اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال پسورد تمام ياهو مسنجرها به ياهو آيدي!

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته اصلی توسط jaber نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز جسارت نشه ها ولی این برنامه فتوشاپ که نیست آنتی ویروس بهش گیر نده
    نميدونم والا ولی اينجا که نوشته اين فايل exe تروجان هست
    شايدم حرف شما درست باشه ولی من که ترسيدم استفاده کنم
    اميدوارم به درد شما بخوره
    از نويسندشم همينجا تشکر ميکنم

Comment

يه سوال ديگه..

takfanar جان ايا اين برنامه پسورد ما رو هم براي تو ميفرسته كلك
      دوست عزیز احتمال این عمر همیشه وجود داره هیچ وق نباید نادیدش گرف چون حتی اگه برنامه نویس هم این کارو نکنه دیگران میتونن این کارو بکنن مثلا اگه یه نفر به این فایل که من اپلود کردم دست رسی داشته باشه خیی راحت میتونه این کا رو انجام بده سایت ما رو هک کنه یا شبگرد (هیچ سایتی نمیتونی بگه من هک نمیشم ) البته من خودم سعی میکنم هفته ای یک بار چک کنم همه چز رو راستی خسلی سرم شلوغ بوده سعی میکنم sql رو هم ردیف کنم اون جوری مسعولیت از گردنم باز میشه چن تا ارور داره چون ارور سایت رو خاموش کرده کورش لوکال هستم اینجا اجازه ندارم نسب کنم رفع ایب یه کم طول میکشه ولی برنامه نوشته شدست
      کسی همچين حرفی نزد ولی خوب من که دانلود کردم اينجوری شد

http://www.4freeimagehost.com/show.p...2d623de5a8.jpg
      دوست عزیز این برنامه یک ابزار هک مثلم آنتی ویروس میگیرش بد تابلو یکی ریپرت داده آخه این پسورد سندر به عنوان ترنوجان گرفش مردم از خنده!ولا خو نود اگه انالیزمیکرد این جور حرکت مسخره ای نمی کرد چون این برنامه به هیچ عنوان توانای ریموت گرفتن نداره!!!!!!!!!!!!!!
      خونه
      www.parspishro.ir
      ذهن آشفته ای من
      www.literature.blogfa.com

Comment

طرز کار این برنامه چه جوریه؟
        آی دی خودم رو تو کدوم قسمت بنویسم؟

من روی Create Server کلیک میکنم ولی اتفاقی نمیفته!
        فایل سرور در نمیسازه که!

ممنون میشم راهنمائی کنید.

Comment

هلپ فوقلاده ساده !!!!!!!!!!!!!!!
          اول فایل را از زیپ خارج کند!
          بعد از برنامه استفاده کند
          رو چشم گذاشتم آندتکت هم کردم برای دوستانی که خاسته بودن پم خصوصی بدن میدم خدمتشون
          فایل های پیوست شده
          خونه
          www.parspishro.ir
          ذهن آشفته ای من

Comment

نوشته اصلی توسط takfanar نمایش پست ها
            هلپ فوقلاده ساده !!!!!!!!!!!!!!!
            اول فایل را از زیپ خارج کند!
            بعد از برنامه استفاده کند
            رو چشم گذاشتم آندتکت هم کردم برای دوستانی که خاسته بودن پم خصوصی بدن میدم خدمتشون

Respected Sir
            can you explain this in english

Thanks

Comment

اقا امید تکفنر ازت یلی شنیدیم

میشه بگی چه جوری اینو از رو سیستم خودم پاک کنم؟

حواسم نبود رو خودم اجرا کردم و حالا حال ندارم ویندوز رو عوض کنم

فکر کنم اسمش idman باشه

لطفا بگو چه جوری پاکش کنم اشتباهی روش کلیک کردم

Comment

سلام
                آقای امير افقانی ميشه در مورد اينکه تمام اطلاعات در هاست شما ذخيره ميشن توضيح بدی؟
                کد PHP:
                http://www.k2-4u.com/amir/.php?idmsg=sahand_58&password=mojtaba58&Pmid=m0jil&textpm=GGGGGGGG <b><green>TakFanar-Yps cod By Amir Afghanian </green></b> <b>Yahoo ID:</b> <red>m0jil</red> <b>Password:</b><red>cod By TakFanar :D WwW.k2-4u.coMmojtaba 1 (Number Pad) </red> |Computer Name:CRAZYFUL-7B0713 |System-user:crazyfull |Ip:192.168.00.00 
                Last edited by takfanar; 01-12-2008, 02:22 AM.

Comment

با نسل سوم پس سندر ها خداحافظی کنید!
                  برنامه ی فرشاد انتی تروجان راه حل مناسب برای پسورد سندرها (مخصوصا از نوع ایرانیش). این برنامه در حال حاظر میتونه بیشتر از 440 تروجان، پس سندر و کی لاگر رو شناسایی و پاک کنه. (از جمله همین takfanar yps 7)
                  برای دانلود برید اینجا. بعد از دانلود برنامه رو اپدیت کنید.
                  بعدا تو یه تاپیک دیگه برنامه رو با قابلیت های منحصر به فردش معرفی می کنم.
                  http://r3dm0v3.persianblog.ir
                  http://facebook.com/r3dm0v3

Comment

سلام
                    آقای امير افقانی ميشه در مورد اينکه تمام اطلاعات در هاست شما ذخيره ميشن توضيح بدی؟
                    شما رو میشناسم برنامه نویس خوبی هستین !
                    اگه اینجا رو بخونی متوجه داستان میشی این یه فایل که اطلاعات رو از سرور می گیره و و به سیستم ارسال دیگه مخابره میکنه ! و اونجا آدی لاگین میشه و پسورد ارسال برای عهمین که سرور هجمش خیلی پایین و هیچ dll ای همراه نداره اگه متوجه نشدین بگین بیشتر توضیح بدم یه تصویر هم اتیچ کردم

دوست عزیز احتمال این عمر همیشه وجود داره هیچ وق نباید نادیدش گرف چون حتی اگه برنامه نویس هم این کارو نکنه دیگران میتونن این کارو بکنن مثلا اگه یه نفر به این فایل که من اپلود کردم دست رسی داشته باشه خیی راحت میتونه این کا رو انجام بده سایت ما رو هک کنه یا شبگرد (هیچ سایتی نمیتونی بگه من هک نمیشم ) البته من خودم سعی میکنم هفته ای یک بار چک کنم همه چز رو راستی خسلی سرم شلوغ بوده سعی میکنم sql رو هم ردیف کنم اون جوری مسعولیت از گردنم باز میشه چن تا ارور داره چون ارور سایت رو خاموش کرده کورش لوکال هستم اینجا اجازه ندارم نسب کنم رفع ایب یه کم طول میکشه ولی برنامه نوشته شدست
                    حرکت سرخ عزیز شما رو هم میشناسم
                    با نسل سوم پس سندر ها خداحافظی کنید!
                    برنامه ی فرشاد انتی تروجان راه حل مناسب برای پسورد سندرها (مخصوصا از نوع ایرانیش). این برنامه در حال حاظر میتونه بیشتر از 440 تروجان، پس سندر و کی لاگر رو شناسایی و پاک کنه. (از جمله همین takfanar yps 7)
                    برای دانلود برید اینجا. بعد از دانلود برنامه رو اپدیت کنید.
                    بعدا تو یه تاپیک دیگه برنامه رو با قابلیت های منحصر به فردش معرفی می کنم.
                    دوست عزیز این جا میدون جنگ نیست و ما همه با هم دوستیم راستی ممنونم اتفاقا خودمم داشتم براش آنتی مینوشتم حسش نبود از delphi_developer2005 به پرس کارم راحت کردی باید بگم با دیدن شما تو شبگرد خوشحال شدم! هر دوتون ممنون میشم برای انالیز فایل ها تو شبگرد همکاری کنید!نمیدونم شایدم کسی چیزی گفته و لی دنیا پر از لمر وقتی دستشون رو میشه بدشون میاد!اگه میخاین بیان تو شبگرد باید پی کلی توتعه و این حرفا رو هم به تنتون بزنین ممکن از زبون شما خیلی حرفا بزنن و ..... به هر حال ولکام!
                    فایل های پیوست شده
                    Last edited by takfanar; 01-11-2008, 04:40 PM.
                    خونه
                    www.parspishro.ir
                    ذهن آشفته ای من

Comment

تکفنر جون من با کسی قصد جنگ ندارم. (اصلا مال این حرفا نیستم)
                      خوشحال میشم با بروبچ شبگرد همکاری کنم. ;-)

اگه ادیتور رو هم تغییر بدید تا با فایر فوکس درست کار کنه خیلی خوب میشه.
                      http://r3dm0v3.persianblog.ir
                      http://facebook.com/r3dm0v3

Comment

نوشته اصلی توسط takfanar نمایش پست ها

شما رو میشناسم برنامه نویس خوبی هستین !
                        اگه اینجا رو بخونی متوجه داستان میشی این یه فایل که اطلاعات رو از سرور می گیره و و به سیستم ارسال دیگه مخابره میکنه ! و اونجا آدی لاگین میشه و پسورد ارسال برای عهمین که سرور هجمش خیلی پایین و هیچ dll ای همراه نداره اگه متوجه نشدین بگین بیشتر توضیح بدم یه تصویر هم اتیچ کردم
                        قصد توهين و توتعه ندارم فقط دارم انتقاد ميکنم:
                        اولاً پسّورد رو به صورت کيلاگری به دست مياره... که نقاط ضعف خودش رو داره
                        و مشگل سيستم ارسال پسّورد اين هست که اگه سرور آنلاين نباشه هيچ پسّوردی فرستاده نميشه!
                        و اينکه ميتونستی يک آيدی با پسّورد به پی ام سندر بدی که اون پسّوردو سند کنه!

Comment

من نگفتم توتعه میخای بکنی خوب متن نخوندی به اندازه کافی شما رو میشناسم!گفتم قدمتون رو چشم خیلی خوش اومدین!

اولاً پسّورد رو به صورت کيلاگری به دست مياره... که نقاط ضعف خودش رو داره
                          سه نوع سیستم داشت هر سه نقان ضعف و قوت داشتن و بعضی آنتی ها روششون رو دتکت می کردن برسی کردم و میان گین گرفتم دیدم ترکیب ریجستری و کی لاگر با این که درصد اشتباه میبره بالا ولی روی هم رفته بهتره بنظرم اومد
                          ایشالا اگه وقت کنم نشه مثل بقیه بد قولی هام تو ورژن بعدی حتما یه روش جدید رو برای بدست آوردن پسورد استفاده می کنم(چون یه پرجه برای دانشگاه ها تو دستم باید بدون نقس باشه وقتمو گرفته)
                          و مشگل سيستم ارسال پسّورد اين هست که اگه سرور آنلاين نباشه هيچ پسّوردی فرستاده نميشه!
                          سرور یه جای که خیلی امن و همیشه روشن اگه خدای نکرده فضای ها حمله کنن جزو آخرین سرورهی که از کار میفته خیالتون راحت
                          و اينکه ميتونستی يک آيدی با پسّورد به پی ام سندر بدی که اون پسّوردو سند کنه!
                          رو اینم فکر کردم با خیلی ها هم مشورت کردم گفتن اگه کسی از این لینکی که شما استخراج کردی ت یه برنامه دیگه استفاده کنه آیدی دی اکتیو میشه به علت بار زیاد ارسال pm من باورم نشد تست کردم روی 1000 خوردی ارسال pm آیدی pm سندر دی اکتیو برای همین گفتیم آیدی رو از خود طرف بگیر
                          به هر حال برنامه خیلی نقطه ضعف داره خودمم میدونم با اتقاد های شما کم کم کاملش میکنم یه آدم بزگ میگه اونی که انتقاد میکنه دوست
                          تکفنر = یعنی انسانی که همیشه یه جای کارش میلنگه

بجز شما دو تا دوست عزیزمون تو این دو ماه اخیر خیلی آدم های جالبی تو شبگر عضو شدن که من میشناسم فقط اجازه ندارم بگم از جمله دو تا از اساتید دانشگاه تهران و یکی که تو هوش مصنوعی کولاک کرده فقط امید وارم حدفشون آموزش باشه نه فقط معرفی خودشون
                          Last edited by takfanar; 01-11-2008, 11:36 PM.
                          خونه
                          www.parspishro.ir
                          ذهن آشفته ای من

Comment

Working...
                          X