اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهی برای دکد پسورد یاهو

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلام.
    icy.boy00 برنامه ای که گذاشتی که از این show password هاست که. چند بار بگم تو یاهو 8 کلمه پسورد تو تکس باکس مسنجر ذخیره میشه.

Comment

http://yahoo-messenger-utilities.qarchive.org/
      باشه من دنبال یه سری passwod recovery for yahoo messenger 8 میگرم ببینم چی پیدا می کنم اگه پیدا کرم بهت میدم ولی خودتم برو تو این سایت ببین با این برنامه ها می تونی کاری کنی

Comment

سلام برو بچ .
        این همه بحث ولی هنوز بجای نرسیده . بزارین من خیال شما را راحت کنم . وقتی از طریق ریجستری آیدی طرف مقابل را باز می کنی . چند برنامه هستش که می تونه پسورد را نشون یده یکی YDump هسنش که الان روی یاهو 8 کار نمی کنه و یکی دیگه Show Pass
        این هم همون آشو همون کاسه .

اگه مجیک جون زحمت بکشه و ورژن یاهو دامپ را بالا ببره . یعنی روی یاهو 8 هم کاره کنه .مشکل بر طرف میشه

اینو می گم
        (◕‿◕)

Comment

راستی با استفاده از Xpass v2.2 میشه این کارو کرد .

عکس
          اینو ببین

این هم بدک نیست xpass_setup.exe
          فایل های پیوست شده
          (◕‿◕)

Comment

اینم yahoo recovery
            فایل های پیوست شده

Comment

با این میشه یا نمیشه نداره!
              ببینید
              این show password هایی ک شما دارین قضیش همون خرما خوردن و با ستش بازی کردنه
              عزیزم این موقعی کار میکنه که شما پسود رو وارد کنی و لاگین نکنی
              اما بعد از لاگین پس.رد ها اگه مثلا تعدادشون 12 تا باشه تو سنجر 6 تا نشون میده
              که دیگه با اون برنامه نمیشه کاری کرد
              حتی اگه مثل اون قدما که پسورد یاهو رو از رجستری بکشین یرون فقط آی دی رو میتونین در بیارین و پسورد نمیاد
              منظورم روشن بود؟
              ابزار های شبکه
              آموزش شبکه
              کاملترین آموزش کرک
              sigpic
              خاطراتی طنز از جنگ

کاملترین مرجع حملات تزریقی Sql injection

Comment

سلام.
                بار هزارم میگم show password رو یاهو 8 جواب نمیده. کلمه پسورد در مسنجر نمایش داده میشه. حالا باز show password بذارید.
                کسی نیست راهی پیشنهاد کنه. آیدیه پر؟
                جوکر رفیقم گفت اکسپورت رجیستری رو بهت بدم. آپلود میکنم. برات با پیغام خصوصی لینکشو میفرستم.

Comment

نوشته اصلی توسط Payman
                  سلام.
                  بار هزارم میگم show password رو یاهو 8 جواب نمیده. کلمه پسورد در مسنجر نمایش داده میشه. حالا باز show password بذارید.
                  کسی نیست راهی پیشنهاد کنه. آیدیه پر؟
                  جوکر رفیقم گفت اکسپورت رجیستری رو بهت بدم. آپلود میکنم. برات با پیغام خصوصی لینکشو میفرستم.
                  واقعا كه ........ اون بدبخت چي پرسيده شما چي جواب ميدين ..
                  از بچگی بزرگ شدم با یه عقده .... پس نپرس چرا وحشیم ... چونکه

بوديم و كسي پاس نميداشت كه هستيم ...... باشد كه نباشيم و بدانند كه بوديم ...

www.zone-focus.net

Comment

نوشته اصلی توسط root.access
                    واقعا كه ........ اون بدبخت چي پرسيده شما چي جواب ميدين ..
                    منظورت از بدبخت کیه؟

Comment

اگه این همه بحث برای این هست که تو کافی نت پس از اینکه پسورد آخرین نفری که لاگین شده

را در آوردین ( از ریجستری ) چکار باید بکنیم ؟ خوب اگه یاهو 8 هستش . که فکر کنم هیچ کدم از

Show Pass . و یاهو دامپ که کار نمی کنن . خوب یه تروجان تو همون سیستم فعال کنین . بعد همون آیدی که پسوردش هست . را لاگین کنین .
                      (◕‿◕)

Comment

نوشته اصلی توسط B0uz.Gurd.13
                        اگه این همه بحث برای این هست که تو کافی نت پس از اینکه پسورد آخرین نفری که لاگین شده

را در آوردین ( از ریجستری ) چکار باید بکنیم ؟ خوب اگه یاهو 8 هستش . که فکر کنم هیچ کدم از

Show Pass . و یاهو دامپ که کار نمی کنن . خوب یه تروجان تو همون سیستم فعال کنین . بعد همون آیدی که پسوردش هست . را لاگین کنین .

اي خدا اينا كين ديگه ......... ( اگه تروجان رو ياهو 8 كار ميداد كه دامپرشم بود .. )

بهترين راه : برو تو ريجستري اون كد رو كپي كن و هر جا خواستي ازش استفاده كن ...... يعني آي دي رو بزن جاي پسورد اون كد رو تو ريجستري بزن بعد يك بار ياهو رو ببند و باز كن بعدم راحت لاگين كن
                        از بچگی بزرگ شدم با یه عقده .... پس نپرس چرا وحشیم ... چونکه

بوديم و كسي پاس نميداشت كه هستيم ...... باشد كه نباشيم و بدانند كه بوديم ...

www.zone-focus.net

Comment

این آفست : 3A46FC و آفست های بعدیشو تو خود مسنجر نگاه کنین ، یوزر و پس واسه لود voice هست ، ولی فکر کنم به یوزر و پس خود مسنجر هم مرتبطه ، شاید بشه روش مانور داد ....
                          Y!M v8.1.0.249
                          Last edited by Sunboy454; 04-16-2007, 03:23 PM.
                          you must teach your pen!s fly**if you want to f#ck the sky

Comment

[QUOTE=root.access]اي خدا اينا كين ديگه ......... ( اگه تروجان رو ياهو 8 كار ميداد كه دامپرشم بود .. )

.............***............................***... ................................***............... ...............

هک کردن پسورد یاهو مسنجر ورژن 8
                            خوب یاهو مسنجر ورژن 8 اومد و تروجانهایی جدید برای بدست آورد پسورد یاهو مسنجر امروز یک تروجان فوق العاده جدید برای این منظور در سایت قرار گرفته این تروجان هم قابلیت بوت و پسورد سنتر و با تنظیمان خا ص خود امکان تغیر پسوند فایل و آیکون و ....

آموزش این تروجان در خود فایل زیپ قرار دارد برای دانلود از طریق لینک رو بروی اقدام کنید :

www.yahooterror.com/YPS.zip
                            (◕‿◕)

Comment

سلام

این لینک مشکلی ندارد؟؟

Comment

ترک اوغلان عزیز دل برادر لینکت خرابه ( 404 ) فایلی به این اسم رو سرور نیست.
                                خالی از امضا بودنم حالی داره ها!!!!!!!!!!!1

Comment

Working...
                                X