اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بعد از باز كردن پورت

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• بعد از باز كردن پورت

fبا سلام
    من با سیستم خانگیم که به اینترنت مخابرات وصل هستم اومدم یک اسکن روی پورت ها و ip ها انجام دادم دو سه تا پورت پیدا کردم با یک ایپی جدا . حالا سوالات منه اینه :

1- جه جوری پورتی را روی سیستم باز شده معلوم بشه مال چی هست؟؟؟؟؟؟ و جه جوری یک
    backdoor بزارم !!!!!!

2- ایا از لحاطظ امنیتی مشکلی برای من پیش نمیاد !!!!!!!!!

مرسی از کمکتون.
    Last edited by iM4n; 08-13-2011, 01:41 AM.
    بژِی شبگرد ، بژِی کردستان

با سلام
    دوست من پورت باز در حقیقت به منزله یک سرویس یا نرم افزار ه که داره روی یه آدرس گوش می کنه( یعنی منتظر ارتباطه ) که ما به او آدرس می گیم پورت
    پس هر پورت باز به معنی سوراخ امنیتی نیست

پورت باز به شما می گه که هدف مورد نظر شما چه سرویس هایی رو در حال اجرا داره
    حالا کار شما اینکه که ببینی که اون سرویس های که طرف در حال اجرا داره چه Bug هایی می تونن داشته باشن

در مورد ایجاد مشکل امنیتی باید بگم که اسکن کردن پورت باعث ایجاد پیگرد نمی شه
    زین دو هزاران من و ما ای عجبا من چه منم...................گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم

Comment

دوست عزیز وقتی پورتی اسکن می شه قطعا پورتی هست که بازه ، مثلا پورت 80 اما برخی پورت ها هستند که می توان ازش نفوذ کرد باید ببینی آیا پورتی که بازه آسب پذیره؟ مثلا پورت نت بایوس فکر کنم اسب پذیر باشه.
      در ثانی به قول بزرگان شاید اسکن کرده باشی و به رمز ADSL هم دسترسی پیدا کردی (اغلب رمز پیش فرض admin -admin ) می گن در این حالت می تونی با port forwarding پورتی رو باز کنی و عملیات نفوذو انجام بدی که 100 التبه اگه تونستی همینجا بزار مام فیض ببریم.
      تعصب عین مردمک چشم هر چه بیشتر نور بتابه بیشتر بسته می شه

Comment

نوشته اصلی توسط lachin نمایش پست ها
        دوست عزیز وقتی پورتی اسکن می شه قطعا پورتی هست که بازه ، مثلا پورت 80 اما برخی پورت ها هستند که می توان ازش نفوذ کرد باید ببینی آیا پورتی که بازه آسب پذیره؟ مثلا پورت نت بایوس فکر کنم اسب پذیر باشه.
        در ثانی به قول بزرگان شاید اسکن کرده باشی و به رمز adsl هم دسترسی پیدا کردی (اغلب رمز پیش فرض admin -admin ) می گن در این حالت می تونی با port forwarding پورتی رو باز کنی و عملیات نفوذو انجام بدی که 100 التبه اگه تونستی همینجا بزار مام فیض ببریم.

با سلام دوست عزیز.
        من شماره پورت ها را نگاه کردم ولی پورت مورد نظر معلوم نیست مال چه سرویسی است؟
        5169 شماره پروت است ! حال میخوام روی ااین پورت یه برنامه مثلا تروجان ویا بک دور بزارم چه جوری بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟
        بژِی شبگرد ، بژِی کردستان

Comment

Working...
        X