اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد ورود به رجستري

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• سوال در مورد ورود به رجستري

سلام دوستان سوالاتی در مورد رجستری داشتم در بعضی از جاها رجستری را بسته اند و نمیتوان به ان وارد شد میخواستم بدانم این کار را از چند طریق میتوان انجام داد و برای هر راه ان چه راهایی برای وارد شدن به ان وجود دارد در برخی از اوقات با کلیک بر روی ایکون رجستری کامپیوتر رستارت میشود این امر به چه دلیل هست و اگر ران رو کلا بسته باشند چگونه میشود وارد ان شد اطلاعاتی کلا در این زمینه ها میخواستم:rolleyes: :D

چیزی دیگه نمیخوای :p
    خوب فایل EXE میزاره اجرا کنی یا نه؟
    اگه run فقط بستست و جاهای دیگه بازه ... میتونی یک کلکی بزنی .. اگه بذاره فایلی EXE اجرا کنی..
    boro to Visual Basic 6.0 مثلا و یک Textbox بذاز و یک Command
    بعد تو رویداد Command_click() اینا بنویس
    shell text1.text

بعد تقریبا دستورات CMD را میتونی توش اجرا کنی . حتی خود CMD اما نمیدونم بازم بس Acsses بده یا نه... حالا راش ضرر نداره...
    الان هم حضور ذهن ندارم.. اما یک سری کارا دیگه هم بود...
    بذار بقیه بچه ها شاید بلد باشن میگن..:p :D ;) :cool:
    میخوای زبان برنامه نویسی انتخاب کنی ؟؟ پست نزن اینجا کلیک کن

Comment

نوشته اصلی توسط -Ehsan-
      چیزی دیگه نمیخوای :p
      خوب فایل EXE میزاره اجرا کنی یا نه؟
      اگه run فقط بستست و جاهای دیگه بازه ... میتونی یک کلکی بزنی .. اگه بذاره فایلی EXE اجرا کنی..
      boro to Visual Basic 6.0 مثلا و یک Textbox بذاز و یک Command
      بعد تو رویداد Command_click() اینا بنویس
      shell text1.text

بعد تقریبا دستورات CMD را میتونی توش اجرا کنی . حتی خود CMD اما نمیدونم بازم بس Acsses بده یا نه... حالا راش ضرر نداره...
      الان هم حضور ذهن ندارم.. اما یک سری کارا دیگه هم بود...
      بذار بقیه بچه ها شاید بلد باشن میگن..:p :D ;) :cool:
      ممنون ولی راهایی اسون تری هم هست ایا نرم افزاری وجود نداره؟

Comment

شما نگفتی که فایل Exe میذاره اجرا کنی یا نه؟

Comment

اره میذاره اجرا کنیم نمونش برنامه هایی هست که جرا میکنیم بعد از اون در مورد استارت شدن سیستم بگو چرا سیستم رستارت میشه از مشا ممنونم

Comment

نوشته اصلی توسط Hamid_m
            اره میذاره اجرا کنیم نمونش برنامه هایی هست که جرا میکنیم بعد از اون در مورد استارت شدن سیستم بگو چرا سیستم رستارت میشه از مشا ممنونم
            یادمه یه ویروس بود که رجیستر را قفل میکرد ، اگر هم rededit اجرا میشد سیستم ریستارت میکرد
            با نرم افزارهای یوتیلیتی اول حافظه سیستم را یه چکی بکن ببین چی توی حافظه اجرا هست ...
            فایلهای مشکوک را ببند ( اگه دسترسی به آنتی ویروس آپدیت داری حتما اجرا کن )
            سیستم محافظت اصلی ویندوز فقط پیغام عدم دسترسی میده و شات دان شدن سیستم ناشی از وجود یک نرم افزار سومه که در حال اجراس و ترس از ریموش در registry جلوی باز شدن رجیستری را میگیره ;)

Comment

بیا ... اینا برات نوشتم... نمی دونم بکارت بیاد یا نه...
              مثلا اگه می خوای رجیستری باز شه تو بنویس regedit
              یا دستورات run

اینم سورسش

Private Sub Text1_KeyPress(KeyAscii As Integer)
              On Error GoTo tt
              If KeyAscii = 13 Then
              Shell Text1.Text, vbNormalFocus
              End If
              Exit Sub
              tt:
              MsgBox ("This app Not Exist Or Access Is Deniend")
              End Sub

ببین شما یک نرم افزار که Process ها هم killکنه لازم داری...
              مثلا بخوای برنامه های bachground را ببندی که روی سیستم نظارت داره و یا باعث Reset شدن سیستم بشه را...
              احتمال زیاد این سیستم ویروس گرفته که ریست می کنه... چون برا خودم پیش اومده بود میگم.

اما اگه مطمئنی که برنامه ای نصب کردن که ریست میکنه ( من ندیدم :D ) با برنامه ای که پروسس ها را kill میکنه این کارا انجام بده... البته اگه Task manager بستس...
              Last edited by -Ehsan-; 07-21-2008, 04:54 PM.

Comment

خوب دوست عزیز اگه داس با Security Administrator بسته باشند دیگه چی ؟ :D یعنی

disable کرده باشند و تو guist باشی و ... :D ;)

فرزند هنر باش نه فرزند پدر که هنر زنده کند نام پدر

Comment

نوشته اصلی توسط joker
                  یادمه یه ویروس بود که رجیستر را قفل میکرد ، اگر هم rededit اجرا میشد سیستم ریستارت میکرد
                  با نرم افزارهای یوتیلیتی اول حافظه سیستم را یه چکی بکن ببین چی توی حافظه اجرا هست ...
                  فایلهای مشکوک را ببند ( اگه دسترسی به آنتی ویروس آپدیت داری حتما اجرا کن )
                  سیستم محافظت اصلی ویندوز فقط پیغام عدم دسترسی میده و شات دان شدن سیستم ناشی از وجود یک نرم افزار سومه که در حال اجراس و ترس از ریموش در registry جلوی باز شدن رجیستری را میگیره ;)
                  اول لازم میدونم از اقای احسان سپاسگذاری کنم ممنون دوست من در مورد گفته ی این دوستمون سیستم من این مشکل رو نداره من میخواهم توی هر کافینتی که رفتم بتونم یه سرکی به رجستری بزنم راستی دوستان یه سوال:
                  ایا میشه از توی رجستری پسورد یاهو رو در اورد؟ممنون میشیم جواب بدهید:o

Comment

اینم یه روشه برای فعال کردن رجیستری های disable شده بدون کد نویسی. ( به شرط اینکه خودش بسته نباشه :D )
                    کد PHP:
                    Start -> Run -> gpedit.msc -> User Configuration -> Administrative Templates -> System -> Prevent access to registry editing tools -> Right Click Properties -> Disabled 
                    پسورد یاهو اگه تیک سیو خورده باشه توی این آدرس پیدا میشه ( البته کد شده )
                    HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\pager

Comment

نوشته اصلی توسط joker
                      اینم یه روشه برای فعال کردن رجیستری های disable شده بدون کد نویسی. ( به شرط اینکه خودش بسته نباشه :D )
                      کد PHP:
                      Start -> Run -> gpedit.msc -> User Configuration -> Administrative Templates -> System -> Prevent access to registry editing tools -> Right Click Properties -> Disabled 
                      پسورد یاهو اگه تیک سیو خورده باشه توی این آدرس پیدا میشه ( البته کد شده )
                      HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\pager
                      جوکر جون مشکل اینجاست که run و cmd , regedit , gpedit.msc رو بستند :confused: :(
                      با Security Administrator

Comment

من جواب کیو باید بدم ؟ :D
                        چه آزاریه ؟ خب میخوان سیستمشو از دسترسی آدمهایی مثل شما در امان باشه ،
                        این مامله مبارک را بکش ازشون بیرون :D

دیگه چی بسته هست ؟ لابد هارد هم فرمت NTFS هست ، یوزرت لیمیت کامل هست ، دسترسی اجرای فایل exe اصلا و ابدا نداری ، ستاپ هم پسورد داره نمیتونی با دیسکت بوت بیای بالا ، ادمینشم با چماق بالاسرت وایساده داره مانیتورت را نگاه میکنه و....... :D

پیوست :
                        در موقعیتی نیستم که با secadmin تست کنم .

پیوست 2: خراب عمت باش :D

Comment

نوشته اصلی توسط joker
                          من جواب کیو باید بدم ؟ :D
                          چه آزاریه ؟ خب میخوان سیستمشو از دسترسی آدمهایی مثل شما در امان باشه ،
                          این مامله مبارک را بکش ازشون بیرون :D

دیگه چی بسته هست ؟ لابد هارد هم فرمت NTFS هست ، یوزرت لیمیت کامل هست ، دسترسی اجرای فایل exe اصلا و ابدا نداری ، ستاپ هم پسورد داره نمیتونی با دیسکت بوت بیای بالا ، ادمینشم با چماق بالاسرت وایساده داره مانیتورت را نگاه میکنه و....... :D

پیوست :
                          در موقعیتی نیستم که با secadmin تست کنم .

پیوست 2: خراب عمت باش :D
                          همشو درست گفتی جوکر داریی کم کم پیشگو می شی

آیا راهی واسه این سیستم ها است ؟ :D

Comment

سلام بچه های باحال ایا میتونم ایدی مسنجر یاهوی شما رو داشته باشم؟به شرط این که هکمون نکنید:d

Comment

http://outworld-boy.blogfa.com/cat-2.aspx
                              اينجا يه سري بزنيد شايد به دردتون خورد راه هاي ديگه اي فكر نكنم باشه;)

Comment

Working...
                              X