اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کپی سی دی اطلس کامل تهران و رفع اخطار اورجینال

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• Ú©Ù¾ÛŒ سی دی اطلس کامل تهران Ùˆ رفع اخطار اورجینال

سلام
    من یه سی دی اطلس کامل تهران 85 دارم که وقتی با clon cd ازش کپی یا ایمیج می گیرم موقع اجرا سیستم cd اورجینال رو می خواد!!:confused:
    ولی وقتی با cd اصلی برنامه رو اجرا می کنم و سی دی ها رو جابجا می کنم باقی دیتاها رو از رو cd کپی می خونه!!..
    چندتا از بچه های نرم افزار شریف روش کار کردند ولی همشون .... گیجه گرفتن!:eek:
    یکی کمک کنه.:(
    ممنون

نوشته اصلی توسط mohssen_24
    سلام
    من یه سی دی اطلس کامل تهران 85 دارم که وقتی با clon cd ازش کپی یا ایمیج می گیرم موقع اجرا سیستم cd اورجینال رو می خواد!!:confused:
    ولی وقتی با cd اصلی برنامه رو اجرا می کنم و سی دی ها رو جابجا می کنم باقی دیتاها رو از رو cd کپی می خونه!!..
    ممنون
    يه عكس از اسامي فايلهاي روت سي دي + فايل اجرايي اصلي رو اينجا بزار :rolleyes:
    ......

به سلامتي شبگرد ...

Comment

نوشته اصلی توسط mohssen_24
      سلام
      ممنون
      مگه رو پیشونی بچه شریف نوشته مخ ؟ حالا رفته داره شریف میخونه دلیلی نمیشه ؟؟ ;)

فایل اجرایی داخل سیدی رو آپلود کن کرک بشه .

یه توضیح میدم :

استفاده از تمامی پروفایل های کلون ضروری هست . چون خود قفل رو ندیدم نمیدونم چی هست و میتونم هتس بزنم اتونرانش فایلی رو درخواست میکنه . فایل ارور داره . بعد کلون اون فایل کپی نمیشه حالا هم اینو میگه .
      ضمنا تو کلون رید ارور رو اسکیب نکن . اگر با الکل و بلایند هم تست کنی حتما نتیجه میگیری .
      و اگرم بچه شریف ها به اونجاشون فشار بیارن برن دنبال کیت کت حتما 3 دقیقه ای میشه کپی کرد . ;)
      === یه بحث پربار در این مورد تو سایت persiantools.com شده . منبع کاملی هست برا شروع قفل شکنی . فقط حوصله میخواد بشینی بخونی بیش از 200 صفحه هست .
      :p نمیدونم یه مدتی هست خیلی بی ادب شدم :D
      Last edited by shubtt; 01-09-2007, 06:05 PM.
      اگه اینه شب من ، میخوام با تو بگذره !

Comment

جوکر کوشی؟؟؟؟
        مگه نگفتی ایرانی کرک نکنیم
        پس چی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟:mad:
        همه مان یک روز بالاخره بر سر این دوراهی خواهیم ایستاد …
        آنجا که همسرمان خواهد گفت : ” یا من ، یا اینترنت ؟! “
        و چه لحظه ی سختی خواهد بود ،
        لحظه جدایی از همسر … !

Comment

"بخش کاربران / سوالات مبتدی" دست من نیس :d

Comment

نوشته اصلی توسط mserm
            جوکر کوشی؟؟؟؟
            مگه نگفتی ایرانی کرک نکنیم
            پس چی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟:mad:
            شما ناراحت نشو ;) هنوز كه كركي ريليس نشده :D :cool:

mohssen_24 شما كه آشنا ... ;)

فايل اجرايي ... :rolleyes:
            Last edited by V1T4L; 01-09-2007, 11:37 PM.
            ......

به سلامتي شبگرد ...

Comment

Working...
            X