اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فروش برنامه ی افزایش سرعت دانلود در شبکه های شلوغ مثل خوابگاه ها و دانشگاه ها

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• فروش برنامه ÛŒ افزایش سرعت دانلود در شبکه های شلوغ مثل خوابگاه ها Ùˆ دانشگاه ها

سلام دوستان

گاهی اوقات توی یک شبکه تعداد زیادی کاربر به صورت هم زمان وصل میشن و از اینترنت استفاده می کنند مثلا در اینترنت خوابگاه ها یا دانشگاه ها و یا ...

که مسلما توی این حالت افت شدید سرعت به وجود میاد .

مکانیزم کاری این برنامه به این صورت است که میاد تمامی سیستم هایی رو که به شبکه متصل هستند ( به غیر خودمون ) رو قطع می کنه و امکان وصل مجدد رو از اون ها می گیره یعنی به صورت عامیانه همه رو از شبکه میندازه بیرون .

خب این باعث میشه سرعت اینترنت بالا بره مخصوصا برای جاهایی که مقدار مشخصی برای هر نفر در نظر گرفته نشده باشه .

از این دید هم میشه به برنامه نگاه کرد یک اخلالگر در شبکه ی بیسیم می باشد به این صورت که شما بدون وارد شدن در شبکه ( حتی رمزگذاری شده باشه ) می تونید اتصال تمامی دستگاه های متصل به ap رو قطع کنید .

لازم به ذکر است که این برنامه فقط بر روی شبکه های بیسیم قابل اجرا و پیاده سازی است .

بر روی دانشگاه تست و جواب گرفته شده .

مبلغ : 200 هزار تومان

موفق باشید . با تشکر
    Last edited by E2MA3N; 12-23-2013, 01:15 PM.

نمیگی روی چه سیستم عاملی هست برنامه؟ برای یه پکت deauth فرستادن 200 زیاد نیست؟

Comment

همچین یه اسم قلنبه سلمبه انتخاب کردی آدم فکر نکنه چی کار کردی این به درد همون اسکول های تو دانشگاه می خوره که از اینترنت سر در نمیارن که با این اسم 200 بکنی تو ک؟؟شون
      اینو تو لاشیانه میزدی یوزرها خشتک می دریدند و از شور و شعف به سوی بیابان می گریختند ولی تو اینجا نه

اگه برای ویندوز هست و روی تمام کارتها جواب میده باز میگیم زحمت کشیدی داریورها رو سازگار کردی حالا بماند تو ویندوز هم این ایرکرک-انجی رو جیو آی کردن
      ولی تو لینوکس عمه ی گرامی من هم کارایی فراتر از این رو بلده لمردونی که نیستش
      به قول مرحوم ایمان
      اگه دو خط شبکه بلد بودید
      نمیادید از این برنامه استفاده کنید
      پس برنامه شما به غیر از این باید قابلیت های دیگه ای هم داشته باشه که 200 بی ارزه
      Last edited by captain 8l4ck; 12-24-2013, 12:13 AM.
      600d luc1< iM4n

Comment

نوشته اصلی توسط Sc0rpioN نمایش پست ها
        نمیگی روی چه سیستم عاملی هست برنامه؟ برای یه پکت deauth فرستادن 200 زیاد نیست؟
        نوشته اصلی توسط captain 8l4ck نمایش پست ها
        اینو تو لاشیانه میزدی یوزرها خشتک می دریدند و به سوی بیابان می گریختند ولی تو اینجا نه

اگه برای ویندوز هست و روی تمام کارتها جواب میده باز میگیم زحمت کشیدی داریورها رو سازگار کردی حالا بماند تو ویندوز هم این ایرکرک-انجی رو جیو آی کردن
        ولی تو لینوکس عمه ی گرامی من هم کارایی فراتر از این رو بلده لمردونی که نیستش
        به قول مرحوم ایمان
        اگه دو خط شبکه بلد بود
        نمیاد از برنامه شما استفاده کنه
        پس برنامه شما به غیر از این باید قابلیت های دیگه ای هم داشته باشه که 200 بی ارزه
        سلام . روی لینوکس . دوستان شما به خودتون نگاه نکنید که اطلاعات لازم و کافی دارید . بنده فقط اطلاع رسانی کردم شاید یکی علاقه مند باشه و توانایی هزینه کردن تا این مبلغ رو داشته باشه . مخصوصا برای دوستان تازه وارد وگرنه شاید به قول دوستمون "یه پکت deauth فرستادن" واقعا این قدر ارزش نداشته باشه .

باز هم ممنون بخاطر نظرتون

Comment

نوشته اصلی توسط E2MA3N نمایش پست ها
          وگرنه شاید به قول دوستمون "یه پکت deauth فرستادن" واقعا این قدر ارزش نداشته باشه .
          نه نه من اصلا نگفتم ارزش نداره چون نمی خواستم کارت رو زیر سوال ببرم یا توهینی کنم, فقط گفتم یه کم زیاد نیست؟ در حد سوال

مرسی

Comment

پسر خوب اینجا شبگرده به دل نگیر اینا توصیه های دوستانه است برای پیشرفت خودت

راهت اینجا مشخص میشه
            یادش بخیر ام جی لامپارو خاموش کرد گفت شرایط اینه هر کی می خواد می تونه بره با سپاه آشیانه ای ها :ddddddddddddddddd

منم قصد توهین نداشتم گفتم این چیزا تو فروم شبگرد نمی گنجه
            این چیزا تو لاشیانه خوب بفروش می رسه و براش سر و دست میشکنن تازه خدا رو چه دیدی شاید برنامه رو گذاشتن تو زیر زمینشون برای اطلاعات بیشتر با یخدان صحبت کن :d
            اینجا چیزایی مثل زیرودی دسترسی های خفن مفن بات
            رد و بدل میشه که اونم به یوزرهای تراست شده که پس فردا جن؟؟ نشه تازه کسی هم نمیاد تو پابلیک
            مثل اون بنده خدا که چن روز پیش بحثش بود اعلام کنه البته اوشون(او) دست خودش نبود از خوشحالی زیاد نردیک بود شصت پاش بره تو چشش

200 تومن خداییش برای یوزر تازه کار هم زیاده گناه دارن دلت میاد هوش سیاه های آینده رو مایوس کنی

با چه زبونی نوشتیش؟؟؟؟

تازه این برنامه اسمش افزایش سرعت نیست اسمش افزایش لمره البته بماند که آخرش هم معلوم میشه کیه تو روتر یه آی پی بیشتر وصل نیست
            تو فکرشو بکن یه نفر این برنامه رو ازت بخره و به دوستای دیگه اش هم بده به نظر خودت حکم اون وای فای چیه
            پس فکر یه پروتکتور هم باش که دست هر کسی نیافته

ببین اون بررسی آتنتیکشن اکس پی و 8 رو خوب اومدی دیدی که ملت خوششون اومد اگه بتونی یه برنامه تو اون زمینه بنویسی خوبه البته تو یوزر لیمیت هم توانایی خوندن سم رو داشته باشه
            اینجکشن انجام بده دسترسی بگیره تو یوزر لیمیت و کرکش کنه اون موقع است که کاربردی میشه حرکتت
            طرف دیگه نمیاد دسترسی ادمین بگیره که یه سم بخونه و با جان سر و کله بزنه
            یه چیزی تو مایه های هویج که خودکاره
            اتوماسیون کردن فرایند کرک ویندوز از طریق برنامه نه از طریق بوت کردن
            منظور کرکه نه ریست کردن پسورد
            Last edited by captain 8l4ck; 12-24-2013, 02:27 AM.
            600d luc1< iM4n

Comment

اینجا شبگرده،دیگه یک برنامه که بخواد یک ارپ بزنه رو اگه کسی تو شبگرد نتونه بنویسه، شبگردی نیست...اما کلا قیمتش هم خیلی بالاست
              من مجانیش رو قرار می دهم تا همه لذت ببرن
              http://www.arcai.com/arcai-netcut-fa...ut.html‎

تقدیم با عشق موفق باشید.
              فراموش نشه cain and able هم میشه باهاش همین کار رو انجام داد+ شنود و.....
              پروردگار نه آن است که تو می پنداری ،نه آن است که من می پندارم او خداست و تنها وصف او خدایی است
              ادولف هیتلر مردی بزرگ بود که اشتباه بزرگتر از بزرگی خود کرد

Comment

پسر خوب اینجا شبگرده به دل نگیر اینا توصیه های دوستانه است
                نه دوست عزیز چه به دل گرفتنی . اتفاقا تشکر میکنم از نظراتتون . شما هم جای برادر ما ( حالا شاید بزرگ تر )

نه نه من اصلا نگفتم ارزش نداره چون نمی خواستم کارت رو زیر سوال ببرم یا توهینی کنم, فقط گفتم یه کم زیاد نیست؟ در حد سوال

مرسی
                قطعا برای دوستی که علاقه مند هست به صورت توافقی به فروش میرسه

اینجا چیزایی مثل زیرودی دسترسی های خفن مفن بات
                عزیز سطح ما در حد همین هست شما که توی کار استفاده از 0دی هستی به دل نگیرید .

تازه این برنامه اسمش افزایش سرعت نیست اسمش افزایش لمره البته بماند که آخرش هم معلوم میشه کیه تو روتر یه آی پی بیشتر وصل نیست
                توی پست 1 گفتم که میشه اصلا به شبکه متصل نشد و از دید یک برنامه ی اخلالگر نگاه کرد .

تو فکرشو بکن یه نفر این برنامه رو ازت بخره و به دوستای دیگه اش هم بده به نظر خودت حکم اون وای فای چیه
                پس فکر یه پروتکتور هم باش که دست هر کسی نیافته
                دقیقا . با این حرفتون موافق هستم اما این دیگه به اون کسی برمیگرده که میخواد از برنامه استفاده کنه

طرف دیگه نمیاد دسترسی ادمین بگیره که یه سم بخونه و با جان سر و کله بزنه
                در مورد فیلم هم ممنون به خاطر نظرتون . اما اون فیلم فقط یک بررسی بین xp و 8 بود توی 8 اصلا چیزی از sam خونده نمیشد ! خود یوزر باید پسورد رو میزد ! حالا شاید دوباره بگید چه استفاده ای میشه ازش کرد بنده هم در جواب خواهم گفت این فقط بررسی بود

اینجا شبگرده،دیگه یک برنامه که بخواد یک ارپ بزنه رو اگه کسی تو شبگرد نتونه بنویسه، شبگردی نیست
                آقا چرا این قدر بهتون فشار اومده !؟ نه واقعا چرا ؟ عزیز دل برادر بنده فقط اطلاع رسانی کردم دیگه این قدر کوری خوندن برای چیه ؟!
                خوشا به سعادت شما که نحوه ی استفاده از cain and able رو بلدید .

cain and able هش های MD5 رو هم کرک میکنه اما آیا این دلیل میشه از برنامه ها و متد های دیگه توی این ضمینه بهتر باشه؟! مثلا برنامه ای که از پردازش کارت گرافیک هم استفاده میکنه یا الگوریتم های بیش تری رو پشتیبانی میکنه یا اگه هشی سالت داشت پشتیبانی کنه و ... پس لطفا سعی نکنید با این حرکاتتون سطح کار یکی رو پایین بیارید .

باز هم تشکر میکنم از نظرات دوستان
                Last edited by E2MA3N; 12-26-2013, 06:29 AM.

Comment

نوشته اصلی توسط hack_tnt نمایش پست ها
                  اینجا شبگرده،دیگه یک برنامه که بخواد یک ارپ بزنه رو اگه کسی تو شبگرد نتونه بنویسه، شبگردی نیست...اما کلا قیمتش هم خیلی بالاست

تقدیم با عشق موفق باشید.
                  جقدر ادعا اخه خدا نکنه یه روز کار کسی به شما بخوره .....

Comment

قطعا برای دوستی که علاقه مند هست به صورت توافقی به فروش میرسه
                    توی پست 1 گفتم که میشه اصلا به شبکه متصل نشد و از دید یک برنامه ی اخلالگر نگاه کرد .
                    در مورد فیلم هم ممنون به خاطر نظرتون . اما اون فیلم فقط یک بررسی بین xp و 8 بود توی 8 اصلا چیزی از sam خونده نمیشد ! خود یوزر باید پسورد رو میزد ! حالا شاید دوباره بگید چه استفاده ای میشه ازش کرد بنده هم در جواب خواهم گفت این فقط بررسی بود
                    ایول خوشم اومد ازت به فکر فروش خودت نیستی قشر دانشجو رو درک می کنی
                    خوب اسمشو میزاشتی برنامه اخلالگر شبکه وایفای نه افزایش سرعت وافای چون تو بعضی مواقع برای هر یوزر رول ست شده که حتی اگه یه نفر هم وصل بود از یه حد مجاز دسرعت بالاتر نره
                    اوکی اون فیلم بررسی بود ما که چیزی نگفتیم اتفاقا چون بررسی بود خیلی ارزش داشت
                    ما گفتیم به جای حرکت بعدی یه همچین برنامه ای درست کن که اون موقع حرف و حدیثی پشت کارت نباشه اون موقع دیگه
                    بدون درد و خون ریزی با برنامه پس وین کرک میشه و 200 تومن هم بیشتر می ارزه مثل هویج همه اس کیو ال بلدن ولی به خاطر خودکار شدن فرآیند و کالیبر بالا همه میرن سراغش
                    تمام حرفم همین بود
                    موفق باشید
                    600d luc1< iM4n

Comment

آقا چرا این قدر بهتون فشار اومده !؟ نه واقعا چرا ؟ عزیز دل برادر بنده فقط اطلاع رسانی کردم دیگه این قدر کوری خوندن برای چیه ؟!
                      خوشا به سعادت شما که نحوه ی استفاده از cain and able رو بلدید .

cain and able هش های MD5 رو هم کرک میکنه اما آیا این دلیل میشه از برنامه ها و متد های دیگه توی این ضمینه بهتر باشه؟! مثلا برنامه ای که از پردازش کارت گرافیک هم استفاده میکنه یا الگوریتم های بیش تری رو پشتیبانی میکنه یا اگه هشی سالت داشت پشتیبانی کنه و ... پس لطفا سعی نکنید با این حرکاتتون سطح کار یکی رو پایین بیارید .

باز هم تشکر میکنم از نظرات دوستان
                      سلام
                      دوست من معرفی خوبی بود
                      یه ایده گرفتم برای کامل کردنش ;)
                      ﺑﮕﺬﺍﺭﻋﺸﻖ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ، ﻧﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺧﺎﺹ ﺗﻮ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ .

Comment

این هزینه خیلی هم مناسبه...!
                        یکم به فکر هنر برنامه نویسی و در آمد برنامه نویس ها و کلا کسایی که در این زمینه کار می کنند هم باشید.
                        بعضی از انتقاد ها، مثل این میمونه یکی یک برنامه بنویسه که باهاش بتونه یک الگوریتم هش خفن رو با چند خط کد و یک الگو ساده در کم ترین زمان ممکن بشکنه.
                        بعد یکی بیاد بگه، ای بابا این که چیزی نداره! 10 خط کد هم نمیشه! 1 میلیون تومان واسه 10 خط کد بدم؟! برو بابا دلت خوشه! (به عنوان مثال البته)
                        اما این بابا خبر نداره، همون 10 خط کد کلی به ذهن کد نویسش فشار آورده و انرژی ازش گرفته...!
                        به هر حال، من در مورد قیمتش فقط خواستم نظر بدم! و بگم که مناسبه!
                        بقیه چیزاش به ما ربطی نداره!

در ضمن اگر برنامه ساده و مضحک هستش! می تونی لنگه همون رو بنویس و رایگان بزار دسته مردم تا ببینیم چند چندی!!
                        اگر نمی تونی، پس اینقدر تو کار مردم سنگ نندازید.

از مابقی دوستانم معذرت می خوام اگر بی ادبی کردم!
                        Last edited by c3phalex1n; 12-26-2013, 09:38 AM.
                        انقدر نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد، به رفتن در اسِتاد و اِبرام کرد
                        بسی کَند و کاوید و کوشش نمود، کز آن سنگ خارا رهی برگشود
                        ملک الشعرای بهار
                        My Blog : c3phalex1n.blogspot.com

سایت جنبش مصاف، علی اکبر رائفی پور : http://masaf.ir
                        خدا خیرش بده واقعا، تا حالا ندیده بودم کسی اینقدر برای جوُنا زحمت بکشه.

Comment

سلام.

جدا آفرین e2ma3n عزیز...
                          خدا وکیلی این یه هنره که چنین برنامه قشنگی نوشتید...:x

اگه به دور و بر خودتون نگاه کنید می بینید خیلیا از عهده نوشتن این چنین برنامه هایی عاجزند...

چرا بعضیا نیان از همین ایده بگیرن و یه چیزایی دیگه بهش اضافه کنند...

من یکی از دوستام سال 2005 میلادی میگفت بهم ....یاد بده تا یاد بگیری....

اینجوری هستش که پیشرفت به دنبالش میاد....

واقعا من به دوستم e2ma3n عزیز افتخار می کنم....
                          چون ارزش کارش خیلی بیشتر از این چیزاست.....

Comment

نوشته اصلی توسط hack_tnt نمایش پست ها

تقدیم با عشق موفق باشید.
                            جالب بود هم روی لن جواب داد هم روی وايرلس

Comment

نوشته اصلی توسط c3phalex1n نمایش پست ها
                              این هزینه خیلی هم مناسبه...!
                              یکم به فکر هنر برنامه نویسی و در آمد برنامه نویس ها و کلا کسایی که در این زمینه کار می کنند هم باشید.
                              بعضی از انتقاد ها، مثل این میمونه یکی یک برنامه بنویسه که باهاش بتونه یک الگوریتم هش خفن رو با چند خط کد و یک الگو ساده در کم ترین زمان ممکن بشکنه.
                              بعد یکی بیاد بگه، ای بابا این که چیزی نداره! 10 خط کد هم نمیشه! 1 میلیون تومان واسه 10 خط کد بدم؟! برو بابا دلت خوشه! (به عنوان مثال البته)
                              اما این بابا خبر نداره، همون 10 خط کد کلی به ذهن کد نویسش فشار آورده و انرژی ازش گرفته...!
                              به هر حال، من در مورد قیمتش فقط خواستم نظر بدم! و بگم که مناسبه!
                              بقیه چیزاش به ما ربطی نداره!

در ضمن اگر برنامه ساده و مضحک هستش! می تونی لنگه همون رو بنویس و رایگان بزار دسته مردم تا ببینیم چند چندی!!
                              اگر نمی تونی، پس اینقدر تو کار مردم سنگ نندازید.

از مابقی دوستانم معذرت می خوام اگر بی ادبی کردم!

خوب میلاد جان
                              الکی که کرسی شعر نمی گم که گرون یه دو دو تا چارتا کردم که میگم گرونه بزار یه مثال با رابطه ی کاری خودت بگم اگه این طوره الان آرمیتاژ هم باید 400 تومن بود آرمیتاژ هم مثل این برنامه یه یو آی هست
                              ---------------------------------------------------------------

من که چیز خفنی نگفتم یه نظر بود برای پیشرفت این دوستمون همون روال کرک کردن سم ویندوز به جای دستی خودکار انجام بشه
                              نگفتم کسی بیاد یه الگوریتم برای شکستن پسورد ویندوز طراحی کنه با همون دیکشنری که به صورت دستی می خوایم وارد کنیمو خود برنامه سمو بگیره بده به جان
                              مثل هویج کارو راحت کنه
                              بعد تو لینوکس فروشش فقط برای حرفه ای ها هست یوزرهای معمولی ویندوز رو بزور می فهمه فقط یه چیزی می خواد که کلیک کنه جواب بده بهش >>
                              یا مثلا اگه لینوکسی هم هست پیچیده نباشه یوزری که فرق گوشت و گوشت کوبیده رو نمی دونه نیاد بشینه دیپندنسی نصب کنه و ... پرل و پایتون آپدیت کنه
                              این چیزا رو که میگم از روی باده معدم نمی گم اتفاق افتاده که میگم من گفتم به این دوستمون بگم که تو برنامه هاش اعمال کنه همین قصد سنگ انداختن کسی اینجا نداره
                              همون طور که دوستان اشاره کردن تبادل اطلاعات همین بس
                              Last edited by captain 8l4ck; 12-26-2013, 11:59 AM.
                              600d luc1< iM4n

Comment

Working...
                              X