اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه دیفیس ممکن است ؟!

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• چگونه دیفیس ممکن است ØŸ!

سلام. من جدیدا راغب شدم در مورد دیفیس و تغییر index سایت ها اطلاعات کسب کنم. خود من برنامه نویس وب هستم و با php کار می کنم. دات نت هم قبلا کار می کردم.

برام جالبه که چطور با مشکلات سرور و پورت ها میشه فایلی به سرور میزبان transfer کرد.

یعنی باز بودن یک پورت کفایت می کند ؟

آیا بایستی از دستورات telnet برای انجام این کار استفاده کرد ؟

ممنون میشم دوستان توضیحاتی در این باره بدند !

با تشکر

یک روش که من استفاده میکنم sql injection هست(اگه صفحه باگ sql داشته باشه)

میتونی راهت یوزر پسورد ادمین رو پیدا کنی و وارد بشی و تغییرات رو اعمال کنی

Comment

ممنون , ولی من در مورد دیفیسی صحبت می کنم که از سمت سرور بشه index رو تغییر داد.

تزریق کد sql یا به اصطلاح Sql Command Injection خیلی سطحی است و در بیشتر برنامه های تحت وب بسته و کنترل میشه ! حالا شاید سایت های قدیمی که با asp کلاسیک نوشته شده اند کمی ضعف نشون بدن که این هم جدیدا بعیده

من می خوام بدونم انتقال فایل html به عنوان index چطوری انجام میشه ؟!

با تشکر

Comment

نوشته اصلی توسط 4fun نمایش پست ها
        ممنون , ولی من در مورد دیفیسی صحبت می کنم که از سمت سرور بشه index رو تغییر داد.

تزریق کد sql یا به اصطلاح Sql Command Injection خیلی سطحی است و در بیشتر برنامه های تحت وب بسته و کنترل میشه ! حالا شاید سایت های قدیمی که با asp کلاسیک نوشته شده اند کمی ضعف نشون بدن که این هم جدیدا بعیده

من می خوام بدونم انتقال فایل html به عنوان index چطوری انجام میشه ؟!

با تشکر
        بعد از بدست آوردن یوزر پسورد اکه پنل ادمین دارای قسمت آپلود فایل باشه میتونید از shell آپلود کنید و ایندکس اصلی رو تغییر بدید.
        sql injection همچین ضعیف هم نیستش

Comment

آقا اگر وب سایت ایستا یا همون استاتیک بود چی ؟! دیگه نمیشه همین shell که نمی دونم چیه رو آپلود کردش !!!

Comment

نوشته اصلی توسط 4fun نمایش پست ها
            آقا اگر وب سایت ایستا یا همون استاتیک بود چی ؟! دیگه نمیشه همین shell که نمی دونم چیه رو آپلود کردش !!!
            باید سرورشو هک کنی یا اینکه

بری از همون شرکتی که یارو ازش فضای وب گرفته شما هم بری از اونجا یک فضای کوچیک تهیه کنی
            و بعدان شل رو روی هاست خودت بریزی و deface کنی

البته اگه امنیت سرور هاستینگ بالا باشه شل فقط روی هاست خودت کار میکنه و به شاخه های دیگه نمیتونی بری.

Comment

اين برميگرده به سرور هكينگ و باگ تو خود سايت و آشنايي با os ها !
              بايد ببيني خودت چيا بلدي و از طريق همونا اقدام به زدن سرور كني...

Comment

Working...
              X