اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایان شبگرد

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

---- دوستان لطفآ خودتون رو کنترل کنید برخی چیزها ارزش گفتن نداره و فقط باید درس بشه! s7az2mm

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
      با تشکر از همه شما و همه حمایت ها

مطمعن باشید که این تصمیم احساسی نبوده و احساسه که در 3 سال گذشته این سایت رو سر پا نگه داشته. مطمعن باشید برای من از همه سخت تره بستن و فراموشی یه علاقه 13 ساله .
      نمیخوام کسی رو نا امید کنم پس بهتره داستانی تعریف نکنم هر چند که برخی از شما شاید برخی از قصه ها رو خوب میدونید ولی به علت احترامی که برای همه شما عزیزان قائلم باید برخی از اتفاقاتی که رخ داده رو توضیح بدم.
      متاسفانه برای برخی از افراد تصمیم گیر ، ما بازی دو سر بردیم که هر روز هم وزن بردمون برای دوستان بیشتر و احتمالآ تقدیر نامه ها طولانی تر و زیاد تر میشن. من به جرات میگم عقلانیتی در لایه های امنیتی نمیبینم که هیچ ، امروز پس از 13 سال کار در این رشته فکر میکنم یک تبعه خارجی هستم در کشور خودم. و مطمعنم یک افغانی در ایران با آزامش بیشتزی زندگی میکنه تا من .
      به چه گناهی امروز من پس از 3 سال فشار روحی و روانی بر روی خانواده و خودم و زندان در 209 اوین باید 2 سال آینده هم زندان تعلیقی داشته باشم؟آن هم با لطف دوستان که لطف کردن تبدیلش کردن به تعلیقی , اون هم در یک دادگاه 50 ثانیه ای؟ در حالی که حتی شاکی خصوصی هم ندارم؟ حتی 1 خط در پرونده من وجود نداره که کسی جز پرونده سازان بر علیه من حرفی زده باشده، در سوابقم هم مثل تیم های معلوم الحال فروش اکسپلویت متااسپلویت به سیستم ها با نرخ های بالا و از این دست کثافت کاری ها نبوده و هرچه بوده صداقت با همون سواد اندک بوده ، جالب قصه اونجاست که وکیلی هم حاضر نیست از من حمایت کنه چون همه بر این قول هستند که فایده ای نداره ! شاید برای شما جالب باشه که حتی جاهایی که قرار داد رسمی داشتم هم از من حمایت نکردن .

من به شخصه هیچ زمان این برخورد ها رو به پای نظام ننوشتم این نظام خیلی با ارزش تر از اونه که به خاطر سو مدیریت 4 نفر بشه ازش عبور کرد، و فکز میکنم کسانی تصمیم میگیرن که هیچی از این رشته و اهمیت اون و دانشی که به سختی جمع شده و ارزش تجربه نمیدونن ولی یه روز باید تصمیم میگرفتم که بار روی دوشم رو کمتر کنم. دوستان با نگاهی کوتاه به it ایران به راحتی میشه فهمید که نونش مال یکی دیگه بود و کتکش برای ما .
      حرف زیاده و بهتره فراموش بشه بالاخره اینجا همینه ، حد اقل من نمیخوام در بدبخت شدن و به هدر رفتن استعداد یه سری جوون و ثبت وقایع اونها برای گروهی .... سهیم باشم.

یا حق
      این همون بلایی هست که سر من هم آوردن ! البته به نوع دیگرش ! نمی دونم چرا ما و ماها باید از این مملکت به خاطر نفهمی عده ای رفته باشیم و بریم ! نمی دونم چرا میلی به میلی حرفهای شما حرفهای دل من بود
      ! همچین همدردی قبلا در جامعه مجازی نسبت به خودم و دردسرهام ندیده بودم !

Comment

نوشته اصلی توسط s7az2mm نمایش پست ها
        با تشکر از همه شما و همه حمایت ها

مطمعن باشید که این تصمیم احساسی نبوده و احساسه که در 3 سال گذشته این سایت رو سر پا نگه داشته. مطمعن باشید برای من از همه سخت تره بستن و فراموشی یه علاقه 13 ساله .
        نمیخوام کسی رو نا امید کنم پس بهتره داستانی تعریف نکنم هر چند که برخی از شما شاید برخی از قصه ها رو خوب میدونید ولی به علت احترامی که برای همه شما عزیزان قائلم باید برخی از اتفاقاتی که رخ داده رو توضیح بدم.
        متاسفانه برای برخی از افراد تصمیم گیر ، ما بازی دو سر بردیم که هر روز هم وزن بردمون برای دوستان بیشتر و احتمالآ تقدیر نامه ها طولانی تر و زیاد تر میشن. من به جرات میگم عقلانیتی در لایه های امنیتی نمیبینم که هیچ ، امروز پس از 13 سال کار در این رشته فکر میکنم یک تبعه خارجی هستم در کشور خودم. و مطمعنم یک افغانی در ایران با آزامش بیشتزی زندگی میکنه تا من .
        به چه گناهی امروز من پس از 3 سال فشار روحی و روانی بر روی خانواده و خودم و زندان در 209 اوین باید 2 سال آینده هم زندان تعلیقی داشته باشم؟آن هم با لطف دوستان که لطف کردن تبدیلش کردن به تعلیقی , اون هم در یک دادگاه 50 ثانیه ای؟ در حالی که حتی شاکی خصوصی هم ندارم؟ حتی 1 خط در پرونده من وجود نداره که کسی جز پرونده سازان بر علیه من حرفی زده باشده، در سوابقم هم مثل تیم های معلوم الحال فروش اکسپلویت متااسپلویت به سیستم ها با نرخ های بالا و از این دست کثافت کاری ها نبوده و هرچه بوده صداقت با همون سواد اندک بوده ، جالب قصه اونجاست که وکیلی هم حاضر نیست از من حمایت کنه چون همه بر این قول هستند که فایده ای نداره ! شاید برای شما جالب باشه که حتی جاهایی که قرار داد رسمی داشتم هم از من حمایت نکردن .

من به شخصه هیچ زمان این برخورد ها رو به پای نظام ننوشتم این نظام خیلی با ارزش تر از اونه که به خاطر سو مدیریت 4 نفر بشه ازش عبور کرد، و فکز میکنم کسانی تصمیم میگیرن که هیچی از این رشته و اهمیت اون و دانشی که به سختی جمع شده و ارزش تجربه نمیدونن ولی یه روز باید تصمیم میگرفتم که بار روی دوشم رو کمتر کنم. دوستان با نگاهی کوتاه به it ایران به راحتی میشه فهمید که نونش مال یکی دیگه بود و کتکش برای ما .
        حرف زیاده و بهتره فراموش بشه بالاخره اینجا همینه ، حد اقل من نمیخوام در بدبخت شدن و به هدر رفتن استعداد یه سری جوون و ثبت وقایع اونها برای گروهی .... سهیم باشم.

یا حق

یعنی لعنت به همه نادان ها و جاهلان ...یعنی یک روزی با انرژی صدچندان و روحیه عالی و تیم قوی قرار پایدارتر بیاد بالا ...دقیقا قابل درک تصمیمت محمد

همه جوره محمد هستم باهات و آرزوی بهترین ها برای تو و خانواده ات دارم

امیدوارم از عصر جاهلیت حاضر بیایم بیرون ...
        هستیم کنارت ها من یکی که تا همیشه هستم

حق نگه دارت باشه عزیز

ارادتمندت ...gh4d3r
        Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning
        -------------------------------------

Comment

ممد فوقش ماهی یه پست اینجا میداد
          همتون میدونید که بیشتر دردسرهای این سایت از خود شما بوده دوستان مخصوصا بعضیها که اسم نمیبرم و اینجا رو با سایت های پورن اشتباه گرفتن. و اگه ادامه پیدا میکرد اینجا لوتی دوم میشد.. این تازه یکیش بود توجه کنید این تازه یکیش بود
          ممد هم یه جورایی میتونم بگم این بلاهایی که داره سرش میاد حقشه . چراشو خودش میدونه
          بقیش رو نمیگم اصلا انقدر اعصابم خورده حوصله هیچی رو ندارم. دمه عیدی حالم گرفته شد خدایی بیشتر برای ممد ناراحتم تا انجمن شبگرد

Comment

خیلی ناراحت شدم و برات آروزوی موفقیت میکنم امیدوارم قضایای بالا هم حل بشه
            برای تمامی دوستان شبگردی هم در قدمت اول آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم

یا حق
            Last edited by LEGEND; 03-17-2014, 12:01 PM.

سکوت باغ انديشه هاست.

Comment

نوشته اصلی توسط free نمایش پست ها
              ---- دوستان لطفآ خودتون رو کنترل کنید برخی چیزها ارزش گفتن نداره و فقط باید درس بشه! s7az2mm
              ادیت نکن ممد . . .
              بزار حرف بزنم . . .
              بزار بگم اون چیزایی که تو دلم مونده . . .
              بزار بگم که تو این مملکت چرا هیچی سر جاش نیست . . .
              چرا این کلیدها قفل مشکلات رو باز نمی کنن . . .
              ننگ بر شما باد که حتی دارید علم و دانش و اندیشه ما رو می سوزونید . . .
              خاک بر سر اون آدمایی که بخوان از امثال اینا بترسن و میدون رو خالی بکنن . . .
              هوی اونایی که میاید اینجا و حرفای ما رو می شنوید . . .
              ما بخاطر اراجیف شما شبگرد رو نمی بندیم . . .
              خودمون میریم . . .
              خودمونم بر می گردیم
              مطمئن باشید
              ممد جون جدت دومین رو از دست ندی ها . . .
              دوباره شبگرد رو میاریم بالا . . .

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

ادیت نکن ممد . . .
                بزار حرف بزنم . . .
                بزار بگم اون چیزایی که تو دلم مونده . . .
                بزار بگم که تو این مملکت چرا هیچی سر جاش نیست . . .
                چرا این کلیدها قفل مشکلات رو باز نمی کنن . . .
                ننگ بر شما باد که حتی دارید علم و دانش و اندیشه ما رو می سوزونید . . .
                خاک بر سر اون آدمایی که بخوان از امثال اینا بترسن و میدون رو خالی بکنن . . .
                هوی اونایی که میاید اینجا و حرفای ما رو می شنوید . . .
                ما بخاطر اراجیف شما شبگرد رو نمی بندیم . . .
                خودمون میریم . . .
                خودمونم بر می گردیم
                مطمئن باشید

آره فقط خواهشن این دومین رو از دست ندین که باعث خوشحالی بی حد بعضیا میشه

محمد نگه دار اونو میاریم بالا با قدرت و روحیه بالا ...

خیلی ها علم رو نمیفهمند و اما تصمیم میگیرند برا این آدمایی مثل محمد ..

دم عیدی کلا حالمون واقعا گرفته شد اما من که هرکاری بتونم برا دوباره بالا اومدن شبگرد انجام میدم با قدرت ...
                Learn From Yesterday, Live For Today, Hope For Tomorrow. The Important Thing Is Not To Stop Questioning

Comment

آخه اینجا که هرکی میومد حرف دلشو می زد حالا تو 1000 تا فرومه دیگه 1000 نفر ممکنه بیان یه چیزی بگن، فوقشم 4 تا اعتراض کوچیک به بعضی چیزا ممکنه بوده ولی به نظرم همچین حرف خطرناکی علیه کسی زده نمی شد که بخواد واسه محمد مشکل ساز بشه، اصلا چرا باید شبگرد انقدر مهم باشه یا جدی گرفته بشه که بخواد واسه کسی مشکل ساز بشه... نمی دونم من پرتم... چیه اصلا درک نمی کنم قضیه رو...

Comment

واقعا ناراحت شدم و شرایط ت رو میفهمم،فقط بدون شرایط فعلی تو این مهمه که چیکار کنی زن و زندگیت (پدر و *****) آرامش داشته باشن و الویتت باید اونا باشن،هر چی میبینی که کانفیلیت میشه با اونا تغیرش بده/تو استوره خیلی ها هستی از جمله من ولی باید گفت یک پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایانه

خدا یارت
                    ....

Comment

نوشته اصلی توسط iNJECTOR نمایش پست ها
                      واقعا ناراحت شدم و شرایط ت رو میفهمم،فقط بدون شرایط فعلی تو این مهمه که چیکار کنی زن و زندگیت (پدر و *****) آرامش داشته باشن و الویتت باید اونا باشن،هر چی میبینی که کانفیلیت میشه با اونا تغیرش بده/تو استوره خیلی ها هستی از جمله من ولی باید گفت یک پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایانه

خدا یارت

دقیقا درسته دیگه با این شرایط که خیلی ها میدونیم باید اول آرامش تا حدی که بشه برگردوند به خانواده ...
                      فقط محمد تنها نیستی ها اینو یادت باشه ...

Comment

ما بخاطر اراجیف شما شبگرد رو نمی بندیم . .
                        خودمون میریم . . .
                        چون این مملکت لیاقت یه همچین جوونایی رو نداره و ایران باید تا عبد بدبخت بمونه ...ای احمقای ...

با این چیزی که من از ممد میدونم فکر نمیکنم عقل و شعورش بهش اجازه بده که دیتابیس شبگرد رو بپرونه و یا حتی دامینش رو از دست بده (که عمرا دامین رو از دست بده )

Comment

شبارو کجا بمونیم ما؟خونه دیگه ای نداریم
                          Last edited by M0TRIX; 03-15-2014, 03:57 AM.
                          من و تو ان دو خطیم آری موازیان به ناچاری

که هر دو باورمان زاغاز به همدگر نرسیدن بود

چه سرنوشت غم انگیزی یست که کرم کوچک ابریشم

تمام عمر قفس میبافت ولی به فکر پریدن بود (مرحوم حسین منزوری)

از این دنیای بی احساس یه روز حقمو میگیرم !

[CENTER]

Comment

بر گشنه به جز بریده نان ندهند
                            خوشمزه غذا به جز به نادان ندهند

ای جان رفیق بیا و نادان تو بمان
                            بر دانش تو به غیر زندان ندهند

Comment

نوشته اصلی توسط AviShan نمایش پست ها
                              سلام مجدد
                              من می گم این قضیه باید رسانه ای بشه!
                              کاملا مشخصه که وکیل این پرونده رو نمی پذیره و کسی نمی تونه کاری کنه! اما رسانه ستون چهارم دموکراسی! حتما می تونهههههههه
                              این یه ضایعه بزرگ برای جامعه علمی کشوره! به نظرم حذف اینجا به این دلیل که ممکن آسیب زننده باشه به همون اندازه ضایع اس که قرار بود رشته های علوم انسانی رو از دانشگاه ها حذف کنن!
                              مگه می شه توی یه مملکت، زمانی که در تمام مدارس سراسر جهان دانش آموزان ابتدایی دارن از لینوکس استفاده می کنن و سن هکر ها به 15 سال تقلیل پیدا کرده در ایران یه انجمن علمی رو ببندن؟
                              به بخش آی تی تمام خبرگزاری های آنلاین داخلی خبر می دیم تا بیان از این قضیه گزارش تهیه کنن. ببینیم مشکل کجاست!
                              حداقل اینجوری اگه شبگرد بسته بشه دلایلش هم بازگو می شه و مردم خودشون می تونن به قضاوت بشینن. شاید اگه از ده تا خبر گزاری بالاخره دو تاشون حقیقت امر رو بیان کنن.
                              عزیزم تمام خبرگزاری ها و روزنامه ها ردیف بودجه دارن از دولت که از وزارت ارشاد میگیرن
                              این چیزایی هم که میبینی رسانه ای میشه با تائید قبلی رسانه ای میشه. نمیدونستی بدون.
                              الان بیان چیا رسانه ی کنن ؟ یکی از محکومان فتنه 88 و ارازل و اوباش و عوامل استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار بخاطر 5سال زندان تعلیقی سایتشو بسته !

کس خلینا....
                              ---------------
                              ممد چیلم تو حلقد
                              بنزین 1200 تومنی هم تسلیت میگم ... .
                              بعد عید بیا ببرمت ی جای خوب که دیگه به این چیزا فکر نکنی

پیوست : بفاک رفتن فروم هم ناراحت کنندس ( عمه خراب حداقل فقط کلوز کن این پستها باشه سرجاش بتونیم توش سرچ کنیم ) و هم خوشحال کننده لااقل برای من که کلی از وقتمو توی 24 ساعت آزاد میکنه برای رسیدن به کارو زندگی

Comment

خواهش چیزی نگید که دردسر ساز بشه .

ممد جان با آرزوی خوشبختی در قدم به قدم زندگیت . سعی کن به فکر خانواده و خودت باشی . به خاطر کله شقی و دنیای مجازی آینده خودت و اون نی نی کوچلو رو خراب نکن . بعضی وقت ها به ناچار باید بعضی چیزها رو قبول کرد و بی خیال شد

حتما برو پیش جوکر
                                (◕‿◕)

Comment

Working...
                                X