اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی سیستم عامل - قدم به قدم

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
    قرار بود يه مرد پيدا بشه اين داكيومنت هاي جديد اينتل را ترجمه كنه كه پيدا نشد ( و نميشه )
    براي اجرا شدن يك سيستم عامل به درستي روي همه سيستمها خيلي نكات هست كه بايد رعايت بشه كه اين سازگاري كامل باشه.

يعني امكانش نيست كه بشه درستش كرد؟ يه جوونمردي بياد كمك كنه اينو درستش كنم . آخه سيستم عاملي كه فقط روي ويرچوال ماشين بوت بشه كه بدرد نمي خوره. كمك كنين. حالا شما هم آقاي جوكر آدرس اين داكيومنت ها رو بده ببينيم چيكار ميشه كرد (همون نسخه ي انگليسي رو ميگم)

Comment

قبلا گذاشتم ، پست شماره 34 همين تاپيك

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
        قبلا گذاشتم ، پست شماره 34 همين تاپيك

ببخشيد ، اگه ممكنه اون تيكه اي رو كه مشكل اجرا نشدن سيستم عامل روي اجزاي حقيقي (بوت كردن از طريق خود كامپيوتر) است رو جدا گانه بگذاريد.

Comment

گفتم كه بايد همه شا بخوني
          همين مثالي كه هست الان روي سيستم من راحت در حالت واقعي كار ميكنه ( ريختمش روي يك فلش مموري و با فلش سيستمم را بوت كردم بي مشكل اجرا شد )

حالا چرا روي سيستم شما كار نميكنه برميگرده به جزئياتي كه بايد با سخت افزار شما سازگار شده باشه . علتش را هم فهميدن مستلزم خوندن همه اون مطالب هست احتمالا ;) پس بخونيد و ترجمه كنيد و براي بقيه هم بزاريد.

Comment

ببخشیدا ... ولی من 15 سالمه. نمی تونم کتاب به اون بزرگی رو ترجمه کنم! راستی... من اون فلاپی رو روی 4 کامپیوتر مختلف چک کردم و کار نکرد. (demo23 رو میگم) یه صفحه آبی میومد و هیچی نمیشد.
            روی یکی از این 4 تا کامپیوتر ها هم ارور general protection fault رو میداد.
            شما منظورتون اینه که روی فلش بریزمش و بوتش کنم؟

Comment

پس يعني شما ديگه نمي خواين آموزش رو ادامه بديد؟

Comment

نوشته اصلی توسط mmkh نمایش پست ها
                ببخشیدا ... ولی من 15 سالمه. نمی تونم کتاب به اون بزرگی رو ترجمه کنم! راستی... من اون فلاپی رو روی 4 کامپیوتر مختلف چک کردم و کار نکرد. (demo23 رو میگم) یه صفحه آبی میومد و هیچی نمیشد.
                روی یکی از این 4 تا کامپیوتر ها هم ارور general protection fault رو میداد.
                شما منظورتون اینه که روی فلش بریزمش و بوتش کنم؟
                من 15 سالم كه بود يه شبكه bbs داشتم كه توي سيستم عامل داس بالا ميومد و مولتي يوزر بود و TCP/ip را ساپورت ميكرد و وب هم داشت و اين شبكه فزرتي فقط با يك مودم ديال آپ معمولي كارميكرد ! ( شركت توليد كننده اين شبكه ها هم گالاكتي كام بود كه با اومدن اينترنت ورشكست شد
                يه هارد هم داشتم حجمش 2 گيگابايت بود. فكر ميكردم اگه هارد 6گيگابايتي بخرم تا صدسال برام بس باشه.
                الان شما 15 سالته با يه دنيا به وسعت google.com

نميشه و نميتونم و اينا بهونس

پيوست : به دموي32بيتي نرسيدم ديگه ، قرار بوده ادامه اين آموزشها را خودتون ادامه بدين كه يكساله همه منتظر هلوبپر تو گلو هستند.
                اگه اميدتون به اينه ، فقط يه جواب داره . هيچ وقت هيچي نميشين.

Comment

آقا من یه سوال داشتم ؛
                  شما اینجا دادید دموی چند رو آموزش میدید؟
                  دموی 5 رو ؟

Comment

Working...
                  X