اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Sentinel Win32 Protector

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چرا انفدر بحث می کنید.

شما می گید پروتکتور رو خودتون کامل نوشتید درست، خوب 2 تا Unpackme یکی x86 native یکی هم .net بزار ، بعدش معلوم می شه پروتکتور رو خودتون نوشتید یا نه.
    I'm Not Related To Anonymous Group
    بنده ارتباطی به گروه Anonymous ندارم

Comment

----------------
      جای بحث نداره
      ---------------
      Last edited by Raham; 12-31-2013, 12:36 AM.

Comment

شبگرد شده تیکه پروندن به همدیگه (الان همه میان و میگن به تو چه و همینی که هست و ... )
        دو تا بچه مثل این Raham با BLaCkViRuS که همش دو تا پست نزدن دارن میان به این Gladiyator که از قدیمیاست توهین میکنن و ...
        اصلا این Gladiyator هیچی بلد نیست ، سورس آماده رو کامپایل می کنه و ... باز من نمی فهمم دلیل این بحث ها چیه ، 100% از یه جایی بد سوختین که دارین این کارارو می کنید
        4n0nym0us شما هم که ماشالله ادعاتون ... خر رو پاره می کنه ، هر کی میاد یه چیزی میگه میای و می خوای خودت رو نشون بدی که unpacker هستی و ...

بابا بسته این مسخره بازیا این جا جای خودنمایی شده اونم از رو حرف و نه عمل :|
        اگه شما ها حالیتون میشه تو همین زمینه یه برنامه بنویسید بزارید بینم چند نفر بازش می کنن

همیشه دست بالا دست زیاده اما کاش همه متواضع باشن

این جناب Gladiyator هم داره از این راه نون می خوره و 100% واسش زحمت کشیده پس من برای کارش احترام قائلم

یا علی
        ! Security is never Complete

Comment

من متوجه نمیشم ، در حفاظت صدا زدن یک showmessage ساده با یک روتین که توش 10000 خط برنامه نوشته شده ، چه فرقی هست که شما نتونستید اون را در مقابل کدهای مخرب محافظت کنید؟؟؟؟

وقتی یک روتین ساده نتونه محافظت بشه ، چرا باید فکر کرد که بقیه روتینها خوب محافظت میشن ؟
          شما غیر از نگ ساده فکر کن یک تایمر 5 دقیقه ای هم به سیستم ذاتا" دمو ولی شامل تمام امکانات حفاظتی سیستم اضافه کنی ، اگه مطمئنی که قفلت محافظت میشه ، نباید نگران باشی ، هیچ نسخه تجاری هیچ نرم افزاری هم توی دنیا نیست که قرار باشه بعد از 5 دقیقه از کار بی افته. هوووم ؟

اول از خودت شروع کن بعد انتظار داشته باش که بقیه برنامه نویسها اعتماد کنند.
          منظورم رو درست نرسوندم ، کد موتور اصلی برنامه حدودا" 5000 خطی میشه ( بدون ماژول ها ) چون تو نسخه ای که همینجا تبلیغاتش رو میبینید موتورش با اسمبلی نوشته شده برای همین زحمت زیادی میبره که بخواهیم هر قسمت از کد رو محافظت کنیم ( تولید ، ارسال برای گروه تست ، نصب به صورت آزمایشی برای شرکتهای طرف قرارداد و ... که هر کدوم هم هزینه داره و هم زمان بره ) و زمان کافی هم متاسفانه نداریم ، به همین علت هست که Nag محافظت نشده ، بالا گفتم محافظت نتونستیم بکنیم نیست ، محافظتش نکردیم ، چون با یه دو دو تا تصمیم گرفتیم که عوض صرف هزینه برای محافظت از نسخه دمو به این شکل عمل بکنیم که خودمونم راحت باشیم و کنترل بیشتری هم واسه برنامه انجام بدیم ، علاوه برنامه دمو کامل هستش و اگر Nag حذف بشه ما هستیم که باید خاک تو سر بشیم نه کاربر چون حذف Nag لزوما" دلیلی برای عدم امنیت برنامه نهایی نیست و Nag با متدهای خود پروتکتور محافظت نشده.
          sigpic

Comment

بازم نبفهممم ، این یک پروتکتوره ، نمیتونه خودش را پروتکت کنه ؟
            برنامه نویس نهائی ( کاربر سیستمت ) که قرار نیست بااسمبلی کد بنویسه برای محافظت برنامه اش ، فرق حفاظت از 10000 خط روتین برنامه اون با یک روتین نگ توی چیه ؟

Comment

بازم نبفهممم ، این یک پروتکتوره ، نمیتونه خودش را پروتکت کنه ؟
              برنامه نویس نهائی ( کاربر سیستمت ) که قرار نیست بااسمبلی کد بنویسه برای محافظت برنامه اش ، فرق حفاظت از 10000 خط روتین برنامه اون با یک روتین نگ توی چیه ؟
              چرا دقیقا" خودش رو با خودش محافظت میکنه ولی مشکل اینجاست که شما نوع طراحی پروتکتور ما رو نمیدونید شاید به این خاطر هست که توضیحات بنده برای شما ملموس نیست ، اعمال سیستم بر روی این nag کار ما رو زیاد میکنه و به همین دلیل هست که ما این کار رو نکردیم چون هم وقت نداریم و هم همونطوری که گفتم هزینه اون برای ما منطقی نیست چون هزینه ای رو که برای اینکار مصرف میشه رو میتونیم جای دیگه ای خرج کنیم و مساله Nag رو همونطوری که گفتم به صورتی دیگه حل کنیم ( کنترل ارائه و پیگیری قضایی مسایل ).
              اگر شرکت به اصطلاح از سیستم امنیتی حفاظ مطمئن نبود مسلما" از ارائه نسخه دمو هم خود داری میکرد چون کسی که بخواد نسخه دمو رو کرک کنه و به فول تبدیل کنه ( نسخه دمو با دریافت کد فعالسازی به نسخه فول تبدیل میشه و عبارت nag حذف میشه ) از روی همین نسخه هم کرکش میکرد پس از این بابت ما به سیستم خودمون مطمئن هستیم.
              Last edited by Gladiyator; 09-11-2011, 12:50 PM.
              sigpic

Comment

سلام ؛
                از این لحظه به بعد مطالب در خصوص توهین به کسی ، زیر سوال بردن موردی که روش زحمت کشیده شده و یا موارد این دسته ای ببینم خودتون میدونید چطور برخورد میکنم ،
                همین الان پاکسازی می کنم تاپیک رو .
                اگه از لحاظ شما محصول از روی نمونه های خارجی ساخته شده و یا به مزاج شما خوش نمیاد به سادگی میتونید وارد این تاپیک نشید .
                اگه مشکلتون مشکلات شخصی هست جاش توی جای Public نیست .
                دوستان عزیزی که بیش از اندازه دارن پیش میرن بن میشن .
                New World Begins

Comment

Working...
                X