اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در هک Wireless در لینوس(تفاوت Airpcap EX و ...)

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مشکل در Ù‡Ú© Wireless در لینوس(تفاوت Airpcap EX Ùˆ ...)

با عرض سلام خدمت همه دوستان.
    من در خیلی از تاپیک ها و مقالات خواندم که سیستم عامل Linux(خصوصا Backtracke) خیلی بهتر از سیسستم عامل Linux برای هک کردن(مد نظر من Wireless 802.11هست) هست.
    من کارهایی برای هک در ویندوز انجام داده بودم میخواستم این کار رو تو لینوکس هم انجام بدم و بعد یک مقایسه ای داشته باشم.
    در همین ابتدای امر هنگام Scan کردن APها و Clientهای آنها در ویندوز (در شرایط کاملا یکسان) حدود 13 AP دیدم ولی در Kismet(از Backtrack استفاده کرم) تنها یک Ap رو مشاهده کردم.
    دلیل این همه تفاوت رو نتونستم بفهمم و کلی دلسرد شدم.
    البته در Windows رابط شبکه من Airpcap EX هست و در Linux رابط DWL-G520 هست.
    به خاطر اینکه تمام APها در باند 802.11/b هستن از نظر اینکه رابط شبکه لینوکس من DWL-G520 است مشکلی نیست.
    اگر نکته ای به ذهنتون میرسه لطفا کمکم کنید.
    ممنون.

بالاخره شرایط یکسان هست یا نیست ؟

هنگام scan کردن apها و clientهای آنها در ویندوز (در شرایط کاملا یکسان) حدود 13 ap دیدم ولی در kismet(از backtrack استفاده کرم) تنها یک ap رو مشاهده کردم.
    و یک خط بعد :

البته در windows رابط شبکه من airpcap ex هست و در linux رابط dwl-g520 هست.
    شما از دو کارت کاملآ متفاوت استفاده کردی و این شرایط به هیچ عنوان یکسان نیست! اختلاف در نتایج هم کاملآ عادی هست. بجز کارت، شرایط و روش اسکن هم کاملآ متفاوت هست. اشکال کار شما بنظر در جایی غیر از کارت هست.. شاید تنظیمات و درایور در لینوکس. برای همیچین تستی بهتر هست هر دو کارت رو در هر دو سیستم عامل تست کنید. یا حداقل یک کارت یکسان رو در دو سیستم عامل!
    .::..::..::..::..::..::..::..::..::..::.
    Connection reset by peer.
    http://hkashfi.blogspot.com/

Comment

با عرض پوزش از نویسنده پست : به اشتباه بجای Replay نمیدونم چرا خود پست رو برای جواب ویرایش کردم... !!!!

آقا از اونجایی که victiomهای من 802.11b هستن کارت Dlink من 802.11b/g رو میگیره کارت Airpcap من هم همچنین(البته a/b/g) پس مشکلی در کارت نباید باشه.
      ماشین من پژو هست، موتور اش هم چهار سیلندر، میتسوبیشی لنسر اولوشن هم چها سیلندر. پس چون موتور هر دو چهار سیلندر هست، قدرت و شتابشون هم یکی باید باشه...؟
      نه ! اولی قدرت اش 110 اسب هست ، دومی بیش از 200 !
      صفحات 5 تا 9 این مقاله رو یکبار دیگه مرور کنید!

Comment

با عرض پوزش از نویسنده پست : به اشتباه بجای Replay نمیدونم چرا خود پست رو برای جواب ویرایش کردم... !!!!

ماشین من پژو هست، موتور اش هم چهار سیلندر، میتسوبیشی لنسر اولوشن هم چها سیلندر. پس چون موتور هر دو چهار سیلندر هست، قدرت و شتابشون هم یکی باید باشه...؟
        نه ! اولی قدرت اش 110 اسب هست ، دومی بیش از 200 !
        صفحات 5 تا 9 این مقاله رو یکبار دیگه مرور کنید!
        Connection reset by peer.
        http://hkashfi.blogspot.com/

Comment

در مورد مبحث وایرلس هکینگ مطمئن باشید لینوکس نتیچه بهتری دارد.

عملا چند حالت بر روی کارت شبکه بیسیم فقط در لینوکس میسر است به دلیل وجود درایور های مثل mad wifi
          W)(lf بیچاره شاگردی که از استادش بهتر باشه!!
          www.rashtmarket.ir

www.rashtonline.ir
          http://hashem-wolf.ir
          ديسك آموزش لينوكس

Comment

Working...
          X