اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشكل نصب برنامه در Backtrack

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یکی back track رو توضیح بده ببینیم چیه من نمیتونم درست درکش کنم , فقط برای لینوکس هست ؟
    Last edited by D0S_DD0S; 04-08-2010, 11:18 PM.

Comment

BackTrack یه توزیع از لینوکس برای کارهای Pen_Test می باشد !
      حالا شما سوالت دقیق چیه ؟ و چیکار می خوای بکنی ؟
      www.testout.ir

Comment

یه پکیج هستش ؟ چند تا از ابزارهاشو میتونی بگی ؟

Comment

اره دیگه یه سری از ابزارهای امنیتی توشه مثل nmap/ smb die /metasploit و... لیست کلش روی نت هست ..

*BackTrack چيست ؟ BackTrack يا به اختصار BT يك لينوكس Live مبتنی بر ubuntu/debian می باشد درواقع بیس آن در bt 4 از slax به ubuntu/debian تغییر پیدا کرده است . این توزیع بیشتر به درد افراد نفوذگر و کسانی که کارهای pentest انجام می دهند می باشد و مجموعه ای از جدیدترین و کاملترین ابزارهای شبکه و و نفوذ را به همراه دارد ! یکی از کلیدی ترین ابزارهای این سیستم عامل Metasploit می باشد که برای Exploit Development و کسانی که به مطالعه در مورد آسیب پذیری ها علاقه دارند بسیار مناسب می باشد ! در bt 4 از kde 4 استفاده شده است که گرافیک زیبا تری دارد و همچنین kernel آن update شده است ! bt4 همچنین دارای ftpserver/apach/ssh/vnc server/tftp,.. می باشد و سرویس samba که برای اشتراک گذاری مورد استفاده قرار می گیرد می باشد ! bt4 دارای یک installer.sh می باشد که به راحتی می توانید سیستم عامل را به طور گرافیکی نصب کنید @ .

برای دانلود می توانید به : www.backtrack-linux.org

مراجعه کنید که هم دارای iso هست هم vmware image !!
          Last edited by ar.constantine; 04-09-2010, 07:38 PM.
          www.testout.ir

Comment

تو ویندوز هم میشه استفاده کرد ؟ من لینوکس ندارم

Comment

از چی می خوای توی ویندوز استفاده کنی ؟؟ ابزارها شو میگی ؟ اره اکثرا ابزارهای نفوذ پذیری و شبکه برای هر دو سیستم عامل هست !!؟!

BackTrack 4 یک Live DVD بزاری خودش میاد بالا نیازی به نصب نداره ..
              www.testout.ir

Comment

ممنون حاجی که سریع جواب میدی رفتم دانلود کنم دیدم خیلی حجمش بالاس , میخوام خریداری کنم تو تهران کجا میتونم دنبالش بگردم ؟

Comment

آدرس بده با پیک برات بفرستم !
                  اگر نه از سایت http://www.rashtonline.ir خرید کن
                  Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                  عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                  http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

سلام
                    ایا برای کارکردن با بک ترک نصب ابونتو الزامیه؟
                    بهترین نصب .نصب مثل یه ویندوزهفته یا از ماشینای مجازی virtualbox اینا هستش؟
                    من میخوام روی لب تاب fujitsu corei7نصب کنم؟هارد750
                    میشه قبل از نصب فهمید این لب تاب . وایرلسها رو شناسایی میکنه یا نه؟توی Backtrack 5

سپاسگزارم پیشاپیش از پاسخ دادنتون

Comment

نوشته اصلی توسط dr_hadi نمایش پست ها
                      سلام
                      ایا برای کارکردن با بک ترک نصب ابونتو الزامیه؟
                      بهترین نصب .نصب مثل یه ویندوزهفته یا از ماشینای مجازی virtualbox اینا هستش؟
                      من میخوام روی لب تاب fujitsu corei7نصب کنم؟هارد750
                      میشه قبل از نصب فهمید این لب تاب . وایرلسها رو شناسایی میکنه یا نه؟توی Backtrack 5

سپاسگزارم پیشاپیش از پاسخ دادنتون
                      داداش چرا زیر خاکی بیرون میاری
                      تاریخ آخرین پست رو نگاه کن :| ( تب بک ترک چقدر داغ بوده اون موقعه :دی )
                      بک ترک بصورت live اجرا میشه و نیاز به نصب نداره ! رو ماشین مجازی که راه اندازیش آسونه
                      همین طوری هم اگه بخوای بالا بیاری ، میری تو تنظیمات بوت ، بوت اول رو تنظیم میکنی رو درایوی که dvd داخلش هست ، بعد از restart دیگه خودش اجرا میشه . . .
                      البته دیگه الان همه kali استفاده میکنن
                      آنکس که بداند و بداند که بداند باید برود غاز به کنجی بچراند
                      آنکس که بداند و نداند که بداند بهتر که رود خویش به گوری بتپاند
                      آنکس که نداند و بداند که نداند با پارتی و پولش خرک خویش براند
                      آنکس که نداند ونداند که نداند در پست ریاست ابد الدهر بماند !!!

Hacking is the art of creative problem solving - Jon Erickson
                      sigpic

MY BLOG

twitter

Comment

داداشمی

نوشته اصلی توسط d3c0der نمایش پست ها
                        داداش چرا زیر خاکی بیرون میاری
                        تاریخ آخرین پست رو نگاه کن :| ( تب بک ترک چقدر داغ بوده اون موقعه :دی )
                        بک ترک بصورت live اجرا میشه و نیاز به نصب نداره ! رو ماشین مجازی که راه اندازیش آسونه
                        همین طوری هم اگه بخوای بالا بیاری ، میری تو تنظیمات بوت ، بوت اول رو تنظیم میکنی رو درایوی که dvd داخلش هست ، بعد از restart دیگه خودش اجرا میشه . . .
                        البته دیگه الان همه kali استفاده میکنن

سپاسگزارم داداش
                        من ناشی ام دیگه.شما واسه من شدید توی این کارمبتدی بگو من گیرنکنم
                        واقعیتش اطراف من وایرلس زیاده ومن شنیدم با بک ترک میشه رمزشو بدست اورد.این kali که گفتین مثل بک ترک هستش؟کاراییش؟
                        اگه بله کدومش راحتتر و سریعتره؟
                        نرم افزارش رو از کجاباید دانلود کنم؟وراهنمای کار با اون رو؟
                        ممنونم از اینکه جواب میدی

[/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Comment

یکمی جستجوکن خودت هلو بروتو گلو که نمیشه

Comment

ss

نوشته اصلی توسط k1ll3revil نمایش پست ها
                            یکمی جستجوکن خودت هلو بروتو گلو که نمیشه
                            درود
                            استاد من Kali رو دانلود کردم.در پیدا کردنش مشگلی نبود ولی در اموزش کار با اون توی گوگل چیز واضحی پیدا نکردم .فیلم یا اموزش تصویری
                            چون پیدا نکردم درخواست کمک کردم وگرنه زیاد راحت طلب هم نیستم
                            حداقل لینک اموزشش رو بزارین

Comment

شما اول کار کردن با لینوکس رو یاد بگیر
                              بعدش خودت متوجه میشی داستان چیه
                              Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                              عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                              http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

بله دقیقا همین هست یکم شبکه یک م لینوکس تموم راهی هست شما باید بری
                                روی هم 180 ساعت زمان بزاری دیگه نمیای اینجا سوال کنی ما مسخرت کنیم البته ما مسخرت نکردیم
                                ما داریم میگیم راه رو اگر میری درست برو اگر فقط میخوای بدونی پسوردها چیه و از اینترنتشون استفاده کنی
                                ما راه رو جلوی پات نمی زاریم هرچند اینفدر راه هست توی اینترنت که شما کافیه جستجو کنی و تمام روشم گفته شده و
                                میتونی نه شبکه بخونی نه لینوکس

Comment

Working...
                                X