اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین زبان برنامه نویسی همه کاره چیه؟؟؟

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یعنی میخواین بگین برنامه های نوشته شده به زبان دلفی روی 64 bit کار نمیکنه؟
    چرا؟
    خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
    خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
    خدایا! خوش دارم گمنام و تنها باشم، تادر غوغای كشمكش‏های پوچ مدفون نشوم.
    خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
    وجودم از شدت درد صیحه می‏زند، تو مرا در بستر مرگ آسایش بخش.
    (شهید دکتر چمران)

Comment

نه!!!
      برنامه هایی که با کامپایلر 32 بیتی کامپایل می شوند بر روی سیستم های 64 بیتی هم می توانند اجرا شوند ولی برعکس این مورد امکانپذیر نیست. برنامه های 32 بیتی می توانند نهایتاً تا حدود 4 گیگابایت از حافظه ram استفاده کنند که همین مقدار در بیش از 99.5 درصد موارد کافی است. با این که این موضوع یک ضعف برای دلفی به شمار می رود ولی این موضوع زیاد هم حیاتی نیست ولی بهتر است که در آینده کامپایلر 64 بیتی هم برای آن ایجاد شود.

Comment

یادمه یکی بود ادعا برنامه نویسی میکرد ازش پرسیدم با چی برنامه مینویسی ؟ گفت با کیبورد...

این SKYY با Freez قرمز چی میشه لامصب

Comment

راستی یک نکته دیگه:
          توجه داشته باشید که حتی برنامه هایی که با کامپایلر 64 کامپایل شده اند هم نمی توانند به بیش از 4 گیگابایت از حافظه اصلی در ویندوز دسترسی داشته باشند.
          Last edited by شاهین عشایری; 03-06-2011, 09:00 PM.

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
            این skyy با freez قرمز چی میشه لامصب
            با آبیش بخور ببین چی میشه.......

راستی تمرهندی هم داره
            با اون خوب نمیشه
            Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
            عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
            http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

این پست می دم
              به نظر من برا کارایه تجاری ( پول ) سی شارپ خوبه . چون هم کار باهاش ساده هست و هم اینکه می تونی ساده برنامه کاربردی یا موبایل یا بازی بسازی .
              ولی برا کارایه هکینگ زیاد جالب نیست .
              در ضمن یاد گرفتن سی ++ باعث می شه که هم php و هم پرل رو هم سریع یاد بگیرید .
              پیوست : برای رسید به خدا راههای زیادی وجود دارد

Comment

من از سال 1999 تا الان دلفی کار میکنم و هر روز بیشتر کیف میکنم

سراغ وی بی نرید خیلی در عمل ضعیفه

c# تازه وارده - خوبم هست - البته فقط برای تحت وب!

جاوا هم خوبه ولی یکم کار باهاش سخته البته جاوا تنها زبان شیئ گرای واقعی محسوب میشه!

کم حجم ترین فایل های خروجی = دلفی
                مقاوم ترین = دلفی
                پر سرعت ترین فایل های خروجی = دلفی
                کم خطا ترین = دلفی

دیگه چی میخوای
                دلفی برتر از سی شارپ آمد پدید

Comment

یه موضوع رو بیخود کش میدید
                  همه زبان های برنامه نویسی قدرت خودشون را
                  دارند بستگی به فرد داره که برای کار خودش کدام زبان بیشتر به کارش میاد
                  مثلا من بگم php پرل پایتون C# دلفی lisp و asp.net و c/c++و
                  100 البته بقول یکی از مخ های ایران php.net
                  رو برید یاد بگیرید
                  چه فایده داره به غیر از وقت تلف کردن
                  بسته به نیازت زبان مورد نظرت رو یاد بگیر استفاده کن..!
                  Last edited by exploits; 05-13-2011, 04:46 PM.
                  نبوغ ، جوهر تفكر است
                  آنكه ثروت خود را باخت ، زياد باخته است ولي آنكه شهامت خود را باخت پاك باخته است

Comment

دوست عزیز این حرفتون یخورده سوال برانگیزه میشه بیشتر توضیح بدین
                    نوشته اصلی توسط golbafan نمایش پست ها
                    جاوا هم خوبه ولی یکم کار باهاش سخته البته جاوا تنها زبان شیئ گرای واقعی محسوب میشه!
                    خدایا! دلم از ظلم و ستم گرفته است، تو را به عدالتت سوگند می‏دهم كه مرا در زمره ستم‏گران و ظالمان قرار ندهی.
                    خدایا! می‏خواهم فقیری بی‏‏ نیاز باشم، كه جاذبه‏ های مادی زندگی، مرا از زیبایی و عظمت تو غافل نگرداند.
                    خدایا! دردمندم، روحم از شدت درد می‏سوزد، قلبم می‏جوشد، احساسم شعله می‏كشد، و بندبند
                    (شهید دکتر چمران)

Comment

دوستان اولا چرا اینقدر با هم دعوا میکنید ؟؟؟ اروم باشید یه کم
                      من تا حالا برنامه نویسی کار نکردم و خیلی علاقه دارم که شروع کنم ولی نمی دونم با چه زبونی؟ از کجا؟ و پیش نیازش چیه؟ و و ....
                      تو ایران چه زبونی می صرفه ؟ تو خارج چه زبونی ؟ (تجاری ،پولی ) تو چه زمینه هایی ؟ و اگه کشور ها هم با هم فرق دارن لطفا بگین کدوم کشور و چه زبونی ؟
                      و اگه بخوام به عنوان 1شغل بش نگاه کنم به تنهایی میتونم از پسش بر بیام ؟ یا باید برم شرکتی سازمانی ؟؟ یا از طریق نت و خونه هم حله ؟
                      و یاد گیری هر زبونی حداقل و حداکثر چقدر طول میکشه؟
                      خودم یاد بگیرم یا برم کلاس ؟
                      اگه بخوام چند تا زبانو یاد بگیرم ، اسمشونو و ترتیب یادگیریشونو بم بگین؟
                      اگه میشه کمکم کنید یا اگه کسی وقت داره یاهو ایدیشو واسم بذاره من باش اختلاط کنم

Comment

دوستان من جدیدا با جاوا آشنا شدم و حس میکنم یه زبان متفاوتی باشه ( یه جورای عجیب غریبه)
                        و توصیفات و ویژگی های زیادی ازش شده
                        جاوا کار اینجا داریم یخورده9 مارو با جاوا بیشتر آشنا کنه؟
                        از ویرایش های مختلفش و...
                        (شهید دکتر چمران)

Comment

اگه ویژوال سی پلاس پلاس یاد بگیری + کلاس های ویندوز خیلی عالیه ...
                          ولی همین چیزی که گفتم حداقل یکی دوسال وقت می بره
                          Last edited by arash70; 08-29-2011, 10:15 AM.
                          بعضی ها واقعاً مایه ی ننگ جامعه ی IT و کامپیوتر هستند ،
                          حال این انتخاب شماست که جزئی از این دسته باشید ، یا نباشید .

کمپین اعتراض به سرعت کم و قیمت بالای اینترنت در ایران

Comment

Working...
                          X