اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دورزدن فایروال ،حملات dos ، پرو کس ی لیست

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

با یاد خداوند یکتا

سلام علیکم ؛
    شما joker متهم ردیف اول بی قانونی (شوخی و جدی با هم ) چرا ؟

بنده چند مطلب رو تاکید کردم :

۱- گفتم بارها در مورد این تاپیک بنده قضاوتی در مورد ایشون نکردم و یه جمله شرطی استفاده کردم و گفتم :*اگر بدون اجازه خدایی نکرده میخواید دور بزنید فایروال رو ....
    این اگر یعنی اینکه بنده قضاوتی نکردم درسته ؟ بنابراین باز تکرار نکنید چطور و کجا و ..

در ثانی اگه مسئول سرور میدونه چرا از ایشون نمیخواد آیپی را بزاره توی لیست سفید ؟ ؟ چرا دیگه این همه دردسر و پروکسی و ...؟

ثالثاً خود پروکسی و آموزش اون مگه خلاف قوانین شبگرد نیست (مدرک : http://shabgard.org/forums/showthread.php?t=18352)

۲ - مورد دوم مگر بنده تاکید نکردم وارد سیاست نشید ؟ لزومی داره هر که میخواد آدم باشه بهش بگید چرا آقایون فلان اشتباهی رو کردن ؟ هر کسی توی قبر خودش میخوابه .چیزی که مسلمّه .
    حرف بنده این هست خودمون اول بیام انسانیت رو روی خودمون رعایت کنیم تا جامعه و مسئولین هم که از ما ها انتخاب میشن صادق و صالح باشن این کجاش بده ؟

۳ - بنده اینجا حرفی از خودم و هر چه دلم بخواد نمیزنم سعی میکنم مطابق انسانیت و اسلام باشه حرفها . بنابراین هم خشت اول درسته هم آخر .اگه مشکلی باشه از خود ما ها هست نه دین و انسانیت .

بنابراین نقص آدم و خطاها و گناهانشون رو پای حساب دین نزارید و فکر میکنم بحث راجب این موضوع کافیه اگه موافق باشید تموم بشه ؟

و اینکه شما هم به جرم های مذکور به دار مجازات آویخته بشید تا درسی باشد برای آیندگان .(دار دیگه شوخی بود بنابراین گرچه بعضی حرف ها خیلی ناراحتم میکنه امّا هیچ موقع کسی به زور نمیتونه به شما بگه شک و شبهاتتون یا انتقادات سازنده اگر دارید رو بیان نکنید البته اینجا نه جای خودش).
    فعلاً که نه طلبه ام و نه مسئول که دعا کنید انشاالله طالب واقعی خداوند بودن توفیق اش نصیب همه ما بشه .

خدا حفظتون کنه
    Last edited by beginner; 06-14-2010, 06:34 PM. دلیل: پاسخ به پست پایینی /\
    اگر به خواسته ی وجدان عمل کنیم به سوی حقیقت حرکت کردیم و متوجه میشیم چه دینی کامل و چه راهی راه مستقیم هست

Comment

نگفته بودی مسئولit دادگاه هم هستی فکر میکردیم فقط طلبه ای

پیوست:
      یک: سیاست ما عین دیانت ماست ( به نقل از مدرس ) همون که عکسش روی 10 تومنی ها هست آ...
      دو : تحمل یه پست خلاف عقایدت را داشته باش ، فرتی دارمون نزن

Comment

سلام .
        ديگه تاپيک باز نميکنم و همينجا سؤال ميکنم ، چون اين تاپيک از اون تاپيک ها هست که 6 صفحه ميره جلو و همه بهش سر ميزنن :
        من اين مشکل دوستمون رو با يه سايت دارم که ميخوام کد تزريق کنم توش ! هر کدی که بهش ميدم ، اي-پی من رو تا 1 ساعت بن ميکنه . بخاطر همين اصلاً نميتونم روش به زور چپوندن توش ( حال کردی فارسی گفتم ) رو استفاده کنم .
        چی کار کنم ؟ نميتونم 10000 تا پراکسی هم ست کنم .
        جدا از اين مسئله :
        يه سايت هست که براش يه رنج اي-پی خاص تعريف شده ، من چطوری ميتونم از رو سرور ست کنم که اين رنج اي-پی مثلاً از ساعت 12 ظهر تا 12 شب اجازه ورود به سايت رو دارن ؟ iis
        در انتها ، بخاطر اينکه بحث شرعی بشه : ****** میان کونمون میزارن آ بیخیال ********
        حقيقت طنز است

.

Comment

جوکر جان سلام
          وقفه رو تست کرده بودم اما متاسفانه فقط 50 تا بیشتر برداشت البته وقفه 6 ثانیه بود ،البته پیشنهاد چند سرور استفاده کردن جالب و مفید هست اما این امکان برای حال حاضر با امکانات موجود من شدنی نیست من فعلا یک وی پی اس با دو آی پی ولید بیشتر ندارم
          یک سری سایت روسی پیدا کردم که روزانه 150 تا پروکسی مجانی ارائه میدن تا حد زیادی مشکل رو بر طرف کرده اما کافی نیست
          سوال جدید :بنظر شما راهی هست که بتونم نوع و اسم فایروال رو سرور رو در بیارم تا بتونم در موردش تحقیق بیشتری داشته باشم ؟

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z نمایش پست ها
            سلام .
            ديگه تاپيک باز نميکنم و همينجا سؤال ميکنم ، چون اين تاپيک از اون تاپيک ها هست که 6 صفحه ميره جلو و همه بهش سر ميزنن :
            من اين مشکل دوستمون رو با يه سايت دارم که ميخوام کد تزريق کنم توش ! هر کدی که بهش ميدم ، اي-پی من رو تا 1 ساعت بن ميکنه . بخاطر همين اصلاً نميتونم روش به زور چپوندن توش ( حال کردی فارسی گفتم ) رو استفاده کنم .
            چی کار کنم ؟ نميتونم 10000 تا پراکسی هم ست کنم .
            جدا از اين مسئله :
            يه سايت هست که براش يه رنج اي-پی خاص تعريف شده ، من چطوری ميتونم از رو سرور ست کنم که اين رنج اي-پی مثلاً از ساعت 12 ظهر تا 12 شب اجازه ورود به سايت رو دارن ؟ iis
            در انتها ، بخاطر اينکه بحث شرعی بشه : مرگ بر ضد ولايت فقير ( ببخشيد ، فقيه )
            سلام شهروز جان
            خوب برا سوال یک چون لوکال می خوای کد هاتو تزریق کنی من نرم افزار ultra رو بهت پیشنهاد میدم که هر بار آی پی رو بن کرد برنامه رو ببند و دوباره باز کن تا آی پی تغییر کنه
            البته اگر سوال رو درست گرفته باشم (می خوای اسکیوال اینجکشن کنی؟ ) چون تعداد کویری ها معمولا خیلی زیاد نمیشه (مثلا 20 -40 تا )

برا سوال دوم هم اگر من جای شما باشم چون اطلاعات زیادی در مورد کانفیگ سرور ندارم با برنامه نویسی این کار رو انجام بدم
            مثلا با یک تابع زمان و آی پی رو چک میکنم و در صورت صحیح بودن اجازه بازدید میدم در غیر این صورت صفحه رو میبندم
            die("you not access for see this pafe :d");

Comment

نوشته اصلی توسط ho5531n نمایش پست ها
              جوکر جان سلام
              وقفه رو تست کرده بودم اما متاسفانه فقط 50 تا بیشتر برداشت البته وقفه 6 ثانیه بود ،البته پیشنهاد چند سرور استفاده کردن جالب و مفید هست اما این امکان برای حال حاضر با امکانات موجود من شدنی نیست من فعلا یک وی پی اس با دو آی پی ولید بیشتر ندارم
              یک سری سایت روسی پیدا کردم که روزانه 150 تا پروکسی مجانی ارائه میدن تا حد زیادی مشکل رو بر طرف کرده اما کافی نیست
              سوال جدید :بنظر شما راهی هست که بتونم نوع و اسم فایروال رو سرور رو در بیارم تا بتونم در موردش تحقیق بیشتری داشته باشم ؟
              والا به نظرمون استفاده از سرورهای پروکسی آمریکائی که معمولا فقط برای این مورد هستند و چندساله ثابتن ( به صورت پروکسی پورت ) استفاده کن ، عملا انگار مولتی سرور داری...
              دور زدن فایروالش به نظرم باز کردن گره با دندونه

من فعلا یک وی پی اس با دو آی پی ولید بیشتر ندارم
              خوش بحالت

Comment

یکی از این آمریکای ها رو معرفی می کنی ؟؟

راستی قابلی نداره ها
                ارادت

Comment

Working...
                X