اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رقابت های نفوذ و دفاع در فضای مجازی- دانشگاه شریف

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

با سلام.

مبحث هک شبکه های بی سیم به چه صورت است ؟

wep
    wpa2
    wpa2 Ùˆ .. ØŸ

و آیا گروه حتما باید 3 نفره باشه ؟

Comment

نوشته اصلی توسط ptw نمایش پست ها
      با سلام.

مبحث هک شبکه های بی سیم به چه صورت است ؟

wep
      wpa2
      wpa2 Ùˆ .. ØŸ

و آیا گروه حتما باید 3 نفره باشه ؟
      سلام
      با تشکر از همه دوستان بابت حمایت هاشون
      الزامی برای سه نفره بودن وجود نداره ولی حداکثر اعضای یک تیم شرکت کننده سه نفر هست. به تنهایی هم میتونین شرکت کنین.
      همونطور که قبلا گفتم مبحث هک شبکه های بیسیم در هر سطحی وجود داره.
      Last edited by bl4ck_ic3; 04-08-2011, 08:22 AM.
      sigpic
      You Will Like Me If You Are Like Me.

Comment

حاج حسين ،* اين يك مسابقه عمومي هست( در ملاء عام )
        فكر نميكنم تيم تجاري توش شركت كنه ، هموني ميشه كه گفتم...

Comment

سال جهاد اقتصاديه ؛ از 3تا سكه هم نميخواي بگذرين؟ ) اسم ما اصفهانيا بد در رفته

Comment

کلا کار جالبیه یاد فعالیت های دانشجو هایی افتادم که همیشه با مدیر گروه و آموزش سر یه کنفرانس یا تشکیل یه گروه علمی سر کله می زنن کار سختیه دمتون گرم البته من این کارارو نمی کردما
            جایزه خوبی هم هست قیمت طلا همین طوری میره بالا البته باش همه چی میره بالا منم میرم بالا مثل ماهواره امید
            ولی یه نکته اینجا میمونه این کنفرانس واقعا تاثیری تو بالا رفتن فرهنگ امنیت تو کشور داره؟؟
            همیشه میشه ایراد گرفت ولی اهمیتی نداره من از این مسابقه جنبه یه فعالیت گروهی برای بالا رفتن سطح علمی و سرگرم شدن برداشت کردم اینطوری بهتره.

ولی یادمه نزدیک به 1 سال, چند تا از بچه های ما البته این قضیه مال چند سال پیشه دنبال این بودن یه انجمن درباره موسیقی تو دانشگاه راه بندازن که بعد خیلی دردسر موفق شدند اونم یه انجمن در مورد موسیقی سبک های متال همیشه این سوال واسم پیش میومد که چه جوری دانشگاه موافقت کرد یه همچین انجمنی راه بیفته حتی خود اونا هم این سوالو از خودشون می پرسیدند جالب بود واسم تازه اون دورانی که خیلی مخالفت بود با این جور چیز ها من نتیجه گرفتم واسه اونا فرقی نمی کنه چه فعالیتی انجام میشه مهم اینه اون فعالیت فقط و فقط برای خودشون سود داشته باشه نه برای هیچ کس دیگه ...
            Enjoying the Life and Technology

Comment

نوشته اصلی توسط simorgh_ev
              از هیجان این مسابقه خواب بر ما حرام .
              لحظه شماری تا آن زمان.
              (بیان به هم جو بدیم ، تا سطح کنفرانس رو بالا ببریم )
              با اين سن و سال خوب متابوليسم آدرناليت براهه ها.

مهم اینه اون فعالیت فقط و فقط برای خودشون سود داشته باشه نه برای هیچ کس دیگه
              خوب اين يه اصله تو همه جای ايران بجز يه چند جای كه مصون موندن از اين قضايا.
              سود كه صد درصد داره همين كه اولين دوره اونجا برگزار ميشه همين كه اسم شريف بدين شكل گسترده تر ميشه همين كه اولينه همين كه ميزبان افرادی چون ماهاست.
              اما محلیه برا تبادل اطلاعات بچه ها و ديدار و گفت و شنود و تقويت بنيه و بار علمی و خلاصه يه اردوی چند روزست ديگه.

(كلا همه دوست دارن ما جووون ها مشغول باشيم ديگه. سرگرم باشيم يه جورایی و كار بكار كسی نداشته باشيم. چه هدفی بالاتر از اين؟)
              برهنه،خيس، و گرسنه متولد مي شويم.
              پس از آن اوضاع به مراتب بدتر مي شود.
              -----
              بخشش يعنی اينكه بتونی فراتر از انتقام و قانون پا بذاری

Comment

همينكه ادم 1 مورد يا يه دوست خوب پيدا كنه ارزشش رو داره همين كه مسئولين اهميت دادم مجوز دادن جاي شكر داره

Comment

سلام
                  بعد یه مدت طولانی دارم پست می دم - آقا فقط اینو میگم که من تک شما همه

فقط اینکه من تا بخش مقدماتی بیشتر همراهیتون نمیکنم

انشاالله که این پروژه ها بیشتر و بیشتر بشه و تیم ها راهی بشن برای CTF های defcon و بقیه مسابقات.

Comment

سلام یه چند وقتیه که نیومده بودم.
                    فکر نکنم این مسابقه اونجا که بچه ها در موردش حرف می زدن باشه. شما فکر می کنید نیاز به پابلیک کردن باگ باشه ؟ من که فکر نمی کنم بچه های شریف این مسابقات رو به وسیله باگ های غیر عمومی طراحی کردن باشن. از الان بشینید تمرین کنید تا اول بشید 3 تا سکه هم ببرید و برید حالش رو ببرید.

بچه های شبگردم بشن یه تیم . از شوخی گذشت کار خوبیه،من خودم بابت دیدن بچه ها هم شده میام.

Comment

یه سوال :

میشه به عنوان تماشاچی اومد وفقط نگاه کرد ؟

Comment

فقط تماشاچی نما نباشی با عنوان مامور مخصوص حاكم بزرگ هم ميتونی بيای و رو چشم مآیی.
                        برهنه،خيس، و گرسنه متولد مي شويم.
                        پس از آن اوضاع به مراتب بدتر مي شود.
                        -----
                        بخشش يعنی اينكه بتونی فراتر از انتقام و قانون پا بذاری

Comment

نوشته اصلی توسط pouya_server نمایش پست ها
                          فقط تماشاچی نما نباشی با عنوان مامور مخصوص حاكم بزرگ هم ميتونی بيای و رو چشم مآیی.
                          اینجا تماشاگر نماهاش کارشون ایجاد اختلاله !!! آخ عجب حالی بده !! تیفوسی ها ......... !!

آره اوبی ما رو دیدی بنداز سرو پایین
                          چون ما ده سال سر پاییم
                          !

Comment

نوشته اصلی توسط pouya_server نمایش پست ها
                            ممنونم .

باید کارتی چیزی گرفت برای ورود ؟

Comment

نوشته اصلی توسط bl4ck_ic3 نمایش پست ها
                              یه نکته آخر اینکه دوستانی که از همون لحظات اولیه این تاپیک شروع به اجرای DoS رو سرور سایت کردن و همچنان حملاتشون ادامه داره باس بگم ما هدفمون از برگزاری این مسابقه به رخ کشیدن قدرت، کل کل یا هر چیزه دیگه ای که شما فکر میکنین نیست! هدف ما ارتقاء دانش oخودمون و شماست برای اینکه به جای اینکه یه DOS یا DDOS ساده انجام بدین بیاین مثلا coremelt attack حملتونو پیاده سازی کنین. درسته که در هر دو صورت ممکنه سایتمون دان بشه ولی دومیه حال بیشتری میده!
                              موفق باشید.
                              فکر نکنم سایتتون زیاد ارزش فکر کردن داشته باشه.
                              فکر کنم این سایت رو سرور دانشگاه شریف باشه http://riaziat.ir/phpmyadmin/index.php چرا حالا بدون پسورد. یه لحظه سایت رو چک کن ببین چرا این صافی رو گذاشتین رو سرور.

"كاربر: rootriaziat@localhost "
                              Last edited by You_You; 04-10-2011, 09:25 AM.

Comment

نوشته اصلی توسط you_you نمایش پست ها
                                فکر نکنم سایتتون زیاد ارزش فکر کردن داشته باشه.
                                فکر کنم این سایت رو سرور دانشگاه شریف باشه http://riaziat.ir/phpmyadmin/index.php چرا حالا بدون پسورد. یه لحظه سایت رو چک کن ببین چرا این صافی رو گذاشتین رو سرور.
                                با سلام
                                اگه منظورتون از جمله "فکر نکنم سایتتون ارزش فکر کردن رو داشته باشه" ، "ارزش dos کردن رو نداره" بوده باشه، باید بگم انگار یه عده برخلاف شما اینطور فکر میکردن.
                                متوجه نشدم چرا جمله آخرتون مارو مخاطب قرار میده. ما مسئول امنیت شبکه دانشگاه و هیچکدوم از سرور هاش نیستیم.
                                بهتره آسیب پذیری های دانشگاه رو تو یه تاپیک جدا مطرح کنید. این تاپیک برای مسابقه ایجاد شده.
                                دوستانیم که راجع به تماشاچی بودن بحث کردن. تا این لحظه چنین موضوعی منتفی هست.
                                موفق باشید.
                                Last edited by bl4ck_ic3; 04-10-2011, 09:48 AM.
                                sigpic
                                You Will Like Me If You Are Like Me.

Comment

Working...
                                X