اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

باز سایت دانمارکی

Collapse
X

• Filter
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

• باز سایت دانمارکی

http://www.helhedslisten-ejby.dk
    http://www.gren.dk
    http://www.catfight.dk
    http://www.bouchet.dk
    http://www.zone-h.org/defacements/mirror/id=3346107

بالایی ها هم به زودی ثبت میشن . هر چند من قدرت گروه هایی مثل آشیانه رو ندارم تا 500 تا دیفیس داشته باشم ولی سعی می کنم من هم به نوعی اعتراض خودم رو به دانمارکی ها بیان کنم و همه اعضای 0neERROR این عمل رو محکوم می کنند . در ضمن شعار دیگر دیفیس علاوه بر اعتراض به دانمارک گوشزد به تمامی دنیا بود که انرژی هسته ای حق مسلم ایران و ایرانی است و هیچ کس نخواهد توانست این لطف الهی رو از ما دریغ کنه . مگر اینکه از طریق دیفیس بتونیم حرف خودمون رو به جهانیان برسونیم . هر کس میتونه از دیفیس سایتهای dk. دریغ نکنه .

اول بگم نميخوام اين حرف من جنبه بحث به خودش بگيره .
    انرجژی هسته اي ، حق ما هست ؟
    چند نمونه ميگم بعد ببينيم واقعاً حق ما هست يا نه :
    در روز های عاشورا غذا ميدادن ، من گفتم بد نيست که من هم يک بار برم خودم غذا بگيريم به جای اينکه هی فاميل ها غذا بيارن دم خونه ، رفتم تو صف ، مواردی که ديدم :
    1 : يه زنه رفت غذا گرفت ، چادرش رو عوض کرد باز رفت غذا گرفت ، غذا رو زير چادر قرار داد و باز غذا گرفت ، چادر رو در آورد با مانتو رفت تو و غذا گرفت ، ...... .
    2 : زنی برای اينکه زود تر غذا بگيره يه پيره زن رو هل داد که پيره زن با مغز خورد زمين .
    3 : موقع غذا گفتن تو صف وايسيد ، تنها چيزی که ديده نميشود صف بود و فقط وحشی بازی مردم بود ، کسی که غذا ميداد هی داد ميزد : بابا صف وايسيد ، اصلاً غذا نميديم .
    حالا مردم با اين طرز فکر و اين رفتار ميدونن هسته اي چی هست ؟
    --------------------------
    حالا بريم سر موضوع ديگه :
    100 نفر ميرن يه جا هی داد ميزنن که انرژی هسته اي حق ما هست ، از 100 نفر ميپرسيم انرژی هسته اي چی هست و به چه درد ميخوره ، 99 نفر : هان ، چی ؟ نيدونم .
    مورد ديگه :
    تصادفی بين دو قطار اتفاق مييوفته و 3 روستا کلاً به زير خاک ميره ، مسئولين : درون قطار ها پنبه و گوگرد بود . ( جز مواد هسته اي چه موادی ميتونه 3 روستا رو با خاک يکی کنه )
    زلزله اي در شمال تهران مياد ، برد اين زلزله چندين کيلومتر ميشه ، و از شمال تا تهران امتداد داره ، در عرضه 2 هفته 100 ها بار زمين ميلرزه و بعد يک دفعه متوقف ميشه . اگه کسی تونست بگه کجای دنيا چنين زلزله اي با چنين طول موجی به وجود امده ؟ جواب : هيچ جا .
    نفت ، گاز ، برق ، ..... داره صادر ميشه ، خاويار که در ايران سيد ميشه داره صادر ميشه جوری که حتی به خود ايرانی ها حتی يک قاشق در سال هم نميرسه ، آيا ما بتونيم انرژی هسته اي توليد کنيم و غنی کنيم ، باز صادر نميشه ؟ اين دفعه شروع به صادر شدن اورانيوم نميشه ؟ و خودمون بی نصيب بمونيم ؟
    فردا روزی : علامه ..... در قم با امام جمعه ..... از کاشان دعواش ميشه ، نتيجه : فرستادن يک موشک با کلاهک هسته اي به کاشان .
    و آينده نزديک : بووومب . اه چی شد ؟ چرا اصفهان ناپديد شد ؟ چرا همه رفتن زير خاک ؟
    جواب :
    متأسفانه يه نشتی داشتيم و chernobyl تکرار شد .
    حقيقت طنز است

.

Comment

=))))))))))) آخرش بود شهروز =)))
      Love Is The Name , F.u.C.k is The Game , Forget The Name , Play The Game !

خدا بیدار شو یه آشغال باهات حرف داره ! نکنه تو هم به فکره اینی که چی صرف داره ؟!!!

Comment

نوشته اصلی توسط s_hahroo_z
        ...چند نمونه ميگم بعد ببينيم واقعاً حق ما هست يا نه
        اونا می گن اولا حق نیست و یک امتیازه که به هر کسی که لایقش باشه (اونا دلشون بخواد) میدن.
        ثانیا ظاهرا ما تو چند مورد زدیم تو خاکی که باعث شده به صداقت ایران اعتمادی نداشته باشن. بحثهای اعتمادسازی هم مثل اینکه برای همین بوده. حالا مخفی کاری ایران رو بگذارید کنار حرفهای رئیس جمهور (هولوکاست) ...
        در ضمن تکنولوژی هسته ای هم مال ما نیست. یعنی خدا وکیلی خودمون به دست نیاوردیم. فناوریش رو از کشورهای دیگه ای گرفتیم که اونام خودشون وابسته به دیگران بودن. بابا وقتی ما نمی تونیم یک ماشین درست و حسابی تولید (و نه منتاژ) کنیم یا نمی تونیم با تولید قطعات یدکی جلو سقوط هواپیماهامونو بگیریم چطوری ممکنه به فناوری هسته ای ...

در روز های عاشورا غذا ميدادن ، من گفتم بد نيست که من هم يک بار برم خودم غذا بگيريم ...
        عزیزم اگر تو هم گشنه بمونی، اگه بچه هات خدای نکرده گشنه بمونن و بفهمی جایی غذا می دن با سر میری و همین کارها می کنی... تو و امثال تو که ماشالله دستتون به دهنتون می رسه چرا اجازه نمی دین این غذاها به گشنه ها برسه؟ رئیس جمهور که فکر نکنم فرصت فکر کردن به اینا رو داشته باشه چون باید مشت محکمی به دهان غرب بزنه ...

... ميپرسيم انرژی هسته اي چی هست و به چه درد ميخوره ، 99 نفر : هان ، چی ؟ نيدونم .
        حتی بدتر! متاسفانه این یکی از مشکلات جامعه ماست...

تصادفی بين دو قطار اتفاق مييوفته ...
        بعید می دونم هسته ای بوده باشه. اگه بود ماهواره ها اون بالا عکس می گرفتن و الان وقت خوبی برای ارائه اونا بود. اما هرچی بود خیلی عجیب بود. مخصوصا موج انفجارش. جالبه بدونین که مشهد با فاصله مستقیم 70 کیلومتر (از جاده به خاطر کوههای ما بین مشهد و نیشابور میشه 150 کیلومتر) لرزید طوری عده زیادی فکر کردن زلزله شده. اخبار سراسری شب قبلش خبر از خراب شدن یک قطار در مسیر تهران-مشهد داد که کسی نگران دیرکرد مسافران نشه. احتمال اینکه اون قطار همین باشه 99.9 درصد هست. یعنی حضرات از قبل باهاش مساله داشتن. من مهندس عمران هستم و بخشی از کار ما به راه آهن مربوط میشه و به همه اطمینان می دم حرفهایی که راجع به حرکت قطار زدند مزخرف محض بود. من فکر می کنم که حضرات انتظار ترکیدنش رو نداشتن و گرنه فرماندار نیشابور جونش رو بر می داشت و در می رفت، اما فقط یک لنگه کفش ازش پیدا شد. حضور فرماندار در اونجا نشاندهنده امنیتی بودن قضیه هست چون فرماندار پا نمیشه بره پای هر آتش سوزی! خیلی از افرادی که مجروح شدن رانندگان بدبختی بودن که از صدای انفجار ترسیدن و از جاده به بیرون پرت شدن. به دهاتیهای جون به در برده تاکید شد که به هیچوجه تا یک ماه شیر ندوشن. 5 سانتیمتر از خاک تمام منطقه هم برداشت شد (می دونین چه حجمی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟ ). از نحوه تخریب نگم دیگه چون عجیبتر از اون ندیدم ...
        فقط نمی دونم چرا تمام دنیا خفه خون گرفت. پس اون ماهواره ها اون بالا چه گوهی می خوردن؟ خیلی گشتم اما هیچ عکس هوایی پیدا نکردم...

زلزله اي در شمال تهران مياد ...
        عزیزم زلزله پیچیده تر از اونه که به این راحتی راجع به اون حرف زده بشه. این حرف رو با اطلاعات نسبتا کاملی بهت می گم. تو زلزله هر اتفاقی ممکنه بیوفته. هر پدیده ای یک اولی (در طول تاریخ بشر) داره ... به عنوان مثال می گم: زلزله بم یک اولین بود! اولین زلزله ای که بیشتر به بالا و پایین می رفت تا به چپ و راست (و یا دورانی). چیزی که تو آیین نامه زلزله ما دیده نشده. این زلزله ممکنه باعث تغییر در نوع محاسبات ما بشه. یعنی عوض شدن استاندارد!

نفت ، گاز ، برق ، ..... داره صادر ميشه ... آيا ما بتونيم انرژی هسته اي توليد کنيم و غنی کنيم ، باز صادر نميشه ؟ اين دفعه شروع به صادر شدن اورانيوم نميشه ؟ و خودمون بی نصيب بمونيم ؟
        به نظرم حق با شماست.

فردا روزی : علامه ..... در قم با امام جمعه ..... از کاشان دعواش ميشه ، نتيجه : فرستادن يک موشک با کلاهک هسته اي به کاشان .
        و آينده نزديک : بووومب . اه چی شد ؟ چرا اصفهان ناپديد شد ؟ چرا همه رفتن زير خاک ؟
        جواب :
        متأسفانه يه نشتی داشتيم و chernobyl تکرار شد .
        این دقیقا همون بهانه، نگرانی (یا هرچیز دیگه که دلتون می خواد) غرب هست. مخصوصا با حرفهای رئیس جمهور در مورد حذف اسرائیل و هولوکاست و ...

در ضمن مساله هسته ای چیزیه که جمهوری اسلامی اونو از حکومت پهلوی به ارث برده. همون زمان هم ساخت نیروگاه اتمی بوشهر برای غرب سنگین بود. هر چند شاه همیشه می گفت برق اونو می خواد صادر کنه اما در کتاب "زمستان 79" یک سناریو مطرح میشه که شاه در بوشهر با کمک دانشوندان اسرائیلی 2 تا بمب اتم درست و به عربستان حمله می کنه. عربستان هم که قافیه رو باخته تمام هواپیماهای خودشو به سمت بوشهر اعزام می کنه. هواپیمای ایرانی عربستان رو با خاک یکسان می کنه و بمب دوم در بوشهر هم به علت بمب باران هواپیماهای عربستان منفجر میشه و ایران هم عروس میشه. خلاصه بعد تعریف می کنه که حالا زمستان شده و نفتی از اوپک نمی رسه. سرما اروپا رو فرا گرفته و کارخانه ها از کار افتادن و بچه ها در حال مرگ هستند. این داستان طوری افکار عمومی رو تحت تاثیر قرار داد که وقتی شاه هاوارکرافتها رو با دادن رشوه به سناتورهای سنا خرید همه گفتن دیگه می خواد حمله کنه چاههای عربستان رو بگیره و نفت رو بدست بگیره و به جهان فرمانروایی کنه.

خلاصه اینکه این قصه (اتمی شدن ایران) سر دراز دارد ...

================================================== =======
        خوب دیگه بچه ها با این گلواژه ها اگه منو دیگه ندید حلالم کنین. فاتحه یادتون نره.
        اینو نبینی ضرر می کنی ...

Comment

دقيقاً شهرام جان حرف هات درست هست ولی سر غذا دادن :
          من نرفتم که يه ديگ بگيرم ، من رفتم يه ظرف بگيرم اون هم بخاطر نيتم نه بخاطر شيکم .
          بعد صحبت گشنگی مردم نيست ، مردم وهشی شدن ، توی دستش يه پلاستيک هست که 20 تا ظرف غذا هست ولی باز حمله ميکنه ، شايد نياز هم نباشه ولی مسل معروف : کوفت باشه مفت باشه .
          کجای دنيا ديدی مردمش انقدر وهشی باشن ، يا مثلاً يه بارون مياد ، انگار آخر زمان شده ، به جای اينکه سرعت ماشينا کم بشه 3 برابر ميشه ، مردم الکی شروع به دويدن ميکنن ، نرخ همه چيز ميره بالا ، نه انصافی هست نه چيزی ، مسيری که کرايش 250 تومان هست ميشه نفری هزار تومان .
          نه فرهنگ ، نه تمدن ، نه امنيت ، نه غير ت ، نه انسانيت ، ...... فقط هی ميگيم ما مسلمانيم .
          درد و دل زياد هست ، گوشنگی و فهشا زياد هست ، انقدر مشکلات هست که صحبت انرجی هسته اي واقعاً برای ما و مردم ما و جامعه ما زيادی هست .
          ببخشيد ، ولی صحبت از انرجی هسته اي ، گوه خوری زيادی برای ايرانی ها هست .
          اين هم بگم : من ايرانی هستم و از همين مردم ، پس منظورم خودم هم هستم .
          ( خيلی جاها اشتباه املا دارم ، ببخشيد )
          حقيقت طنز است

.

Comment

ای بابا درد و دلم باز شد و کلاً ريدم به اين تاپيک رفت ، ببخشيد ادمين ها .
            در چنين شرايطی آمريکا ميگه :
            بايد تحريم بين الملّی بشيم ، ما مردم هم هی ميگيم : انرجی هسته اي ( ببخشيد انرجی رو اشتباه ج ميزنم ، کيبورد من به مشکل خورده )
            فکر کنيد الان چند تا کشور ما رو تحريم کردن ، اگه اين تحريم چند برابر بشه و تمام روابط از بين بره چی به سر ما مياد ؟ اصلاً رو اين چيزا فکر نميکنن ما 8 سال جنگ کرديم هنوزم داريم بد بختيشو پس ميديم ، همه چيز داره گرون ميشه ، و همش ميگن اثر جنگ هست .
            حالا ما بريم زير تحريم کامل کی ميخواد اين مردم گشنه رو سير کنه ؟ کی ميخواد ملت رو حمايت کنه ؟
            ما زير تحريم بريم آقا زاده ها چيزشون ميشه ؟ نه بخدا برای اونا فرقی نميکنه ، ملت هستن که ضربه ميخورن .
            حالا طرف ديگه : ما انرجی هسته اي داشته باشيم ( به قول شهرام طرحی که شاه اون موقع داشت انجام ميداد ، شده مثل مسير تهران - شمال که شاه ميخواست 1 ساله بسازه ولی ما هنوز بده 28 سال نتونستيم ) چيمون خوب ميشه ؟ حقوق ها زياد ميشه ، فقر کم ميشه ؟ امنيت زياد ميشه ؟
            نه بخدا هيچ گهی نميشيم .
            مثلاً ما پسته داريم ، فرش داريم ، نفت داريم ، گوشت قرمز تو خود کشور ما داره توليد ميشه ولی ميخواد بشه کيلويی 8 هزار تومان .
            a
            حقيقت طنز است

.

Comment

سیاست یه چیزه خیلی قشنگ از یه ور خیلی کثیف هستش .

امریکا هر کاری کرد که اروپا رو علیه ایران بلند کنه نتونست . اومد چی کار کرد با 5 تا کاریکاتور یه دنیارو تکون داد. به هدفش رسید چون اروپاییا یه قوانینه خواصی دارن اگه یه کشور غیر اروپایی یه کشور اروپایی رو تحریم کنه تمام کشور های اروپایی وظیفه دارن تمام رابطه های خودشون رو با اون کشور قطع کنند . بلایی که سر ایران به خاطر تحریم دانمارک اومده . حالا 4 تا بچه بلن میشن سایت دانمارکی deface می کنن فقط به خاطر اینکه خودشون رو سره زبان ها بندازن .
              الان ارتش سپاه و تمام ارگان ها آماده باش هستن . چون جدیدن یه سری پیقام از طرف رابطین غرب فرستاده شده.
              حرف و حدیث زیاده این طوری که بوش داره میاد قبل عید جنگ میشه یه چیزیرو فراموش نکنید هر کشوری که بخواد به یک جا حمله کنه نمیاد بگه طرف آماده باش فلان روز موشک های من رو سرت خرابه.
              امریکا افغانسات و عراق رو شبه عید زد . مشکل امریکا الان اینجاست که ایران مثل عراق و افغانستان نیست چون عراق و افغانستان کشور هایی با چند مذهب بودن ولی ایران همه یه دست شیعه هستن.

شهروز از نظر من اگه امریکا یا اسراییل بمب اتم دارن ایران هم باید داشته باشه که از زمان شاه تعداد زیادی داره .

اگه این بحث ها به قسمت مخصوص یرده بشه بهتره نا محرم زیاد میاد شبگردو میره
              Y! Underground Group
              sigpic

2600.IR
              Attacker.IR

Comment

آره شهروز جان تو رو خدا بس کن. میام درد دل کنم بعد برام درد سر میشه ها ....
                فقط سه نکته بگم و بعد خفه خون می گیرم:
                1- فقر و گشنگی رو دست کم نگیر عزیز من. حضرت محمد گفته:"وقتی فقر از یک درب وارد میشه ایمان از درب دیگه خارج میشه". پس انتظار همه چیو داشته باش. وحشیگری، فحشاء و ...
                در ضمن اگه یک نگاه کوچولو به تاریخ اروپای بعد از جنگ جهانی بندازی نظرت در مورد تنها بودن ایرانیا عوض میشه ...

2- در مورد انرژی هسته ای من نمی گم چیز بدیه. خیلی خوبه. اگر کره ماه هم بریم باز هم خوبه (هرچند پیدا کردن قبله اونجا سخته) اما یک بحثی هم هست. حقوق من سرباز 25 تومنه. خوب می تونم همش رو برم یک شلوار جین بگیرم. بعدش چی؟ باید جلوی بابام دست دراز کنم! یا شبها گشنه بخوابم... در مورد مملکت ما هم همینه. ما یک درآمد محدود داریم و n+1 چاله چوله برای پر کردن. هنوز هیچکسی رو ندیدم که گزارش توجیهی بده که صرف این همه هزینه در بخش انرژی هسته ای بیشترین سود و کمترین ضرر رو برای کشور و مردم داره. یعنی این پولها رو هیچ جای دیگه ای که بهتر از انرژی هسته ای باشه نمی شه خرج کرد؟ فراموش نکنیم این صنعت بسیار پر هزینه است. علی رغم اینکه دنبالش بودم هیچ گزارش توجیهی ندیدم. شاه یک چیزی شروع کرد جمهوری اسلامی هم اون طرح رو مثل خیلی از طرحهای دیگه (مثل خیلی از سدها، بزرگراهها و فرودگاه امام و مترو و ...) ادامه داد بدون اینکه امکانسنجی مجدد بشه. فرودگاه امام از جمله اون طرحهایی بود که هزینه هنگفت بی موردی گردن ملت گذاشت. طوریکه میشه گفت اصلا اضافی هست و الان روی دست حضرات باد کرده و موندن باهاش چیکار کنن!
                حالا فرض کنیم نه تحریم شدیم نه جنگی شد و ما هم به تکنولوژی هسته ای از نوع صلح آمیز! دست پیدا کردیم. اما مساله دفع زباله های اتمی در آینده چه خواهد بود؟ آیا نسلهای آینده از گزند زباله های اتمی ما در امان خواهند بود؟ هنوز هیچ طرحی برای دفع زباله ها ندیدم. چرا باید نگران بود؟ هنوز که تولید نشدن! وقتی هم تولید شدن خوب یا تو کویر چال می کنیم یا تو دریا می ریزیم... گور بابای محیط زیست و نسل آینده! نه؟ خوب پس باشد باز پول بدیم برامون دفع کنن!
                واقعیت اینه که این مساله فقط و فقط سیاسیه ... ما باید اتمی بشیم چون غرب (حالابه هر دلیلی) نمی خواد! اصلا هم مهم نیست هزیته اش چقدر میشه! اصلا مهم نیست تحریم می شیم یا نه. رئیس جمهور یا بقیه کله گنده ها که گشنه نمی مونن معنی تحریم رو بفهمن. مردم همیشه در صحنه هم که گور پدرشون اگه گشنه می مونن. تازه باید ممنون هم باشن

3- ما از ظرفیتهای بالقوه خودمون استفاده نمی کنیم. ما تو طبقه بندی یونسکو جز 5 کشور اول دنیا هستیم از لحاظ پتانسیل جذب توریست. ترکیه توی 30 تای اول بود بعد داشت به اندازه نفت ما از توریست پول درمیاورد! البته قبل از گرون شدن نفت. بنابراین نه از نفت حرف بزن نه از فرش. همین پول انرژی هسته ای رو اگه صرف احداث زیرساختهای لازم برای خدمات رسانی به گردشگران می کردن در کوتاه مدت نه تنها شاهد بازگشت سرمایه بودیم که به سود دهی هم می رسیدیم. خرج آتی هم (مثل دفع زباله) نداشتیم. با دنیا هم سر جنگ نداشتیم. برعکس وقتی مردم دنیا میامدن ایران رو می دیدن مطمئن باش جذبه و شکوه تمدن ما در کنار خون گرمی مردم تاثیری با یاد ماندنی تو ذهنشون به جای می گذاشت طوریکه اگر مثلا در خطر حمله فلان کشور قرار می گرفتیم راهپیماییها به حمایت از ما راه بیفته و دولتهاشونم مجبور به پیروی از مردمشون بشن. شاید کمی خیالبافی به نظر برسه اما یادتون بیاد که وقتی طالبان خواست اوم مجسمه های 40 متری رو خراب کنه چی شد؟ تمام مردم دنیا محکومش کردن و با تصویر زشتی که از اونا تو ذهن مردمشون جا افتاده بود آمریکا اول از همه به افغانستان حمله کرد ...
                همین الان هم تظاهراتها برای خروج از افغانستان نیست برای عراق هست !!!!!
                ما می تونستیم با صنعت جهانگردی خودمون تو جهان آقایی کنیم ...

Comment

نوشته اصلی توسط YAHo0
                  سیاست یه چیزه خیلی قشنگ از یه ور خیلی کثیف هستش .
                  این حرف رو نزن.... "سیاست ما عین دیانت ماست" می دونی این حرف مال کی بود؟

نوشته اصلی توسط YAHo0
                  امریکا هر کاری کرد که اروپا رو علیه ایران بلند کنه نتونست . اومد چی کار کرد با 5 تا کاریکاتور یه دنیارو تکون داد. به هدفش رسید چون اروپاییا یه قوانینه خواصی دارن اگه یه کشور غیر اروپایی یه کشور اروپایی رو تحریم کنه تمام کشور های اروپایی وظیفه دارن تمام رابطه های خودشون رو با اون کشور قطع کنند . بلایی که سر ایران به خاطر تحریم دانمارک اومده . حالا 4 تا بچه بلن میشن سایت دانمارکی deface می کنن فقط به خاطر اینکه خودشون رو سره زبان ها بندازن .
                  الان ارتش سپاه و تمام ارگان ها آماده باش هستن . چون جدیدن یه سری پیقام از طرف رابطین غرب فرستاده شده.
                  حرف و حدیث زیاده این طوری که بوش داره میاد قبل عید جنگ میشه یه چیزیرو فراموش نکنید هر کشوری که بخواد به یک جا حمله کنه نمیاد بگه طرف آماده باش فلان روز موشک های من رو سرت خرابه.
                  امریکا افغانسات و عراق رو شبه عید زد. مشکل امریکا الان اینجاست که ایران مثل عراق و افغانستان نیست چون عراق و افغانستان کشور هایی با چند مذهب بودن ولی ایران همه یه دست شیعه هستن.

شهروز از نظر من اگه امریکا یا اسراییل بمب اتم دارن ایران هم باید داشته باشه که از زمان شاه تعداد زیادی داره .

اگه این بحث ها به قسمت مخصوص یرده بشه بهتره نا محرم زیاد میاد شبگردو میره
                  کامی جان شما مثل اینکه از دنیا عقبی عزیز بابا ...
                  الان دیگه نباید نگران آمریکا باشی چون خانم آنجلا مرکل ظاهرا از جوج بوش تندرو تره ... فرانسه رو هم که احتمالا مستحضر هستید.

در ضمن ما بمب اتم نداریم. اگه داشتیم زمان امام خمینی می زدیم عراق و اسرائیل ...
                  الان هم هی چونه زنی نداشتیم...
                  در ضمن سیاستهای امریکا اونقدرها هم روشن نیست که یکی مثل من و شما بتونیم از الان حدس بزنیم شب عید حمله می کنه یا نه ...
                  اما در حمله کردنش فکر می کنم حمله کنه. دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره ...

اون کاریکاتور ها هم در جواب هولوکاست بود ... فقط یک نکته: یک چندتا روزنامه یک توهین خیلی بد به مسلمونا کردن. درست؟ مسلمونا پرچم اونا رو آتش زدن و به سفارتخانه ها حمله کردن. این یعنی توهین بد به کل اونا در حالیکه کل اونا به ما توهین نکردن ... بنابراین ما کل اونا رو در مقابل خودمون قرار دادیم... به همین راحتی!
                  "گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری!"
                  ایکاش عاقلانه تر و بگونه ای رفتار می کردیم که یک عده از خودشون توهین کننده هارو محکوم کنن و خودشون جلوی خودشونو بگیرن به جای اینکه الان همشون علیه ما باشن...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  راستی یادم رفت بگم: کره شمالی هم بمب اتم داره، اما مردمش از گشنگی دارن علف می خورن ...

Comment

نه عزیزم عقب نیستم ثانیه به ثانیه دنبالشم در مورد بمب اتم اگه سربازی یه آمار از زاقه محمات لش... بگیر . اگه می خواهید چنین بحث های کلفتی کنید بخش مخصوص باشه بهتره .
                    Y! Underground Group
                    sigpic

2600.IR
                    Attacker.IR

Comment

این تمثیل رو در کامنت بلاگ یکی از دوستان و عزیزان خوبم گذاشته بودم !
                      برام جالب بود ، گفتم بد نیست اینجا هم نقل قول کنم :

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::

این روزها آنقدر از هسته ، انرژی و سلاح هسته ای، رد یا پذیرفتن پروتکل الحاقی شنیدم و خواندم، یاد آن میمون باغ وحش تهران افتادم که تمام میوه های هسته دار مانند هلو را که از بازدیدکنندها میگرفت، هسته اش را جدا و در مقعدش میکرد و در می آورد و دوباره لای هلو میگذاشت و میخورد. از نگهبان که علت را پرسیدند گفت: این حیوان چند ماه پیش یک هلو با هسته خورد که در مقعدش گیر کرد وکار به عمل جراحی کشید، از آن زمان به بعد برای اطمینان از بیرون آمدنش اندازه گیری میکند.

حالا اینها که فرق هلو و اتم را در اندازه هسته اش میدانند و بدین سبب در صدد خوردن این انرژی هسته دار به هر قیمتند و عقلشان چون آن میمون به دور انداختن هسته ( تولید سلاح ) نمیرسد، حداقل اندازه گیری کنید، که تا چون چند همسایه آنطرف تر ( کره شمالی ) کار به عمل جراحی نکشد.

----------------------
                      التماس دعای خیر
                      ------------------------
                      محمد میرزائی
                      .
                      « مهم نیست صابون را با "ث" بنویسیم یا با "س"،مهم آنست که کف کند »

khan @ khan dot ir
                      .

جهان سوم جایی است كه هر كس بخواهد مملكتش را آباد كند،خانه اش خراب می شود و هر كس كه بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملكتش بكوشد
                      پروفسور محمد حسابی
                      ~

بهت ميگم بالا تير برق نرو ، آخر سر تركيدي،هم كار درست خودت دادي،هم دست مامورد اداره برق،هم شهرداري،گورستان و الباقي،آره جونم،نكن،اين كارا رو نكن ... :eek:

Comment

نوشته اصلی توسط LittleHacker
                        در ضمن ما بمب اتم نداریم. اگه داشتیم زمان امام خمینی می زدیم عراق و اسرائیل ...
                        الان هم هی چونه زنی نداشتیم...
                        در ضمن سیاستهای امریکا اونقدرها هم روشن نیست که یکی مثل من و شما بتونیم از الان حدس بزنیم شب عید حمله می کنه یا نه ...
                        اما در حمله کردنش فکر می کنم حمله کنه. دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره ...
                        من که فکر میکنم داریم
                        تابلو ترینش ! ===>
                        در زمان جنگ ما توان هوایی داشتیم که کل بغداد رو با خاک یکسان کنیم ! اما نکردیم چرا ؟؟؟

در همون زمان جنگ دانشمندان ایرانی که الان یکیش همکار ماست یه چیزایی اختراع کردن که اصلا نمیتونم توضیح بدم !
                        این اقا به نمایندگی از تیمش در دانشگاه ..... وقتی رفت پیش امام خمینی گفت یه همچین چیزی درست کردم بزن عراق رو عروس کن ... از جنبه انسانیش فرمودن نه !!! از اینا استفاده نکنیم

اون جریان به کل منتفی نشد چون این آقای دانشمند بهش زور اومد که اختراعش مورد استفاده قرار نگرفته و نسبتا سرشون زیر آب رفت ولی از کون شانس میارن و.......

ولی همین چند وقت پیش یکی از بچه های وزارت دفاع که مشتری ماست راجب چیز عجیبی حرف زد که فقط اسمش رو میتونم بگم !
                        ترکش های مغناطیسی !!!! که سر تحقیقات رفته تو کون یه بابایی !!!!!!!! حالا بخش مخصوص کامل توضیح میدم همگی در خرید واجبی صرفه جویی کنید

به هر حال من که اولین بارم بود میشنیدم ! وقتی از آقای دانشمند سوال کردم پشمام فر خورد !

خلاصه
                        ما ایرانی ها اصولا آدم های شاخی هستیم دوست داریم تا یه گنده تو خیابون میبینیم یه تنه ای چیزی بهش بزنیم ! همین اتفاق الان داره میافته
                        من حال کردم یهو سایت دانمارکی بزنم ! رفتم یه عکس برداشتم ادیت کردم که تا ته کون دانمارکی هارو بسوزونم حتی خواستم چند تا فحش هم بدم توی دیفیس اما کاوه (c0d3r) گفت نه فحش نده !!! دیدم راست میگه ! چون با این کارم نشون میدم آدم احمق و بی فرهنگی هستم ! برای همین گفتم جوک بدین بنویسم که اونم بیخیال شدم
                        به هر حال منظور من از این حرفا فقط این بود که توان ساختن سلاح توی ایران به مراتب بیشتر از جایی مثل روسیه هست
                        ما ایرانی ها عقلمون به چشممونه ! چون چیزی نمیبینیم فکر میکنیم واقعا نیست

الان یه بلژیکی پی ام داده میگه چرا سایت های بلژیکی دیفیس میکنی به دانمارک فحش میدی !!!!!!!!!!! من الان چی باید بگم بهش ؟ بگم دستم رسید گفتم یه حالی هم به شما بدم ؟؟
                        در ضورتی که خودم الان وارد کننده مستقیم محصولات نفتی بلژیک هستم ؟؟؟؟؟؟؟

جریان خیلییییی پیچ داره ! من و همگی شما ها اینجا کون خودمون رو هم پاره کنیم آب از آب تکون نمیخوره تازه ممکنه یه چیزی هم به ما فرو کنن ! پس جدا بیخیال
                        Emperor Hacking Team

سکوت در جای جای مکتوبات مقدسشان به چشم می خورد و خیانتها در پی هم. اگر با آنها باشی چه خوب است.
                        عاشقانه تو را بر مکتوباتشان می پذیرند و هنگامی که می خواهی با آنان نباشی ، خون تو را از آب چشمه های کوهستان گوارا تر می پندارند!

آدرس توئیتر من:https://twitter.com/#!/iM4n_

به صفحه شبگرد در فیسبوک بپیوندید
                        http://www.facebook.com/groups/shabgard

تیم Emperor عضو جدید میپذیرد ! برای اطلاعات بیشتر با خودم تماس بگیرید

sigpic

Comment

کامی جان بحثی نداریم. اونجا هم هیچی نیست. تازه بخش مخصوص هم همچین مخصوص نیست ...

ایمان حرفت درست که آب تکون نمی خوره اما اگه تحریم بشیم یک چیزی که چه عرض کنم خیلی چیزها همچین فرو میشه که آخ نوه و نتیجه هامونم در میاد ....
                          ترکش مغناطیسی نه و بمب الکترومغناطیسی! چیز تازه ای هم نیست. مال 30 سال پیشه. حالا اینا تازه یک چیزی شنیدن رفتن دنبالش اون یک مساله دیگه است. هنوز خاطره خمپاره هایی که دانشمندانمون درست می کردن فراموش نشده عزیز جان. می دونی چقدر سرباز ایرانی عروس شد؟ چرا؟ چون خرج اولیه و ثانویه با هم کاری کرد! ما فقط بلیدیم خمپیجی یا آرپاره درست کنیم .
                          دانشمندان ما زر زیاد میزنن. یک زیر دریایی خواستن درست کنن یک چرثقیل دنبالش بود که هی از آب بکش بیرون... ما هارت و پورتمون حرف نداره . فقط تو تلویزیون نیست که خالی می بندن به دست توانای ایرانی فلان گه رو خوردیم. تو رده های امنیتی هم هست. ما هنوز ماسک ضد گاز درست و حسابی نمی تونیم درست کنیم ...
                          در ضمن آقای جنبه انسانی جنگ بهتره بدونی ما هم از مواد شیمیایی تو جنگ علیه عراق استفاده کردیم. پس از خواب بلند شو عزیز ...
                          جنبه انسانی که هیچ! تو اسلام هم از قبح شکنجه امده بعد بپرس از اونایی که 2-3 شب خدمت حضرات حال کردن ...
                          به دلیل ترس از جان شیرین دیگه حرفی نمی زنم ...

Comment

شهروز سیاسی شده!!!!!!!!!!!!!!! اخطار
                            --------------------------------------------
                            شهروز حوصله داریا این همه مینویسی!
                            ******م تو انرژی هسته ای!!!
                            اینا پلم باز میکنن
                            فردا میایم که باید برای این کار بجنگیم
                            احمدی نژاد الان داره با تخماش یه قول دو قول بازی میکنه

Comment

فيلتر شدن شبگرد رو به تمام عضو های اين سايت تبريک ميگم .
                              حقيقت طنز است

.

Comment

Working...
                              X