اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد هک adsl

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوال در مورد Ù‡Ú© adsl

سلام. ببخشید من یه سوال داشتم در مورد اینکه من با داشتن آی پی طرف وارد صفحه مودم طرف میشم. حالا تمام یوزر و پس adsl و وایرلس رو میبینم. سوالم اینه که آیا راهی هست که من بتونم شماره تلفن طرف رو به دست بیارم؟ ممنون میشم کمکم کنید...
    Last edited by hhnh; 09-12-2010, 10:58 PM.

خیر تا جایی من میدونم راهی نیست اما معمولا isp ها نام کاربری رو یا پسورد رو شماره طرف میزارن مگر اینطوری ببینی شماره رو اما راهی نداره
    sigpic

Comment

هدفت چیه از شماره تلفن ؟!
      با همون یوزر و پسورد می تونی استفاده کنی دیگه...

Comment

شماره ای که بعنوان username میبینی با کمی پسوند و پیشوند همون شماره تلفن شخص میتونه باشه!مشخصات رو بذارید همینجا دقیق بگم!
        Remove all gods from my way, and thoughts, and sorrows

Comment

به صفحه ای که آمار مصرف کاربران رو نشون میده سر زدید؟

Comment

سلام. مرسی از جواب ها تون. ببینید، این ISP من اندیشه سبز خزره از گیلان. من میخوام ببینم سرعت و حجم ترافیک کسی که یوزر پسشو زدم چقدره، واسه این کار هم 2 راه داریم.
            اول که باید بریم به این سایت : http://crm .ask iran .com
            حالا اینجا شرکت به ما یه یوزر و پسورد دیگه ای داده که مخصوص وارد شدن به سایت و دیدن حجم و این چیزاست. ولی اگه اون پایین "ورود به جادوگر ADSL Quick Task (واسط اجراي فوري فرمان تمديد ADSL) " رو بزنیم میشه با یوزر و پسورد خود اکانت وارد شد ولی حتماً باید شماره تلفن رو داشت. اینم از ماجرا... واسه همین شماره تلفن رو میخواستم. اگه نشه از ماه بعد از پارس آنلاین میگیرم

Comment

مرسی از اینکه این تاپیک رو از closed بودن در آوردین
              دم همه ی مدیران این فروم گرم

Comment

خوب بابا یکی جواب بده دیگه. هکر های محترم حقه ای کلکی ترفندی ابتکاری چیزی واسه این کار ندارن؟

Comment

من متوجه نشدم !
                  شما شماره تلفن رو ميخوای که ببينی طرف چقدر اينترنت استفاده کرده ؟ خوب چه چيزی گير شما مياد ؟
                  اگه شما adsl داريد و ميخوای با دونستن شماره تلفن و يوزر و پس وارد adsl طرف بشی ، که امکان پذير نيست .
                  حقيقت طنز است

.

Comment

سلام به همه
                    من دو تا يوزر پسورد adsl زدم از سرور شاتل اما وقتي ميخوام با اون يوزر ها كانكت
                    بشم ميگه كه يوزر و پسورد اشتباهه . سرور خودمم شاتله . حالا اگه ميشه راهنمايي كنيد
                    كه اصلا اين يوزر و پسورد ها به درد ميخوره يا نه .
                    اين ارور ميتونه به آي پي من ربطي داشته باشه ؟

Comment

نوشته اصلی توسط atropat نمایش پست ها
                      سلام به همه
                      بشم ميگه كه يوزر و پسورد اشتباهه . سرور خودمم شاتله . حالا اگه ميشه راهنمايي كنيد
                      بعضی از isp ها علاوه بر یوزرنیم و پسورد، آدرس mac یا موارد دیگری رو هم جزو آیتم های اعتبارسنجی قرار می دن ولی بعضی ها خیر. شاید دلیل اینکه نمی تونید کانکت بشید همینه. البته باید زمانی وصل بشید که طرف شما آنلاین نباشه وگرنه باز هم به همین خطا برمی خورید.

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z نمایش پست ها
                        من متوجه نشدم !
                        شما شماره تلفن رو ميخوای که ببينی طرف چقدر اينترنت استفاده کرده ؟ خوب چه چيزی گير شما مياد ؟
                        اگه شما adsl داريد و ميخوای با دونستن شماره تلفن و يوزر و پس وارد adsl طرف بشی ، که امکان پذير نيست .
                        نه من فقط میخوام بدونم طرف چه سرویس و چه سرعتی داره. آخه تو مرام ما نامردی نیست اگه یه 1 mbps نا محدودی چیزی گیرم اومد استفاده کنم، وگرنه دلم نمیاد 128 داغونه طرف رو کش برم... واسه همین... ایشالا از ماه بعد پارس میگیرم که دیگه اینقد گرفتاری نداشته باشه... کلا واسم جالب بود اگه ترفندی واسه این کار وجود داشت... مرسی

Comment

نوشته اصلی توسط ATROPAT نمایش پست ها
                          سلام به همه
                          همونطوری که wander جان گفت باید کلاً واسه اینکه بخوای با یوزر و پس اونها وصل شی باید اونارو دی سی کنی. واسه این کار هم بگرد یه گزینه deactive یا disconnect یا reboot یا reset پیدا کنی. البته اگه شما الان آی پی اونها رو داشته باشی و آی پی شون عوض نشده باشه تا الان...
                          ایشالا یوزر پس های بعدی

Comment

شما نمیتونی با اکانت کسی دیگه آن بشی مگه اینکه اون لحظه آنلاین نباشه و شما مشخصات یوزنیم پسورد رو مودم خودت ست کنی و کانکت بشی،همون طرف هم که شناسه ورودش رو وارد کردی کانکت شدید نمیتونه بعد از آنلاین شدن شما،کانکت بشه!کلا" اکانتها مولتی لاگین نیست که هر کی دلش خواست اکانت طرف دیگه رو بپیجونه و از این کارا...
                            Remove all gods from my way, and thoughts, and sorrows

Comment

نوشته اصلی توسط hhnh نمایش پست ها
                              همونطوری که wander جان گفت باید کلاً واسه اینکه بخوای با یوزر و پس اونها وصل شی باید اونارو دی سی کنی. واسه این کار هم بگرد یه گزینه deactive یا disconnect یا reboot یا reset پیدا کنی. البته اگه شما الان آی پی اونها رو داشته باشی و آی پی شون عوض نشده باشه تا الان...
                              ایشالا یوزر پس های بعدی
                              من تنظيمات كانكشن خودم رو با IP كسي كه پسوردش رو زدم هماهنگ مي*كنم . حتي يكي از Ip ها رو خودم ديس كردم . يعني با يوزر پسورد طرف رفتم به سايت ارائه دهنده سرويس و اونجا پسوردش رو عوض كردم . و وقتي پسورد طرف عوض شد اون Ip ديس ميشه و اينو تو ip اسكنر ديدم كه Ip طرف dead شده بود . با اين حال كانكت نشد و ارور يوزر پسورد داد . حالا من سوالم اينه كه با اين كارهايي كه كرد چيزي هست كه از قلم افتاده باشه ؟

Comment

Working...
                              X