اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی فروم ha.cker.ir

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• راه اندازی فروم ha.cker.ir

سلام دوستان . بعد از سال ها دوباره فروم رو آوردیم بالا . همون طور که میدونید ما توی CTF ها شرکت میکنیم . قصد این فروم مباحث تخصصی و در صورت ثابت شدن توانایی یک کاربر برای فعالیت توی تیم ایرانی که متشکل از چندین تیم ایرانی هست برای شرکت و قرار گرفتن توی تیم www.ctf.ir هست . کسانی که علاقه مند هستن میتونن فعالیت و همکاری کنن
    ممنون
    اینم ادرس فروم
    http://forum.ha.cker.ir

خیلی خوبه که یه تیم متحد برای مسابقات تشکیل دادین.
    در حال حاضر اعضای کدوم تیم*های سابق توی این تیم (جبل؟) هستند؟
    در مورد فروم لطفا بخش خصوصی و زیرزمین بازی اونجا در نیارین خواهشا. بزارین یه جایی باشه برای گردش دانش.

Comment

بخشش مخصوصش چیزی داره ؟

Comment

بخش مخصوص فعلا هیچی . چیزه خاصی هم نداره فعلا . در اما تمامی پستاش بعد 30 روز میاد عمومی . تیم اسمش "گبل" هست . متشکل از noob - baghali -respina - و چند تای دیگه هست . امیدوارم بتونیم توی سال 2014 رتبه ی خوبی رو توی ctftime داشته باشیم برای ایران

Comment

نوشته اصلی توسط Mormoroth نمایش پست ها
          بخش مخصوص فعلا هیچی . چیزه خاصی هم نداره فعلا . در اما تمامی پستاش بعد 30 روز میاد عمومی . تیم اسمش "گبل" هست . متشکل از noob - baghali -respina - و چند تای دیگه هست . امیدوارم بتونیم توی سال 2014 رتبه ی خوبی رو توی ctftime داشته باشیم برای ایران
          باعث غرور و افتخارید. امیدوارم امسال بین ده تیم اول باشید.

Comment

هدف فعلا جز 20 تیم بودن هست برای سال اول
            چون کلا همه بچه ها شاغل هستند و دانشجو
            بعد اینکه هنوز هماهنگ نیستیم و کمیم
            امسال اگه نیرو خوب جذب کنیم و train کنیم سال دیگه احتمال زیاد میریم تو 10 تا

همچنین CTF هم در حد کوچیک برگزار می کنیم چون می دونین که وقت + هزینه زیاد می بره برگزاری

مرسی
            Last edited by Sc0rpioN; 12-18-2013, 02:19 PM.

Comment

بالا نمیاد که
              برهنه،خيس، و گرسنه متولد مي شويم.
              پس از آن اوضاع به مراتب بدتر مي شود.
              -----
              بخشش يعنی اينكه بتونی فراتر از انتقام و قانون پا بذاری

Comment

میاد ) وی چت نیست که فیلتر بشه )

Comment

نوشته اصلی توسط Sc0rpioN نمایش پست ها
                  هدف فعلا جز 20 تیم بودن هست برای سال اول
                  چون کلا همه بچه ها شاغل هستند و دانشجو
                  بعد اینکه هنوز هماهنگ نیستیم و کمیم
                  امسال اگه نیرو خوب جذب کنیم و train کنیم سال دیگه احتمال زیاد میریم تو 10 تا

همچنین CTF هم در حد کوچیک برگزار می کنیم چون می دونین که وقت + هزینه زیاد می بره برگزاری

مرسی
                  سلام

میشه لطفا توضیح بدین که برنامه شما برای جذب و Train چطوری هست؟
                  بعنوان مثال من که اطلاعات محدودی در این زمینه دارم می توانم عضو شده و از Train های استفاده کنم ؟

با تشکر

Comment

موری و یاشار مبارکتون باشه امیدوارم با تجربه ی فروم های قبلیتون این رو خیلی خوب اداره کنید و به خواسته هاتون برسید .

Comment

نوشته اصلی توسط Gabana نمایش پست ها
                      سلام

میشه لطفا توضیح بدین که برنامه شما برای جذب و Train چطوری هست؟
                      بعنوان مثال من که اطلاعات محدودی در این زمینه دارم می توانم عضو شده و از Train های استفاده کنم ؟

با تشکر
                      شرایط عضو شدن توی سایت نوشته شده
                      این شرایت ممکنه با زمان تغییر کنه

منظورم از train از 0 نیست, منظورم کسی هست که مسلط هست و یه سری مباحث پیشرفته رو براش کاور میکنیم که کمک تیم کنه.

Comment

Working...
                      X