اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالی در مورد یکی از قوانین جدید

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوالی در مورد یکی از قوانین جدید

سلام

فکر می کنم این موضع را باید اینجا مطرح کنم

آیا این هم جزو قوانین جدید می باشد که هر پستی قبل از گذاشته شدن در بخش مربوطه توسط مدیر آن بخش باید تایید شود؟

متشکرم

نه دوست عزیزم
    وقتی پست یا تاپیکی ایجاد می کنید بدون تأیید مدیر اون بخش قابل نمایش و درج هستش و نیازی به تأیید مدیر اون بخش نیست

پر از حرفیم برای گفتن...

خداوندا

این بار پیامبری بفرست که فقط بشنود ...

Comment

سلام دوست عزیز.
      با توجه به اینکه من تو شبگرد زندگی میکنم جوابتون را میدم ، تو بعضی از قسمت های این سایت مثلا بخش متفرقه این محدودیت گداشته شده و این هم به خاطر بی جنبه ی گی بعضی ها بچه های شبگرد بود که داشت به بیراه میرفت !!!! ولی تو بقیه ی بخش ها من بدون مشکل تایپک میزنم !!!

با تشکر.
      بژِی شبگرد ، بژِی کردستان

Comment

نوشته اصلی توسط hack_love58 نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز.
        با توجه به اینکه من تو شبگرد زندگی میکنم جوابتون را میدم ، تو بعضی از قسمت های این سایت مثلا بخش متفرقه این محدودیت گداشته شده و این هم به خاطر بی جنبه ی گی بعضی ها بچه های شبگرد بود که داشت به بیراه میرفت !!!! ولی تو بقیه ی بخش ها من بدون مشکل تایپک میزنم !!!

با تشکر.
        من امروز وقتی خواستم در بخش شبکه یک پست بگذارم با این پیغام که باید از طرف میدیریت تایید بشود روبرو شدم. و به اشتباه 2 پست هم زمان ارسال کردم، فکر کردم این هم جزو قوانین جدید میباشد.

متشکرم

Comment

تا اونجایی که یادمه ، اگه جز توی بخش متفرقه جای دیگه این مشکل رو داری ، سر پلاگین جدیده که طبق فکر کنم گروه کاربری تنظیم میکنه ، دقیق نمیدونم ، ولی این کار برای جلوگیری از یک سری اسپمرهای روس شده ، چون یادمه شبگر یک مدت پرشده بود از تبلیغات ویاگرا و ....
          Shabgard становится полностью дерьмо

Comment

نه این از قدیم بوده و هست اما بخاطر تنظیمات متوسطی که روش اعمال شده بعضی وقت ها اعمال میکنه تقریبا شاید روزی 10 تا پست رو نیاز به تایید کردن داشته باشه که مدیرا تایید میکنن
            آب طلب نکرده، همیشه مراد نیست گاهی نشانه ایست که قربانی ات کنند... !

Comment

يه سيستم آنتي اسپمره كه خودشم تكليف خودشا نميدونه
              يهو يه روز به يكي گير ميده فرداش بيخيالش ميشه
              بعضي پستها كه مثلا 3-4 تا لينك سايت توشه را يهو بهشون گير ميده
              Ùˆ...
              با اينكه دهنمون را براي تاييد پستها سرويس كرده ، جرات هم نداريم ديزيبلش كنيم

Comment

Working...
              X