اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشكل نصب برنامه در Backtrack

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• مشكل نصب برنامه در Backtrack

در bt برنامه ها به درستی نصب نمی شوند مثلا برنامه های winrar یا virtual machine هایی tar.gz هستند بعضی از آن ها نصب می شوند و بعضی ها هم Error می دهند ؟!
    طبق دستورات نصب هم می رم جلو..
    مشکل از منه یا اینکه کلا bt برای نصب برنامه زیاد مناسب نیست ؟؟!؟!
    www.testout.ir

این همه آدم دارن استفاده می کنن مشکلی ندارن .
    ممکنه بسته هایی که گرفتی مشکل داشته باشه یا اینکه وابستگی های( dependency ) اون بسته نصب نیستن.
    اگه bt4 دارین از apt-get استفاده کنین ( البته باید مخازن مربوطه رو هم اضافه کنین ) با اینکه فایل .deb اونو بگیرین و نصب کنین .
    و اگه bt3 که کارتون ساختس :D ( باید ماژول نصب کنین با همین کد ها رو کام*پایل کنین )
    the quieter u become , the more u r able to hear

Comment

من bt3 دارم.
      خود برنامه ها مشکلی نداره !!
      اما کامپایل کردن یکسری از برنامه ها مثل xammp یا notepad و.. روی بک ترک error می دهد احمتلا باید حرف شما در مورد وابستگی ها و ماژول ها درست باید باشه.
      www.testout.ir

Comment

bt3 توزیع خوبیه ( خیلی پایداره stabel اه) تنها مشکلشم همینه .
        برای حل این مشکلاتتون چند خط ارورشو گوگل کنین احتمالا افراد زیادی مشکل شما رو دارن.
        یه سر به http://www.slax.org/modules.php هم بزنین کلی ماژول برای نصب داره ولی به نظر من بهترین کار اینه که واستین bt4 منتشر شه (نسخه نهاییش )

Comment

نوشته اصلی توسط ar.constantine نمایش پست ها
          در bt برنامه ها به درستی نصب نمی شوند مثلا برنامه های winrar یا virtual machine هایی tar.gz هستند بعضی از آن ها نصب می شوند و بعضی ها هم Error می دهند ؟!
          طبق دستورات نصب هم می رم جلو..
          مشکل از منه یا اینکه کلا bt برای نصب برنامه زیاد مناسب نیست ؟؟!؟!
          winran با wine? رو کدوم bt؟
          سكوت ميكني ، فرياد زمان ام را نميشنوي ...
          يك روز من سكوت خواهم كرد ...
          و تو آن روز ، براي اولين بار ، مفهوم "دير شدن" را خواهي فهميد ...

Comment

چند سوال داشتم ؟؟!
            این که ماژول چیست و به چه درد می خوره ؟
            مثلا این http://www.slax.org/modules/2439/dl/showimg-0.9.5.lzm چیکار می کند !؟ از همون سایتی که گفتی دانلود کردم !!؟

من Winrar را مخصوص لینوکس دانلود کردم .. با wine هم کاری ندارم احتملا فقط برنامه های معروف را باز می کند ؟!؟

از جوابتان ممنون.

من BT3 کار می کنم.
            www.testout.ir

Comment

روی بک ترک4 که با سیناپتیک راحت میشه برنامه نصب کرد به صورت گرافیکی
              W)(lf بیچاره شاگردی که از استادش بهتر باشه!!
              www.rashtmarket.ir

www.rashtonline.ir
              http://hashem-wolf.ir
              ديسك آموزش لينوكس

Comment

مثلا این http://www.slax.org/modules/2439/dl/showimg-0.9.5.lzm چیکار می کند !؟ از همون سایتی که گفتی دانلود کردم !!؟
                من خودم هیچ وقت از این ماژول ها استفاده نکردم ( من کاربر فدورا هستم ) ولی چیزی که مشخصه استفاده از این ماژول ها نسبت به کامپایل سورس راحت تره . یه نگاه به راهنمای استفاده از ماژول ها بندازین (+)
                این ماژل هم ماله نشون دادن عکس باید باشه دیگه ( از اسمش همچین چیزی برداشت میشه -خرجش یه گوگله ;)
                wine هم کاری ندارم احتملا فقط برنامه های معروف را باز می کند ؟!؟
                نسخه جدیدش که بعد از یه چند سال دوباره زنده شده خیلی خوب عمل می کنه یه امتحان بزنین اکثر برنامه های ویندوزی رو جواب میده (اگه نداد با کمی سیخکونک و کپی کردن کتابخونه ها و ... :دی جواب خواهد داد )

Comment

وقتی می خوام Moude توی bt3 اجرا کنم اینو می ده :

با دستور lzm2dir کار می کنم میگه فایل file system 3.1 داره اما سیستم شما 2.x و 3.0 را support می کند ؟؟!
                  فایل های پیوست شده
                  Last edited by ar.constantine; 08-22-2009, 10:23 PM.
                  www.testout.ir

Comment

ممکنه ماژول وابسته ش نصب نباشه یا اینکه نیست که این slax ای که روی bt نصبه قدیمیه این ماژول جدیدا با fs اش جور در نمیاد به اصطلاح compatible نیست
                    یه کم صبر کنین bt4 final release هم میاد هاا الکی وقتو حروم نکن

Comment

bt4 final کی میاد*؟؟
                      www.testout.ir

Comment

بین beta و pre ۴ ماه فاصله بود اگه اینم ۴ ماه بخواد طول بکشه احتمالا تا یکی دوماه دیگه رلیز میشه ( pre تو ژوئن رلیز شد )

Comment

ممکنه ماژول وابسته ش نصب نباشه یا اینکه نیست که این slax ای که روی bt نصبه قدیمیه این ماژول جدیدا با fs اش جور در نمیاد به اصطلاح compatible نیست
                          یه کم صبر کنین bt4 final release هم میاد هاا الکی وقتو حروم نکن

يه چيزديگه ؟؟
                          مي گه سيستم شما squashfs 2.x/3.0 را پشتيبانی می کند اما این فایل ها فقط با squashfs 3.1 سازگار است !

squashfs3.1.tar

دانلود کردم ولی نصبش نمی دونم چه جوریه اصلا کار این برنامه چیه؟؟
                          و برنامه ای نیست که بشه توی bt راحت باهاش برنامه ها نصب کرد مثلا برنامه های مدیریت نصب ..
                          www.testout.ir

Comment

دانلود کردم ولی نصبش نمی دونم چه جوریه اصلا کار این برنامه چیه؟؟
                            و برنامه ای نیست که بشه توی bt راحت باهاش برنامه ها نصب کرد مثلا برنامه های مدیریت نصب ..
                            چرا ولی نصب همونا هم دردسریه برا خودش ( adept , synaptic و ... )
                            برا منو و شما که تو لینوکس تازه کاریم سخته

Comment

ايا اين ماژول ها توی fedora یا ubuntu هم نصب می شود ؟؟
                              www.testout.ir

Comment

Working...
                              X