت و پرت من یک خطشو فقط میخونی ؟
                  میدونی جنبش وال استریت چی میگه ؟ ولش کن چی میگن ، ولی اون 99% را ببین هی مینویسن میگیرن بالاسرشون ، حالا وصلش کن به پست من و دوباره بخون !!!

Comment

اسپم : جوکر دهنت سرویس نیم ساعت خندیدم
                    Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
                      از 10 خط چرت و پرت من یک خطشو فقط میخونی ؟
                      میدونی جنبش وال استریت چی میگه ؟ ولش کن چی میگن ، ولی اون 99% را ببین هی مینویسن میگیرن بالاسرشون ، حالا وصلش کن به پست من و دوباره بخون !!!
                      آها
                      پیوست:شما همون 1 خط رو ننویسی باید سیستم عاملت رو بزاری در کوزه،عمت آبشو بخوره!
                      پیوست 2: پس این قضیه ids رو چی می گی؟!؟؟!
                      Last edited by jeson_park; 11-25-2011, 02:16 AM.
                      -

Comment

Working...
                      X