اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حملات Exposure

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• حملات Exposure

دوستان عزيز اين يه مقاله Exposure جالب راجبه حملات بخويند من استفاده كردم شايد به درد شما هم بخوره :D

لينك دانلود مقاله

نوشته اصلی توسط You_You
    دوستان عزيز اين يه مقاله Exposure جالب راجبه حملات بخويند من استفاده كردم شايد به درد شما هم بخوره :D

لينك دانلود مقاله
    نارحت نشیا ولی دیگه از این مقاله ها نده ;)

Comment

جوكر جون ناراحت نمي شم در ضمن به نظر من خوب بود ( در ضمن عزيزم شما كه اين قدر ادعا داري ما نه تو سيمرغ از تو چيزي ديديم نه هرجا ديگه كه بودي اگه شما داراي بهتر بزار ما فقط پست هاي بيهوده از شما ديدم البته ناراحت نشي ها :rolleyes: )

Comment

نوشته اصلی توسط You_You
        جوكر جون ناراحت نمي شم در ضمن به نظر من خوب بود ( در ضمن عزيزم شما كه اين قدر ادعا داري ما نه تو سيمرغ از تو چيزي ديديم نه هرجا ديگه كه بودي اگه شما داراي بهتر بزار ما فقط پست هاي بيهوده از شما ديدم البته ناراحت نشي ها :rolleyes: )
        خدارو شکر که که ثابت شد همه نوشته های من بیهوده بوده ( آخه همش ریپلای به این مقاله ها بوده :D )

نه خدائیش من مقاله بهتر از اینی که شما نوشتی ندارم ;)
        دیگه یه درجه بره بالاتر میشه هک یاهو.

پیوست » من که ناراحتی ندارم چون میگن : ( چیزی که عوض داره گله نداره :rolleyes: )

Comment

چقدر شما ها با نمک هستيد ، 2 سال پيش با هاتف يه سناريو نوشتيم که توش يه تيکه داشت :
          نه شبگرد نبايد تعطيل بشه ، شبگرد که محلی برای تفريح و خنده بود .
          الان اين سناريو داره درست ميشه .
          آقا مقاله دادی دستت درد نکنه ، فقط :
          تو مقاله ها چرا انقدر عکس و شکل می ديد ؟ از 5 صفحه ، 2 صفحه فقط آرم هست .
          تورو خدا فارسی رو قوی کنيد ، فکر کنم نزديک 50 تا غلط املايی داشتيد .
          من که نفهميدم چه چيزی داشت اين مقاله ، به نظر من دار يک کلام ميشه خلاصه کرد اين مقاله رو :
          کانفيگ ها و حق دسترسی ها و اشتباهات در برنامه نويسی .
          حالا خود شما از چه چيز اين مقاله استفاده کردی و مفيد بود برات ، من نميدونم ، ولی خوشحالم که مفيد بوده . ( به من چه که خوشحال باشم يا ناراحت ) .
          اينجا انتظاری کسی از کسی نداره ، ولی در کل :
          جوکر جان ، اين جور مقاله ها ( از جمله : هک کلاينت + بوت کردن + .... ) بيشتر طرف دار داره ، هم مقاله هاش و هم نرم افزار هاش .
          حقيقت طنز است

.

Comment

هي قول ميدم پست نا مربوط ندم نميشه .
            اكثر اونايي كه سطح علمي و كاريشون بالاس ( در ايران ) تحمل افراد با سطوح پايين تر رو ندارن . نه اينكه دشمني باشه بلكه يه جور شايد بگم غرور يا هر چيزي ...

اينجا نه دانشگاه كه افراد بدون كنكور رو نزارن تو نه محل درگيري و دعوا

همين كه جرات كنيم يه مطلب هرچند با سطح كم يا با اشتباهات املايي بنويسيم خودش شروع خوبي مي تونه باشه . تذكر دادن خوبه و انتقاد عالي و لي دلسرد كردن اصلا كاره درستي نيست .

من مطمئنم جوكر به خاطر سطح كار شبگرد اين پست رو داده اشال.. نظر سويي نداشته شمام اصلا ناراحت نشي يه وقت.
            تا از كار آدم انتقاد نكنن به خودش تكون نميده .
            اشال.. موفق باشي و ادامه مقالات شما رو با سطح بالاتر و بهتر در شبگرد و ساير جاها ببينييم .

بهتره از حرفاي همديگه اصلا ناراحت نشيم
            ÙŠ Ù† Ùˆ Ù„
            { اين كتابي است بي هيچ شك }
            ENd of Life

Comment

بخشيد دوستان من فكر كنم اشتباه شده اين مقاله من نيست :eek: من چند وقت پيش اين از يه سايت دانلود كردم يادم نيست شايدم وبلاگ بود :D چون مال خيلي وقت پيش يادم نيست باوركن .در ضمن من نه از پست دادم مي ترسم نه از هيچي ديگه ;)

Comment

1) این مقاله ماله علی نصرتیه
                2) جوکر جان من از شهرت و دانایی شما اطلاع دارم اما شاید برای امسال من اینجور مقالات حتی فهمشم سخت باشه
                :eek:

Comment

نوشته اصلی توسط You_You

لينك دانلود مقاله
                  دوست عزيز شما كه مي گيد اين مقاله رو به اسم خودم دادم مگه من چند بار گفتم اين مقاله رو از جايي ديگه دانلود كردم . واقعا اين مسئله كاملا واضح كه شما اصلا مغرور نيستيد ( اگه نيستيد پس كي مغروره به نظر شما ) فكر كنم ببايد به گفته خود شما به سايت هاي ديگه بريد و ببينيد رفتار مديران و اعضاي سايت چه جوري در ضمن به جمله بالا توجه كن من نوشته من استفاده كردم اگه شما هم خواستيد استفاده كنيد اگر در سطح شما نيست نبايد من كه در سطح من خوب بود زير توهين بگيريد . شما شبگرديدها فكر مي كنيد كه همه چي رو بلديد ولي اين جوري نيست عزيز دلم دست بالا دست زياده و به نظر من شما يه قطر از اقيانوس علوم هكينگ هم نيستيد ( در حالي كه خودم همون قطر هم نيستم ) ولي هيچ ادعايي هم ندارم

Comment

خب مثل اینکه باید یه کم دیگه توضیح بدم

منظورم از اینکه لطف کنید از این مقاله ها ندین این بود که مقاله ای که حتی 1 خط هم توش آموزش نیست دیگه لطف کنید ندین .... ملت پهنای باند مفتی که ندارن pdf دانلود کنن ( حتی 1 کیلو ، حتی شما دوست عزیز )

حتی یک مثال عملی هم توی این مقاله نبود ( جالب ترین نکنه این مقاله ارجاع اون به خوندن مقاله در مورد هک سایتهای نیوز بود :D ) ( حالا اون چی بوده خدا میدونه :D )

جهت مطمئن شدن از حرفم پاراگرافی با این عنوان را بخونید :
                    حملات Exposure چگونه صورت میگیرند. ( حتما کلی چیز یاد میگیرن ;) )

حالا به من میگین مغرور و هزار تا چیز دیگه ولی خودتون کلاهتون را قاضی کنید....
                    فکر هم نمیکنم این مقاله بیشتر از این ارزش بحث داشته باشه

غلط ها املایی هم که ماشالا.....
                    حداقل کسی میخواد مقاله پابلیک کنه یک دور میخونه .... این بنده خدا حتی خودش هم این مقاله را یه دور نخونده ببینه چقدر غلط داره... اونوقت شما خوندنش را به دیگران توصیه میکنید ؟؟؟

متغلق = متعلق
                    وری = روی
                    کانفینگ = کانفیگ ( اینو میشه یه جوری باش کنار اومد)
                    لز = از
                    صفحات = صفخات ( 2بار)
                    نفوزگر = نفوذگر ؟؟ ( اهانت به مقدسات ) ( 2بار هم تکرار شده :p ) ( 4 خط پائین تر هم درستشو نوشته )
                    ریومت = ریموت

نمیدونم بازم غلط داشت یا نه ولی ..........................
                    Last edited by joker; 07-15-2006, 06:41 PM.

Comment

يايا چرا ميزنين تو زوق بچه:D :p
                      خونه
                      www.parspishro.ir
                      ذهن آشفته ای من
                      www.literature.blogfa.com

Comment

Working...
                      X