اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Acunetix Web Vulnerability Scanner 7.x Enterprise Edition

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلام
    من برای اولین بار این برنامه را دانلود و نصب کردم
    یکساعتی هست که دارم باهاش ور میرم.
    سوالم اینه که آیا ایت برنامه قابلیت این را داره که یک فایل یا پوشه را از روی سایت هدف کش بره؟
    اگه میشه چگونه؟
    ممنون

Comment

نه عزیز نمیشه
      کار اکانتیکس مشخص کردن عیب ها و مشکلات سرور و هاست هست
      sigpic

Comment

چیزی به اسم کش رفتن تو اکانتیکس نیست فقط یه بخش crawler داره که کل سایت رو بعد از جستجو لیست می کنه بعدشم آنالیز...
        توی لیستی که بهت میده خودت میتونی فایلها و دایرکتوری ها رو بررسی کنی.

انجام پروژه های نرم افزاری در کمترین زمان و نازلترین قیمت
        برای تماس به آیدی Arashjeyjey در یاهو مسنجر پیام بدید.

http://www.jeyjey.blogfa.com

Comment

ممنون
          آیا برنامه ای هست که این کار را انجام بده؟

Comment

ببينيد دوست عزيز كش رفتني در كار نيست وقتي يك سايت تو كانفيگش مشخص كرده چه فايل هايي در دسترس نباشن شما نميتونيد به اونها دسترسي داشته باشين مگر اينكه اون سايت اسيب پذيري داشته باشه كه به شما امكان مشهاده فايل هارو بده

پس فايل هاي روي سايت يا در دسترس همه قرار دارند يا اينكه سايت بايد اسيب پذير باشه
            حالا اونهايي كه در دسترس هستن رو با همون ابزاري كه توي اسكنر هست و دوستمون اشاره كردن ميتونيد ببينيد
            يا ادرسش رو مستقيم توي مرورگر وارد كنيد
            خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
            خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
            خدایا! خوش دارم گمنام و تنها باشم، تادر غوغای كشمكش‏های پوچ مدفون نشوم.
            خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
            وجودم از شدت درد صیحه می‏زند، تو مرا در بستر مرگ آسایش بخش.
            (شهید دکتر چمران)

Comment

سلام کسی یوزر و پسورد برای دانلود نسخه 8 نداره ؟

http://www.acunetix.com/download/fullver8
              Love Is The Name , F.u.C.k is The Game , Forget The Name , Play The Game !

خدا بیدار شو یه آشغال باهات حرف داره ! نکنه تو هم به فکره اینی که چی صرف داره ؟!!!

Comment

Working...
              X