اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

::.تاپیک جامع سوالات در زمینه ی شبگردی بهتر.::

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتظار نداشته باشید با یکی دوتا مقاله دسترسی بخش مخصوص بگیرید
    اینو با من بودی ؟

ولی درکل همین اخلاقت هست که منو عاشقت کرده جوکر
    ولی خارج از شوخی ، نگفتی کجا باید پستای مفیدمون رو مثلا اعلام کنیم ؟ توی inbox ت؟ توی بخش متفرقه ؟ توی بخش قانون ؟

این که ناراحتی نداره ، پستهای منم دیلیت میکنه
    راست میگی ، تکفنر پستتو به دلیل اسپم دیلیت کرده

خوب 50 تارو تصویب کنید که من خیلی طلا دوست دارم ،
    Last edited by BioHazard; 08-06-2009, 07:18 AM.
    Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

نه با تو نبودم ، !!! کلی گفتم ، نوشتم که....

هرکی فکر میکنه 50تا پست مفید( علمی - آموزشی کاربردی) داره ، توی یک تاپیک توی بخش متفرقه مطرح کنه که همه هم ببینند . عنوانشم بزاره درخواست دسترسی بخش مخصوص
      لینک هر 50 تا را بزاره با یک چند کلمه توضیحات در مورد هر لینک که در چه رابطه بوده.

اگه مقاله دارید ذکر کنید که فلان لینک یک مقاله هست هر مقاله 0 الی 10 تا پست مفید محسوب میشه( تصمیم گیریش که چقدر ارزش داره هم خودم یه خاکی تو سرم میکنم میشینم میخونمش )
      (انگار زوری زوری این 50 تا را داریم قانونیش میکنیم آ )
      هر **ی هم فکر کرد لینکی از بین لینکهایی که شخص گذاشته فاقد ارزش در حد مفید هست همون زیرش ریپلای بزنه ، علتشو بگه ، تا از مجموع امتیازات کمش کنیم.

پیوست :
      منم جیگرطلا را دوس دارم ، حیف که دیگه نه دستم به زری میرسه نه به خانوم طلا
      پیوست2: 50تا پست مفید ؟ تخماتو طلا بگیریم تابستونه اذیت میشیا

Comment

من قدیما کنار تشکر یه دکمه دیگه درخواست کرده بودم به اسم خفه شو !!!
        اما حالا درخواست میکنم کنار تشکر دکمه "بخواب بابا" اضافه بشه

راستی
        اون حرفش درست بود !
        هر تشکری که زیر یه ریپلای میخوره منظور تشکر نیست !
        بعضیاش از صد تا فحش ناموسی بدتره ! حواستون باشه..........
        Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
        عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
        http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط iM4n نمایش پست ها
          راستی
          اون حرفش درست بود !
          هر تشکری که زیر یه ریپلای میخوره منظور تشکر نیست !
          بعضیاش از صد تا فحش ناموسی بدتره ! حواستون باشه..........
          قضیه باقالی و سیب زمینی دیگه ....؟
          ولی اینجوری نکنین جوکر گفت 50 تا پست،تو هم میگی تشکر !!!! سریع قانون میشه !!!
          از فردا هیشکی زیر پستا تشکر نمیزنه (ترس از فحش ناموس)

اما حالا درخواست میکنم کنار تشکر دکمه "بخواب بابا" اضافه بشه
          حالا بخواب که نه ولی No Thanks تو خیلی از سایتها هست،اینجا هم بزاریم بد نیست !
          Wanna Know More ? Try again later...

Comment

برا بخش مخصوص باید خودمون درخواست بدیم ؟
            My Crime Is My Advisory

Hacking Is The Best But Security Is The First

My Crime Is That Of Curiosity

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

به نظر من بهتر بود دسترسی ها مثل قبل باشه فقط یه تالار اضافه بشه برای دسترسی افراد خاص , مثلا همین دسترسی افراد با 50 پست مفید.
              4 نون نحس: 1.نادانی=> 2.ناتوانی=> 3.نیازمندی=> 4.نگرانی
              ----------
              دانایی=>توانایی=>بینیازی

Comment

جوکر در پاسخ به حرفام چیزی نوشته بود که واسم قانع کننده بود!
                من دیگه شکایتی ندارم !فقط لازمه بقیه در جریان قرار داده بشن که ! ممکنه شما هزارو یک کارم
                بکنید!
                علاوه بر داشتن 50 تا پست مفید بازم نری مخصوص منم مشکل ام رو اینقدر به محمد میل و پی ام میزنم و میگم بهش تا مشکل ایجاد شده واسه من رو حل کنه

!!!
                راهنمایی :
                راهی پیدا کنید تا با محمد فامیل شید و بعد پست هم دهید!
                رابطه,و داشتن اطمینان عامل مهم برای ورود بعلت مشکل ایجاد شده واسه محمد!
                Last edited by k1ll3revil; 08-07-2009, 11:14 PM.

Comment

دیدم من نیستم بعضیا بلبل شدن!
                  مجیک و تکفنر رو دیدم چندتا برنامه نوشتن
                  ولی یه بابایی خصیصه 1 بار من انقد انگولکش کردم انگوشت تویی یکی از سوراخش کردم یه برنامه چرتی نوشت!
                  نکته :

**ی که میشینه 20مگ فایل دانلود می کنه بعد براش کرک درست میکنه زحمت نمی کشه ؟
                  **ی که تمام وقت می گرده تو فروم تا تاپیکهای آشغال امثال منو پاک کنه زحمت نمی کشه ؟
                  میشه بگید آیا واسه برنامه کاربردی کرک نوشتن؟ یا اینکه 4 نفر میان میگن crack me نسخه 107
                  ایشون اونو کرک کردن درسته؟
                  من قول میدم اگر قانون نمیترسید باید تقریبا 2000 پست این آقا رو کلا دیلیت میکرد!
                  چقدر خوبه همون قانون 50 پست مفید برای آقایون مثلا : من - ایمان - نورت هکر - اشیر - جوکر هم باشه ما هم بلخره باید ثابت کنیم ! ولی مثالا یه نفر به اونا امتیاز بده که حق این برو بچه های دیگه خورده نشه! نه دوست و رفیقای من یا اشیر و جوکر و نورت
                  یه روز اون موقعه سیمرغ تعطیل نشده بود که بعضیا باین شبگرد رو به فنا بکشن
                  یکی از آدمینای اینجا بهم گفت حمید به جای اینکه انقد زبونت تند باشه همه چیزو بگی
                  فقط فکرت به خودت باشه یکم واسه فلانی چاپلوسی کن آدمین میشا ( اون موقعه گفتم الانم میگم! من اگر چیزمالی بلد بودم الان زیر پام s کلاس بود)

من از سال 2003 با ممد آشنایی داریم
                  دوست دارید برید تو مخصوص یا اینکه اینجا آدمین بشید و یا 100تا چیز دیگه
                  فقط کافیه برید پاچه خواری کنید پی ام بدید زنگ بزنید بهش(اون کلمه قشنگ ترشو نمیگم) مثلا بعضیا
                  میبنید که چقدر قشنگ و راحت آدمین میشید!
                  راستی یادم رفت بگم هنوزم مثله همیشه روابط مهمتر از چیزای دیگست خیلتون راحت
                  Last edited by ; 08-08-2009, 01:43 PM.

Comment

بلبلی از خودتونه !
                    هیچ شکی در مفید بودن شما نیست ... ولی اینجوری رفتار کردن هم واقعا در شان آدم چیز نمالی مثل تو نیست !

هنوز من نفهمیدم با قانون مشکل داری یا با چیز دیگه ؟
                    مشکلات
                    مشکلت هر چی که هست چرا داری جبهه می گیری ؟ اینجوری بیشتر جو رو خراب میکنی تا بخای درستش کنی !!!!
                    خودتت یه روز میای میگی از قانون حمایت کنیم !!! یه روز دیگه میای میگی ک.ون لق قانون !!!!
                    چرا ؟ چون بخش پیشنهادی جوکر باز شده ولی مال تو نه !!!!!!
                    اگه واقعا خیال می کنی جوکر چیز ماله !!(که شکی توش نیست) تو هم یه نظر سنجی بزار ببین چطوره ؟ مطمئناً به نتیجه میرسی

پیوست :من نگفتم زحمت نمیکشی
                    ک.سی که نشسته مقاله نوشته درسته زحمت کشیده
                    Wanna Know More ? Try again later...

Comment

آقا هرکس ممد رو اصلا پیدا کنه قول میدم شخصا بیارمش مخصوص اصلا اسمش جزو بازدیدکننده های سایت هم نیست

Comment

من یه پیشنهاد دارم

یه دکمه به عنوان پست مفید در کنار دکمه ی Thanks گذاشته بشه که فقط مدیران بتونن اونه رو ببینن در صورتی که بلفرض جناب جوکر از یکی از کاربران یه پست مفید دید روی اون کلیک کنه

به 50 عدد رسید بخش مخصوص فعال بشه برای اون کاربر

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیگه لازم نیست بیاد بگردید به همه پست ها ببینید که کدوم یکی از پست ها مفید بوده یا نه
                        ...

Comment

من یه پیشنهاد دارم

یه دکمه به عنوان پست مفید در کنار دکمه ی thanks گذاشته بشه که فقط مدیران بتونن اونه رو ببینن در صورتی که بلفرض جناب جوکر از یکی از کاربران یه پست مفید دید روی اون کلیک کنه

به 50 عدد رسید بخش مخصوص فعال بشه برای اون کاربر

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیگه لازم نیست بیاد بگردید به همه پست ها ببینید که کدوم یکی از پست ها مفید بوده یا نه
                          با دكمههايي كه بروبچ سفارش ميدن بعد يه مدت كوتاه شبگرد به دكمه سرا تبديل ميشه
                          چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
                          همه جا ارزانی است...
                          چه شرافت ارزان
                          تن عریان ارزان
                          و دروغ از همه ارزان تر
                          وچه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان

Comment

شبگرد هم به حاشيه کشيده شد رفت, خدا بيامرزت شبگرد

Comment

اگه همچین ماژولی را سراغ دارید لینک بدین تا بعد از بررسی به سایت اضافه بشه.

این چند روز بعضی از دوستان لینک پستهای مفیدشون را برام میفرستادن:

1-پست مفید ، منظورم پست واقعا مفیده ، یه نوآوری یه چیزی که ارزش خوندن و به یادموندن را داشته باشه...
                              یه نفر میاد یه لینک میده میگه این سایت عجب سایت خوبه کلی ایبوک داره برین بخونید حال کنید درسته پست مفیدیه ولی ارزش امتیاز برای اکسس بخش مخصوص را ندارد...
                              فکر کنم متوجه منظورم دیگه شده باشین....

2- جالب بود که با همین ها هم 50 تا نمیشد

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
                                اگه همچین ماژولی را سراغ دارید لینک بدین تا بعد از بررسی به سایت اضافه بشه.

این چند روز بعضی از دوستان لینک پستهای مفیدشون را برام میفرستادن:

1-پست مفید ، منظورم پست واقعا مفیده ، یه نوآوری یه چیزی که ارزش خوندن و به یادموندن را داشته باشه...
                                یه نفر میاد یه لینک میده میگه این سایت عجب سایت خوبه کلی ایبوک داره برین بخونید حال کنید درسته پست مفیدیه ولی ارزش امتیاز برای اکسس بخش مخصوص را ندارد...
                                فکر کنم متوجه منظورم دیگه شده باشین....

2- جالب بود که با همین ها هم 50 تا نمیشد
                                خوب پس با این حساب 50 تا یعنی ، 50 تا ابتکار ، ترجمه ، فیلم یا هرچیز آموزنده ای که طرف به نام خودش معرفی کرده باشه ؟

یا نه مثلا یک بنده خدایی پیدا بشه و یک آرشیوی رو توی یک تاپیک جمع کنه چی؟
                                فضولی تو کارت نباشه ها ، ولی به نظر من اول معنی پست های مفید رو از نظر خودت یا ناظران مشخص تر کن ، تا ابهامات رفع شده.

اگه اشتباه نکنم میخوای به افراد امتیاز بدی ، درسته؟
                                Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

Working...
                                X