اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حل مشکلات شبکه بی سیم با تجربه دوستان

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• حل مشکلات شبکه بی سیم با تجربه دوستان

با یاد خدا
    با سلام
    مدتیه که اونقدر از مشکلات شبکه های بی سیم شنیدم که در خصوص راه حل این مشکلات کنجکاو شدم
    مثلا 2 ساختمان 2 طبقه با معماری و مصالح یکسان که در یکی از ساختمان ها هر واحد با لپ تاپ میتونه به مودم بی سیم که پشت بام هست به اینترنت وصل بشه و استفاده کنه اما یکی از ساختمان ها هیچکدوم از واحد ها مودم رو شناسایی نمیکنن و این در حالیه که دقیقا مدل مودم ها و شرکت خدمات رسانیشون یکیه و مودم هم تست شده و سالم هست؟
    یا
    یک خونه adsl داره و مودم بی سیم داره که با کابل شبکه سیستم خونه رو وصل کرده و با بی سیم هم لپ تاپ اما لپ تاپ (بی سیم) بیشتر مواقع هی قطع میشه در حالی که سیگنال های کامل بهش میرسه و مشکلی نداره ولی با کابل که وصل میکنی مشکل حل میشه. فکر نکنم ربطی به پورت های شبکه مودم داشته باشه مثلا 4 پورت از مودم بی سیم به سیستم های دیگه وصل هست
    مثال ها زیاده و همه دوستان هم در این خصوص اگه کار کرده باشن میدونن چی میگم
    مودم ها هم از مارک های معروف مثل tp-link ___ d-link هست حالا میخواستم بدونم چرا این مشکلات بوجود میاد
    البته رعایت استاندارد ها در این زمینه خیلی مهم هست مثلا مسافت و موانع بین فرستنده و گیرنده اما گاهی با رعایت این موارد باز مشکل وجود داره
    دوستان با تجربه در این خصوص نظراتشون رو بگن تا با استفاده از تجربیات اعضا بتونیم این مشکلات رو به حداقل برسونیم
    خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
    خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
    خدایا! خوش دارم گمنام و تنها باشم، تادر غوغای كشمكش‏های پوچ مدفون نشوم.
    خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
    وجودم از شدت درد صیحه می‏زند، تو مرا در بستر مرگ آسایش بخش.
    (شهید دکتر چمران)

جاي مودمها و اكسس پوينت ها را در ساختمانها عوض كن ، اگه درست شد ، اوني كه خرابه را بنداز سطل آشغال ، يكي ديگه بخر.

دستگاههاي وايرلس غير حرفه اي اين مشكلات را گاها دارند... پول داري بده RedLine بخر ، پهناي باند زياد و ارتباطي استيبل ! ( قيمتش هم خب بالاتر هست )

Comment

در مورد تغییر جای دستگاه ها انجام داده بودم اما جواب نداد
      ولی در مورد این مدلی که میگین خبر نداشتم شاید بقول شما مشکلات حل بشه
      خوب دوستان دیگه نظری ندارن؟
      خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
      خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
      خدایا! خوش دارم گمنام و تنها باشم، تادر غوغای كشمكش‏های پوچ مدفون نشوم.
      خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
      وجودم از شدت درد صیحه می‏زند، تو مرا در بستر مرگ آسایش بخش.
      (شهید دکتر چمران)

Comment

Working...
      X