اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نوشتن برنامه ای مثل Syskey

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• نوشتن برنامه ای مثل Syskey

سلام

من میخوام یک برنامه شبه به syskey پیاده سازی کنم حالا مشکل اینه که نمیدونم چطوری قبل از بالا آمدن یوزر اجرا کنم .
    C\C++ , C# , VB
    اگر راهنمایی های دیگری دارید از ما دریغ نکنید.

vb و C# رو بی خیال شما هنوز نمیدونی این برنامه ها تحت وین اجرا میشن به نظرو اول برو تفاوت اینا رو کامل یاد بگیر بعد بشین c و asm رو کامل یاد بگیر بعد یه مطلب جالب جوکر راجب نوشتن سیستم عامل نوشته بخون اون وقت تازه میتونی شروع کنی به نوشتن این جور برنامه ای
    خونه
    www.parspishro.ir
    ذهن آشفته ای من
    www.literature.blogfa.com

Comment

نوشته اصلی توسط takfanar نمایش پست ها
      vb و C# رو بی خیال شما هنوز نمیدونی این برنامه ها تحت وین اجرا میشن به نظرو اول برو تفاوت اینا رو کامل یاد بگیر بعد بشین c و asm رو کامل یاد بگیر بعد یه مطلب جالب جوکر راجب نوشتن سیستم عامل نوشته بخون اون وقت تازه میتونی شروع کنی به نوشتن این جور برنامه ای
      اینا چه ربطی داشت به syskey؟؟؟؟!!!

اگر Syskey اینه که توی ویکیپدیا نوشته ، برو الگوریتم های رمزنگاری رو بخون ، مثال از تمامی الگوریتم های معروف هم به همه اون زبون هایی که شما گفتین ( vb ، C++ ، C# )وجود داره.

قبل از بالا اومدن یوزر هم اگه میخای اجرا بشه ، یه دروایور بنویس که بعد اظافش کن به درایور های Boot Timeکه در زمان بوت شدن همراه با بقیه درایور ها لود بشه و کارشو انجام بده( مثلا همون انکریپشن ) واسه user-mode هم از همه زبون هایی که گفتی هم میتونی استفاده کنی ( ارتباط با درایور ) ، واسه درایور نویسی هم باید از C استفاده کنید.
      برای نمونه هم میتونی سورس TrueCrypt رو ببینی ( برای اینکه ببینی چطوری الگوریتم های رمزنگاری رو توی درایور پیاده سازی کردن ).
      Last edited by snake; 03-02-2011, 06:38 PM.

Comment

Working...
      X