اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

::.تاپیک جامع سوالات در زمینه ی شبگردی بهتر.::

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مثلا من می خوام یه سفارش یه برنامه بدم پولی نمیدونم جای درستش کجاست این مشکل جدید نیست ولی فکر کنم وقت خوبی باشه برای پرسیدنش
    جوکر: منم با این طرح موافقم .
    حالا بالفرض که این بخش باز شد ؟
    من مشتری هم اومدم پست دادم، چند نفر هم یاد دارن بنویسن این سفارش منو !
    هر کی یه قیمتی می ده !
    مثال :
    مشتری: نرم افزاری میخوام برای حسابداری .

1.جوکر: چشم 1200000 تومن !
    2.تکفنر : چشم 100000 تومن!
    3.من نوعی :چشم 1000 تومن !
    4.سایر موارد : برو Free پیدا می کنیش !
    خب مشتری چی کار باید کنه ؟

اینم باید یه جوری قانون داشته باشه دیگه، نه ؟
    Wanna Know More ? Try again later...

Comment

به نظر من بحث بیراهه داره میره
      شبگرد و همه دوست داریم / همون طور که بود خوبه
      فقط کنترل روی اسپم + بخش مخصوص باشه خوبه .
      البته این نظر من بود .

Comment

نوشته اصلی توسط wanted نمایش پست ها
        مشتری: نرم افزاری میخوام برای حسابداری .
        1.جوکر: چشم 1200000 تومن !
        2.تکفنر : چشم 100000 تومن!
        3.من نوعی :چشم 1000 تومن !
        4.سایر موارد : برو free پیدا می کنیش !
        خب مشتری چی کار باید کنه ؟
        اینم باید یه جوری قانون داشته باشه دیگه، نه ؟
        قبلا یک بخش تحت عنوان تبلیغات میخواستم راه بندازیم که گذاشتیم درکوزه ، فعلا آب میخوره ، ولی قرار باشه راه بیفته تبلیغات و سفارشات باید باشه

بعله کاملا درسته و باید رنج درخواستها و نوع درخواستها مشخص شده باشه ،

مثلا ایمان نیازمند کاندوم جهت *** میباشد
        سه جور قیمت میدن
        اولین قیمت زیاده ولی کیفیت عالیه (سه پوسته از جنس مرغوب لاتکس با افزودنیهای مجاز خوراکی )
        دومین قیمت متوسطه یا کم ، به همین نسبت کیفیت
        سومین هم میگه *** اصلا کاندوم نیاز نداره .
        Last edited by Ghanoon; 07-25-2009, 09:54 PM. دلیل: ویرا

Comment

در مورد نحوه ورود به بخش مخصوص ابهاماتي وجود داره
          به نظر بنده حقير بهتره كه يكسري شرايط اوليه (مثلا تاريخ عضويت ، تعداد پست ، تعداد تشكر و ...)
          در نظر ميگرفتين و هر كسي كه داراي شرايط بود اعضاي بخش مخصوص در مورد اون كاربر راي گيري
          كنن نه اينكه براي ورود به اين بخش حتما كاربري معرف باشه
          چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
          همه جا ارزانی است...
          چه شرافت ارزان
          تن عریان ارزان
          و دروغ از همه ارزان تر
          وچه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان

Comment

نوشته اصلی توسط m2000 نمایش پست ها
            در مورد نحوه ورود به بخش مخصوص ابهاماتي وجود داره
            به نظر بنده حقير بهتره كه يكسري شرايط اوليه (مثلا تاريخ عضويت ، تعداد پست ، تعداد تشكر و ...)
            در نظر ميگرفتين و هر كسي كه داراي شرايط بود اعضاي بخش مخصوص در مورد اون كاربر راي گيري
            كنن نه اينكه براي ورود به اين بخش حتما كاربري معرف باشه

اینجا کسایی هستن سال 2003-2004-2005 و ... 50 تا یوزر ساختن واسه روز مبادا ! + سالی یه پست میدن اونم ******
            تاریخ عضویت و تعداد پست دلیل نمیشه ! تعداد تشکر هم که خودمون تشکر هاشو میدیم ! که تو شبگرد به **** ها و جوک ها و ... بیشتر تشکر میزنن تا یه پست مفید !

Comment

Kouros جان بنده يك پيشنهاد دادم براي شفاف سازي و اينكه شرايط اوليه ورود به بخش مخصوص معلوم بشه حالا اگه شما پيشنهاد بهتري داريد بفرما
              چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
              همه جا ارزانی است...
              چه شرافت ارزان
              تن عریان ارزان
              و دروغ از همه ارزان تر
              وچه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان

Comment

میشه یکی از اینایی که سال 2003 یا 2004 50 تا یوزر ساختن رو بهمون نشون بدی ؟؟؟؟؟

اولا کسی که از سال 2005 تا حالا تو سایت عضو هست و هرچند اصول دین هم گفته باشه فقط بالاخره خر که نیست
                یه چیزی حالیش میشه
                تعداد پست منم موافق نیستم
                سطح علمی مهمه برای دسترسی
                اما امتحان ورودی که نمیتونیم برگزار کنیم ببینیم کی چقدر حالیشه
                میشه ؟
                Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

نوشته اصلی توسط iM4n نمایش پست ها

اولا کسی که از سال 2005 تا حالا تو سایت عضو هست و هرچند اصول دین هم گفته باشه فقط بالاخره خر که نیست
                  یه چیزی حالیش میشه
                  میشه ؟
                  ماها که اکسس ندارم به اینجور جاها ! شماها که اکسس دارین ( بگی ، فکر کنم بهت بدن ) برو تو این لینک بعد یوزر هارو بر اساس تاریخ عضویت مرتب کن !
                  http://shabgard.org/forums/memberlist.php
                  ببین چندنفرشون رو میشناسی !؟
                  به نظر من همین برنامه ی Ghanoon خوبه ! که قدیمی ها انتخاب کنن ! تنها راهش هم همینه فکر کنم

Comment

نوشته اصلی توسط iM4n نمایش پست ها

یه چیزی حالیش میشه
                    میشه ؟
                    یادمه توی IRvirus خدا بیامرز ، یک ربات بود که تعداد پست های مفید رو میشمرد(شایدم آدم بوده) ، و برای دسترسی به بخش مخصوصشون باید چندین تا پست مفید داشته باشی.

شاید شمارش پست های مفید بهتر باشه
                    بعد اگه طرف خودش مقاله یا تاپیک مفیدی داشته باشه که اطلاعات خودشو که در حد قابل قبولی هست ، به اشتراک گزاشته ، شانسش برای دسترسی بهتر بشه. بهتره یک نوع رقابت راه بندازید که لازمه این کار هم اینه که بخش مخصوص پربار باشه. منظورم اینه که جو رو طوری بزارید که کاربر تازه وارد تشویق بشه.
                    Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

برای دسترسی به بخش مخصوص رای گیری نمیخواد ، آدمهایی که باید به اینجا دسترسی داشته باشن مشخصن.
                      قدیمی بودن به صرف قدیمی بودن دلیل نیست ، مثلا همین north hacker قدیمیه ، ولی دریغ از یک دونه پست مفید

هر کسی که تو عمرش چهارتا پست یا مقاله یا.... مفید زده حق مسلم اونه که دسترسی به اینجا داشته باشه.

یک تاپیک باز کن ، بگو هرکی فکر میکنه تو عمرش50تا پست مفید تو سایت داده که یه چیزی یاد یه نفر داده با ذکر لینک پستها اعلام کنه تا اول لینکهایی که ادعایی روش هست بازدید بشه ، بعد هم اگه واقعا مطالب مفید بودن ، قدمشون رو جفت تخم چشم ، دسترسیش به بخش باز میشه/

یکی ندونه فکر میکنه مخصوص چه خبره
                      پیوست »رای بگیرم قانون را از شبگرد اخراج کنیم

Comment

نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
                        برای دسترسی به بخش مخصوص رای گیری نمیخواد ، آدمهایی که باید به اینجا دسترسی داشته باشن مشخصن.
                        قدیمی بودن به صرف قدیمی بودن دلیل نیست ، مثلا همین north hacker قدیمیه ، ولی دریغ از یک دونه پست مفید

هر کسی که تو عمرش چهارتا پست یا مقاله یا.... مفید زده حق مسلم اونه که دسترسی به اینجا داشته باشه.

یک تاپیک باز کن ، بگو هرکی فکر میکنه تو عمرش50تا پست مفید تو سایت داده که یه چیزی یاد یه نفر داده با ذکر لینک پستها اعلام کنه تا اول لینکهایی که ادعایی روش هست بازدید بشه ، بعد هم اگه واقعا مطالب مفید بودن ، قدمشون رو جفت تخم چشم ، دسترسیش به بخش باز میشه/

یکی ندونه فکر میکنه مخصوص چه خبره
                        پیوست »رای بگیرم قانون را از شبگرد اخراج کنیم
                        خوب جوکر خان ، بهتر نیست یک سقفی براش تعیین بشه؟
                        من نوعی که تو عمرم 2 تا پست مفید داشتم ، با ایمان نوعی که 200 تا پست مفید داره ، باید یک فرقی داشته باشیم دیگه.
                        راستی چه کسی تاپیک باز کنه؟ بهتر نیست یک بخش برای اینکار درست بشه ، هرکسی که چیزی معرفی کرده ، اونجا به عنوان آرشیو ، تاپیک باز کنه و معرفی کنه ، اینجوری هم برای پاکسازی سایت مفید هست ، هم برای اون بنده خدایی که قراره تعداد پست مفید رو بشماره. شمارش پست ها هم توی اون بخش غیرفعال بشه که بعدا کسی سوءاستفاده نکنه.

البته این نظر من هست و من کاره ای نیستم.
                        پیوست :یکی جلوی این Spammer رو بگیره
                        پیوست 2: خدا پدر م ا د ر تون رو بیامرزه ، این ادیتور سایت رو درست کردید
                        Last edited by BioHazard; 08-05-2009, 08:43 AM.
                        Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

فکر کنم 50 تا پست مفید خوب باشه ، امام مفییییییییییید باشه ... خودمم نگاه میکنم میینم
                          کسی که 50 تا پست مفید داده باشه من شخصا تخماشو طلا میگیرم

ببینم کسی پیدا میشه 50تا پست مفید زده باشه ، 50 نفر را راهنمائی کرده باشه ، 50تا سوال را درست و کامل جواب داده باشه ؟

فقط 50تا دسترسی بخش مخصوص راه باقیست

پیوست 1:
                          این اسپمر جدیده نموده ما را
                          پیوست2:
                          ایمان غلط کرد پست مفید داره ، عمه اش مفیده تر بوده برای شبگرد تا خودش

Comment

جوکر جان با عرض معذرت من نصبت به شما هم شاکی ام!
                            فعالیت شما هم زیر سواله!
                            درسته با سوادی!
                            ولی تا حالا دو خط واسه بچه ها چیزی تایپ کردی منظورم به اندازه ی وقتی بود که ساتانیک برای
                            کاراش گذاشته حالا ایمان بماند!
                            در ضمن بیشترین کاربرد کلمات عمه و س /ک/ س رو داشتی به نظرم!
                            شایدم اشتباه کنم ولی من مشکلم اینه من می نویسم یک جمله خبری که اگه فلانی دفعه دیگه اکانت من رو درست نکنی فلان می دمت
                            بعد یارو می اد پست من رو ویرایش می کنه و تاره تهدیم هم می کنه! به تحویل داده شدن به قانون ! یعنی خود اشتباهی اش!
                            در ضمن به نظرمن مقالات باید به اضافه ی پست ها معیار باشه چون یک پست زحمتی رو که یک مقاله داره نداره
                            قرار بود بشینیم دسته جمعی برای شبگرد قانون وضع کنیم!
                            جوکر گفت که گفت **ی رای گیری کرده که همه قبول دارن یا نه!؟
                            **ی دو خط نوشته از **ی که چند صفحه ترجمه کرده و تایپ کرده و ویرایش کرده کارش با ارزش تر بوده!!!!
                            یک مقاله ای که ساتانیک داده شاید کل وقتی براش صرف شده با کل 3000 تا پست جوکر که حدودا
                            2999 نامربوط بودن برابری می کنه از لحاظ ارزش
                            ببخشید جوکر جان باهات دشمنی ندارم فقط یک مثال ساده زدم این بفهمه که فکر نکنم اینجوری باشه!

در ضمن اینجا رو نگاه کن:
                            http://shabgard.org/forums/showpost....9&postcount=22

خودتم براش تشکر فرستادی ایمان نوشته پست تنها مورد برای انتخاب نمی تونه باشه و شما ازش تشکر کردی!!؟
                            موافقی دیگه نه!
                            Last edited by k1ll3revil; 08-06-2009, 01:26 AM.

Comment

اون 50 تا پست مفید منظورم شامل همه چیز بود مقاله ، جواب سوال ، تاپیک مفید ،
                              فکر میکنم iq دیگه اینقدر باشه ها

فعالیت شما هم زیر سواله!
                              فعالیت من اینجا فعلا تبدیل شده به رفتگری ( از سوپوری دارم میخونم برای ریاست جمهوری)
                              سوالم نداره

حرص این شازده ها را هم نخور ، دسترسی به بخش مخصوص همه شون دارن ، خودشونم ماشالا زبون دارن من 50 تا پست را به عنوان یک بیس خوب گفتم ( ***ی را نمیتونم اسم بیارم همچین غلطی کرده باشه ) به قول خودت همه مثل من با 2هزارتا پست هستند ولی یکیش فایده نداره

در مورد تعداد 50پست اول اینکه من یک مثال زدم و تعداد مقاله ، به نظر منم این درسته که مقاله ها یک ظریب بالاتری داشته باشند ، وقت روش گذاشته میشه....
                              حالا چه ضریبی خوبه دقیق نمیدونم ، یهو یک مقاله اندازه 2تا پست ارزش داشته باشه یهو اندازه 7-8 تا باید مقاله را خوند تا دید
                              بعد یارو می اد پست من رو ویرایش می کنه و تاره تهدیم هم می کنه! به تحویل داده شدن به قانون ! یعنی خود اشتباهی اش!
                              این که ناراحتی نداره ، پستهای منم دیلیت میکنه
                              تنها دلیلی که ما در مراسم تنفیذ شرکت میکنیم احترام به رهبریه ( یکی از آقایون روز مراسم گفته بود)
                              جوکر گفت که گفت ***ی رای گیری کرده که همه قبول دارن یا نه!؟
                              یهو من دلم خواست یه غلطی بکنم ، همینه که هست ;) ( گفتم که دارم میخونم برای ریاست جمهوری 11هم، باید تمرین داشته باشم خب )
                              البته من واقعا با رای گیری و نظرات سازنده مخالف نیستم ، کمک میکنه به دموکراسی
                              اگه نگاه کنی 50تا را نگفتیم قانون و وحی الهی ، یک پیشنهاد از سمت من به عنوان یک کاربر بود که بعد دیدیم خوب رفرنسیه برای تشخیص دسترسی مابقی اعضاء به مخصوص ،
                              شما هم پیشنهاد خوب بده ، خودم برات راش میندازم.

اینا را کلی میگم :
                              انتظار نداشته باشید با داد و بیداد دسترسی به بخش بگیرید
                              انتظار نداشته باشید با یکی دوتا مقاله دسترسی بخش مخصوص بگیرید
                              انتظار نداشته باشید با تشکیل گروههای مافیایی و اغتشاشگری دسترسی بخش مخصوص بگیرید
                              انتظار نداشته باشید بخش مخصوص خبر خاصی باشه

همه اینها را هم که داشته باشین ، جدیدا هم تائید صلاحیت فرد برای دسترسی به مخصوص در شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه شده که بعضیا که سوابق خوبی توی آدم فروشی دارند ، دسترسی هیچ وقت به این بخش نخواهند داشت

پیوست:
                              اسم بعضیا را کنار آیدی من نیار ، لطفا"

Comment

نوشته اصلی توسط k1ll3revil نمایش پست ها
                                خودتم براش تشکر فرستادی ایمان نوشته پست تنها مورد برای انتخاب نمی تونه باشه و شما ازش تشکر کردی!!؟
                                موافقی دیگه نه!
                                با همه احترامی که برات قائلم می خوام یه کمی موضوع رو بازتر کنم .
                                Thanks زدن زیر پست یه نفر دلیل بر تایید همه ی حرفهای اون نیست...!!! اینجا یکی برای پی نوشت Thanks می زنه یکی برای پس نوشت یکی هم برای حرفایی که طرف زده .
                                پس الکی معیارتو نزار روی Thanks!!!!

همین جوری هم نپر به جوکر :
                                **ی که نشسته مقاله نوشته درسته زحمت کشیده ولی یه سوال؟؟؟!!!!!
                                **ی که میشینه 20مگ فایل دانلود می کنه بعد براش کرک درست میکنه زحمت نمی کشه ؟
                                **ی که تمام وقت می گرده تو فروم تا تاپیکهای آشغال امثال منو پاک کنه زحمت نمی کشه ؟

پیوست 1: قانون لطفا زیر پست من Thanks نزن !!!
                                Wanna Know More ? Try again later...

Comment

Working...
                                X