اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کرک Infopath form viewer

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• درخواست کرک Infopath form viewer

با سلام
    از دوستان کسی کرک این نرم افزار رو داره ؟
    kwizcom infopath form viewer
    یک تولز کوجک برای share Point !!!!!
    اگه کسی داره که برسونه به ما
    ممنون
    My Crime Is My Advisory

Hacking Is The Best But Security Is The First

My Crime Is That Of Curiosity

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

joker کجایی ؟
    بچه ها ؟
    My Crime Is My Advisory

Hacking Is The Best But Security Is The First

My Crime Is That Of Curiosity

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

براي تست اين ابزارها و كركشون لازه كه شير پوينت نصب باشه و بعد تست بشه...
      فايلشا بزار شايد اگه بدون نياز به شيرپوينت هم كار ميكنه

پيوست 2: اينا بايد قاعدتا دات نت باشن كه كار من نيست منه فقط يكبار Nintex نينتكس را كرك كردم ، براي هفت پشتم بس بود ...

Comment

یه لینک دانلود ازش بده

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
        پيوست 2: اينا بايد قاعدتا دات نت باشن كه كار من نيست منه فقط يكبار Nintex نينتكس را كرك كردم ، براي هفت پشتم بس بود ...
        http://www.sharepointsolutions.ir/bl...83941c7d&ID=42

Comment

نوشته اصلی توسط t3rr0r1st نمایش پست ها
          یه لینک دانلود ازش بده
          http://www.sharepointsolutions.ir/bl...83941c7d&ID=42
          البته اين مورد شامل حال من نميشه چون اولا من 2010 را ترتيبشو دادم در ثاني به كسي نفروختم )
          ميخواستم خودم استفاده كنم كه از بس خود سرور شيرپوينت كند ميكرد سيستم را ، انداختمش سطل آشغال اما لازمه يه توضيح كلي بدم :

شما شايد يادتون نياد ولي يه زماني همه دنيا قرو اطفار نمييومدن سر فروش نرم افزار به ايران ، و براشون پوله مهم بود ، بعد كه يه كم روشون فشار اومد ، پول را ميگرفتن ولي موقع ارائه خدمات و جوابگوئي ميگفتن تحريمين ، باي.
          از بي طرف ترين كشورها مثل بلژيك ( يك قلمش در جريان بودم 4 ميليارد دلار ول يك نيروگاه گازي بود كه پول را گرفتند و قطعات را آوردند ولي هيچ كدوم نرم افزارهاي اتاق كنترل و نرم افزارهاي plc ها را راه ننداختن و رفتن گفتن كون لقتون تحريم. تا بقيه....

اين يارو هم كه اين مقاله را نوشته بيشتر نگران سود خودش بوده تا حفظ حق و حقوق شركت نينتكس.
          به قول خودش عمده نگرانيشو نوشته )
          آیا این موضوعی است که هیچکدام از ما به عنوان ایرانی و فارسی زبان از آن خوشنود باشیم ؟ بلاک شدن آی پی آدرس های ایران و حذف زبان فارسی از نسخه قانونی این نرم افزار !!!
          15 هزار دلار 15 هزاردلار بابت نرم افزاري كه n تا برنامه نويس ايراني ميتونن خرج زن و بچشون را دربيارن ، اينا ميدن به اين شركته نينتكس و اينطرف با اين ابزار خيلي ها را رسما از كار كردن ميندازن.
          از طرفي هم كون لق برنامه نويسا ، عرضه داشتن خودشون مينوشتن يكي بهترش را

Comment

از قدیم می گفتن نرم افزار مثل 3کس می مونه.
            مجانیش بهتره.
            مجانیم نشد خفتی.

unreal برای تمام محصولات 2010ش پتچ داده

Comment

Working...
            X