اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالات ابتدایی پیرامون دوره

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوالات ابتدایی پیرامون دوره

سلام
    با توجه به اینکه زمانی که سایت وب آموز دوره های رایگان نداشت من دوره ی شبکه رو همونجا و نزد ام جی گذروندم ایشون هم بهم اعتماد کرد و دسترسی مدیریت تو سایت وب آموز بهم داد
    _____
    معمولا بعضی از دوستان در زمان ثبت نام و یا نحوه فعال سازی دوره با مشکلاتی روبرو مشین از این رو گفتم این تاپیک رو باز کنم تا در صورت نیاز به کمک این کار رو انجام بدم
    پس اگه کسی سوالی در رابطه با نحوه ی ثبت نام ، بنر ، کد فعالسازی یا هر سوال اینگونه دیگری داشت همینجا بگه تا راهنمایی کنم

در ضمن هر کس نیاز به کد فعالسازی داشت از یکی از دو روش زیر اقدام کنه
    1.به این ایمیل ، نام کاربیتون رو ایمیل بزنید : m.jorjandi[ at ]gmail.com
    2: این آیدی من هست بهم پیغام بدید تا راهنماییتون کنم : ashi_bomba@Yahoo
    Last edited by ashi_bomba; 05-02-2011, 07:46 AM.

سلام من تازه عضو شدم . و میخام از دوره های آنلاین شما استفاده کنم لطفا کمکم کنید.

Comment

وب آموز که چن وقتیه واسه من با مشکل باز میشه ، و کلا دوره های آموزشی هم باز نمیشن ...

؟؟؟

Comment

صبور باشید در حال آپدیته
        ...

Comment

نوشته اصلی توسط 4hM4d نمایش پست ها
          وب آموز که چن وقتیه واسه من با مشکل باز میشه ، و کلا دوره های آموزشی هم باز نمیشن ...
          من هم همین مشکل رو دارم واسه همه*ی دوره*ها
          Last edited by shahramlp; 12-28-2012, 10:30 AM.

Comment

فکر بکری که ام جی داره متاسفانه با سرعت پایین اینترنت کارش رو مشکلتر کرده اما حتمن تا به امروز راه حلی براش پیدا کرده. درسته که بیشتر از هشتاد درصد کلاس های زنده رو میشه بدون وقفه دید و استفاده کرد، اما بیست درصد باقی با داشتن دسترسی به کل مطالب ضبط شده هم کمک بزرگیه برای آموختن دوره های ارائه شده.

Comment

این مشکل play نشدن فیلمارو من از اول با وب آموز داشتم که متسفانه همچنان برقراره

با خود محمد هم صحبت کردم که در نهایت گفت با Team viewer بذار رو سیستمت بررسی بشه ولی فکر نمکینم مشکل از طرف من باشه چون تو سیستمای دیگرانم با این مشکل مواجه شدم

آقا خواهشا این دوره ها رو به صورت دی وی دی بفروشین

به نظرم دوره های .نت که توسط چناب نادری در حال اجراس قیمتش 50 تومن باشه من میخرم

Comment

الان مشکل کجاست ؟
                من هم دوره رایگان و هم دوره غیر رایگان وب آموز رو گذروندم ، مشکلی نداشت.
                الانم باز تست کردم مشکلی نبود.

Comment

به خود محمد جرجندی عرض کردم خدمت شما هم میگم

مشکلم با play نشدن فیلماس با هر مرورگری هم که به نظرت برسه امتحان کردم نشد

یعنی در واقع همه چی خوب پیش میره و لودینگ کامل میشه اما همونجوری میمونه و شروع به پخش نمیکنه

Comment

دانلود که میشن ، دانلود کنید بشینید نگاه کنید

Comment

با یه سیستم دیگه هم میتونید لاگین کنید که مطمئن باشید ایراد از سیستمتون نیست.

Comment

در مورد آزمون و کسب گواهینامه پایان دوره می خواستم بدونم
                        امتحاناتش کیه ( نتورک پلاس )
                        و اینکه هزینه ای که دریافت می شه امکان چند بار آزمون دادن رو داره ؟
                        آزمون هم که انلاین و فارسی و انگلیسیه.

Comment

سلام
                          محمد جان اومدیم یکی دوره ی x رو خودش تموم کرده بود
                          اونم میتونه امتحانات شما رو بده ؟ و مدرک از سیستم وب اموز رو هم بگیره ؟
                          ﺑﮕﺬﺍﺭﻋﺸﻖ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ، ﻧﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺧﺎﺹ ﺗﻮ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ .

Comment

لطفآ چک کنید
                            آزمون
                            ...

Comment

چــــــــــــــــــــــــ ــرا؟!

نوشته اصلی توسط darya نمایش پست ها
                              سلام من تازه عضو شدم . و میخام از دوره های آنلاین شما استفاده کنم لطفا کمکم کنید.
                              سلام بر همه شما!
                              مدیر محترم بنظرم خیلی بهتر بود اگر این قسمت به توضیح چگونگی استفاده از کلاسها می پرداختید!
                              من هم همچون دوست عزیزم! که در بالا گفتند تمایل به استفاده از دوره ها دارند اما آشنایی ندارند امروز ثبت نام کردم اما نمیدونم چطور و از کجا باید در دوره کلاسهام شرکت کنم! یا در سایت یک قسمت برای آموزش تعبیه بفرمایید و یا در این فروم!
                              سپاسگزارم!
                              در پناه حضرت حق!

Comment

Working...
                              X