اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نفوذ به سرور دانشگاه unh.edu | The University of New Hampshire

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• نفوذ به سرور دانشگاه unh.edu | The University of New Hampshire

موفق به نفوذ به این سرور لینوکسی که میزبان زیر دامنه های زیادی این دانشگاه University of New Hampshire = UNH.edu شدیم :
    سرور
    کد:
    uname -a :
     	Linux ymir.sr.unh.edu 2.4.21-47.ELsmp #1 SMP Wed Jul 5 20:38:41 EDT 2006 i686
    و همچنین : PHP Version 4.3.2

دامنه های زیادی از سرور های مختلف را میشد روی این سرور دید که روی این سرور لینوکسی mount شده بودند :
    :
    کد:
    LABEL=/ / ext3 defaults 1 1 LABEL=/data1 /data1 ext3 defaults 1 2 LABEL=/data2 /data2 ext3 defaults 1 2 LABEL=/data3 /data3 ext3 defaults 1 2 LABEL=/data4 /data4 ext3 defaults 1 2 none /dev/pts devpts gid=5,mode=620 0 0 none /proc proc defaults 0 0 none /dev/shm tmpfs defaults 0 0 LABEL=/usr/local /usr/local ext3 defaults 1 2 /dev/sda4 swap swap defaults 0 0 /dev/cdrom /mnt/cdrom udf,iso9660 noauto,owner,kudzu,ro 0 0 /dev/fd0 /mnt/floppy auto noauto,owner,kudzu 0 0
    مثل :
    rims.unh.edu
    rbis.sr.unh.edu
    sr.unh.edu
    ags-web.sr.unh.edu
    wale.unh.edu
    dndc.sr.unh.edu
    earthobservatory.sr.unh.edu
    rbis-unep.unh.edu
    rbis-unep.sr.unh.edu
    wwap-dss.sr.unh.edu
    wwap-dss.unh.edu
    wale.sr.unh.edu
    Ùˆ ....

برای اثبات / لینک یکی از دامین ها در زون اچ :
    http://www.zone-h.org/index2.php?opt...=43&id=4819377
    Last edited by ; 11-15-2006, 11:50 PM.

سلام سوت سوت عزیز
    یه سوال.
    می خواستم ببینم خطر ردیابی از طریق ثبت آی پیمون از طزف مثلا دانشگاه ها یا کالج های معتبر که دیفیس میشن چه قده. من ایران نیستم. میترسم اگه جایی رفتم و ردم موند فرداش بیان در خونه. چون من اینجا سرعتم بالاست. توی خونه 8 مگ دانلود میکنم. ایپیم داینامیکه.
    خطرش واسه آی پی ایران فکر نکنم زیاد باشه . آیا اکثرا رد یابی می کنن؟
    مرسی.
    همه مان یک روز بالاخره بر سر این دوراهی خواهیم ایستاد …
    آنجا که همسرمان خواهد گفت : ” یا من ، یا اینترنت ؟! “
    و چه لحظه ی سختی خواهد بود ،
    لحظه جدایی از همسر … !

Comment

این سوال بستگی به ادمین و کاریایی هست که شما میکنی و هزار موضوع دیگه ...
      اما رو سرور های مهم معمولن اینکار را انجام میدن (‌میگم بستگی به خیلی چیزا داره ) اما
      ردیابی میشه اونم به راحتی ... همین log های لینوکس همه چیز را میده دیگه چه برسه به ... ( ‌اگر دقت نکنی )
      (‌سوال شما موضوعی جدید هست بهتره در یک تاپیک جدید و در تالار دیگر { بخش هک و سکیوریتی } عنوان بشه تا به نتیجه بهتری برسه! )
      Last edited by ; 09-25-2006, 03:23 PM.

Comment

Working...
      X