اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

داره دانلود می کنه

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• داره دانلود Ù…ÛŒ کنه

سلام شبگردا، خوبین؟ من به یه مشکل برخوردم اونهم اینه که همین الان که دارم سوالم رو تایپ میکنم سیستمم دانلود رو نشون میده ، در حالی که الاه من در حال دانلود نیستم . فکر کنم یه تروجانی چیزی باشه ! چه جوری پیداش کنم؟ چی کار کنم؟ آنتی ویروسم هم اویراست و چیزی نشون نمیده. من از نرم افزار speedconnect استفاده میکنم که سرعت و حجم دانلود و آپلود رو به صورت گرافیکی نشون میده و الان از سیستمم دانلود رو نشون میده!

لطفاً راهنمایی کنید
    برای کشتن پرنده نیازی به تیرو کمان نیست، همین که بالهایش را بچینی خاطرات پرواز روزی صدبار او را خواهد کشت...

دوزخیان

اینجا یه تاپیک بود جوکر یه نرم افزار مخصوص این کار گزاشت که در آن واحد نشون بده کدوم نرم افزار با کدوم پورت ور میره و ....... من پیداش نکردم ... اما خلاصه ای از اون تاپیک .

از یه فایر وال استفاده کن : یا COMODO Internet Security و یا زون آلارم !
    هوش استعاد نشون دادن !

همین ! اما نکته مهم انجاست خیلی از این ویروس ها که ترافیک رو تابلو انگولک میکنن بیشتر انگار واسه دیداس و اهداف دیگه نوشته شدن تا کیلاگر و ... !

کد:
    http://shabgard.org/forums/showthread.php?t=19756
    اگه اون نرم افزار جوکر رو استفاده کنی ( پیداش کنی ) فک کنم ماجرا راحت تر شه !

sigpic

Knowledge Is Power
    قبل و بعد از فاجعه ژاپن !
    کد:
    http://www.liberation.fr/seisme-japon-mars-2011-avant-apres.html

Comment

اینجا یه تاپیک بود جوکر یه نرم افزار مخصوص این کار گزاشت که در آن واحد نشون بده کدوم نرم افزار با کدوم پورت ور میره و ....... من پیداش نکردم ... اما خلاصه ای از اون تاپیک .
      .....
      ........
      ...
      اگه اون نرم افزار جوکر رو استفاده کنی ( پیداش کنی ) فک کنم ماجرا راحت تر شه !
      ضمیمه کردم.

خوش باشید.
      فایل های پیوست شده

Comment

ّا همین برنامه procesor hacker می تونی بفهمی چه برنامه ای خودشو مخفی کرده یا چه برنامه ای پروسه رو به خودش گرفته و .... اگه با این نفهمیدی اون رو نصب کنی پیدا می کنی مشکل از کجاست .
        ...

Comment

Working...
        X