اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گاما هک شد

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• گاما Ù‡Ú© شد

گاما هم که هک شد
    توسط ایمان امپرور و آریا
    Aria-Security.Net

متن
    آقا دیدیم خودتون عرضه ندارین سایت رو بیارین بالا ؛ خودمون آوردیم
    Hacked والا روم نمی شه بگم

در ضمن خودتون مجبورم کردید با زبون روزه بیام بهتون یک تالی بدم که دیگه با کسی کل کل نکنید

Hacked By
    Aria-Security And Emperor
    دلیل اینکه چرا آریا تو این دیفیس هست رو از
    Null
    بپرسید

http://www.gammahack.com/forum/showthread.php?p=3#post3
    Aria-Security.Net

Comment

گاما دیگه چه تیمی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      چه باهال این همون نیست که این آلفا توش بوددد؟؟؟؟؟

Comment

نوشته اصلی توسط Command.shell
        گاما دیگه چه تیمی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        چه باهال این همون نیست که این آلفا توش بوددد؟؟؟؟؟
        آره همونان
        فكر كنم!
        برهنه،خيس، و گرسنه متولد مي شويم.
        پس از آن اوضاع به مراتب بدتر مي شود.
        -----
        بخشش يعنی اينكه بتونی فراتر از انتقام و قانون پا بذاری

Comment

عرض کنم مدتی که نبودم از خیلی چیزها خبر نداشتم مثلا همین بخش deface اصلا برای چی تو این سایت گذاشته شده؟؟؟؟برای پز و کل کل کردن؟؟؟
          اما اگز این سایت کار ایمان باشه؟؟؟ چرا full deface نکردی با یک user در سطح ادمین که access داشته باشی به edit template راحت می تونستی index رو عوض کنی !!!
          بازم اون روش معروف.....هان....

Comment

ببینم شما چه ایرادی از این گاما بیچاره دیدین هکش کردین ؟
            آقا ایمان آشیانه هک شد گفتی شاخ بازی و پررو بازی در میاره اما برا اینا چه حرفی داری ؟

Comment

یاد خاطره دیکودر و 4و5 تا از این شهیدان این سایت که به خاطر راست گویی یوزرشون بسته شد به خیر
              بله منم دیگه از این سایت میرم یه چند وقته خیلی چرت شده بای آل

Comment

نوشته اصلی توسط Command.shell
                یاد خاطره دیکودر و 4و5 تا از این شهیدان این سایت که به خاطر راست گویی یوزرشون بسته شد به خیر
                بله منم دیگه از این سایت میرم یه چند وقته خیلی چرت شده بای آل
                بله به زودی یوزر من هم بسته میشه میگی نه نگا کن

Comment

نوشته اصلی توسط Mahdad_Virus
                  عرض کنم مدتی که نبودم از خیلی چیزها خبر نداشتم مثلا همین بخش deface اصلا برای چی تو این سایت گذاشته شده؟؟؟؟برای پز و کل کل کردن؟؟؟
                  اما اگز این سایت کار ایمان باشه؟؟؟ چرا full deface نکردی با یک user در سطح ادمین که access داشته باشی به edit template راحت می تونستی index رو عوض کنی !!!
                  بازم اون روش معروف.....هان....
                  مهداد جان
                  منم اول نظرم همین بود
                  ولی وقتی یکم زیادی باهاش ور رفتیم IP هامون بلاک شد
                  دیر وقت هم بود
                  ایمیل Forget هم نمیومد هش هم عوض کردیم نشد
                  دیگه گفتم اینقدر ارزش نداره
                  بیخیال
                  ساعت حدود 4 صبح این شکلی شد
                  البته این شکلی هست که شماها میبینید
                  طرح اصلی روتو SQL زدم

در ضمن یکی از دلایلی که اینجوری شد رو یکم برگردید عقب ببینید اعضا یا ادمین های این تیم یا سایت چجوری برخورد داشتن همینجا با من و امثال من؟؟؟؟

کل کل نیست چون اصلا در حد..... هم نیستن اما آدم با بزرگترش اینجوری حرف نمیزنه
                  Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                  عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                  http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

تو آریا دیدم گفتم بزارم
                    درسته هک شده ولی من هیچ گونه مسئولیتی راجبش ندارم
                    همون طوری که بهروز می دونه نه من خودم سایت رو secure کردم و نه در مورد کار ایشون جواب منفی دادم(نقش واسطه داشتم)
                    ولی من اگر می خواستم بدم سایت خودم رو برام secure کنن به بهروز نمی دادم چون قبولش نداشتم(افراد با سواد تر از خود بی سوادم و بهروز دانا هم پیدا می شود)
                    در ضمن نه من ادمین گاما بودم (همونطوری که صبح U/p user ام تو فروم رو به بهروز دادم) نه گاما ماله منه
                    ولی ایندکس رو نگاه می کردید هم بد نبود
                    www.gammahack.com
                    coming soon

NULL

Comment

برای خالی نبودن عریضه
                      و اینکه نگین فقط injection بوده کاره سختی نکردن والبته نشون دادن قدرت اینجانب!!!
                      سایت روفول براتون هک کردم
                      هک به معنای واقعی

user و پسورد Cpanel رو هم عوض میکنم که حالا حالا ها بمونین تو خماریش

ایندکس روهم میتونید ببینید الان

شاد باشید و خوشحال کوچولوها

اینم درسی براتون بشه با بزرگتر از خودتون شوخی نکنید
                      Last edited by iM4n; 09-30-2006, 02:21 AM.
                      Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                      عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

sigpic

Comment

برام خیلی عجیبه اینجا یک مدیر نیست بیاد در این تاپیک ها رو ببنده؟؟؟ یا پاک کنه؟؟؟؟بیخود نیست من یک ذره با مدیران اینجا مشکل دارم....والله....
                        یک نصیحت برای محمد عزیز admin :
                        عزیزم شما خیلی پول داری؟؟؟ خودتم می دونی مثلا همین تاپیک 26kb به db اضافه می کنه؟؟؟ اگر حساب کنی روزی 10 تا از این تاپیک ها داشته باشیم می شه 260kb و در سال می شه تقریبا 100mb یعنی شما در سال 100mb ببخشید اسمشو می گذارم = هرزپست داری که به ازاش 20gb پهنای باند از دست دادی!!!!! بابا به خودت فکر کن !! یعنی بهت فشار نمی آد؟؟؟؟ یا خیلی پول داری که من غلط بکنم حرف بزنم یا مفت داری استفاده می کنی!!!!
                        بازم عذر می خوام اینا رو گفتم ناراحت نشو من تماما مدیون تو هستم اما ببین شبگرد داره به گند کشیده می شه......مدیران دیگر این سایت هم خواب هستند!!!
                        -------------------------------------------------------------------------
                        اما ایمان عزیز تقریبا دوستی ما قدیمی هست ....درسته؟؟؟ من قبولت دارم ....احترام بزرگی تو هم می گذارم اما بهتر نبود اینجا پست نمی دادی و مثلا تو pm فحش و دشنام......
                        --------------------------------------
                        بقیه دوستان در این تاپیک والله به خدا اینجا رو با دستشویی اشتباه گرفتید.....
                        --------------------------------------
                        مثلا شما ایمان می دونی واقعا من چیزی حالیم نیست بیا همین بخش مخصوص یادم بده چطوری این مشکلات سرور ها و سایت ها رو حل کنیم....این طوری خود من یک عمر دعات می کنم این طوری بیایی اعلام کنی فلان سایت هک شد...چیزی سود کردی؟؟؟
                        خودت گفتی dialup وصل می شم یعنی 30000 تومان مثلا برای هک می دی؟؟؟؟پول تلفن ببخشید شما این پول رو به من بده من فلانم رو برات تیغ می زنم تمیز و تمیز شما بیا ما رو بنما....حالشو ببر
                        ---------------
                        ببخشید که این طور حرف زدم ....

Comment

نوشته اصلی توسط im4n
                          برای خالی نبودن عریضه
                          و اینکه نگین فقط injection بوده کاره سختی نکردن والبته نشون دادن قدرت اینجانب!!!
                          سایت روفول براتون هک کردم
                          هک به معنای واقعی
                          user و پسورد Cpanel رو هم عوض میکنم که حالا حالا ها بمونین تو خماریش
                          ایندکس روهم میتونید ببینید الان
                          شاد باشید و خوشحال کوچولوها
                          اینم درسی براتون بشه با بزرگتر از خودتون شوخی نکنید
                          من اين گروه را نميشناسم ولي اين تيكه عوض كردن پسورد پنل حال داد

Comment

سلام
                            عرضم به خدمتتون که سایت نه سکور شده بود نه هنوز بالا امده بود
                            پس بهتره خود تو سبک نکنی که مثلآ هک کردی
                            به نظر من بچه ای بیش نیستی
                            ادمای اقده ای هم مثل تو زیاده
                            این اریا هم رو دمش مونده بود که سایت و بهش نداده بودیم امن کنه
                            فقط می تونم بگم کار خاصی نکردین که یه سایت امن نشده رو هک کردین
                            =((

Comment

عرض شود خدمت این دوست عزیز که
                              هنوز از الفبای هک سر در نمیاری عزیزم
                              من سایت نزدم
                              یک رسلر زدم !!
                              فرقشون رو میدونی؟؟؟
                              ادمین رسلر اومد حرف زدم باهام دلم براش سوخت معذرت خواهی کردم ! پسوردشو هم بهش دادم

حالا میکشتین خودتون رو
                              سایت رو تا خرخره سکیور! میکردین ! من باز رسلر بودم ! سایت هم زیاد زدم این بلاگ های تاپیک قبلی رو همین سرور بودن +چند جای جالب دیگه

نکنه یجوری سیکور میکنین رسلر هم..........؟؟؟؟
                              البته چیزایی که اونجا دیدم عمرا! شماها هنوز هیچی بلد نیستید
                              (عقده ای رو هم اینجوری مینویسن)

لطفا به جای کل کل عبرت بگیرید

به هر حال برای جلوگیری از بن شدن یوزهامون اینجا بحث رو تموم میکنیم

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::;;
                              بند 2 قانون فروم : • در صورت مشاهده اولین مورد ، ضمن اخطار به کاربر ؛ اکانت وی به مدت یک هفته مسدود خواهد شد .

اگر یه یوزر دیگه بجز ایمان بود شاید Bann نمیکردم ولی... !!!

--Elite--
                              Emperor Hacking Team

sigpic

Comment

Working...
                              X