اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اينجا متخصص seo داريم؟

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• اينجا متخصص seo داريم؟

سلام
    اينجا متخصص seo داريم؟

من مینویسم شما متخصصان عزیز هم تکمیلش کنین ممنون میشم
    البته به صورت تدریجی تکمیل میکنم (اگه عمری بود)

اول از همه از table در طراحی استفاده نشه
    تایتل هر صفحه مربوط به مطلب باشه و در سایت تکراری نباشه
    کیورد و دیسکریپشن تاثیر خوبی داره
    عنوان ها در تگ های h قرار داده بشه
    از همه مهمتر به نظر من موضوع متن رو تو یوآرال قرار دادن هست که مخصوصا اگر فارسی باشه تاثیرش بیشتره
    سیستم کلود تگ

دیگه بگم
    لینک دادن و لینک گرفتن از سایت های معروف و پربازدید هم برای رنک خوبه

اون خوباش که یادم بود ایناس
    اگر بیشتر دارید روکنید استفاده کنیم

Comment

sitemap كه خيلي مهمه
      Search engine notifire
      تمام تصاوير alt داشته باشند
      مديريت لينك ها با تگ هاي Ul و Li و ...
      And I am not frightened of dying
      any time will do,I don't mind.
      Why should I be frightened of dying?
      There's no reason for it.
      you've gotta go sometime
      .a

Comment

نوشته اصلی توسط A|iR3ZaM49icBoy نمایش پست ها
        sitemap كه خيلي مهمه
        Search engine notifire
        تمام تصاوير alt داشته باشند
        مديريت لينك ها با تگ هاي Ul و Li و ...
        ممنون علیرضا جان
        در مورد Search engine notifire بیشتر توضیح بده
        درمورد تفاوت ui وli هم برای seo بیشتر توضیح بدی ممنون میشم .تفاوت هاشون و علویت دادن ها و...

تو عکس ها alt بهتره یا title ؟

Comment

استفاده از گوگل وب مستر هم نباید فراموش بشه .خیلی تاثیر داره مخصوصا وقتی لینک rss رو هر روز آپدیت کنید

گوگل آنالیز هم تاثیر داره تو رنک گوگل

Comment

نوشته اصلی توسط HO5531N نمایش پست ها
            استفاده از گوگل وب مستر هم نباید فراموش بشه .خیلی تاثیر داره مخصوصا وقتی لینک rss رو هر روز آپدیت کنید

گوگل آنالیز هم تاثیر داره تو رنک گوگل
            تو مستندات گوگل گفته شده نداره . من خودم دارم واسه سایتم استفاده میکنم . توی help گفته شده که این ابزارها فقط واسه کمک به وب مستر هاست و توی رنک که تاثیر نداره هیچ توی SERP هم تاثیر نداره .
            حالا که به سئو علاقه مندی خدمت شما عرض شود از بین کتاب های جدیدی که واسه سئو اومده این کتاب فوق العادست ( حدود 100 صفحشو خوندم . واقعا تکنیک های جدید رو تمیز توضیح داده و مهم تر از همه اینکه یارو نویسندش کارمنده seomoz هستش و تجربیات عملی خودش توی این شرکت رو توضیح میده )
            از بین منابع فارسی کتابی که ماله ناقوسه هم کامل خوندمش . بعضی فصل ها اطلاعات خیلی خوبی داده و بعضی ها هم زیادی از دیدگاه برنامه نویسی نگاه کرده .
            حال اینجا می رسیم به این حرف که " به عمل کار برآید نه به سخن " .هر چی گفتم حرف بود . فرصت کنم گاها میام اینجا مطالبی رو که از روی اون کتاب seo secret خوندم می نویسم .
            woorank هم یه سایت با ساختاری ساده که اطلاعات مفیدی رو راجع به سئو سایتت بهت میده . بعد از آنالیز بیشتر سعی کن هلپی رو که میده بخونی
            Asiral....

Comment

نوشته اصلی توسط reza699 نمایش پست ها
              تو مستندات گوگل گفته شده نداره . من خودم دارم واسه سایتم استفاده میکنم . توی help گفته شده که این ابزارها فقط واسه کمک به وب مستر هاست و توی رنک که تاثیر نداره هیچ توی serp هم تاثیر نداره .
              حالا که به سئو علاقه مندی خدمت شما عرض شود از بین کتاب های جدیدی که واسه سئو اومده این کتاب فوق العادست ( حدود 100 صفحشو خوندم . واقعا تکنیک های جدید رو تمیز توضیح داده و مهم تر از همه اینکه یارو نویسندش کارمنده seomoz هستش و تجربیات عملی خودش توی این شرکت رو توضیح میده )
              از بین منابع فارسی کتابی که ماله ناقوسه هم کامل خوندمش . بعضی فصل ها اطلاعات خیلی خوبی داده و بعضی ها هم زیادی از دیدگاه برنامه نویسی نگاه کرده .
              حال اینجا می رسیم به این حرف که " به عمل کار برآید نه به سخن " .هر چی گفتم حرف بود . فرصت کنم گاها میام اینجا مطالبی رو که از روی اون کتاب seo secret خوندم می نویسم .
              woorank هم یه سایت با ساختاری ساده که اطلاعات مفیدی رو راجع به سئو سایتت بهت میده . بعد از آنالیز بیشتر سعی کن هلپی رو که میده بخونی
              ممنون رضا جان بابت توضیحاتت
              اما گوگل وب مستر رو براساس تجربه گفتم وقتی شما مپ سایتت رو که لینک های جدید درون سایتت توش هست رو به گوگل میدی کراولرش رو میفرسته و اون لینک هارو بررسی میکنه و ایندکسش میکنه پس حتما تو سرچ ها هم بیشتر جواب میده ورنک رو میاره بالاتر

Comment

Working...
              X