اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جرایم سایبری

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• جرایم سایبری

با درود و خسته نباشید خدمت همه شما اساتید

من امروز یک نامه از طرف پلیس سایبری به دم خانه مان رسید که از اسم و مشخصات من ذکر شده بود همچنین از من خواسته بود ظرف مدت 72 ساعت خودم را به انجا معرفی کنم

همچنین من هم رفتم و گویا یک شاکی خصوصی دارم که به دلیل اینکه مودمش را هک کردم و اسم ان را به اسم ایمیل خودم تغییر دادم از من شکایت کرده و به عنوان ریموت کردن به سیستمش و.......
    قرار بر این شد که فردا هم بروم تا شخص شاکی هم حضور پیدا کنن اما به توجه به اینکه بنده هیچگونه خرابکاری در سیستم ایشان انجام ندادم و تنها برای اطلاع از مشکل سیستم ایشان این کار رو انجام دادم و حتی رمز عبور و.... را هم عوض نکردم حالا تکلیف من چیه طبق قوانین سایبری هر گونه نفوذ و خرابی و اختلال در سیستم های اینترنتی بین 91 روز تا یکسال حبس یا جزای نقدی دویست یا پنج میلیون ریال یا هر دو باید پرداخت بشه حالا به نظر شما تکلیف من چیه؟

ایا من سوپیشینه هم پیدا می کنم با این کار؟
    و ایا من مجرم شدم الان به خاطر کاری که واقعا اصلا هیچی نیست
    میشه یکم توضیح بدید بد جوری استرس دارم الان

اش نخورده و دهن سوخته خدایش اخه کجای دنیا به خاطر یک هک کردن مودم که اصلا چیز خاصی هم نداره حتی از اکانتش هم استفاده نکردم میان یکی را زندان کنن.....
    پروردگار نه آن است که تو می پنداری ،نه آن است که من می پندارم او خداست و تنها وصف او خدایی است
    ادولف هیتلر مردی بزرگ بود که اشتباه بزرگتر از بزرگی خود کرد

امیدوارم جوری دهنت رو سرویس کنن که درس عبرتی بشی برای بقیه
    تا همیشه یادتون باشه Security is the first
    نه برای بقیه
    برای خودتون !!!
    خه این چه کار احمقانه ای بود....

در ضمن مطمعنی فقط ایمیلتو گذاشتی ؟ احساس میکنم آدرستم زیرش نوشتی

تا نفرستادم سطل آشغال دوستان اظهار فضل هاشون رو ریپلای کنن...
    Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
    عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
    http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

منم یه چیزی میگم بخندید...زمان طفولیت یه بار یه کامنت توی سایت یکی از این هنرپیشه ها گذاشتم با آدرس وبلاگم و ایمیلم، بعدش دیدم هی برایم اسپم های عجیب غریب قرص ویاگرا و دستگاه ناتوانی جنسی میاد...هرچی کامنت می ذاشتم یه اسپم مربوط به همون کامنت برای ایمیلم میفرستاد...بعدش فکر کردم شاید می خواد براش وبلاگ هواداری چیزی بزنم...وبلاگ زدم با دامین و تشکیلات و...دیدم نه خیر ول کن نیست...خلاصه اعصابم ریخت به هم هر چی فحش بود دادم توی سایتش و رفتم، بعد فهمیدم برای خواهرم دارن مزاحمت ایجاد می کنن و برای خودم هم تماس های مشکوک می زنن.

بعدها فهمیدم همین موجودات نفهم سایبری بودن که اینطوری کرم می ریختن!!!

باورتون نمیشه به بار واقعا خواستم برم خودمو توی همین بساط پلیس و جنگ نرم با نارنجک منفجر کنم!

Comment

توی پرونده ام دیدم که از شرکتی که اینترنت رو گرفته بودم مشخصاتم را در اوردن اما اخه کاری نکردم اخه من که واقعا طرف الکی رفته شکایت کرده به جای این حرف ها یکی کمک کنه بگه من چی کار کنم ایمان تو سابقه در این زمینه ها داری یا نه؟
        تا حالا نگرفتنت؟؟؟؟
        وقتی رفتم اونجا طوری فکر کردم که انگار قتل کردم همش یک اسم رو جابجا کردیم ببین کارمون به کجا کشید خوبه چیزی رو پاک یا حذف نکردم و اگر نه الان بالای چوبه دار بودم قوانین سایبری نیاز به تغییر داره به خاطر هیچی که اخه ادم نباید اینطوری بشه

کمک کنید مردم از استرس
        پروردگار نه آن است که تو می پنداری ،نه آن است که من می پندارم او خداست و تنها وصف او خدایی است

Comment

منی که حتی یک تخلف راهنمایی و رانندگی هم ندارم ببین حالا مجرم اینترنتی شناخته می شم من حتی تو عمرم یکبار هم ورود ممنوع نرفتم حالا می خواهم به خاطر یک چیز واقعا ناچیز بفرستنمون کجا اخه این که درست نیست

خودشون می گن فضای مجازی نه فضای واقعی که مجازاتش هم باید مجازی باشه نه اخه واقعی حداقل در این مورد ...

Comment

هرجا ببینن پول توش هست پلیس ایجاد میکنن، راهنمایی رانندگی، سایبر و... اینا بیشترش به خاطر پول هست نه واقعا امنیت!
            یه افشاگری هم بکنم که پلیس سایبر و برادران دستشون با آی اس پی ها برای سرکیسه کردن مردم توی یه کاسه ست...بارها به بهانه های مختلف دیدم حجم اینترنتم ریست شده یهو!
            دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر کز دیو و دل ملولم و انسانم آرزوست

Comment

رفیق
              برو زندانی بکش اینجا بیشتر از این پست نده ...
              تویی که حریم خصوصی برات معنی نداره حق نداری بیای بگی برای چی دارن میندازنت زندان ... یا جریمت می کنن
              البته باید بگم زیاد مقصر نیستی ... مقصر دور و بریاتم هستن که براشون حریم خصوصی اهمیت نداره و اصلاً چیزی به اسم حریم خصوصی (Privacy) براشون تعریف نمی شه

در هر صورت درس عبرتی می شه تا حریم خصوصی مردم رو چه تو محیط سایبری چه تو زندگی زیر پا نگذاری ...
              فقط همینقدر بهت بگم که یه نفر بزور بیاد تو خونت چیکارش می کنی ؟
              یکنفر شبانه بیاد تو ماشینت بشینه چیکارش می کنی ؟
              یکنفر ویلایی که احتمالاً نداری رو بیاد ازش دزدی کنه چیکارش می کنی ؟
              تو دقیقاً کاری مثل اینکارها رو کردی با طرف ... شاید از نظر خودت کاری نکردی اما اگه دقت کنی می بینی که کردی
              Last edited by arash70; 10-08-2012, 12:20 PM.
              بعضی ها واقعاً مایه ی ننگ جامعه ی IT و کامپیوتر هستند ،
              حال این انتخاب شماست که جزئی از این دسته باشید ، یا نباشید .

کمپین اعتراض به سرعت کم و قیمت بالای اینترنت در ایران

Comment

کلن بزن زیرش
                بگو من نبودم.
                هیچکی نمیتونه ثابت کنه.
                صد سال ره مسجد و ميخانه بگيري
                عمرت به هدر رفته اگر دست نگيري

بشنو از پير خرابات تو اين پند
                هر دست که دادي به همان دست بگيري...

Comment

اولا دوست عزیز خواستی ثابت کنی که هکری ؟؟ سرچ رنج ایپی و زدن admin admin یا sUpport چی رو می رسونه ؟؟؟

همه ما اینکارو کردیم وارد مودم شدیم ولی تغییر ندادیم که اونم ایمیل یا اسم خانوادگی و ... رو بزاریم

یارو میره سایت هک میکنه به اسم خانوادگی بعد میگیرنش آزاد که شد میگه FBI رو هک کرده بودم من گرفتنم

کاری ندارم نکن دیگه بوتر عزیز

=======================================

اما جهت کمک به شما

توضیح بدید که وقتی رنج ایپی سرچ بشه تمامی ایپی های ولید میاد و نفری که پسورد رو تغییر نداده باشه هر کسی می تونه بره داخلش - تغییر باید میداد که مشکال براش پیش نمیومد باید دسترسی های رموت رو می بست که .... اینجوری بگو کامل

پس بگید که من نیودم هرچند که لوگ هم میشه اما باز بگید که کار کا من نبوده یکی که بدش اومده از من با تغییر مک آدرسش به مک من و ... اومده وارد مودم شده و ایمیل منو زده

کمی پا فشاری کن 120% حل میشه درست میشه

========================================
                  پیوست : این روش بالا تا قبل اینکه پست رو بزنی کاربرد داشت احتمالا دیگه نداره پس حذف کنید که بنده خدا گرفتار نشه

بچگی کردی ... خلی کرده جاهلی کرده و... کرده

کارت مثل کار بچه های 14 سالست
                  ...

Comment

اگه خراب كاري نكردي مشكلي نيست ، ... آدم حسابي باشه باهاش حرف بزني رضايت ميده تموم ميشه ميره پي كارش....
                    مگه اينكه يارو شاكيه آدم كلاشي باشه ... اونم بايد ثابت كنه تو خراب كاري كردي توي سيستمش ، براي هر جرمي مجازاتي هست به نسبت جرم انجام شده . قاضي اصولا يك نفر را نميفرسته زندان بخاطر تغيير يك اسم ايميل كه ضرر مالي به كسي وارد نكرده.
                    ( البته قاضي هاي.... هم داريم !!! )خلاصه ترجيحا قبل از رفتن به دادگاه رضايت بگيري بهتره تا كار به دادگاه بكشه...

توی پرونده ام دیدم که از شرکتی که اینترنت رو گرفته بودم مشخصاتم را در اوردن اما اخه کاری نکردم
                    آيا ايميلي كه نوشتي هموني هست كه توي فرم ثبت نام براي گرفتن اكانت Adsl دادي ؟
                    اگه همون هست احتمال اينكه ازت لاگ داشته باشند تقريبا نزديك به صفر هست ØŒ برو طلبكارشون هم بشو ØŒ بگو نوشته بود [email protected] از مدير مخابرات شكايت ميكردين ØŸ مدركتون كو؟ لاگتون كو؟ مستنداتون كو ØŸ ( ببين Ú†ÙŠ ارائه ميدن بهت ØŒ يهو هم يه لاگ خوشگل از پكتها بهت دادن ;) )
                    ولي شك دارم هنوز سيستم بلك باكس ( كپي از تمام پكتهاي رد و بدل شدن در شبكه ) را مجوزشو براي نصب روي سرويس دهنده ها صادر كردند باشند...
                    همين تاپيك شبگرد براي اثبات كافيه ديگه لاگ هم نميخوان اعتراف كردي

Comment

کاری نکردی تا چیز رفتی تو سیستم طرف و کلی دستکاری کردی بعد میگی طرف نره خفتت کنه

انشاالله با بچه ها کمپوت بدست میایم ملاقات تو زندون بند.........

Comment

موضوع اولا برای دو سال پیش هست که من اصلا روحم هم خبر نداشت دوم اینکه اقایی که می فرمایی برو زندان حالش رو ببر باید به شما متذکر بشم وقتی شما کلیدت رو دم در منزلتان جا می گذارید وقتی یک نفر بیاد اون کلید رو بده به شما و بگه رو در جا گذاشته بودید شما دزد حسابش می کنید کار من هم همچین کاری بوده نه از اکانتش استفاده کردم نه ...... فقط یک اسم رو عوض کردم و جهت اطلاع طرف بوده پس داستان بافی نفرمایید
                        دوم ایمیلی که رویه مودم سیستم داده بودم پکت هاش رو خوانده بودن و اگر نه داخل ایمیل ای اس پیم ایمیل دیگری ثبت شده و با مستندات بود و کلا من ادم دروغ گویی نیستم کاری رو که کرده باشم می گم کردم چون ایرانی اصیل می میره اما دروغ نمیگه
                        سوم خودم من هم موافق هستم رضایت بگیرم اما اخه طرف را اصلا نمیشناسم کی هست و تو عمرم اصلا همچین اسمی رو نشنیدم البته حق می دم طرف حتما شاید برای اولین بار فکر کرده هک شده و چون براش همچین اتفاقی افتاده ناراحت شده به همین دلیل رفته شکایت کرده اما گله من از اینجاست که تمام دنیا هکر های کلاه سفید رو کاری ندارند
                        بعدشم من بوتر نیستم هرچند اطلاعاتم در حد شما اساتید مثل ایمان و یا جوکر و ..... نیست اما سال هاست که در این مورد فعال هستم می تونید تاریخ ای دی من رو در همین سایت مطالعه کنید
                        امیدوارم به خیر و خوشی تمام بشه اما به همه دوستان عزیز اکیدا درخواست می کنم فکر نکنید شوخی بردار هست

Comment

حالا کجاشو دیدی
                          صبر کن ! یه مدت دیگه تو تلویزیون میبینیمت که اعتراف می کنی ویروس ستاکسنت رو من نوشتم .بعد منم با افتخار میگم تو شبگرد بوده یارو :دی
                          طرف جوگیر بوده بابا
                          کاری نکردی فقط نزار خفتت کنن و فنی باهاشون حرف بزن و حقتو بگیر
                          چون تو ایران حق دادنی نیست خوردنیست !
                          www.Ragvel.com

www.Ahon.ir

Comment

با سلام
                            ببین اینو من خودم از زبون یکی از همین بچه های فتا شنیدم . چون قانون را ما خودمون تدوین کردیم. راه در روهاشوهم بلیدم. توی یک شهر دیگه یکی از گونده های فتا رو پیدا کن و برو ازش مشاوره بگیر. خودش بهت میگه که چظوری میشه دورش زد البته اگر طرف حقوقدان باشه میشه. در مورد مشابه ای یکی از همین دوستان فتا تونست کمک کنه.
                            یک کار دیگه هم این که می تونی کلا حاشا کنی . اگه log نداشته باشن هیچ کاری نمی تونند بکنند.
                            و یا بری از شاکی پرونده بخوایی که از شکایتش صرف نظر کنه . حالابا پول یا هرچیز دیگه . ولی حتما موقعی که می خوای با شاکی صحبت کنی یک sound recorder هم با خودت ببر که اگه یارو پیشنهاد پول بالا داد بتونی بعدا به جرم اخاذی شکایت کنی.
                            My Crime Is My Advisory

Hacking Is The Best But Security Is The First

My Crime Is That Of Curiosity

هميشه راهي براي نفوذ است و هيچ سيستمي به طور مطلق امن نيست. بلكه بايستي آن راه نفوذ را كشف كرد .هنر هك هم در همين نكته متبلور ميشود

Best Secure Hosting

قبل پست دادن اینو بخون

Comment

ای بابا جو ندین دیگه
                              احساس میکنم این داستان خیالی باشه تا واقعی !
                              2 سال پیش....
                              نامه از فتا

ول کن بابا

یا خیلی بیشتر از عوض کردن اسم بوده
                              یا اینکه سر کارمون گذاشتی
                              برای عوض کردن اسم AP کسی رو نمیگیرن !
                              کسی هم یه مودم رو با admin:admin میزنه نمیره اسمشو عوض کنه مگر اینکه خیلی بچه یا جو گیر یا ... باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              همچنین کسی ببینه اسم مودمش شد ایمیل یکی دیگه نمیره شکایت کنه از اون ایمیل !!!!
                              پلیس هم بیکار نیست برای عوض شدن اسم مودم بیاد ردگیری کنه طرف رو پیدا کنه بعد که پیدا کرد نامه بده بهش

کجا داریم زندگی میکنیم ای خدا ؟؟

بسه دیگه
                              قفل
                              فردا پس فردا هم سطل...
                              Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                              عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                              http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

Working...
                              X